Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
11. sep 2009

jani no jedine, co si fakt nedam je pecienka...inak papam vsetko, i pastetu sem, tam x;o)

akurat mam boja z 3D, ktore mam 15.09 kvoli tym triplom, glg

olifcek
11. sep 2009

zuci jj, ako pises...mna vystrasili triple

blumka
11. sep 2009

ja by som nejedla ani tie nevyzrete syry...teda prepecene asi hej, len otazka je ako ich prepecu 😅 ..
Jani, stat sa nemusi nic, mozes pojest kila plesniveho syra a nic sa nestane ale mozno ja si dam jeden kusok, v ktorom bude akurat svina listerioza a moje babo to schyta...ja som v takychto veciach bojko...ani pastety, ani pecienky (inak ju milujem) ani plesnive syry (aj tie milujem) 😉

loginka
11. sep 2009

ja som neodolala grilovanemu plesnivemu, to sa proste nedalo 😉

olifcek
11. sep 2009

taaaak, i Belohorova caka dievcatko 🙂

blumka
11. sep 2009

same baby...ja chcem chlopa 😀

olifcek
11. sep 2009

ja prave luskam slnecnicu prazenu, zboznujem ju

loginka
11. sep 2009

a ja chcem parik 😉 , hlavne chcem vydrzat co najdlhsie a aby boli zdrave, inak na utz som sa pytala, tak dr sa zdal jeden chlapcek a druhe nevidela, no hadam na morfoligickom sa ukazu drobci 🙂

blumka
11. sep 2009

a my so svokrusou vyzierkame mandle 😀

olinka6226
11. sep 2009

ahojte vidim ze sa bavite o jedle a ja som hladnaaaaaa az to boli. a neuhadnete odkial pisem- no z prace ☹ kde posledne dni travim od nevidim do nevidim, lebo mame uzavierku roka. to ja len na vysvetlenie preco som sa tak dlho neukazala 😉 ale uz sa mi blizi koniec a dufam, ze vsetko dobre dopadne a od buduceho tyzdna budem mat volnejsie, dotiahnem len detaily a ten dalsi tyzden mam nahradne volno... (a potom este kopec inych dni, ale nemozem naraz...)

da mi niekto resers ci sa stalo nieco dolezite? 🙂

lolka
11. sep 2009

ahojte, az teraz som sa dostala k netu.....vysledky AFP su v poriadku, tak sa vytesujeme 😉 🙂
doki robila aj sono, krpec stale robil kotrmelce, tak bolo tazko ho vidiet pekne celeho 😅 no, a medzi nozickami
sme mu dobre nevideli, aky bol aktivny, takze 3D o 2 tyzdne to isti 🙂
pribrala som 2 kg co sa tesim, ale aj tak mi este chyba 1 kg do mojej pôvodnej vahy....to je to grcanie 😖

olif, ty si sa mylim pytala, ze nepriberam z toho Euthyroxu - nie, z toho sa nepribera, neboj 😅

blumka
11. sep 2009

lolka, parada tie triple testy 😉 ..juj, baby taka som rada ze vam to vychadza dobre 😉

lolka
11. sep 2009

blumka, ani mi nemusis hovorit 🙂 hned ako prve v poradni meraju tlak a sestricka mi hovori, nebojte sa, vysledlky su v poriadku - aby ste nemali vysoky tlak 😀 asi videla moj spytavy, vystraseny pohlad 😅

zucana
11. sep 2009

babce tak sme doma...nakoniec som si dala pizzu s dvoma druhmi syra 😀 brie a gongorzola som vynechala...keby bola niva tak vaham ale tu ten zeleny nie je taky ako nasa nivka 😉
bola vynikajucos 😉
inak spominam na ten den v NY pred rokmi...ja som bola akurat v Clevelande a na druhy den som mala letiet z NY ale zrusili mi let az o 2 dni...letela som prvym medzinarodnym lietadlom po tejto udalosti....bolam som den po tom co sa to stalo v NY ale v centre bol len prach a hroza....tak som sla cakat na letisko
inak paci sa vam meno Vittorio per chlapca?

blumka
11. sep 2009

zuci, aj my s manzelom sme spominali...ja som tam sice vtedy nebola ale manzel ano...ten dym bolo vidno skoro zo vsetkych casti NY, vravel, ze taku pochmurnu a smutnu atmosferu este nezazil...ja som to sledovala len v spravach, on takmer na zivo 😔
mne sa paci slovenske Viktor, takze Vittorio moooze byt 😉

olifcek
11. sep 2009

LOLKA dakujem x;o)

miracko
11. sep 2009

Ahojte, baby
chcem vas aspon pozdravit, ja sice necakam babko vo februari ale ja som februarovka, konkretne 14.2. no a prvy pozitivny tehotensky test som si urobila 14.2. 2007 a dasli pozitivny 14.2. 2008, tak to boli najkrajsie valentinske darceky 😀 😀 😀 aj narodeninove

ewelyne
11. sep 2009

miracko, jej to muselo byt krasne 😉

ahojte vsetcia,tak my mame dve navstevy, aby nam nebolo smutno. Moju krstnu a sestru s malym a muzikom- prisli z Londyna na short visit 🙂
dnes sme zmokli na zeleznej studienke, ale inak bolo fajn, az na to, ze kvoli tomu, ze som par rokov flakala zubara, kedze som mala niekedy panicky strach... som si to dnes pekne odtrpela a odlahcila si aj ucet o 200 Euro... 😠 no ale inak sme mali krasny den, maly robil sceny kvoli nohviciam, ktore som mu obliekla, lebo on chcel samozrejme ine- a truc s revom trval 2 hodiny... a to sme boli len pri nohaviciach... pri topankach a mikine som rezignovala...

janielah
12. sep 2009

dobre rano.
zuzi - a kde sa podel Damián??? Damián je ovela krajsiii, nie?
blumi, ved i ja chcem chlopa, tak by som sa s nim chvalila 😎

smejkoo112
12. sep 2009

krasne ranko vsetkym,ake mate na dnes plany ? 🙂

olifcek
12. sep 2009

BRE RANKO, moj drahusik ide do prace kvoli nejakym serverom, tak uz sme napapani, a ja si idem lahnut, hehe...paq trosku upracem, budem tu s vami a budem i varit x;o)

loginka
12. sep 2009

bre ranecko 🙂
moje plany - trosku zahradka, varit , jest, spat a prechadzka s kupou hrozna 🙂

lolka super, super 🙂 ozaj a ty neides na morfologicky, ci to uz bol?

zucana, no priznam sa vittorio sa mne viac paci ako damian 😉 je to take viac italian, nie? ale daj aj priezvisko, aby sme videli ako pasuje

lucia411
12. sep 2009

ahojte dievcata....zelam Vam pekny viknedik... 🙂 ake su plany???u mna upratovacie, potom nakupovacie a oddychovacie 😀 ...pekny dnik

nedockava4
12. sep 2009

dobre ranko, tehulky...ja som vam este vcera zabudla napisat, ze sa nam upravil termin porodu naspät na 25.1.2010....ale budem k vam chodit, ak nevadi 🙂

zucana
12. sep 2009

bre ranko baby
tak ja som docitala do jednej v noci knizku poslednu co tu mam od matkina no a potom nejaknemohla zaspat ale inac vpoho...
jani damiano je na prvom mieste ale toto napadlo vcera muzika lebo to pocul vonku jedneho tak volat a aj jeho dedo bol vitorio.
inak tu je priezvisko: tescaro (cita sa teskaro) takze bud damiano tescaro alebo vittorio tescaro alebo vittoria tescaro
inak vcera videl muzik v restike take krasne dievcatko a normalne som videla ze ako by aj dievcatko chcel
no a doma zahlasil ze no a potom hned druhe a potom tretie ja ze si sa zblaznil ze aspon 2 roky pauza....on ze co si ved potom uz budes mat 30 a chceme 3 no tak ja ze no takukludnime sa najprv jedno apotom sa uvidi....
sa mu hovori....ty brdoo...ja co sa tu teraz stresujem aby aspon jeden spunt bol krasny zdravucky 😎

twiti
12. sep 2009

Dobre ranko 🙂 tak konecne som docitala vsetko co som vcera zameskala 🙂
ja lezim a oddychujem uz od stvrtku lebo som akasi nachladena a chcem to vylezat aby som nahodou nedostala horucku.
obavam sa ze moja imunita uz slabne akonahle zacnem pracovat( ucim v skolke) mam plny nos a boli ma hrdlo.
Uz sa tesim do dalsej poradne aby sme to z dokim nejako rozobrali ci nahodou nebude lepsie ist na rizikove aj ked sa citim super len tie vyrusi od detiii ☹
Co vy nato? Aky mate na ten moj stav nazor? 🙂

zucana
12. sep 2009

twiti ja bych ostala doma....
inak idem dnes na to stretko 14:30 tak potom dam vediet co bolo ci nejake zaujimavosti....

olifcek
12. sep 2009

nedockava no ja budem len rada, ked s nami ostanes...

zuci jj, chlapi x;o) ale sspon, ze chcu...tolko je takych, co o babu nechcu ani pocut, chi

twiti ostan doma...ja tiez, ked zacne chripkove obdobie, chcem byt doma...x;o) i ked je jasne, ze to mozeme i v obchode chytit, no, naco riskovat a byt v kontakte s ludmi denodenne a my este pod klimou, v ktorej sa bacily len tak rozmnozuju...

matka331
12. sep 2009

ahojtee.....akoo?ja sa idem napapat lebo som velmiiiiii hladnaaaa 🙂 🙂 🙂

matka331
12. sep 2009

halooo 🙂 co takee porabate ?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre