Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
18. dec 2009

marti nakoniec z neho bude sumo zapasnik 😀 😀 😀 😀 môj sa zvykne v noci prevaľovať kopance mi uštedrí nadranom 😀

martulanr
18. dec 2009

garonka len aby nebol taky velkyyyy kludne sa s plienkou moze narodit 😀

matesl
18. dec 2009

martula,
vidis, ja som tiez kedysi strikovavala vela...ale teraz po leziacky - kvoli krcku - sa mi asi ani dobre nebude dat.
radsej tukam internet a citam si.

mne uz aj muz povedale, ze sa obcas zobudi ako so vzdychanim pretacam...uz len caka ze ci nahodou nemusime utekat, kedze som na rizikovom, tak je stale chudak v strehu 😀

garonka
18. dec 2009

marti a tvoj maly Radko koľko važil keď sa narodil? lebo druhe deti sa rodia väčšie 😕 ja som sa narodila ako 4500 gr ah jaj chudak moja mama 😀

martulanr
18. dec 2009

matesl da sa v pohodicke lezim vylozene nozky sledujem telku a strikujem uz sa na to ani nepozeram 😀 male svetre sa rychlo strikuju 😀

martulanr
18. dec 2009

radko mal 3580gr a 49cm tak dufam ze tento bude len dlhšííí lebo mam vačšie brucho ako pri malom 😀

garonka
18. dec 2009

marti modelkovske miery uplne idealne 😵 ja mam zase take čudne bruško ak sa vyduva taky zvlaštny tvar ma 😀

garonka
18. dec 2009

aj ja chcem štrikovať ale svokra mi ihlice omylom vyhodila 🙄

matesl
18. dec 2009

no vidis...ze by som krpcovi nieci teplucke urobila ja sama 😉

no idem sa obliekat, idem na kontrolu...som zvedava cim ma "potesi" teraz pred sviatkami

zatiiiim

garonka
18. dec 2009

matesl držím prstíky 😉

martulanr
18. dec 2009

matesl potom daj vediet 🙂

martulanr
18. dec 2009

idem ja upratat rychlo kym sa mi chcee 😀

zuzulik
18. dec 2009

dobre ranko babulky,
ach jaj take zemny tu mame 😒
Olif, silno drzim palceky, aby ste to spolu s Olivkou co najdlhsie vydrzali...
a Tebe Blumka tiez drzim palce ....

a inak pre Vas pre obe, JIS-ka v novej je skutocne velmi dobra a su v nej naozaj odbornici, takze aj keby sa narodilo babatko skor, verim,ze ho krasne vypiplaju 😉

zuzulik
18. dec 2009

martula: ty mas termin na moje narodky 😵

blumka
18. dec 2009

ahojte...vobec som nespala..myslela som celu noc na olif, ze lezime tak blizko seba a nemozem ju aspon trosku povzbudit ☹ ..nepustia ma k nej, ked je na operacke a zrejme tam ostane celych 24 hodin aby ju mohli pozorovat, potom ked porodi olivku tak ju presunu na oddelenie, tak potom mozno sa vytratim z izby aby ma nik nevidel..mam zakaz chodit...
mne zistili z krvi zapal ked som tu dosla, nasadili mi antibiotika, vcera mi robili kontrolu, mam vraj znova zvysene zapalove markery ale len trosicku tak mi na to nic nedali, ze v pondelok zopakuju odber...
na jednej strane ma to sere ze tu lezim, ale zasa ked tak citam, ze olif, kvoli tomu zapalu ide rodit skor tak som aj rada, ze ma tak kontroluju

blumka
18. dec 2009

zuzulik, ved preto mna previezli zo starej do novej...ale co sa tyka odbornikov, su mozno odbornici, ale odbornici partizani...kym sa nepytas, nic nepovedia, to ma nenormalne vytaca

martinaj
18. dec 2009

blumka a ako to zvladas bez malej? alebo ste zvyknute? drzte sa 🙂

martulanr
18. dec 2009

zuzulik hadam sa podari 😀 a budeme spolu oslavovat 😵
blumka moc nechod ved Olif manzelik nam posle spravu
hlavne oddychuj

blumka
18. dec 2009

martinaj, uz som v pohode...zo zaciatku som sa stresovala ze ako to oni doma bezo mna zvladnu, ale uplna pohodicka...skoro vobec im doma nechybam, co je aj dobre, aspon mala neplace a berie to tak normalne..
martula ved nebudem lozit po celej nemocnici....sme na rovnakom poschodi, len cez jednu chodbu...ale ako vravim, kym nebude na izbe nebudem moct ku nej ist

martinaj
18. dec 2009

blumka a aj ta chodi mala pozerat? 🙂

zucana
18. dec 2009

bre ranko baby...ja sa trochu citim previnilo lebo ja zatial dobre spavam aj ked sa budim ale zastim este aha vsak aj do 10tej (snad to neprekriknem) vikinka ma spartakiadu o 12 a potom len mrvenice ked chodim na wcko a rano ed je hladana dam raanajky tak sa este ukludni...za to cez den je aktivistka...
neviem preco ale o 8mej som sa zobudila s takym divnym pocitom a modlila sa za olif...dufam,ze bude vsetko oki...
inak blumi aky zapal ti zistili z krvi? vidis tento zapal isto nie je v posve zejo? tak preto ma aj zaujima aky zapal zistili olif. inak na poradni ti to nezistili? to si musela ist nemocky?
no prave ranajkujem a ta moja viki keby ste videlia citili co robi...asi ma rozkope

lucia411
18. dec 2009

Ahojte dievcata 😉 zase som som tu par dni nebola, ale stihla som precitat vsetko co som zameskala...velmi drzim palce olifke, blumke no nam vsetkym proste...je mi z toho az do placu, kamaratka nam teraz porodila v 34 tyzdni(z nicoho nic ju to chytilo a to cele tehotenstvo doma bola a nepracovala)...ale s mlaou ich uz po mesiaci pustili domou, malicka sa im drzi, pekne papka a pribera, my sme teraz v 31 tyzdni a lekar mi tiez povedal, ak vydrzim do 35 tyzdna tak bude fajn,(koli krcku lebo ma v marci nan operovali a je skraateny, oslabeny) uz ma chytaju triasky, stresovala som sa na zaciatku tehotenstva, pred otehotnenim a teraz pred koncom 😒 zelam si aby sme vydrzali, aby nase vsetky deticky boli zdrave 😉 pekny dnik Vam zelam

blumka
18. dec 2009

martinaj boli ma pozriet dvakrat, je karantena, takze tiez len tak ze sestricky sa tvarili ze nas nevidia 😀
zuci, neviem aky zapal, nieco co sa musi preliecit antibiotikami...a myslim zeby mi to zistil aj lekar na poradni keby som tam sla lebo mam v tehu knizke, nejake odbery naplanovane, ale kedze som sa k nemu uz nedostala a skor som dosla tu tak to zistili tu...ale nemyslim, ze tento zapal co mne zistili z krvi moze sposobit predcasny porod...to by mi museli brat krv na kazdej poradni a zistovat ho...asi proste len rutinne vysetruju v nemocke a preliecuju ked uz daco najdu

martinaj
18. dec 2009

ono, ked je dole zapal, tak oslabuje vak v ktorom je babetko a moze skor prasknut 😠

blumka
18. dec 2009

lucia, hlavne nestresuj....kllud...fakt nam ten stres nepomaha...problem treba riesit vtedy ked je a nie si ho vyrabat dopredu...neboj, este budes aj prenasat 😉

blumka
18. dec 2009

martinka dole ano, ale ja mam nejaky zisteny z krvi, nie z posvy z vyteru 😉
podla mna to je taky zapal, ktory by zistili mozno kazdej jednej z nas, proste v krvi stale nieco mame, a uz ked som v nemocke, tak to treba preliecit no nie? keby bol ten z krvi taky nebezpecny, tak ako vravim, kazdy pporadnu by nam brali krv a zistovali ho

zucana
18. dec 2009

oki blumka...len zapalove krvne sa rutinne nerobia v tehu...
inak chod potom oli kuknut ved to budes mat namiesto jedneho wcka 😉
ja sa o pol jednej chystam do obchodu lebo dufam,ze to budu vsetci obedovat a nebude vela ludi...

blumka
18. dec 2009

zuci, ved preto hovorim ze ked sa nerobia rutinne normalne v poradni tak asi nie su take dolezite zeby mohli ohrozit plod 😉 rutinne sa robia v nemocke asi...to ja len tak rozmyslam,

zucana
18. dec 2009

😉 hej blumi aj podla mna

blumka
18. dec 2009

googlim na nete co to vlastne je ale mudrejsia nie som...opytam sa lekara zajtra na vizite

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre