Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lenica81
4. feb 2011

@zucana ona sa modli, aby nepadla... 😀

lenica81
4. feb 2011

@zucana my sme konferencny skleneny zrusili... je za postelou, teraz nemame ziaden... 😅

zucana
4. feb 2011

@lenica81 😀
len toto je jedalensky :(

lenica81
4. feb 2011

@zucana a uz je tak vysoka, zeby si mohla nejako ublizit... 😕

zucana
4. feb 2011

@lenica81 hej lebo to je nizky stol.....presne na hlavu to ma

lenica81
4. feb 2011

@zucana 😔

katina2209
4. feb 2011

ahojky
@zucana jee vy uz chodite aky ste sikovni.... a super,ze ti pridu vasi 🙂
@maculik ja dnes tiez nic nestiham do pol jedenastej som sa s matkom nahanala aby vobec nieco zjedol nakoniec spapal pol bananiku a v noci katastrofa kazdu hodinu na prsku a to vecer ani kasu nechcel tak som z toho nestastna co to moze byt ja dufam,ze aspon obed zje idem nieco navarit....
Dnes idem vyskusat Nutrilon tu 2 co som dostala od @alex som zvedava ci budeme pit

matesl
4. feb 2011

@olifcek
http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Calculat...

kuk dole co pisu o noseni deti... 😒
a to ti place cely cas v kociku, ci len kym idete von, moj tiez nervaci, ze je nababuseny a nemoze sa hybat ale vonku uz okukuje auta a uz je dobre 😉

matesl
4. feb 2011

@katina2209 aj moj tuto noc mrnkal stale, uz som o chcela zazat a prebrat ho a zas uspat...tak som ho prebalila, ani sa nepohol spal pri tom, bol velmi docikany uz o 2 rano 😅
a ja som ti potom zabudla dat tu vzorku 😒 neva my sme blizko od seba
(vzorku nitrilonu mas od dorotky 2 😀 )

laxity
4. feb 2011

@zucana my máme tiež jedálenský sklenný, zatiaľ Naty má ešte nejaké 3 cm 😀

maculik
4. feb 2011

@katina2209 no ja som ho teraz musela ist uspat, som ho o pol dala do postielky, tak bolo ticho, ja ze uz spi a za chvilu pocujem odtial dzavotanie, veselo si tam asi 20min kecal, tak som pred chvilou nabehla, vycistila mu nostek a hladkala ho a za minutu uz chrapkal. Asi nebol este velmi unaveny, kedze vstaval az pred 8.

akurat platim donasku kvetov mame, ma v pond.narodky, chcela som zase cez kvety.sk , ale nemaju tam teraz v ponuke orchideu, tak sestra dohodla v PU v kvetinarstve, ze jej to v pond.dorucia. Tesim sa, ze ju prekvapime 😵

katina2209
4. feb 2011

@matesl nie dorotka mi doniesla 3 a @alex mi doniesla nutrilon 2 🙂

matesl
4. feb 2011

@zucana neviem presne kolko moje dieta meria, ale on ked uz dojde k jedalenskemu stolu, uz si tresne hlavu a najhorsie je ze uz dociahne na kraj linky a taha veci, aj z jedalenskeho stola 😅 uz ked varim tak len na zadnych platniach, v predu len ked je mm doma radsej

olifcek
4. feb 2011

@matesl nemam satku, ale ergonomicky nosic x;o) kym som ho kupila, citala som si recenzie i od pediatrov a ortopedov 😉 je to v pohode aOlivka by bola najradsej na zemi, takze sa toho nebojim, lebo viem, ze ked uz bude samostatne chodit, do manduci ju uz nedostanem, nie, kym sa neunavi 😵 😵

Oliv mi place v kociku, kym v nom je, nepomaha ani zabavanie, ci saskovanie 😅 i neuro, ku ktorej chodime, ergonomicke nosice schvaluje 😉

ale dakujem, si zlata 😵 😵

laxity
4. feb 2011

tak len centimeter som ju tam teraz skúsila postaviť 😀

olifcek
4. feb 2011

@matesl veru, i Oliv uz na vsetko dociahne a otaca mi regulatormi na sporaku 😕

raa2
4. feb 2011

ahojte, tak my sme dnes hore od 530 😖 , tak som dala spat matika uz pred pol 10, stale spinka, tak uvidime do kedy, vcera spal vyse 3 hodin 🙂 dnes som mu spravila prazenicku zo zltka na olivovom oleji a pekne papal, som mu tam nadrobila polku chlebika a zjedol, tak sa tesim.. na obed mu spravim perkelt, s tym ze to zahustim sunarom, ked mi stale nechce pit mlieko, dnes vypil 120 ml, co je pokrok.
som doteraz robila tortu, zehlila a konecne som si sadla na chvilku, idem vas pocitat trosku.

@olifcek @matesl ja nedam dopustit na manducu, som rada ze som kupila, matko je v nej rad, ked vysavam tak je na chrbte a kuka sa, alebo ked potrebujem nieco urobit, tak ho dam na chrbat a robime spolu. kazdy vecer si ho dam do manduci a posadim sa na fitloptu a do 10 minut spi, potom ho iba prelozim do postielky a hotovo. osvedcilo sa mi taketo uspavanie, vtedy ho mam z predu.
@katina2209 mam jeden kus aptamilu 2 ak by sa ti chytil na nutrilon, tak by som ti ho podarovala, je to to iste, len tu v rakusku sa to vola aptamil.

olifcek
4. feb 2011

@raa2 jeeej, prazenicka super napad, len ja asi urobim z celeho vajicka 🙂

daj paq foto vlastnorucne urobenej tortyyyyyyy, zvedava som x;o)

@raa2 veru, ja tiez na manducu nedam dopustit... Oliv sa mi v nej jeduje, ked ju tam davam naobliekanu, ale hned dam prso a uz je dobre a vonku po par minutach krasne zaspinka, kdezto doma by sla haji az o 17tej,. a to be zohladu na to, kedy vstala 🙂

lolka
4. feb 2011

ahojte, docitat nestiham, ale vkladam foto zo vcerajska: 😉

maculik
4. feb 2011

@raa2 a ako mu spravis ten perkelt, prosimta?
a dozadu sa ti da v pohode dat? Lebo ja som raz skusila a nevedela som si ho tam dat, mam sice navod, ale asi som captava 😅

Petrik ma najradsej pracku, ten hlavny velky gombik rad otaca a tie gombiky na nastavenie stlaca, no uz kupelnu zatvaram, lebo sa bojim, ze ju spusti, ked je zatvorena alebo ju zase zablokuje.

lolka
4. feb 2011

do kelu, preco su niektore foto neotocene, ked ich mam ulozene ako otocene 😠 @katina2209 na jednej foto som ti "odrezala hlavu", prepaaaac 😅

bezim, dokadena Viki si tu sama vypina a zapina telku 😅

olifcek
4. feb 2011

@lolka ta nadherna babika v cyklamenovom je Tvoja>>

maminnka
4. feb 2011

@maculik ja som to s tou susickoou nemyslela tak, ze treba vsetky veci vesat: ja ich hned skladam, vesiam iba kosele, lebo tie ma mm stale na vesiaku, kosele neskladame.

maculik
4. feb 2011

@maminnka jaaj, diky, ja som nechapava 😀 😀

maculik
4. feb 2011

@lolka hihi, som si aspon precvicila krcne svaly, ked som hlavu vykrucala pri tych fotkach 😉 😀

olifcek
4. feb 2011

ale paradne fotky

raa2
4. feb 2011

@olifcek aj mato je tuhy do 10 minut, ked uz vidim ze je unaveny, tak len dam do manduci a poskaceme trosku a spi 🙂 vonku teraz chodime s kocikom, teraz nestrajkuje 🙂 uz od roka aj ja spravim z celeho, ved uz bude mat v sobotu 🙂
@maculik urobim tak ze dam olivovy olej, na drobno nakrajam kuracie masko, osmahnem, necham trochu podusit, dam tam potom trochu takej bio alnature vegety, potom to zalejem tym sunarom a nakoniec stipku cervenej papriky. a ako prilohu dam zemiak popuceny, lebo cestoviny mi vypluva opica mala, este ich nevie zjest. minule ako som mu to robila tak mu to smakovalo..uz vyvaram pre neho ako v nejakej restauracii.
baby davali ste uz tuniaka ? je to este skoro? mam toho calvo a rozmyslam ze by som mu zajtra spravila taku natierku s maslom a tuniakom, len neviem ci to nie je este skoro...
a krasne fotky, nabuduce dojdeme aj my, len ten cas mi vobec teraz nevyhovuje, lebo matik spava 😒 lepsie poobedie, v kociku on pospi max hodinku a doma vie pospat aj 3...

katina2209
4. feb 2011

@lolka jee krasne su fotky to neva hlavne,ze je tam matko 🙂
@raa2 moj matko spi max doobeda 45 min a tak aj poobede no ked sa chytime na to mliecko budem povdacna 🙂

olifcek
4. feb 2011

@katina2209 😉

lolka
4. feb 2011

@olifcek ano, ten ruzovy overal sme my 😀
@katina2209 ved hej, len aj ich fotit je uz problem, lebo sa staaaale hybali, nechceli pozovat, neviem preco ? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre