Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
13. mar 2011

ahojte baby, prosim vas nemate niektora mailovy kontakt na @suzon78?
dakujem 😉

matesl
13. mar 2011

@blumka mam ti kuknut na fcb? 😀

matesl
13. mar 2011

@svetlankat aj my tak v noci, kazde dve hodky 😅

blumka
13. mar 2011

@matesl tak nejak som to myslela ;)
a diky...aj @laxity dakujem

matesl
13. mar 2011

@blumka jaaaja ty teraz nemozes na FCB, cooo? 😀

matesl
13. mar 2011

baby, dnes maly cely den umrncany, uplakany, len mama, mama, natahuje ruky, len prso, tak pred hodinou som sa uz nastvala a supla mu Nurofen a za 15 min uplne ine dieta, vysmiate, sama sranda, hra sa...az mi je ho luto ulozit.
asi zuby sa tlacia, ved to obcas mozem takto jednorazovo na zuby dat, ze?

maculik
13. mar 2011

@matesl podla mna mozes, ja som tak dala asi pred mesiacom raz podvecer, co bol uz druhy den nervny, tak sa trosku ukludnil. Ved to je aj od bolesti, nie len od teploty a nedavame im to pravidelne.

inak, pekny vecer prajem 🙂

Tu dnes bolo dost chladno, aj ked slniecko sem-tam vykuklo, doobeda som bola s detmi vonku sama, mm cely den pise tu zaver.pracu, uz to chce odovzdat, ale poobede som ho na hodku vytiahla do lesa. P.uz buva, A.sa kupe s mm, ale uz ich pocujem, ze idu do izby.

u vas je asi krasne, ked je tu dnes tak prazdno 🙂

maminnka
13. mar 2011

@matesl my sme mali presne taky isty den... dala som Panadol a pomohlo.

matesl
13. mar 2011

@maculik 😉

matesl
13. mar 2011

@maminnka dnes? a panadol je lepsi? ci ten nurofen? co je menej zatazujuce?

lolka
13. mar 2011

ahojte, citam, ze zubky hnevaju 😖 uz nech su vonku a konecne sa vyspime 😅 my mame 7 zubov, ocakavam, ze najblizsia bude horna 2, slinta dostatocne a ked je v klude, tak si stale pcha prsty do pusy 😒
u nas noc nist moc, furt sa vrtela, mrncala, tak som bud kojila alebo hladkala po zadocku. po cca 3.00 to bolo lepsie, ale dnesny budicek 6.00 hod. 😖 😠 pred deviatou sme sli hajat a spala 2,5 hod. ! sme s mm chodili na nu pozerat, no, dospavala noc....chcela som aj ja, ale nedalo sa mi 😖 po obede zobrali Viki svokrovci na prechadzku a podvecer sme sli na navstevu ku kamosom, kde boli 2 male deticky, tak sa este vyjasila trochu 🙂
@loginka uf, tak take noci si neviem predstavit 😒 staci mi aj jedna potvorka 😅

dnes bolo krasne, ale dooooost fuka

svetlankat
13. mar 2011

@matesl podla mna to mas uplne jedno.

svetlankat
13. mar 2011

baby tie co davate vodicku pit, este ju prevarate? Ci uz mozu aj z vodovodu?

jaja32
13. mar 2011

@svetlankat ja este prevaram, doteraz som davala dojcensku a uz asi tyzden davam z vodovodu - prevarenu.

matesl
13. mar 2011

@lolka spinka s vami? no lebo to aj ja poznam, ked sa prehadzuje, budi aj mna 😀

inak dnes mi napadlo tak kuknut februarovky 2009 v tomto obdobi 😀 asi si pisali nieco podobne, ako su nevyspate 🙄

matesl
13. mar 2011

@svetlankat my kupujeme lucku stale, mne chuti miesto mineralok, takze ja stale tuzovu lucku davam

svetlankat
13. mar 2011

@matesl ja som nikdy nedavala, ja som davala prevarenu, teda este stale davam. Len neviem od kedy uz budu moct tie nase deturence vodu z vodovodu.

svetlankat
13. mar 2011

@jaja32 a do kedy budes prevarat?

lolka
13. mar 2011

@matesl ano, Viki ma postielku prirazenu k nasej posteli, takze kolkokrat jej nohy zasahuju aj na moju postel 😅
@svetlankat my kupujeme dojcensku vodu....a do kedy? hm, ani neviem, ked zistis od kedy mozu deti vodu z vodovodu, napis 😉

idem ja spat, mm uz drichme, dospava rano 😅

matesl
13. mar 2011

@lolka a tiez bez bocnej steny ju mas prirazenu? a po kojeni ju presuvas vzdy? ja to kasle, otocime sa s malym kazdy na svoju stranu a spime 😀

lolka
13. mar 2011

@matesl hej, je bez bocnice, pokial kojim zo strany postielky, tak ja sa nahnem k nej a ked z opacnej, tak ju presuniem po kojeni. Viki to nevadi a ja mam rada "svoj" priestor na spanie, aj ked je teraz dost obmedzeny 😀

maminnka
13. mar 2011

@matesl z mojej skusenosti Panadol zabera rychlejsie, ale ucinkuje kratsie a Nurofen naopak. Ale ja ich striedam podla potreby.

matesl
13. mar 2011

@lolka a mate rovnako vysoko postel? ja ju mam vysiu, a postielku mam uz uplne dole, je tam takch 15 cm rozdiel 😅

matesl
13. mar 2011

@maminnka no mne sa zdalo ze za 15 minut bol ine dieta, ale tak isla aj reklama, tak to sa asi scitava, vtedy ani nedycha a ani neplace 😅

laxity
14. mar 2011

ránko

@matesl ja som tiež dala pár dní dozadu Nurofen, doktorka povedala, že kľudne, tiež pomerne rýchlo zabral...pekne sa potom hrala a sama zaspala 🙂

@svetlankat ja dávam vždy prečistenú vodu z vodovodu 🙂

matesl
14. mar 2011

@laxity a ako noci od kedy nekojis?

matesl
14. mar 2011

tak a mame zas pred sebou uplakany den...nechceme papat, jedujeme sa a len by sme boli na prse...uf kedy to prejde 😕

alex
14. mar 2011

Ahojte, dnes je krásne vonku, už
sa teším na prechádzku. Asi zoberieme trojkolku, nech sa drobec vozí. @matesl moja, čo to zase trápi Riška, zuby? My noc celkom ok, len ráno sme mali na môj vkus skoro, o 6:45, zbadal knižky a hneď sa po nich naťahoval a vraví: cítat. Dosť sa mu rozviazuje jazyk. Inak stále nejako kašle, nič iné, len ten kašeľ, som zvedavá, kedy mu celkom prejde, už sa to ale zlepšilo, tak dúfam, že čoskoro.

laxity
14. mar 2011

@matesl noci sú ok, aj keď sa prebudí, tak ju párkrát pohladkám a spinká ďalej...časom dúfam prespí krásne celú noc ale to by som asi chcela veľa 😀

dúfam, že vám sa to už polepší, veď už je na čase po roku 😔

@alex aj ja rozmýšľam nad trojkolkou 🙂 a ako obliekaš?

a platí tá streda o 9.30 v Hopsasa baby? 🙂

matesl
14. mar 2011

@alex jeej tak to vy uz pekne hovorite
ja uz neviem co to ten moj maly ma stel za problem 😅 snad to raz uz prejde
a co je to OK noc? daj, uz nekojis v noci?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre