Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

andrea2603
20. okt 2009

ahoj logi, tvoji drobci majú peknú váhu, asi tak nejak to aj zodpovedá tomu 22.týždňu.
Takže nateraz si docestovala 😒 , no čo už? Ale veď február je tu čo nevidieť 😉 .

janielah
20. okt 2009

a kde je RV ???
zuzi, nastras svojho mangela, ze ked nepojde k doktorovi, tak mu tu nohu mozu aj odrezat 😀 moznoze to pomoze 😀

zucana
20. okt 2009

jani to som mu uz povedala....vraj to ma len vyklbene nie zlomene... 😎
co uz...
RV bude roznava jani...dalako... 😉
logi ja mam tiez placentu nizko a tiez necestujem....

loginka
20. okt 2009

Roznava, 350 km od BA
trsoku sa postazujem, uz sa mi dost zle otaca v posteli , vstava, nenormalne je tos mojimi rukami, uz mam bolesti aj v zapastiach aj v laktoch, pojdem na rehabilitacie

loginka
20. okt 2009

ale musim sa aj pochvalit - nakupila som vecicky v Kiku - za dobre ceny 🙂
a uz konecne drobci kopu, ked som bola na stretavke, a zacala hlasna hudba tak sa rozkopali, ze som sa radsej pratala

zucana
20. okt 2009

😀 logi to nebudu tanecnici?
inak ty uz musis mat dobre brusko....pekne sa setri a na rehabilitacie pozor niektore viem ze sa nemozu 😉

zucana
20. okt 2009

logi daj aj foto bruska ked uz budes davat parik 😝

loginka
20. okt 2009

mozno budu, to by som aj rada 🙂 ale asi to bol pre ne velky sok
mna na rehabilitacie poslala neurologicka kvoli rukam, tak dufam, ze vedia co pre tehulky mozu a co nie

hajdylca
20. okt 2009

caute, ja len na skok sa idem pochvalit, ze vysledky z cukrovej vody su OK, a idem zacat sa rychlo ucit ☹ v praci pisat nestiham a ani nemozem- sme sa prestahovali a rovno mi veduca vidi do monitoru, tak nechcem provokovat moc 🙄 zuci snad Tvoj drahy nebude mat nic vazne s tou nozickou a cim skor sa mu to zahoji... a pridavam sa do klubu "teliatok" co nabytok nevidia a dvere sa im tiez neuhnu 😀 pekny vecer 🙂

matka331
20. okt 2009

jaj hajdykla ako si to pekne napisala ze teliatka....co nabytok nevidia a dvere sa im tiez neuhnuu 😀 😀 😀 😀 len teliatka pozor na bruskaaa.....!!!velmi peknuckee somsa posmiala trosku

zucana
20. okt 2009

ved to mati 😀 hajdy tak od dnes sa volam teliatko...
inak baby doplname bruska...ja sa chystam doplnit buduci tyzden 😉

joanna333
20. okt 2009

ahojte dievcata, po dlhom odluceni sa hlasim a este raz dakujem za mile a prijemne stretko min. tyzden v avione 😉

logi, ty si z RV? ja som z dobsinej...

hajdylca
20. okt 2009

ja som len zosku citovala 😀 😅 joana vitaj vitaj 🙂 Ty si PN ci v praci?

granado
20. okt 2009

čaute baby to by ste neverili, teraz neaký magor hodil vonku toho megapiráta a Matúško sa chúďa zobudil s takým panickým plačom chúďatko moje. ☹

joanna333
20. okt 2009

hajdy, ja som doma od zaciatku na pn. mala som dost narocny tyzden, tak som sa tu ani neukazala...

idem vam skopirovat ten z kramarov o predporodnej priprave...

joanna333
20. okt 2009

Dobrý den,
u nás sa s predpôrodnou prípravou začína najskôr od 25. týždňa tehotenstva.
Ak Vám to vyhovuje, prídite na vstupnú konzultáciu pred prípravou na pôrod v utorok 10.11.´09 o 9.15 h (zatiaľ sama, bez partnera), kde Vám poskytnem všetky potrebné info, aj o cvičení aj o konzultácii s partnerom.
Úvodné stretnutie je viazané na utorok v tento čas. Stretnutie je skupinové, trvá cca 45 min., a treba si so sebou priniesť len tehot. knižku.
Dajte mi vedieť, prosím, či Vám termín vyhovuje. Ďakujem.
Za prípravu sa u nás neplatí.
V stredu 18.11. o 13.30 h. bude prednáška EUROCORD o odbere pupočníkovej krvi. Ak máte záujem, môžete sa jej zúčastniť (prípadne aj s Vaším
partnerom).
Nájdete ma v Centre materno-fetálnej medicíny na -1.p., kde mám na dverách menovku (hneď vedľa telocvične na prípravu na pôrod). Choďte cez vchod do polikliniky FNsP akad. Dérera (tam, kde je lekáreň), tam Vás prípadne na vrátnici nasmerujú.
S pozdravom
Dr. Jandová

joanna333
20. okt 2009

ja som sa tam prihlasila, ak by ste mali zaujem tak tam napiste, mozno sa stretneme 😉
a inac tu je mail adresa tej pani, ozvala sa hned...

katarina.jandova@kramare.fnspba.sk

alex
20. okt 2009

ahojte kočky, tak sme dnes kúpili postieľku a už sme si ju aj postavili v izbičke, taká je peknučká. Už sa teším, keď v nej bude drobček hajať.

lolka
21. okt 2009

dobre ranko 😉
alex, vy uz mate postavenu postielku ? my este urobime nejake upravy v izbe a potom mozme zariadovat 😉

joanna, super kontakt, znacim si 😉 na tu prednasku o pupocnikovej krvi by som chcela ist, lebo stale nad tym rozmyslam, ale pravdu povediac nemam o tom vela ifnosiek. 😅

inak, pridavam sa do klubu modrinovych zien a nabytku, ktory "stoji vzdy v ceste". mna ani tak nemusi manzel stiskat, ja sa dotlcem aj sama a ani neviem ako

😅

lolka
21. okt 2009

hajdylca, tak super, ze testy dopadli dobre 😉
logi, len pekne vsetci 3 oddychujte a uz nikam necestuj ! snad ti tie rehabilitacie pomozu 😉

pomaly uz zaucam kolegynu, tak mi bude sediet pri compe, tak neviem ako vas budem citat 😖

janielah
21. okt 2009

lolka, to je aka smola...tak ju aspon na hodinku vzdy posli nieco vybavit 😉

mmaarrttiinnaa
21. okt 2009

ahojte boze ja som dnes taka unavena ze sa mi vobec nic nechce ale idem si zatopit aspon do kozuba mam rada ked mi tam tak pekne hori ohnik tak to ukludnuje ked sa tam zapozeram 😉

lolka
21. okt 2009

jani, no, ved to budem musiet tak robit, budem jej ukazovat veci na mojom compe a ked bude nieco spracovavat, tak pekne u seba. len sefka mi hovorila, nech sedi furt pri mne aby videla co robim a tak 😖

martina, teda, ty sa mas.....hned by som sla k tebe na navstevu, nic nerobila a pozerala do ohnika 😵

mmaarrttiinnaa
21. okt 2009

lolka mas to kus od ruky ale mach sa paci ja by som bola len rada 😉

janielah
21. okt 2009

matka, pekne provokujes, ccc 😠 asi kazda by s tebou menila a ja tieeeez 😀
ja si mozem zakurit akurat tak s obyvackovou stenou 😀

mmaarrttiinnaa
21. okt 2009

jani ti si taka vtipna osobka 🙂 ale aspon som sa zasmiala

katina2209
21. okt 2009

ja taky tak jani, ja tiež milujem ohník a krb len to sa asi v živote toho nedočkám,ale nikdy nehovor nikdy 🙂
moja kolegyňa,ktorú zaúčam tu ešte nie je išla k zubárovi,ale už jej nainštalovali comp tak sa snažím,aby robila na svojom aby som vám mohla aj napísať
Jani a ty už vieš čo čakáte?

janielah
21. okt 2009

ano, je to dievka, dnes sa akurat ideme na nu pozriet, ci ozaj, potom upravim aj moj pas, len este neviem ako na to 😀
kati, pisala som ti ip, nasla si?

alex
21. okt 2009

dobré ránko,
lolka my si prerábame izbičky, takže postieľka je v spálni, kde ešte nespíme. Kúpili sme si komplet nový nábytok, posteľ a tak sme tam už aj postavili postieľku.
Pridám aj foto do albumu.

janielah
21. okt 2009

uz som nasla kati, dakujem zatial 😉
alex a vy mate kolko izieb? nie ste u svokrovcov? my budeme mat len jednu, manzelovu detsku... 😔

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre