Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
6. nov 2009

no ja som tiez cakala na toho praveho... 😉 sme spolu vseho vsudy 3,5 roka a uz cakame druhe babo... 😀 😀
zuci aj mna Juli kope do mechura..prijemny pocit 😖 😅

andrea2603
6. nov 2009

blumka ,dcérke skoré uzdravenie. To je dobre, že jej chutí spať, rýchlejšie aj lieky zaberú. Na sono prsníka som bola pre 3/4 rokom a o.k., najbližšie tak o 1 rok.

ahojte nové februárovky.
Je nás pekná kôpka na február - máj bol ozaj mesiac lásky 😉

Dnes som už neodolala a kúpila 1.súpravičku pre bábatko, radšej zatiaľ neutrálnu farbu. Kuk do albumu.

Baby ja má 30 r. a budem mať už 3 bábo, však soc. poisť. sa vždy sťažuje, že populácia starne, tak im tú štatistiku vylepším 😉

andrea2603
6. nov 2009

my máme v nedeľu 12.výročie sobáša a predtým sme chodili spolu 2 roky. Starý manželia 😀

blumka
6. nov 2009

andrejka tak gratulujeme, pekne to uz spolu tahate 😉 my sme taky rychlici s manzelom, vsetko rychlo, rychlo, pozname sa len od 2006, tak ked mi budeme oslavovat 12.vyrocie tak uz budeme mat mozno 10 deti 😀 😀

zucana
6. nov 2009

ja som na sone prsnika nebola este...ale mi ich prehmatavaju 😅 snad to staci...ja mam podla mna ale take ze sa daku dobre prehmatat.. 😎
moja 21rocna segra zato uz bola 2krat lebo ma cysty...aj moja mamca 😒

matka331
6. nov 2009

jasnee oriesok mmas pravdu kazdy by mal mat babo vtedy ked sa na to ciiti ...
zuci ajmna niekedy kope nad bruskom a inokedy zase dole...aked kope do mechura tak je to dost neprijemne vsaak?
ja som ani na toho praveho este ani necakala prisiel tak necakane 😀 😀 😀 ale som rada ze ho mam...chi chi

zucana
6. nov 2009

mati no tak ten moj prisiel tiez velmi necakane...to som nechcela vtedy ziadneho chlapa..ale prisiel ked som mala 26 nie 19 😉 😀

loginka
6. nov 2009

mozme sa tesit, ze mame drahych co nas lubia a tesia sa s nami na babatka, ved nema kazdy take stastie

ja som bola pred 2 rokmi na utz prsnikov (to ma posllala moja predchadzajuca gynek.) a odvtedy mi ziaden dr neohmataval 😅 , ozaj niekde som citala, ze je dobre robit taku pripravu prsnikov na kojenie, nejako ich ohybat (bradavky) ci ako, myslite ze nieco treba robit?

olifcek
6. nov 2009

blum i ja a moj manzelik sme spolu dva roky a mesiac, chi...veeelmi sa lubime a preto nam pekne vsetko vychadza 🙂

na sone prsnikov som bola i ja asi pred pol rokom...i ked...mozno to bude uz aj rok...mne tak rychlo cas bezi...

matka331
6. nov 2009

no vidis ako dlho si muselaa cakat a trapit sa s ostatnymi 😀 😀 😀

olifcek
6. nov 2009

glg, manzelik uz ma byt na zemi, no oba mobily vypnute...snad len ma vybitu bateriu na orange, lebo na tmobile tusim nema roaming

zucana
6. nov 2009

no je dobre logi ich mastit kremom alebo ojecekom ale moc si ich nevzrusujte lebo som zasa citala ze tie hormony potom vyvolavaju porod 😀
a veru ja som velmi stastna a tesim sa ze si ma ten talan v Blave nasiel 😀
moja mama mala 19 ked ma mala a vydavala sa kvoli mne a do mojich 20tich rokov sa teda moc zo zivota netesila...
takze mati prajem vam vela stasticka a na veku vooobec nezalezi ale na ludoch 😎

olifcek
6. nov 2009

jeeeeeej, tmobile zvoniiiii, juchuuuu

zucana
6. nov 2009

mati ale co si ja som sa netrapila....mala som dost dobre vztahy a zo vsetkych som si nieco odniesla...ale ten pravy prisiel teraz...s tymi predtym som nemala pocit ze by som mohla mat babetko a pritomto to prislo (ten pocit) po 4 mesiacoch a z jeho strany to iste....

zucana
6. nov 2009

olif nemstresuj a bud silnucka 😀
moj ide do Lybie...koncom novembra...co je horsie????

olifcek
6. nov 2009

zuci obe cesty su hrozneee...obaja budu daleko od nas, fnuk...teda, ten moj uz daleko je...ale tesim, az sa vrati x;o)

loginka
6. nov 2009

ja ich mastim, olejcekom na strie, ten je dobry

zucana
6. nov 2009

oriesok a suhlasim s tebou...tiez som pobehala viac menej cely svet a ziskala vela skusenosti...dokoncila skolu (teda uz pred piatimi rokmi) a teraz budem bohu vdacna za babenko....kazdy mame svoj osud...ale zasa moja mama so mnou vystudovala...takze da sa naozaj vsetko 😉

matka331
6. nov 2009

zuci mame naozaj stastie ze smesi nasli takych chlapov....ci vlastne oni nas si nasli..... 😀 😀 no ja mam 19 ale moj milacik ma 28 😉

matka331
6. nov 2009

a babenky ktore cakate dvojicky logi som nasla kociarik sami paci tak posudte sami >
http://www.kocikovo.sk/product/bumbleride-indie...

andrea2603
6. nov 2009

blumka, veď domček budete mať, tak kľudne aj 10 detí by sa tam pomestilo, nie?

olifcek
6. nov 2009

juj, som si prave dala tresku s chlebikom x;o) mnam

loginka
6. nov 2009

matka, to je moj favorit 🙂

zucana
6. nov 2009

mnaaam olif nerob chutky tu nehrozia take veci ☹
ja som robila svieckovicu na grile take steaky so zeleninou dusenou a teraz som si dala milku 😀
nemam este vysledky krvi tak este pokusam 😎

olifcek
6. nov 2009

zuci no a teraz si tomu dala...odolala som keksiku mila, no po tom, co si si dala sice cokoladu ale s pobodnym nazvom...neviem, neviem, ci si nedaaaam....

janielah
6. nov 2009

zuziiiiik, ano aj ja mam toho praveho, vsak ty vies 😉
a my sme spolu od leta 2007, takze este menej ako ty blumik 😀
ale o to viac sa lubime a nevieme byt bez seba 🙂 to proste som citila, ze je MOJ MUZ 🙂
a velmi to dobre padne citat, ako ste tu vsetky baby spokojne so svojimi muzmi, ja som doteraz mala skor kamaratky, ktore sa kvoli zlym chlapom trapili... takze supiiis 🙂

olifcek
6. nov 2009

ja a moj najdrahsi sme spolu od 7.10.07, chiii...i ked uz asi dva mesiace predtym sa mi dvoril, no ja nie a nie uverit, ze je skutocne tak perfektny, ako je...a JE x;o)

jo janka, ako pises, je to uzasne...byt s muzom, ktory je nam oporou, je tu pre nas, my prenho...proste....citime, ze su to ti pravi ;)

matka331
6. nov 2009

logi aj mne sa velmi paci ten kocik keby ze cakam dvojicky taksi ho kupim

zucana
6. nov 2009

sak preto sme to dotiahli na modreho konika 😀
my sme spolu od 31.3.2007 😎
olif daj si tu milu ja som si dala este keksiky lebo ta milka bola ta s tymi bublinami a nechutila mi moc 😲

loginka
6. nov 2009

zatuzila som po lete a mori, tak som si vymenila fotku 🙂

inak je super, ze sa tesime z muzikov, dieta bude dalsou previerkou vztahu, dufam, ze nas to nejako neohrozi, lebo moj nema rad, ked som nervna a kricim, ale ked budem unavena z deti a ma rozculi, tak neviem, neviem
no budeme sa ucit novej ulohe, doteraz klidecek, tabacek, vyletiky, dovolenky a coskoro sa to zmeni

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre