Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
27. aug 2009

sa ti nezda lebo tam mam saty...pockaj buduci tyzden pridam...a kolko si ty pribrala ? ja uz mam dnes 60 kg....a mala som 55,5

janielah
27. aug 2009

to su saty? ja som myslela ze taka kosielka, velmi pekne, odkial?
zuzu, ja som mala 54, mesiac pred tym 49, mala som velmi zle obdobie...
teraz mam 65, to som mavala ked som bola na strednej...ale oproti tej malej vahe riadny rozdiel...
meriam vsak 170 cm, ty?

matka331
27. aug 2009

ja ekd som bola na prvej poradni som mala 50 a teraz vazim 55 5 kil som pribrala

lolka
27. aug 2009

caute februarovky 😉
pridala som aj ja fotecku brusena do albumu, super napad vytvorit album 😉
baby, nerieste vahu, hlavne, ze sa dobre citite a brusko rastie 😉 ja som pochudla a uz sa tesim, kedy sa tak riadne z chuti najem vsetkeho co budem chciet 😀

mmaarrttiinnaa
27. aug 2009

ja som kocky zacinala s vyssou vahou ako vy ja so mala na prvej poradni 66 a teraz mam 71 takze tak ako matka 5 kg hore 😝

mmaarrttiinnaa
27. aug 2009

ja vahu vobec neriesim uz som pisala ze pri dcerke som pocas tehu pribrala 38kg dufam ze teraz sa mi podari taka polovica to by stacilo ale nijak sa nebudem obmedzovat ale ani prezierat

janielah
27. aug 2009

marti, ved na foto si aka chuda...asi si vysoka 🙂
hej, aj ja navrhujem neriesit vahu, ved aj keby sme dvadsat kil pribrali, tak to dame po porode dolu, vsak, ze, hej ???

zucana
27. aug 2009

jani ja mam iba 165 a tiez som mala predtym (pred prvym tehu 50) a teraz teda som pribrala tak do 5 kil zatial
kazdy den si myslim ze je to brusiko vacsie a vacsie 😀
a kupila som to tu v mojom oblubenom obchode lazzari teda darcek od muzika 😎

lolka
27. aug 2009

janiela presne, myslim, ze budeme mat okolo babena dost pohybu 😅 a mozno aj kojenie pomoze - aj ked je to individualne. moja kamoska ked kojila bola skoro kost a koza a pritom mala plllllno mlieka a maly bol ako sumo, same zarezy 😀

matka331
27. aug 2009

juj baby a este kolko priberieme 😀 😀 potom uz nebudeme chodit ale gulat sa 😀 😀 😀 😀

janielah
27. aug 2009

zuziii a mne tam nic nekupi???? 😀 vies, ze pre manzelkynu kamaratku 😀 😀 😀 velmi je to chutnucke.
inak aj mne mamina stale vravi, ze mi rastie brusko zo dna na den...tak neviem...
ked to takto dalej pojde, tak na vianoce sa nazmestim za stol... 😨

janielah
27. aug 2009

lolka, tak to potom z tej tvojej kamaratky preslo na babatko, preto bolo tucnucke... 🙂

mmaarrttiinnaa
27. aug 2009

jani ja vobec niesom vysoka mam164,5cm ale uz som tu pisala ze som za 5 mesiacov minuleho roku schudla 33kg z 90 na 57 a to bolo fotene v case najväčšej stihlosti (rozumej 57kg som tam mala) a k tomu sa chcem po tehu vratit uz mi chudnutie nerobi problem uz viem ako na to preto sa ani toho kolko priberiem v tehu tak nebojim

janielah
27. aug 2009

lolka a alex maju spicate bruska, ja so zucanou mame gulate a zoska nema brusko!
😀 😀 😀

janielah
27. aug 2009

tak to ti gratulujem marti, paci sa mi tvoj pristup 😉
ale´len medzi nami, nedas recept na to poporodne chudnutie ??? 😎

zucana
27. aug 2009

uz nemaju moja...
prave som mu povedala ze jedna pribrala za tehu 38 kil a on ze ked to tak pojde dalej taj aj ja tolko priberiem a pritom tu veceriam melon....kaslem na to idem si nieco dat 😠

janielah
27. aug 2009

len sa napapaj moja, a povedz mu, ze nech si dava pozor, co hovori, lebo ked budes mat coskoro 100 kil, tak ho prebijes 😀

lolka
27. aug 2009

dufam, ze sa mi este zagulati 🙂
martina, gratulujem k takemu schudnutiu, chce to asi pevnu volu 😅

zucana
27. aug 2009

veru jani a tak vyssejsie...co to moze znamenat ??? 😉

janielah
27. aug 2009

zuziiiii, ze mame v brusku chlapcekoooooov, ze???? vsak???? 😎

olifcek
27. aug 2009

i ja mam gulate brusko 😉

lolka
27. aug 2009

tak mne kamoska predpoveda chlapceka a jej tip vzdy vyjde, tak uvidiiiiiiiiime 😵

olifcek
27. aug 2009

a mam dievcatko 😀 tak neviem, neviem, baby 😀

janielah
27. aug 2009

oli, vsak toto si teraz pisat nemusela....ved ja som ti tak pekne predpovedala a ty takto.... 😠

zucana
27. aug 2009

uvidime kamoska co ma chlaca mi tiez predpovedala chlapceka 😉
olif a ty sa moc nemachri lebo jani ti predpovedala difcetko
a uz by si mohla dat nejake foto nemyslis ? 😉 😎 😀 😝

mmaarrttiinnaa
27. aug 2009

jani o tom sa porozpravame cca o 5 mesiacov a mozno ani potom nie az po kojeni 😉

zuci len sa najedz 😉

olifcek
27. aug 2009

chi, ja len, aby ste viac verili Tvojim vestiarskym schopnostiam a neverili na tvar bruska 😅 😅

janielah
27. aug 2009

ano, zuzi, tak, ano....to my dve cakame chlapcekov a lolka bude mat dievcatko ako oli 😀
jupiiii 😀

olifcek
27. aug 2009

zuci a co fajne si papala? jj, predpovedala dievcatko, hech...

jani a mozes mi povedat, ci sa mi saty budu dat upravit a budem v nich i dobre vyzerat uz i s bruchom? 😕

zuci ale...ja sa hanbim 😅

mmaarrttiinnaa
27. aug 2009

jani a ja co aj mne daco predpovedz 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre