Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

teuska
30. jan 2010

jeeeee nieco som sa docitala, tak drzim babenkam palceky 😉 🙂

Logi babatka su nadherne. maju krasne licka akoby mali okolo 4 kg 😅
Aj Olivka je zlatucke babo a aj Viki. 😅 Ja chcem este tyzden vydrzat a potom uz chcem tiez.
Zuci ani ja neviem ci budem davat do zavinovacky. A kamoska tiez vobec nedavala, maly ma 3 roky a chrbatik je v poriadku. Len sa pekne ty riad svojou intuiciou, ty si jej mamicka aty vies, co je pre nu najlepsie.

olifcek
30. jan 2010

ja nemusim mat babo v perinke, ci zavinovacke ked kojim? super, lebo niekedy Olivku nedavam ani ani, nech neplacka tolko...ako som uz pisala, nemame radi prebalovanie, lebo nas zdrzuje od papania 😀

olifcek
30. jan 2010

zuci ja som uz pupcek malickej mala ok, kedze jej este v nemocnici odpadol a aj sa zahojil...

akurat som si vsimla, ze ma pupcek trosku spinavy, takze pri prebalovani jej ho umyjem x;o)

maminnka
30. jan 2010

ja si myslim, ze zavinovacka je fajn na zaciatok, aby maminka nadobudla istotu v manipulacii s babetkom... a tiez, ak si dietatko chce popestovat niekto, kto sa ho boji chytit, tak v zavinovacke je to prenho jendoduchsie.

olifcek
30. jan 2010
blumka
30. jan 2010

olif, nemusim mat babo v zavinovacke ked kojis, dokonca je lepsie ked tam nie je, lebo viac citi mamicku ked je len tak na jej tele prilozena a to posobi aj na mamicku a na jej pohodu a ta pohoda vyvolava lepsi tok mliecka..no proste ked si ty v pohode a babo tak tak ma byt 😉

som sa akurat vratila z vonka...Kosice su ako v perinke..cele biele..nadhera, toto mi tu chybalo 😀 Terezka s babkou su este vonku a pokusaju sa postavit snehuliaka..treba malu dnes "znicit"lebo herecka spala 2.5 hodiny 😕 😕 😅

suzon78
30. jan 2010

jééééj Olif, aká je Olivka krásnučká a aká je spokojnučká 😵 😵 😵 , malý pokladík 🙂

zucana
30. jan 2010

olif aj moja ma akurat stikutku....nechavate nech jej prejde alebo ju vzdy silou mocou na prso...lebo niekedy uz nechce papat....
ved cudzim ju dam do perinky alebo do deky ale ta perinka je itak velka...a nik ma s nou nenaucil narabat ani akokojit...

zucana
30. jan 2010

juuj ako sa uz tesim ked budeme s vikinkou brazdit ulice...po akej dlhej dobe baby zacnete chodit von ?

vejinka
30. jan 2010

zucana ani ja som nevedela v perinke kojit to sa neda...potrebujes aby ste boli telo na telo... 😉

blumka
30. jan 2010

zuci, ja som bola s Terezkou vonku ked mala zhruba 2 tyzdne..ale prvy den sme sli len tak na 10 min, potom na 20 a tak...bol sice skoro koniec februara ale vonku zima, akurat aj snezilo a teploty bolii okolo nuly 😉

olifcek
30. jan 2010

zucana, mala si sama popyta este papat a prejde jej to, ale na tom videu jej to preslo samo

olifcek
30. jan 2010

loginka, predpisali aj Tebe pre malicke vigantol?

blumka, mohlo sa nieco stat, ked som malej dala viac kvapiek?

maminnka
30. jan 2010

Olif, Olivka aka kraaasna a zvedava 🙂 uzasna je, ked tak gula ockami vsade okolo! Akurat ze osm si ani nevsimla, ze sa jej ckalo... ale krasne si kychla, az som jej doma povedala na zdravie!

matka331
30. jan 2010

juj olif mala je krasnuckaaa.....

zucana
30. jan 2010

olif aj mojej sa tak cka a sem tam aj kycha tak aj to kychanie je normalka zejo?
inak vy mate doma capicku?
a kvapky davame aj my.. vitamin D...
inak mala sa zas doskrabala..idem jej dat rukavicky dokelu...

blumka
30. jan 2010

olif, vigantol tu davaju kazdemu babatku..je to vitamin D a hlavne teraz v zime je dolezity..a nemyslim si ze sa nieco moze malickej stat ked si dala viac kvapiek...

zucana
30. jan 2010

inak tu sa davaju tie kvapky do chladnicky...aj vy ich davate do chladnicky?

zucana
30. jan 2010

ozaj baby vy pouzivate monitor aj cez den? lebo ja zatial len v noci...

olifcek
30. jan 2010

len ta zaha u malickej ma mrzi 😔

zuci jo, my mame doma capicku...nemame este vymenene okna...tak pre istotu..predsa len, Oliv este nema tolko tuk. zasob, zeby sa vedela tak ohriat ako tie tazkeeee

maminka, matka dakujem

blumi jj viem, do jedneho roka to treba brat ale tak pre istotu som sa opytala... 😉

zuci ee, ja ich mam v spalni...dat do chladnicky?

po kolko kvapiek vam naordinovali?

olifcek
30. jan 2010

zuci v noci spime s olivkou, ale zapiname ho vzdy, ked je v postielke...

olifcek
30. jan 2010

suzon 😵

no ja kojim v pohode, ked je v perinke...

a ked kojite mimo perinky, ake polohy zaujmete?

luciasn
30. jan 2010

baby,ak vám do výbavy chýba nočná košela alebo pyžamko na dojčenie,nakuknite do bazáru.Mám na predaj úplne nové krásne a pohodlné.Ja som ich pred pôrodom nevedela zohnať.Rada vám ich čo najskôr pošlem,kedže vidím že sa vám to blíži.

lucia411
30. jan 2010

Ahoooojte dievcata ako sa mate???pozeram, ze sa to tu rozrasta uz 😎 zucana srdecne blahozelam k malej Vittorii, nadherna babika, Olif tvoja mala uz tiez krasne podrastla, potichucky zavidim 😝 my inac v pohode, uz sme v 37 tyzdni, tesim sa z toho ze mala je este v brusku, lekar nas strasil ze do 35 tyzdna nevydrzime...a pozrite, len pozera ked pridem na kotrolu....hm, len co ma znepokojuje, v utorok mi malu merali a zda sa im na 37 tyzden velka cca 3 kilka ze ma a k tomu aj velku hlavicku...vo stvrtok idem zase na meranie....ked mna tu uz vsetko znervoznuje, robia Vám USG skoro hodinu, odmeraju tlak, odvazia, pichnu do prsta, zoberu kusok krvi a odchod domou...neviete ani com ste..zname a aj vy co tu pisete kolko testov Vám na Sk robia len zasnem....aspon ste pokojne....tak hadam je vsetko v poriadku a porodim rychlo a bez komplikacii 🙂

olifcek
30. jan 2010

JA MALICKU V PERINKE I DO POSTIELKY DAVAM...snad sa jej tak spinka dobre...

zucana
30. jan 2010

olif tak asi kazdemu babu inak resp.ako ho od zaciatku naucili...tu v nemocke do perinky nedavaju vsak vid foto...a raz som ju dala aj to som nevedela ci dobre a este tam bola taka malinka a ta perinka taka velka a nechcela tam byt...a skor by som sa bala ze sa v tej perinke prevrati...ked mi to ani nik neukazal...

maculik
30. jan 2010

ahojte, no este ziadne spravy od kociek? Dnes akosi nemam cas na net, poobede som s malou 2,5h spala, teraz ideme kupit rucny slahac, lebo mi chyba pri peceni, svokra zatial ostane s malou. Dnes sme ju konecne dali podstrihnut, lebo uz to mala take rozlietane, kedze ma take jemne vlasky.

Od obeda mam znovu dost bolesti, hlavne v krizoch, dost silne, ale nie pravidelne. Takze zase asi len priprava 😉

No, docitam vas asi zajtra, mozno tak este vecer, ak bude cas. Tak zatial pekny vecer 🙂

blumka
30. jan 2010

olif, by si zistila keby sa malickej v perinke nepacilo...terezke sa zasa nepacilo bez nej...ona bola na spanie do 6 mesiacov v perinke..
zuci ja som zpinala monitor vzdy pri spani...aj v noci aj cez den

selyma
30. jan 2010

Olivka je neskutocne krasne babatko, zlatunka, malinka, vzdy, ked ju vidim, tak sa neskutocne tesim na to svoje

blumka
30. jan 2010

baby, ja mam dnes cely den tvrde brucho...je to normalne?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre