Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

avaka
30. jan 2011

@alex ,ved prave,ked zistia,ze sa smejeme....tak tazko si z toho budu nieco robit....ja sa snazim vazne,ale niekedy ani to nepomaha...
ja ked uz pocujem,ako mi pukaju korienky vlasov a vytrhane vlasy ma v ruke,tak som jej chytila ruku,ze nech pusti....a u nej taka zabava,ze mi naschval trhala vlasy a vzapeti dala rukum,nech jej ju chytim a ked som nie,ze to nie je hra,tak sama brala moju ruku a vkladala si do nej svoju... 😅

alex
30. jan 2011

@avaka mne Jakubko tiež trhá vlasy a nie a nie pustiť, vždy mu musím ruku nasilu otvárať. Uff, čo s tými našimi čertíkmi? 😅

katina2209
30. jan 2011

@zoska dakujem ti ja som rada,ze som sa odvazila spat pretoze uz som bola v takej situacii,ze som hladala chyby len v sebe a uzatvarala sa pred svetom, najhorsia je ta samota,ze sa nemam ani s kym porozpravat ked deti zaspia... idem si ja lahnut zatial pa

katina2209
30. jan 2011

Dobru noc vsetkym dakujem vam,vsetkym za podporu, mala som telefonat dlhy volal mm no neviedlo to k nicomu asi mu uz ani dvihat nebudem zajtra napisem do tej sukromnej temy dufam,ze budem mat chvilku casu

avaka
30. jan 2011

@katina2209 😔 ,len sa neuzatvaraj,to ze si tu pokecs urcite len pomoze 😉

@alex netusim,ale u nas zabera aj pochvala.. 🙂 minule som ju chvalila pred nasimi,ze mi pomaha prekladat konzervy v linke do kosika... 😀 taka bola zlata,akoby zahambene stala,usmievala sa a uzivala si chvalenie... 😀

laxity
31. jan 2011

ahojte

@svetlankat aj Naty bolo jedno či je špinavý riad, ale ja sa snažím, aby špinavý nechytala aj keď niekedy sa tomu nedá zabrániť 😅

laxity
31. jan 2011

@katina2209 😔 teraz mu deti nechýbajú bo asi má niekoho iného s kým trávi čas...ale časom to možno nebude a potom príde, v okolí poznám také prípady 😔

laxity
31. jan 2011

baby prosím vás, ako často robíte tie studené obklady na nôžky dieťaťu? Bo nás to čaká v stredu, som úplne zabudla, takže neviem či vôbec vo štvrtok prídeme 😕

matesl
31. jan 2011

@katina2209 moja mama ostala teraz po 35 rokoch uplne sama, v cudzom meste ☹ a je v tom ina zena

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
31. jan 2011

@rivatha som zvedavá, aká bude u nás reakcia 😕 tiež to neznášam, už nech je potom 😔

to ako spí ešte od včera? Moja Naty strašila už od 4.40 a zaspala o 8.45 😀

laxity
31. jan 2011

@rivatha vydrží v kostole? Mne Naty mrnkala a keď s ňou išla krstná na krížik, tak vykrivila ústa a plač 😅

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
laxity
31. jan 2011

@rivatha tak to pekne ťahá...Naty zaspala včera o 19.00 a bola v noci dva krát hore 😕 iba napapať a spať ďalej 🙂 , ja chodievam spať najneskôr do 22.00, som tak naučená ešte z práce a to že vstáva tak skoro, mi tiež nevadí, bo som zvyknutá 🙂

aj Naty vydrží chvíľku v kostole, len keď začne hrať orgán, tak ju to nejak rozruší, tým, že to hučí, tak sa bojí alebo neviem...ale dúfam, že si už nerobí svoj názor, to by som nerada, chcem aby sme chodili do kostola 🙂 . Tiež si myslím, že keď budú väčší to bude lepšie 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
keju
31. jan 2011

ahojte mamicky, prajeme vsetkym pekny den...radi by sme sa pridali na stretko vo stvrtok, ale mame oslavu naplanovanu..... tak snad nabuduce... 🙂
nemozem tomu uverit, ze zajtra ma moj chlapcek uz rocik... 🙂
prave spinka a ja by som s vami chcela poradit, ci sa aj vase deticky hadzali dozadu..Tejko s tym zacal vcera...ked stoji pri nabytku a vidi ze som v miestnosti, normalne sa pusti a ako pravitko sa hodi dozadu,a ja jak besna skacem a chytam...pritom sadnut si pekne vie uz...mm hovori, ze jemu sa to paci, ze ho chytam a ze preto to robi...ze keby raz capol a bolelo by ho to, tak pochopi a prestane....co Vy na to? sa mi to nepaci, lebo je to riskantne, si moze pekne hlavku udriet...ale sa zase bojim, ze nedobehnem a nestihnem ho zachytit...dakujem

maculik
31. jan 2011

Ahojte kocky,
konecne som uspala maleho, dnes spal do 8,15, aj to som uz otvarala dvere na spalni, lebo mame poobede cvicenie, tak ze aby nesiel neskoro spat, a aj tak az teraz zaspal. Dufam, ze bude hore do pol2, nech stihneme odist.

@rivatha tak to ti krasne buval, to fakt asi dnes len jeden spanok potiahne, ved sa ani nebude mat kedy unavit, ak by mal mat dva 🙂

My sme vcera si trosku narodeninovo posedeli, aj ked sami, ale neva. Spravili sme s Adelkou v sobotu nepecenu tortu (smotanovu s piskotami a ovocim), vecer trosku v obyvke vyzdobu a vcera podvecer sme si dali torticku, Petrik chrumky (ani jeho jablkovu cast nechcel 🙂 a bolo. Torta este ostala, dnes pridu mm kolegovia pozerat futbal, tak dostanu dezertik 🙂

@keju veru, zajtra je to uz rok, leti to teda riadne 😵

laxity
31. jan 2011

@keju no škoda, že nemôžeš prísť mohli sme ťa spoznať...ale nabudúce 🙂

a neporadím ti nehádže sa mi dozadu 😕

lalipop
31. jan 2011

nam sa najlepsie spi na cerstvom vzduchu. vzdy okolo 11.00 dam malu do kocika a este ani nie sme na balkone a ona uz spi. dufam, ze si potiahne aspon 2 hodinky.
@maculik
@keju malym oslavencom prajem vsetko najlepsie k narodeninam.

maculik
31. jan 2011

@lalipop dakujeme, ale az zajtra 😉 🙂

svetlankat
31. jan 2011

@matesl inac to je sila, nech sa mamina drzi

zucana
31. jan 2011

@matesl moja mamina po 21 rokoch ale uz je stastna s inym muzom....takze je lepsie skoro a najst iny hodnotnejsi vztah ako sa trapit a zit v klamstve

inak sa pridavam k nervnym detom 😅 my ked nemame po voli nervacime dokonca nervacime ked nam nejde do otvorov dat tvary rozne vtedy tym zacne trieskat a tiez taha vlasy ale uz menej a vsetko hadze na zem a ma strasnu silu ale strasnu.....a kvety mi nici 😔 inak je to moj anjelicek 😵 a takto robi babike tapi tapi tapusky 🙂 a moja....
vie kde ma usko, vlasky a ukazat zuby vie, aka si velika, ako robi konik a havko a ine veci ale to aj vase deturence 😝 a vie uz povedat kedy ide robit kaka (rano mi vravi v postielke ked som upratovala spalnu ze kaka a ja nic a potom som u dala na nocnik a kakala....aj poobede povedala a isla na nocnik

katina2209
31. jan 2011

@zucana no mala vikinka je velmi inteligentna ked to uz takto pekne ovlada nas Matko vie tiez povedat kaka,ale rano ked som ho dnes dala tak iba cikal a potom sa vykakal do plienocky teraz mi spinka no dnes prvy krat a zaspal o pol jednej uz sa raz zobudila,prelozila som ho z postele do kocika a spinka dalej my sme sa najedli vcera som robila kuracie rezniky s ryzou a hlavkovym salatom a matko papal spenatik doobeda nechcel jogurtik tak zjedol asi 5 lyziciek a koniec,ale spenatik spapal chvalabohu pekne...
@matesl moja mamina po 20 rokoch manzelstva tiez si tatko nasiel inu a teraz to caka mna ☹vcera volal mm a povedal,ze co najskor poda o rozvod napisem do temy...
@zucana keby si mala pravdu a ja by som si nasla niekoho kto by miloval moje deti a mna ☹len ked budem stale doma tak v obyvacke asi nikoho nenajdem a urcite si to najblizsie dva-3 roky ani predstavit neviem ☹ som zvedava ci mi bude s detmi pomahat,alebo to bude stale vsetko iba na mne, viki je nadherna

olifcek
31. jan 2011

@zucana my babiky nemame, ale tiez vieme krasne vsetko ukazat 😵 ved uz mame velke deticky, uz daavno nie babatka 😵 😵

zucana
31. jan 2011

@katina2209 preto na zaciatok odporucam tu chatu aspon sa odventilovat rosku a ked sa zabehnes tak uvidis co ti zivot prinesie 😵
a dakujeme

lalipop
31. jan 2011

ta nasa princezna uz spi 3 hodiny, tusim ju pojdem zobudit, lebo este nachladne

katina2209
31. jan 2011

Nas Matko spal 1,5 tak musim ist a to bude asi len jeden spanok pisala som do temy svokra

teuska
31. jan 2011

babenky prosim vas odpiste mi do temy februarovky a chata, diky

teuska
31. jan 2011

@keju aj nas sa hadze dozadu, najprv zacal na gauci, ked sme sa blaznili a v posteli a ja som si myslela, ze vie rozoznat, ze na zemi nie. Bohuzial potom sa hodil na zemi a ja som to necakala a riadne sa buchol. Odvtedy mu to nedovolim ani na gauci, stojim za nim a chytim ho a hovorim, no no nie. Odvtedy, ale na zemi to neurobil. Nas to nerobi zo stoja, ale z klaku na kolenach. ☹

teuska
31. jan 2011

@olifcek my babiky mame po dcere 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre