Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

teuska
26. máj 2010

@garonka aj ja som u lekarov nervna 😀 v poslednej dobe hlavne na ocnom. Ja si uz nikdy nepojdem dat predpisat ani okuliare, co sa mi robi zle u ocnej 😀

garonka
26. máj 2010

@laxity bežte vonku prechadzka a čerstvy vzduch urobia Natalke dobre 😉
ja som davala obklady na tie vpichy kym nemal tie vreckovky teple, hoci neboli nožky opuchnute ale chladilo to troška

garonka
26. máj 2010

@teuska juj a vy sa stale trapite s očkom? uf ale fakt i ja u lekarov nervna a hlavne u takych ktorí neustale niečo vymyšľaju 😒

selyma
26. máj 2010

Tak a mame po ockovani. Teraz Klaudika spinka. Ma obklad, pre istotu som jej dala aj cipok. A teraz uz len prezit 3 dni. Dr.vravela, ze horucky moze mat 3 dni.
Chuda, ako plackakala

blumka
26. máj 2010

teraz mi tak napadlo ked sa bavite o teplote...male deti sa nesmu vypotit pri teplote 😉 ked maju teplotu, treba ju zrazat, studenymi zabalmi, obkladmi, ziadne babusenie alebo vypotenie..nesmu sa prehriat 😉

teuska
26. máj 2010

@garonka no este stale ☹
moj tiez uz nepasie koniky, lebo ked ho dam na brusko, on sa bud pretoci, alebo zvali na bok 😨

garonka
26. máj 2010

@selyma jej sely ma fotku a aka fešanda 😉

garonka
26. máj 2010

@blumka ja dufam, že my nebudeme mať pri druhom očkovaní teploty lebo sa zložím

garonka
26. máj 2010

@teuska to je dobre ak sa zvali na bok, i Tobi tak robí a doktorka prikyvovala že to je dobre, my pasieme sem tam podľa nalady
juj a to očko sa snaď da do poriadku aby ste sa toľko netrapili

selyma
26. máj 2010

No strasne velka fesanda 😀

garonka
26. máj 2010

@selyma veľka? vyzeraš super 😵
ja som zas príbuzna hrocha 😀

olifcek
26. máj 2010

@selyma a ze jaka mladucha...wow

olifcek
26. máj 2010

@garonka ktoreho? ja madagaskarskeho 😵

garonka
26. máj 2010

@olifcek 😀 😀 😀 😀 ja mam brata v zoo 😀

garonka
26. máj 2010

a aky je leskly 😀 😀 😀

teuska
26. máj 2010

@garonka ja som si precitala len ten posledny prispevok a rozmyslala som, ze o com pises 😀 😀

garonka
26. máj 2010

@teuska 😀 😀 😀 😀 😀 no že hrošik ma krasnu lesklu kožu a ja mam suchu 😀

teuska
26. máj 2010

@garonka no ale je peknucky 😀 😀 😀 ale bohuzial ziadnu podobu medzi tebou a bratom nevidim 😅

teuska
26. máj 2010

@garonka dufam, ze som ta neurazila, nie ze by si nebola peknucka ako hrosik, ty si peknucka inac 😉 🙂

garonka
26. máj 2010

@teuska teus ale nieeeeeeeeeeeee ta kde sak ja sa rehoceeeeeeeem a ja som fakt hroch šak Olif ma videla 😀 😀 😀 😀 😀

teuska
26. máj 2010

to som fakt rada

selyma
26. máj 2010

Mladucha 🙂

olifcek
26. máj 2010

gari, tak sa im ukazem i ja v plnej parade, oki?

matka331
26. máj 2010

ahojte ..co to tu mame za hrosikou 🙂
gari tobi je ale fesaaaak........moja malicka ma teplotu 37.8 neviem ci bude chora alebo ci to buduu zubky ☹ takaa je zlaaa ale sa mi ju podaarilo dat spinkat ,,,

olifcek
26. máj 2010

@matka331 moja uz druhy den len na prse byt...inak je zle nedobre...zatial som sa ani vonku kvoli tomu nedostala..chjo...snad o chvilu, ked ju pojdem opat prebalit, lebo zase kakala, tak ju obleciem a supnem do manduci, alebo kociara...

hmmm...zubky? to by si bola prvaaaa....dufajme, ze to prejde...

matka331
26. máj 2010

olif este ez moja nemusi byt vzdy na prsiach ale zaspavala tak lebo inac necchela zaspat ...zubky?doktor nampovedal ze nam uz pojdu

olifcek
26. máj 2010

@matka331 fuuha...

maculik
26. máj 2010

Ahojte,
jej, sely ma fotku 🙂 Aj my sme boli na ockovani rano a tiez hovorila, ze 3dni mozu byt teploty. Zatial nema, uvidime vecer. Boli sme teraz aj vonku, uz neprsi, celkom schopne je. Lebo potrebovala som si v lekarni kupit nejake homeo na podporu laktacie, uz mam na jednej bradavke az pluzgier, co chuda Petik tak saje a nejde mu takmer nic 😒

matka, uz zubky? no hadam nebude velmi teplotovat, chuda male...

selyma
26. máj 2010

zubky? Mna by to nenapadlo, tak skoro

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre