Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
22. jan 2010

no v new nemocke maju mamicky babo cez den i noc, vkuse x;o) len ak chcete, tak na noc vezmu, ak si potrebujete odpocinut x;o)

a cumel? no nepaci sa im to, ale mamicky davali babatkam cumel a nic na to nepovedali

granado
22. jan 2010

tak len nech si aj oni potrpia, ale ten moj ako som ho budila že nech už vstáva si trafil hlavu do toho otvoreného okna tak on bol už tak napoly potrestaný za to 😀 😀 😀 😀

katina2209
22. jan 2010

ahojky nočne sovy ako sa mate? Konecne som vas docitala co to bolo dnes tym konom ma isiel slak trafit,ked som chcela napisat neviete nahodou kde je v ruzinove utz na prietoky kam to treba ist ja som za objednala telefonicky ale neviem v ktorych dverach, tusim ste riesili dudlik ani my sme pri prvom nemali nechcel kedze bol kojeny to vraj vtedy deti odmietaju, akurat mi manzel uvaril ten malinikovy caj idem skusit ochutnat povedal,mi ze to voni ako urologicky caj tak hned mi prislo zle, dufam,ze to tak aj nechuti moj manzel tiez popija pivko akurat teraz a ja ho nemozem ani citit a este ked si ide zapalit na balkon rovno ako keby z krcmy prisiel....
ja mam akurat zahu ale mlieko nemozem same ani citit tiez vypijem len teple kakao tak neviem co si dam na to blleeee, dnes som bola v tescu kupila som aj tie tesco vlozky maternity aj lidie a maju vypredaj aj na flasky tak som kupila take 3 budu dobre aj na zamrazenie materskeho mliecka ked budem mat dost v mraznicke vydrzi 3 mesiace vzdy si tam treba napisat datum kedy bolo odsavane...

matesl
22. jan 2010

babyyyy

co teraz robia na tom lade...ufff ake sexy tanecky

katina2209
22. jan 2010

no ja som bola v nemocnici strasne unavena mali sme deti aj v noci a sestricky nam ich nechceli vziat ani na noc a boli sme 3 na izbe a deti sa navzajom budili no nic moc doma som si potom oddychla aspon ked maly spinkal a ostatne deti ma nebudili 🙂

katina2209
22. jan 2010

my mame zapnutu euroviziu ale nesledujem to....

katina2209
22. jan 2010

co ste mali dnes na veceru? ja mam uz vecer zahu so vsetkeho....

granado
22. jan 2010

matesl no to musíš byť už hodne zle na tom 😉 😀 chcete vedieť čo sme mali na večeru, tak ja vám teda speavým chúťky. šúlance s makom a bolo mi jasné že žáha mi to nedaruje ale ešte mám dom liter mlieka tak sa budem s ním chladiť 😝

granado
22. jan 2010

že speavým no aj ja som už na tom teda dobre 😀 😀 😀 😀

matesl
22. jan 2010

kati
ja tiez, ja uz mam pocit, ze sa na jedlo pozriem a pali ma...no co uz uz len chvilu vydrzat ;)
ja chodim na Kramare tak neviem kati kde je to v Ruzinove

alex
22. jan 2010

ja som mala dve žemličky s paštekou, potom grep a teraz som si dala puding so šľahačkou... viem, som pažravec 😅

blumka
22. jan 2010

granado, neprovokuj, hej?
som dnes vyslala muzika do tesca ale tam tie sulance nemajuuuuuuuuuu 😠
my sme mali palacinky 😝 😀

matesl
22. jan 2010

alex...kukni, nech sa paci... 😀
http://darceky-su-zazitky.sk/masaz-pre-tehotne-...

matesl
22. jan 2010

granado, to ze nemusim lezat som si zistila u dr. ale ci mozem sex mi ani nenapadlo mi spytat asi mu napisem sms 😀 😀 😀

matesl
22. jan 2010

blumi ja som nasla tu u nas aj v malom zelovoci sulance...poslem tu postou? 😀 alebo kurierom?

granado
22. jan 2010

baby ako su na tom vaše nohy? ja ich mám také strašne spuchnuté že už ani chodiť poriadne nemôžem 😠

katina2209
22. jan 2010

ta hrdza na eurovizii bola dobra sme si tu s matkom zatancovali 🙂
alex ja ked by som si dala grep tak celu noc nespim citrusy to len zhorsuju tu zahu alex ty nahodou nevies kde je to v ruzinove alebo ty budes rodit na antolskej?

katina2209
22. jan 2010

mne mama doniesla domace robene sulance so struhankou a s cukrom na obed 😀

blumka
22. jan 2010

granado, aj ja uz puchnem 😠
matesl, neprovokuj, lebo tam vletim 😠 😀

granado
22. jan 2010

no ak by ti nevadil dnešný dátum pôrodu tak sex určite môžeš mať, ale myslíš že polovička by na to pristúpila keď nechce ani mastiť 😀 😀 😀

alex
22. jan 2010

granado mne nohy nepuchnú, ani záhu nemám. Ale bolí ma lonová kosť...

matesl super, ale tá cena 😖

katina2209
22. jan 2010

no granado ja uz cizmy ledva zapnem mne lytka puchnu...

alex
22. jan 2010

katina ja rodím na Antolskej. Ale viem asi kde robia tie prietoky.

matesl
22. jan 2010

alex..to len zo srandy, ale kukni tu...nie je tam cena ale ostatne sa pohybuju okolo 187 eur...tak snad raz ked si doprajeme...

http://www.studiomiracle.sk/

granado
22. jan 2010

no ale tie moje nohy to je ako prasačia nožička a aj prsty mi puchnú a trnú 😒 minule ma doky chcel nechať na týždeň v nemocke ale neako som sa tomu vyhla. teraz keď tam pojdem som strašne zvedavá čo mi povie. Ale veď už by mi malú mohol vybrať a budeme mať pokoj všetci no nééé 😉

matesl
22. jan 2010

granado, na sex by pristal isto... 😀 chlap 😀 😀 😀
z masaze predsa on nema nic... 😅
ale asi aj sex pomaha na uvolnenie toho svalstva, ci nie?

katina2209
22. jan 2010

a alex vies kde asi?aspon na akom poschodi ci tam kde je ta poradna?

alex
22. jan 2010

matesl v tom studiomiracle sú už tie ceny prijateľnejšie...

Katina no ako sú gynek. ambulanicie do toho L-ka, tak prejdeš tou chodbou až nakoniec a tam je taká chodba s dvoma ambulanciami, v jednej robia UZV a v druhej monitor.

matesl
22. jan 2010

juj sorry ta masaz je za 18 eur nie 187 😀

matesl
22. jan 2010

granado,
prave som nasla ze robia limfo masaz noh pre tehotrne...to by ti nepomohlo na tie opuchy?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre