Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

dorotka2
4. mar 2011

@matesl nedociahne, tata mi chodi strazit malu, ja mu strazim psa 🙂 Takze ak chcete sa stretnut s havom, mozeme dat dnes kafo v cukroske, ideme cochvila von 🙂

zucana
4. mar 2011

@matesl ja kojim ale mne to viki nerobi.ma dudel ked ide spat a ona prso vypluva ze chce dudel lebo z dudla jej netecie 😅

@maminnka tak uz sa vratil? tak si to zvladla sikula 😉

@lenica81 moc sa nesmej 😀 mne to pride na hlavu ale cim drahsie auto tym blbsie podla mna co sa tyka pre deti...lebo aj na lexuse sa neda predny airbag vypnut a tie pasy hroza....a na mojom peuguetiku unonuno aj pasy aj predny airbag 😅

maminnka
4. mar 2011

@lenica81 sedadla mam perfektne, komfortne, radost soferovat a tiez sa viest 🙂 akurat sa na ne zle davaju autosedacky, do ktorych sa dieta uz priputava pasom od auta, nie vlastnymi pasmi autosedacky :(

maminnka
4. mar 2011

@zucana to sa ani neda, ze deti spat rovnako... moja mala ide spat o 19,00 a syn az o 20,00 hod. O siedmej by mi nezaspal este... uspavala som ich tak, ze najprv malu, P. pozeral rozpravky a potom jeho. O pol deviatej zacinal moj cas 😀 😀 😀 slobodaaaa 😀 😀 😀

dorotka2
4. mar 2011

@maminnka no ja som si dala do noveho auta dat aj integrovane sedacky, ale to su az tie 3

zucana
4. mar 2011

@maminnka moj cas slobony zacina o 21.30 a konci o 22.00 😅 lebo vika chce byt vo velkej posteli a musim byt hore 🙄
idem dnes do ikea sa ukludnit a kupit servitky 😀

lenica81
4. mar 2011

napr. nam sa v aute dalo dat vajce len na jednu stranu... lebo inak bol pas kratky, aby ho cele obisiel... 😅 a tiez si neviem predstavit, ako sa do niektorych daju dat napr. 3 sedacky, alebo ako sa to riesi - teda ak nemas integrovane, co si neviem vlastne predstavit... 😅 v motormagazinoch sa tomuto nevenuju... 😀

lenica81
4. mar 2011

spievankovo vali... 😨 😵

lenica81
4. mar 2011

uz som sa aj z prechadzky vratila a tu nikoho... 😕 ale vonku je krasne, teraz uz v tieni chladno... ale uz to pride... tak o 3 tyzdne podla meteo... 😵

inak baby blavacky, nedame nejake stretko v hopsasa...

maminnka
4. mar 2011

@lenica81 ked vcera nasnezilo, mne uz bolo az do placu... ja uz chcem jaaar! ale dnes bolo ozaj krasne 🙂

jaja32
4. mar 2011

Ahojte, precitala som si pozorne debatu o uspavani a je mi trosku luto, ze zbytocne nastali "trenice", nechapem, preco riesime na dialku nieco, co nevieme dobre posudit, pretoze nepozname vsetko okolo toho. Ja mam len jedno dieta ako vacsina co tu piseme a preto to vobec ale vobec neviem posudit. Tak som radsej ticho. Samozrejme, ze su aj deticky, ktore mamicka len ulozi do postielky a same zaspinka a moze sa venovat druhemu dietatu, tie to mozno beru z inej stranky, ale su deticky, ktore nevedia zaspat same ani v troch rokoch. Pokial si to nepreskaceme vsetky.... skoda reakcii. Ja neviem co bude, ked nahodou budeme mat dve deticky. Mozno budeme uspavat traja aj so svokrom.

zoska
4. mar 2011

cafte, my sme dnes boli v meste bez kocika 😉 🙂 za rucicku pripadne bez...sme sa poprechadzali, dali kafe potom v cukroske a mala uz spinka...
juuj aka uz je velka ked chodi 😨 🙂

lenica81
4. mar 2011

@zoska 😵

svetlankat
4. mar 2011

@zoska 😀

zoska
4. mar 2011

@svetlankat tebe sa to smeje ked ti chodi uz tri mesiace, co? 😀

svetlankat
4. mar 2011

@zoska no my uz behame 😀 , ale nie su sikovne tie deturence, a ked su take malinke a chodia je to krasa

olifcek
4. mar 2011

@zoska ja si to tiez uzivam ako i Tyyyyy... je to nadhera 😵 😵 😵 😵 nase malicke slecny

Miska uz chodi 4 mesiace 😀 😝 😀 bude to obchodzkarka u polisov

laxity
4. mar 2011

@maminnka ja mám tu Maxi Cosi tobi a je pravda, že sa mi ťažšie zaťahuje ten pás, ale nevadí mi to, aspoň viem, že tam Naty dobre drží 😀

no ja som za stretko, ak medzi Blaváčky patrím i ja 😀

svetlankat
4. mar 2011

@olifcek to urcite 😀

zoska
4. mar 2011

@maminnka my mame MC priori SPS je to na upevnenie bez isofixu- starsia verzia a sme max spokojní, tiez je tam asi utahovanie ako na Tobi, ale my mame po neteri, ktora ju pouzivala par rokov a je plne funkcna a pas sa utahuje fajn 😉
http://www.maxi-cosi.com/ot-en/carseats/toddler...

lenica81
4. mar 2011

@zoska ja som taku chcela, ale uz sa nedala zohnat... 😅 tak mame tu novsiu verziu... 😎

idem ja fuc... dobru noc a pekny vikend...

svetlankat
4. mar 2011

@lenica81 pekny vikend

loginka
4. mar 2011

baby no mozno sa odvazim aj ja tiez prist s nimi do hopsasa, (ak budeme zdravi a bude vyhovovat cas) ale neviem ako ich tam prenesiem, kocik je non sens brat, moc tazky pre mna, ak by ste mi potom niektora pomohla preniest jedno dieta, tak by som rada dosla 😵

@jaja32 paci sa mi co si napisala, tiez si myslim, ze je zbytocne v tomo smere niekoho sudit, kazde dieta je ine a aj rodicia
ja mam sice dvojicky, ale tento problem je trosku moja struna, lebo sa preto dost trapim, ze ako ich uspat sama - teda cez den, ked bude mat niekto z nich teplotu a nebudeme moct do kocika, doma sa uspavaju tazko a kazdy inak a to mi pomaha mama, ale ona uz ide prec, ale clovek ked musi , tak si najde nejaky sposob - tak hadam to nejako zvladnem
@matesl u nas podobny problem, sice nie kazdych 20 minut, ale dost casto, tak som sa rozhodla ze to skusim obmedzit, ale mala ochorela, celkovo sa jej spanok pokazil, lebo ju bolo treba nosit na rukach, vtedy ani prso nepomohlo
mali sme pred 2 dnami, to uz bola akoze po chorobe taku noc, ze cuckala okolo 1 v noci, po chvili este raz, stale nespala, tak po nejakom case som jej skusila dat UM, ani to nepomhlo, tak som sa nastvala ze jj uz cuckat nedam, lebo uz mi to potom ked je toho vela tiez vadi, tak som jej nedala a boli sme hore v noci 3 hodiny, vcera mala teplotu 38 tak som sa na to vykaslala a v priebehu hodiny a pol co buntosila cuckala 7x
som zvedava aka bude tato noc

zucana
4. mar 2011

tak ocividne som prispela niecim co som nemala ale neslo mi o to, aby ste niekoho sudili ked nepoznate. kedze ja poznam tak som to sem napisala lebo mi to doslo divne. je to zena, ktore svoje babatko nech a vposteli plakat ked zaspava a vonkoncom ho neuspava sama. dokonca maju detsku izbu o poschodie nizsie a ma iba vysielacku. takto to robila aj so synom a syn zacal rozpravat az v skoro v troch rokoch....takze ja poznam a preto som TO odsudila...

svetlankat
4. mar 2011

podla mna nikto nema pravo sudit

loginka
4. mar 2011

@zucana jasne ty ich poznas, ocividne su to cudaci, nech si robia co chcu
mala sa vkuse budi, uz som za nou vybiehala 3x...

matesl
4. mar 2011

@loginka no moja, mame to vesele ale vraj treba vydrzat, njonje uz prespi celu noc, tyzden trvalo kym obmedzila jedno nocne kojenie.
a Domco ti ako spinka?

zucana
4. mar 2011

@svetlankat ideme sa hrat so slovickami? Ked niekto povie svoj nazor tak sa to' moze povedat sudit ???? Asi nemoze. Tak dakujem za forum.

svetlankat
4. mar 2011

@zucana sorry ale nebolo to adresovane tebe, tak nechapem co sa navazas

zucana
4. mar 2011

@svetlankat bolo to' napisane hned pod mojim prispevkom kde som odsudila co robia s detmi Ale tak prepacte ze som tu nieco riesila

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre