Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

katina2209
28. jan 2010

Mati hned nalavo ako vojdes tymi presklenymi dverami?

katina2209
28. jan 2010

Ja som mala ist k Divekymu lenze isiel robit tu sekciu tak ma nevzal

martinaj
28. jan 2010

no ano tam som bola 🙂

martinaj
28. jan 2010

no parada a nikto ho nezastupoval? 😕

maminnka
28. jan 2010

Leni, ja tiez idem v pondelok do poradne, na kolku ides? mozno sa stretneme...

Ewe, Ty si ako dopadla v poradni? Ozvi sa... nedosla si na Marlenku, teraz ju musim jest sama 😀

suzon78
28. jan 2010

blumi a ako dlho ti to potom trvá? Mňa to svrbí 3 deň, dávam si na to canesten krém, ale akosi nezaberá 😒

alex
28. jan 2010

ahojte,
no ak budem dnes v noci trpieť nespavosťou mám čo robiť, lebo to čo ste dnes popísali... ani to nejdem čítať, nechám si na noc 😉

blumka
28. jan 2010

suzon, napr. teraz som bola v utorok a svrbelo ma este dnes a dnes som bola zase, takze ma to bude zase a v pondelok idem znova, tak uvidim...uz ma to do porodu bude svrbiet asi stale 😀

katina2209
28. jan 2010

No nikto ho nezastupoval, hned ze nas preobjedna sestricka ked sme tam uz tolko cakali 😒

martinaj
28. jan 2010

sila.... a ty ho mas zazmluvneneho? 😕

suzon78
28. jan 2010

blumi i ja som bola v utorok a idem v pondelok 😉 aj si na to niečo dávaš? Len sa bojím, aby to nebola infekcia, možno by bolo dobré, keby nám ešte pred pôrodom urobili kultiváciu...

blumka
28. jan 2010

suzon, nic si na to nedavam...vzdy mi to prejde po par dnoch a ked mi lekar robil lekar vytery nidky nic nezistil...okrem kvasiniek teda 2x

suzon78
28. jan 2010

blumi kvasinky nevadia pri pôrode? Jáj ty ideš CR, tak to nebude mať vplyv na bábo 😉

katina2209
28. jan 2010

Nie Mati ja som nechcela zazmluvnit 😕

martinaj
28. jan 2010

suzon asi by mal doktor kvasinky preliecit.... a davas si len krem alebo aj cipky?

martinaj
28. jan 2010

kati ani ja nemam nikoho zazmluvneneho.....

supi
28. jan 2010

martinaj a kati tu sestricku poznam aj ja 😉 a podla mna je celkom mila, nie? a Diveki je vraj fajn, super odbornik, teda si ho vela bab chvali, aj rozmyslam ci po porode k nemu neprejdem, robi na americkom namesti, sice som ho este nevidela len tak co som citala tu z kona referencie... ale divne ze ho nikto nezastupoval...

matka331
28. jan 2010

ahojte dievcataa....ja som sa teraz vratila z pohotovosti lebo om taka choraa..tak mi pichli kalciovku a napisal mi doktor penicilim antibiotika ...ked budem choraa tak mi asi cisarsky nespravia nie???jemi na hovno....dufam ze to barborke neako neublizuje hm?

suzon78
28. jan 2010

blumi našla som toto na nete, písala to jedna doktorka, skúsim ten rosalgin, mám ho doma 😉

Kvasinky v tehotenstve sú veľmi časté a trpí ňou asi každá tehotná žena. U vás to nie len z dôvodu toho, že v tehotenstve sa vplyvom hormónov mení pošvové prostredie, ale ešte ste mala svoju prirodzenú imunitu zníženú braním antibiotík a problém je na svete. O dieťatko sa obávať nebudete, lebo preventívne hneď po pôrode dostane kvapky do očí,aby sa mu nezapálili. Robí sa tou každých detičiek, tým sa predchádza nejakým možným infekciám z pošvového sekrétu matky. Volá sa to kredeizácia. Áno, neliečený zápal môže dráždiť krček maternice a môžeš skutočne vyvolať aj predčasný pôrod. Hlavne treba úplne vo vašom prípade vylúčiť sladké jedlá, ktoré práve pomáhajú množeniu kvasiniek, zabezpečiť prístup vzduchu na pohlavné orgány, lebo vlhko tiež pomáha ich množeniu. Nosiť len bavlnené spodné prádlo a urobte si roztok z Rosalginu a len sa ním umývajte, aspoň z vonku sa vám pokožka trochu skľudní.

martinaj
28. jan 2010

matka ☹ rychlo sa uzdrav....

maminnka
28. jan 2010

Matka,
mrzi ma, ze sa citis blbo... s tym CR neviem, ako to je. Malinkej by ovela viac vadili pripadne vysoke horucky ako antibiotika... verim, ze ze par dni si fit, aby sa princezna mohla narodit!

suzon78
28. jan 2010

marti len krém...ale uvidím do pondelka ak neprejde, poviem dokymu, nech zoberie výter, lebo je to dosť nepríjemné a citlivé, neviem si predstaviť, ako by som takto rodila...

blumka
28. jan 2010

suzon, kvasinky by nemali vadit ale je lepsie to preliecit...
matka preco by nerobili? skus sa spytat v teme cisarsky rez...a urcite malickej menej ublizi antibiotika ako tvoja nepreliecena choroba

martinaj
28. jan 2010

ja som to mala v 1.tehu a dali mi cipky aj krem.... podla mna to treba preliecit, ale zase nejaky velky vplyv na dieta pocas porodu to asi nema..... skor streptokok, ten je zly....

suzon78
28. jan 2010

matka, držím palčeky, skoré uzdravenie 😔

suzon78
28. jan 2010

díky blumi a marti 😉

katina2209
28. jan 2010

Supi Diveky je fajn super odbornik len ma toho hrozne vela tak je tazko sa k nemu dostat 🙂 a uz bude mat ambulanciu na zahradnickej stahuju sa z americkeho namestia

teuska
28. jan 2010

jeeeeej maminka ty mas maelenku? mnam posli mi recept

ja som sa prave opat raz prejedla, fuj ale mi je tazko 😖

mati drzim palce, nech sa rychlo vyliecis

A co je tu nove za cely den? Nejake nove babatka?

maminnka
28. jan 2010

Teuska, ja som nepiekla, dostala som celu krabicu origos z obchodu. Na pecienie by som sa nedala, klobuk dolu pred kazdou, co to pecie doma, tie jednotlive vrstvy sa pecu kazda zvlast... a je ich 7 😕 😕 😕

matka331
28. jan 2010

jejej deda gratulujme sestre k miskovi .....je nadhernyy "macko "" 😉
dakujem baby teploty nemam vobec ani zvyeseneee ,len som uz vysmrkala 1001 servitokk 😀 😀 boli ma hrdielko a kasleme trosku ....ta kalciovka pomaha ???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre