Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zoska
30. jan 2011

@lolka my pouzivame zeleneho krokodila uz par mesiacov, tiez kukala najprv ze co to ma pod ritkou, ale uz ju nezaujima zato vsetka sampony a sprchove gely musi mat vo vode ked sa kupe a hracky ignoruje 🙂

@laxity no tak to asi poznas zachvaty hnevu ked jej nieco nechces dovolit, ze? uz mi aj capla opica

olifcek
30. jan 2011

@laxity 😉
@zoska vsak?

laxity
30. jan 2011

@zoska nie nie to nepoznám 🙂 , myslela som na to, že je vychcaná dostane všetko čo si zažiada 😅, okrem ovládačov, bo ich hádže na zem ...a keď ide po ovládači a ja no no no, tak na mňa nahodí kukuč a čaká čo bude ďalej opica jedna...mne chvalabohu ešte nepadla

@olifcek stručná odpoveď 😕

svetlankat
30. jan 2011

@zoska sikula nelka.
my inac tiez mavame riadne zachvaty ked nieco nedovolime. Dnes sa pekne naucila vyhadzovat odpadky,spinky do kosa. Potom sme ju vyzliekli a ja ze, Miska odsnes bodynko do kosa na pradlo a Miska supsho do odpadkoveho kosa. Tak musim odlisot, pradelnik a odpadkovy kos. Alebo neviem ako nazvat kos na spinave pradlo.

svetlankat
30. jan 2011

@olifcek cize uz lepsie? Som rada, dufam ze do nedele budete fit.

olifcek
30. jan 2011

@svetlankat @latvia mi pisala, ze kasel moze byt i po dvoch tyzdnoch od vyliecenia sa... tak snaaad... 😅

svetlankat
30. jan 2011

@olifcek juj moja, verim ze ano

olifcek
30. jan 2011

nam sa OLiv zdokonlila... vsetko po byte zbiera, drobunke spinky a dava nam ich, hehe

olifcek
30. jan 2011

@svetlankat Oliv ale mala teplotku len dva dni, nastastie 😵 😵 ja asi 5 a mm asi tri...

zoska
30. jan 2011

@laxity no tak to mas fajn, ja stale neviem ako reagovat ked zuri ze jej nieco nechcem dovolit a zacne ma capat 😕 cholericka krpata

@svetlankat super, Miska pomocnicka, ked Neli zacne chodit musim aj ja naucit 😉
Volifcek no Nelka spinky zbiera tiez, ukaze ze ju ma a potom sup do pusy a mna ide porazit, vysavam ako sialena aj imyvam, ale uz si zvykla ze jej vzdy strcim prsty do ust a lovim to tam tak po novom strci do ust a potom vyplazi na jazyku akoze nááá vezmi si to 😀

zoska
30. jan 2011

@olifcek takze ta drapla ta choroba, s tymi vysokymi horuckami, co si spominala ze mavasd? sorry neastiham docitaat...

laxity
30. jan 2011

@svetlankat 🙂 u nás je to tak, ja vyberám z myčky čistý riad a ona tiež vyberá ale háááádže na zem 😅 našťastie len príbor...ale hrozne ju to baví, keď to môže robiť so mnou 🙂

svetlankat
30. jan 2011

@laxity ano ano to poznam, Misa len pocuje mycku uz uteka, aj ked vkladam spinavy riad tak chce asistovat a potom vresti lebo jej nedovolim. No dnes aj isla prat, tak som sa smiala, nahadzala mi plny bubon hraciek a zavrela dvierka, a potom sa snazila potukat gombicky. 😀

matesl
30. jan 2011

@maminnka a nepospi ti v kociku?

olifcek
30. jan 2011

@zoska pravdepodobne veru, i ked, doteraz som nikdy nikohop nenakazila a teraz mm i Olivku...

katina2209
30. jan 2011

@elleniak @lolka @lenica81 @katina2209 @dorotka2 @laxity @maminnka @matesl no ja si musim dohodnut s mamou kam dam marka,pretoze,kazdy den mi chodi zo skoly domov nechodi do druziny, keby sme isli poobede zobrala by som ho so sebou tak skusim dohodnut,aby isiel vo stvrtok zo skoly k mame....
mne nesiel dnes cely den internet az teraz.... a den hotova katastrofa, mm tu bol vyletel na mna a urazil ma pred detmi no zufalstvo,keby ho aspon deti zaujimali,no minuly vikend ich nevidel vobec a tento vikend mi prisiel pomoct na noc,lebo som uz bola totalne vycerpana v sobotu prisiel o deviatej vecer a to pritom Markovi slubil,ze bude s nim v sobotu a prisiel vecer takze z neho nemal nic marko ani matko a v nedelu rano odisiel ked som sa s nim chcela rozpravat a dohodnut sa ako to bude dalej iba na mna vyletel, ze sa nemam do neho starat,ze on uz ma iny zivot ako takto moze reagovat kolko sme spolu prezili aj pekneho a on vsetko hodil za hlavu potom ked ma urazil mi pisal spravu no neospravedlnil sa iba mi napisal,ze sa nemam o neho starat a nech sa ho nic nevypytujem,ci ma nejaky vztah,ze sa s nim mozem bavit len o detoch, ja som cely den z toho znicena, ja uz neviem vobec sa nechce so mnou rozpravat co bude dalej iba mi napisal,ze je v jeho zivote niekto s kym sa moze porozpravat a kto mu rozumie..za 3 mesiace co spolu nezijeme je to uplne iny clovek,ktory sa zmenil o 180 stupnov,ale ze mu ani tie deti nechybaju ako moze byt niekto takto bez citu.. ☹musela som trochu napisat,lebo sa citim hrozne,keby sa so mnou aspon otvorene porozpraval a povedal mi narovinu tak mam niekoho zalubil som sa alebo hocico.... ☹

katina2209
30. jan 2011

@laxity ja akonahle otvorim mycku tak je matko pri mne a uz by vsetko vyberal a dnes sa chytil kosu na pradlo a presiel s nim dva kroky ako ho posuval a potom spadol na ritku....
@zoska nas Matko je tiez cholerik ked sa mu nieco nepaci vrci na mna a cape ma 🙂

matesl
30. jan 2011

@katina2209 ani ti to nemusi povedat, je to jasne jak facka, prepac moja, ale vo velmi blizkom okoli ma mtoto iste...je v tom niekto iny..ak sa tak velmi zmenil...nestoji za to aby si sa trapila, si mlada, pekna baba, dbaj o seba a isto dlho sama neostanes, ak sa takto chova, nezasluzi si vas a radsej teraz ako by ta mal nechat neskor...ale mohol pockat kym si na MD, no...to sa fakt nerobi ☹

katina2209
30. jan 2011

@matesl dalej to rozpisem v sukromnej teme v ktorej mozem? blumka ma uz pridala

svetlankat
30. jan 2011

@katina2209 moja ja uplne suhlasim s @matesl, niekde zabudol charakter

svetlankat
30. jan 2011

@katina2209 urcite mozes, nato je to aby sa kazdej ulavilo a aby to cudzi necitali

matesl
30. jan 2011

@katina2209 napis kam napises, ja zehlim nakuknem

katina2209
30. jan 2011

@matesl len vies 17 rokov prezitych neviem,len tak zahodit za hlavu ja som citlivy clovek a vzdy som chcela manzelstvo zachranit koli detom, ja som tiez z rozvedenej rodiny a velmi som trpela ked sa nasi rozisli a aj on a ze si to neuvedomuje...

zoska
30. jan 2011

@katina2209 ahoj kati, akurat minuly tyzdem sa mi pokazila nabijacka na notebok, tk som bola mimo a presvihla som tvoje prispevky, ale uz som v obraze...
kazdopadne som mala co robit aby som spracovala vnutorne tvoju situaciu, uprimne ani si neviem predstavit co prezivas a kedze si sa nam prihlasila a staras sa o 2 male deti si pre mna velmi silna osoba aj ked asi len ty vies ako je to naozaj...
Kati chlapi su neskutocne zvlastni ludia a momentalne pocitujes aki vedia byt kruti a mrzi ma ze to pocituje aj Marko, drobcek mensi to nastastie asi este tak nevnima....
slova ziadne ti nepomozu, akurat mozes prist medzi nas a vyventilovat svoje pocity a verim ze zivot ti nadeli vela zivotneho, rodinneho a vztahoveho stastia, pretoze si to nenormalne zasluzis
drzim ti palce a tesim sa ze si tu s nami 🙂

alex
30. jan 2011

@katina2209 úplne súhlasím s tým čo napísala @zoska.
Dúfam, že mamina ti Marka postráži a uvidíme sa.
@maminnka jasné, vidíme sa nabudúce, alebo Natalka prekvapí a pospinká menej a budete môcť prísť 🙂

zucana
30. jan 2011

@katina2209 chod do hocakej temy....
boli ma teraz strasne hlava ale napisem ti ze muzi su slabi a nepovedia do oci .... a hentak sa chlap dokaze zmenit iba kvoli nejakej zene ale co je to za zenu ked dokaze byt s muzom co ma male dieta a dalsie vacsie...hrozne....prosim bud silna a verim ze je to hrozne a citis sa hrozne a chces to zachranit...ale to by aj on musel chciet a pozri ako ta nici.....

avaka
30. jan 2011

caute babky 🙂

@katina2209 ,dufam,ze sa Ti podari ist s kockami sa trosku odreagovat....
normalne Vam zavidim take stretko,ale zase april sa blizi... 😵
my sme mali vcera dalsiu oslavu,tak snad to je uz vsetko... 😅 bolo nas tu teda,ledva sme a pomestili....Ela stastna,nevedela co skor,s cim sa hrat....

inak,co sa bavite,ake su vychcane.....no potvorky su uz....ja som minule vytahovala cely kotuc toaletaku zo zachoda....vravim si, no nejako tam spadol a dnes kukam a potvora si tam hadze koliky na pradlo... 😕 to Ona,krpana a len tam sedi taka nenapadka... 😀
a tiez dovolim pomahat pri umyvacke,ale ona sa tam sape,aj ked tam je spinave,na dvierka vylezie a ked nedovolim,tak huka... 🙄 a smeti uz je nastastie menej,ale teraz si stale vymysla,ze nieco ma a akoze nam to dava ...
a dnes ked domalovala seba,tak s mojim stetcom na tvar vymetala serbel... 😀 😅 ,potom si isla umyvat zuby s kefkou,co si uz mm topanky cistil... 😅 atd....atd...a sticuje ma strasne potvora,ale to som zistila,ze len ked je velmi unavena a nevie zaspat

avaka
30. jan 2011

@katina2209 a to,ze Ti hned vravi,ze sa nemas pytat na vztah,len na to upozornuje,ze ma... 😔
tiez Ti drzim palce,nech Ti zivot co najskor nadeli vela pekneho 🙂

avaka
30. jan 2011

kuk,som aj tu pridala nejake foto z dalsej oslavy... 🙂
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/avaka/album/...

alex
30. jan 2011

Juj náš Jakub je tiež nervák, keď mu niečo nedám, a teda už sa mi aj ušiel cápanec, no no nepomáha. Keď ho s mužom hrešíme, nahodí smutnú tvár, obráti ústa dole a naberá, mm to nikdy nevydrží a začne sa smiať a samozrejme krpec tiež, takže si ani nespomenie na hrešenie. Už som aj mm vynadala za to, že nám bude skákať po hlave, keď uvidí, že mm má z toho srandu.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre