Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
26. jan 2010

maculik aj u nas tak 😉

lenica81
26. jan 2010

blumi, tuto polohu dnes spominala aj sestricka, ze je dobra na koliky a odgrgnutie... 😎 dobre je to mat z tolkych zdrojov, aspon clovek moze skusat, ze co malemu naj vyhovuje...

ewelyne
26. jan 2010

maculik, myslim v hociakej forme to je asi jedno... au cajiky skoricove,ze?
keksy, do caju, do nealko puncu ked si spravis, jogurty... my mame doma aj nejaku penu do kupela a prasok na zuby so skoricou... ked nepojde, skusim asi 😉 😀

martinaj
26. jan 2010

no macu, neviem ako by som sa tam trepala s tym bruchom😀, ona ma poschodovu postel, sice spi na dolnej ale ma tam take drevo aby nespadla 🙂

ewelyne
26. jan 2010

aka tiger poloha? to je kt.?

maculik
26. jan 2010

pridala som foto, ako som ju nosila ja, manzel ju nosil ale trosku inak, nemusel si ju pridrziavat. Len som nenasla to foto.
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

martinaj
26. jan 2010

alebo teply kupel so skoricovym eterickym olejom moze byt super a najlepsie aj s polovickou 😀 😀 😀 to su hned 3v1

ewelyne
26. jan 2010

maculik, jeeej 😉 aka si bola stihla po porode wow...

martinaj
26. jan 2010

no u nas problem.... ja sa ledva zmestim sama do vane 😠

olifcek
26. jan 2010

macu, wow aka stihlunka a malicka buchticka 😉

snad i Oliv bude krasne priberat a nebudeme musiet na umele mliecko prejst... 😕

blumka
26. jan 2010

olif nad tym ani nerozmyslaj..mas mliecka dost, malinka ti pekne papa, pekne spinka, cika tak ako ma, takze vobec sa teraz nezamyslaj nad umelym mliekom

olifcek
26. jan 2010

blumi niekedy sa bojim, ci jej staci, ked sa dojest nevie 😅 ale zatial ma upokojilo, co pisete, takze f poho 😵

sisiska
26. jan 2010

olif, dik za info...snad to bude dobre

olifcek
26. jan 2010

sme boli dnes na ockovanie proti tbc 🙄 kebyze to nieje povinne, nejdeme, grrr...malicka to sice prespala, ako aj odber krvicky z paty minuly tyzden, ale...pchat do tych deticiek somariny.... 😠

blumka
26. jan 2010

olif, my dospeli sa tiez nevieme niekedy dojest a niekedy nam staci malo...babatka papaju ako prave potrebuju, takze ak ti raz papa menej,druhykrat viac to je ok. 😉

blumka
26. jan 2010

olif, to este len zacalo 😒
chvalabohu terezka kazde jedno ockovanie vzala statocne..najhorsie boli tie co jej pichali naraz tri injekcie, do jednej nozky jednu, do druhej dve...len raz mala po tych ockovaniach zvysenu teplotu ale nepaci sa mi to, nejak stale nie som presvedcena ze to je az take dolezite 😖

olifcek
26. jan 2010

blumi ja malickej budem teraz asi merat preventivne teplotu, grrr.nesuhlasim s ockovaniami nasilu

lenica81
26. jan 2010

inak baby... riesime tu s mangelom bezpecnost baba... mame 2 vstavane skrine... cize maju posuvne dvere, nemate nejaky tip na zabezpecenie proti posunutiu... nic sme nenasli priamo na to... ja viem, este je skoro... ale nech to mame v merku... jedna ma este aj zrkadlo, tak aby ked sa o to male oprie, aby nepadlo na nufak... 😨

olifcek
26. jan 2010

leni zamknut miestnost 😅

martinaj
26. jan 2010

baby mna pred chvilou mala tak vytocila, ze mi nabehla kontrakcia, ledva som ju rozchodila..... 😕 ale normalne v tej chvili ako mi stupol adrenalin 😠

sisiska
26. jan 2010

olif, a ako ti na to vlastne prisli, ze mas nieco so stitnou zlazou?

sisiska
26. jan 2010

az pocas tehu?

olifcek
26. jan 2010

sisi pri tripple testoch

sisiska
26. jan 2010

olif, pri tripple testoch sa robia aj taketo vysetrenia? mne brali krv, ale robili asi len AFP vtedy...

matesl
26. jan 2010

babyyyy

hlasim sa som cela....len ked vas chcem po praci docitat...uz je skoro noc a uz odpadavam od unavy 😀
si neviem vynachvalit ze mozem zas na par hodin do prace, rychlejsie mi to ubehne...zbalenu tasku mam keby nieco... 😅
na porod este nevyzeram, aj ked krcok bol od 23tt skrateny, zteraz drzi stale... do kelu...este prenasat budem
maly sa drzi este vysoko...tak uz vobec nelezim aby som nerodila v aprili 😅
som si akurat dnes stihla precitat ze mame dalsie mimco, az mi slzy vyhrkli...sa tesiiim...aj ked babay ved este vydrzte ste februarovky .... 😀 😀 😀

olifcek
26. jan 2010

sisi nechapala som...

sisiska
26. jan 2010

ok, olif, aj tak dik...

granado
26. jan 2010

ahojte žakbky ako? nikto sa nerozsypal? Olif balíček ti prišiel?

olifcek
26. jan 2010

sisi endo ale upokojovala, ze je to bezne, ze vela tehu zien ani nevie, ze ma v tehu cosi so stitkou 😉

suzon78
26. jan 2010

Ahojte 🙂

jéééj, tak ďalšia mamina a babätko na svete ...martuške srdečne gratulujem k synčekovi, hlavne veľa zdravíčka, mliečka a rýchle zotavenie 😉

ja som bola dnes na poradni u primára, prišla som načas ,ako sme sa dohodli, len mal akosi plno po 45min , keď som už mala ísť na rad mi oznámil, že si musím počkať, že ide operovať, sľúbil, že za hodku sa vráti, ale čakala som vyše 2 hodiny, brucho ako skala, malá kopala o dušu, lavice tam majú také tvrdé, že ma ešte teraz bolí zadok 😖 , tak, ale hlavne, že malá je OK, váži 3300g, prietoky a ctg tiež v poriadku, krčok drží. Primár mi vyslovene zakázal brať magnézium i keď bude brušino tvrdé a nemám sa už šetriť a moc ležať, mám chodiť na prechádzky...fúúú ale niekedy to brucho je také tvrdé, že ledva stojím. Bože, ale prenášať by som nechcela 😒 , takže dnes malinkový čajík, krupičku so škoricou, ôen ten sexík asi nééé, mám rešpekt 😉

Dnes som si aj dosť poplakala a brušino mám tvrdé od vtedy stále, lebo mi manžel oznámil, že jeho otcovi našli na pľúcach metastázy a čosi sa im nevidí ani na ľadvine, jednu mu už zobrali pred dvomi rokmi a všetko bolo oki a teraz toto a to chodí často na kontroly a zistili mu to až teraz, keď sa to rozmáha,zajtra ešte ide na vyšetrenie a asi pôjde na liečenie do Vyšných Hágov, dúfam, že sa z toho dostane a aspoň vnučky sa dožije ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre