Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

alex
25. apr 2010

Jani my mozeme kedykolvek, vonku spinka Jakubko najlepsie a papat moze hocikde.

andrea2603
25. apr 2010

ahojte 🙂
Kočky tak vy takto krásne dlho kočíkate? Livka tá nie a nie cez deň spať dlhšie ako 1/2 hodinku a to ani v kočíku 😠 .
Alex dávaš Jakubka do zavinovačky na noc, tak aspoň nie som sama, Livka tá spí celu noc s rukami zviazanými v perinke /tak ako balia v pôrodnici/, lebo tak spí aj do 6.00hod. a ked má ruky voľné tak už okolo 3.00 pýta jesť. To sme s ňou robili také pokusy a jednoznačne ruky zviazať, ked chceme dlhšie spať 😅 .

olifcek
25. apr 2010

hajdy juuj, tak veru, ja mam viac ulic na vyber, ale cele sidlisko prejdem v pohode za hodku i menej x;o)

ale aspon do mesta mozem, kebyze...x;o)

leni krasne babo 😵 😵

zoska
25. apr 2010

ahojte, tak my sme dnes boli vonku doobeda, lebo mala bola nejaka nekludna... zaspala este v byte a tahala vonku tri hodiny, potom sme dosli domov, nakrmila som ju, dala do lehatka, navarila obed, dala prat pradlo a ked vyvesim tak ideme zase vonku 😉
ideme n navstevu ku kamosom co maju malinku o 2 tyzdne starsiu od nasej...sa tesiiim, mozno im pojdeme za krstnych 🙂

jani- no ver mi ze by som rada zvladla vsetko naraz, ale este sa mi nepodarilo ucit sa dlhsie ako hodinu ☹
snad teraz ked je pekne tak sa uz aj na lavicke poucim a mala bude spat...len sa musim vykaslat na upratovanie a varenie, lebo to robim ked mala spi a teraz sa budem musiet ucit namiesto toho...

matka331
25. apr 2010

ahojte,,,,co je novee ???ako sa mate a detickyy???moja malickaa je ok....len uz velmi dviha tu svju hlavicku 🙂 inac vsetko v pohodee

olifcek
25. apr 2010

zosi ja verim, ze to mas tazke...pravo asi dava velmi zabrat x;o( ved uvidis...x;o)

mati vitaj x;o) matka, ked ste boli na prve ockovanie, kontrolovala aj u vas lekarka ranku po tbc?

my sme boli vonku dve a pol hodky, juchuuu...a jasne, ze v meste...o tyzden pojdeme do restiky na obedik...mala sa istotne zobudi, tak si ju tam asi necham pricucnut...x;o))

a bolo jej dnes veeelmi teplo, zeby som zrusila deku?

olifcek
25. apr 2010

janka aj Ty velk asikovnica, aleee uz skola zasebou ;o) krpka Ta za trpezlivost krasne odmenila, je dobrunkaaa

hajdy, tiez nezavidim, ze sa etse ucit treba...

laxity
25. apr 2010

ahojte babule 🙂

olif...tak podľa toho ako malú obliekaš, ja by som skôr dala menej vrstiev, ale deku by som dala 🙂

my sme mali dnes krstiny, bolo to úžasné, malá bola dobručká, vôbec neplakala, len horšie je to teraz, je hrozne mrzutá...takže o siedmej ideme kúpať a potom budeme dúfať, že už zaspinká 🙂

prajem krásny zvyšok nedele 😉

laxity
25. apr 2010

olif...ešte k tej operácii...operácia sa odložiť nedá, je to veľké a rýchlo to rastie. Naodsávané nemám, ale budem to riešiť tak, že raz za deň zakiaľ som doma sa jej dá Nutrilon a ja si odsajem a zamrazím, aby manžel mal potom čo dávať. Mám zamrazené iba cca 2 dcl 😕

zucana
25. apr 2010

cafte baby ...zosi podla mna si sikulka ale ked si netrufas, tak to presun pravo je tazke....vidim na segre ...
laxi drzim palce s tou operaciou...budes to mat za sebou a pokoj aj ked je to tazke takto teraz...
vcra som nepisala lebo sme prisli z mesta a sa mi krutila hlava a bolo na vracanie a potom som lezala pred telkou aj s mm a pozerali sme do polnoci film...mala nechcela spat tak samoska bola hore s nami ale ona nekukala 😉 😎
dnes sme vstali o 11 a o 12 sme isli na vylet pri veronu do takeho krasneho parku prirodneho.,...kojila som na deke a mali sme golfove auticko....teraz sme prisli...dala som piect lososa so zemiakmi a idem do sprchy....mala bola poslusnucka a vydrzala bez papy az 4 hodky 🙂

olifcek
25. apr 2010

laxi dnes mala Olivka oblecenetensie nadkolienky, ponozky, hrubsie menzestraky, tielko, kosielku z bavlny a hunatu bundicku, plus ta deka, co je v nej ako vo fusaku, a jasne, capicka...ale taaaak teplo tam mala, ze sme jej kryt na malu vanicku nedali vobec, velku vanicku sme zapli, ale rozipsovala som jej bundicku...no v bude jej bolo jasne, ze teplo, i doma, ked sme ju vybalili, tak hotovy sklenik...asi uz len jemne mikinky, netreba teple x;o)

a drzim prsty s tou operaciou i, aby mliecka bolo dost...

zuci nemala si nahodou upal? 😕
zuci a co mala robila, ked nekukala? x;o))))) a juuuj, krasny dnik mate zasebou, SUPER 🙂 a nadherne fotky...inak, moc sa mi lubi ta mikina, co mas na sebe, cierna s oranzovym...hmmm...som vravela mm, ze take cosi by som brala...ale neviem, ci na hrocha take zozeniem

olifcek
25. apr 2010

ja som si dnes priznala, ze mam asi nervne babo...je zlatunka, usmievava, uz i pod hrazdickou vydrzi polhodku, ale...pokial cosi nie je ako chce, koniec...ale nemam ako porovnat, takze...

bluuuuuuum tak akooo?

olifcek
25. apr 2010

teraz sme boli na brusku a ona sa usmievala...s mm sme ju povzbudzovali a fungovalo, no po par minutkach uz ju to nebavilo, ale super bolo, ze sa mohla vidiet v zrkadle, chi

alexandra0409
25. apr 2010

no mne sa syncek narodil vo februari 2010 a komu sa narodilo babo 15.2.2010?

zucana
25. apr 2010

olif dikes ...ani neviem odkial mam tu budnicku strasne stara a nenosila som ju ale zapnem tak som dala 😀
a moja je tiez nervna...ale necham ju vynervovat a pak je oki 😉

evita747
25. apr 2010

Ahojte februarovky, je tu niekto na kocikovanie na Kuchajde, Racku, prezidentska zahrada a okolie??byvam pod Kolibou a chodim s kocikom kade tade, aj do centra a celkom by som uvitala nejaku spolocnost 🙂

olifcek
26. apr 2010

zuci ale perfektnaaaa 🙂

zuci 😵

oliv pred 4 dnami....ked chce hajat ale ,,musi,, ma aj kontrolovat aby som nezdrhla 😀

https://www.youtube.com/watch?v=EVvjR8hiQyQ
blumka
26. apr 2010

sevas kocky...
jaaaaaaaaaaaj my sme mali super vikend 😵 😵
v sobotu u nas boli skoro cele popoludnie znami s detmi, tie sa vysalili do sytosti na trampoline, my s manzelom sme sli potom na tu oslavu..boli sme do rana tretej, ale bolo suuuuper. o deviatej rano sme padili domov do KE, len sme sa prezliekli vyzdvihli obe deti sli do kostola, vratili sa z kostola, naobedovali sa a potom sme sli na Jazero na kolotoce, potom na ihrisko, a zasa sme skoncili u nas na trampoline 😀 Terezka nespala cez obed, tak vecer odkvacla o osmej, trvalo jej 10 min kym zaspala. ja som si sla lahnut s nou o osmej a spala som do siedmej rana, s dvoma prestavkami 😉
Juli bola cely vikend dobrucka, ani svokru velmi netrapila, aj cez den pekne spinkala, no parada...ked sa dam dokopy a deti daju chvilu pokoj pohadzem nejake foto z vikendu 😉 a ak stihnem docitam dozadu 😀

olifcek
26. apr 2010

BLUMI NO CAVES 🙂

olifcek
26. apr 2010

dnes ideme na ockovanie, som z toho v strese a stale neviem, ci to odlozim a ci nie...hlavne, ci to vyjde ak sa rozhodnem odlozit...

blumka
26. apr 2010

olif, uff...nas to caka o tyzden 😒

alexandra0409
26. apr 2010

oli,blumka vy mate tiez februarove deticky? ak sa smiem opytat o ake ockovanie sa jedna? nam doktorka este nic nespomynala..

olifcek
26. apr 2010

blumi z duse to nenavidim..take svinstva do babatiek davat....a aby to nestacilo, rovno par zmesi a do oboch noziciek... ☹

blumka
26. apr 2010

a tu su slubene foto..na tej jednej Juli zistila ze ma ruky a ze tymi rukami dokaze chytit hracku 😀

olifcek
26. apr 2010

zuci ja ani neviem vlastne ci mam fakt nervacika doma. oliv je pokojna cely den, pokial je na prse, resp., ked sa uz nechce hrat a zacne ma volat, zatial nie placom, ale tak typicky svojsky, akoby na mna volala, ze pod uz, uz Ta chcem mat pri sebe, ked pridem, usmeje sa, dam prso a je fajn, i ked dopapa, usmieva sa...ale to je o tom, ze musim mat prso k dispozicii, inak je zle...snad nebude nuerotik, nema moc po kom...tatko je veeelmi pokojny a ja...no..ako zena x;o) netrpezliva ale...x;)

blumka
26. apr 2010

olif, vies aky ja mam nazor na ockovanie.. 😠 najlepsie je ze ked sa tomu chces vyhnut, zacnu sa ti ohanat hygienov a somarinami, ale keby ze das lekarovi podpisat papier, ci v pripaden neziaducich ucinkov vezme on na seba zodpovednost za tvoje dieta, to nie...kurnik...len dufat a verit ze sa nic nestane

olifcek
26. apr 2010

blumiii i oliv pred par dnami objavila rucky a aj to, ze mozu ist cielen do pusy, chytit nimi hracku a uz asi dva/tri dni chyta i mne tvar a veeellmi sa z toho tesi x;OD

tiez mas fajneho valibuka x;o)) inak nasa uz ked si myslim, ze pravacka bude, tak just cosi zacne druhou ruckou robit, hehe, som zvedavaaa...ja som totiz lavacka, original, ale robim veela veci oboma x;o)

olifcek
26. apr 2010

blumi, veru 😒

blumka
26. apr 2010

olif, len sa dozaduje svojho 😉 ty si pre nu najvacsia istota 😉 a deti sa velmi menia, neda sa povedat podla toho aka je v 3 ci 4 mesiacoch ze taka bude jej povaha 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre