Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
5. dec 2009

leni jo, ja viem, nemame na vyber...ani sa nelutujem...len mi to pride kusok smutne,,,

lenii 😀

olifcek
5. dec 2009

adi ked...chcela som ist na trhy pred vianocami, co mozno itak aspon na par minut pojdeme, sa necham odviezt i priviezt, ale iste to nie je x;o), chcela som vytvorit vianocnu atmosku...vyzdobit...ved ani obrusy nemame, ani stromcek, nic nic nic....

ale nic, ja sa z toho vyspim..

zucana
5. dec 2009

olif ani ja tento rok nemam trhy...
a buduci rok chceme ist na vianoce a silvestra na Miami a do NY....mala bude este mala a nebude si tak uvedomovat tie vianoce...a strasne tam chceme prave v tento termin....

olifcek
5. dec 2009

zuci wow, miami? ny? drzim palce, aby to vyslo ;o))

trhy mi az tak nevadia, tam som len chcela atosku nasat, prejst sa mestom...a tak...x;o) ale najviac ma mrzi, ze nemozem vyzdobit bytik...ale nastastie....vianoce su kazdy rok, to si uvedomujem 😵 ale take pernicky by som urobila...no neeeem...tento rok proste nic...pre malu vsetko 😵

andrea2603
5. dec 2009

olif, veru Vianoce sú každy rok a s deťmi ten čas letí oveľa rýchlejšie ako bez nich. Ani sa nenazdáš a budeš rozmýšľať nad 1.vianočným darčekom pre Olivku a tie si už užiješ naplno 🙂

olifcek
5. dec 2009

adi dakujem 🙂

lenica81
5. dec 2009

ved tie darceky, to bude riadna makacka kupit ten spravny... 😀

ja padim, idem po tu moju gruppu na stanicu a potom k svagrovi na navstevu... nas pozval... konecne, lebo vzdy ked tu boli svokrovci, sme boli nalozeni u nas... mi to vyhovuje, ze nemusim nic chystat, i ked kolacik beriem... nech vidia, ze piect este dokazem... 😀 prajem pekny vecer a oddychujte... a zajtra peknu nedelu... v pondelok idem na poradnu, tak sa ozvem ze co a ako...

inak, updatla som tabulku... teda s mojim prvym obvodom bruska... 😀 ani som nevedela, ze je take velke...
😵

zuci, ja chcem tiez velmi do NY... ale ja by som rada sla na moju 30tku... tak uvidime, ci to bude mozne... 😅 ale vas plan je super... vianoce a silvester tam musia stat za to... 😵

zucana
5. dec 2009

leni tak daj vediet...kamoska tam prenajima v centre byt a mozem ti vybavit dobru cenu 😉

olifcek
5. dec 2009

poznate prasok amway? drahy ide buduci vikend dom, do noveho mesta nad vahom, a pride uz s nejakymi vecickami pre malu...oprane i ozehlene...a oprane je to v prasku amway...

blumka
5. dec 2009

ahojteeeeeee...
olif, ked chces ist na trhy tak chod o tyzden...dnes to bolo o drzku 😅 😅 skoro nas tam zapucili...tolko ludi som na kope v Kosiciach este nevidela...ale aspon Terezka videla veeeelky stromcek a celu cestu domov si spievala "hopsasa, hopsasa, zahrame sa na sasa" 😀 a ked sme dosli domov, umyla si cizmy a kym som ju prezliekala tak jej Mikulas nieco do nich dal...ja som v zivote nevidela tak rozziarene detske oci..az mi slzy vyhrkli ako sa ona tesi 😵 😵 😵
citam, ze ste mali debatu o farbach...ono je dobre na zaciatku cierno biele a neskor farebne...ale v podstate vsade okolo su aj take aj take veci takze sa neplaste 😉
zuci, zeby sme si dali stretko v NY 😀 😀 treba vyuzit, kym su tam svagrovci, neeeeee? 😀 😀 mne sa na tych gycovytych amikoch pacia prave tie ich vyzdoby..pamatam ako sme sa chodievali prechadzat po uliciach a obzerali sme ako mali ozdobene domy a zahrady..niektore az pregycovane ale malo to nieco do seba...

matka331
5. dec 2009

ja som v tom kufriku mala len jeden casopis a jeden katalog s kocikmi a vzorku prasku a avivaze,,,,,ziadny olejcek na strie ci flasticku alebo cumliik ...od coho zalezi co sa nachadza v kufriku???
ja uz tiez budemchodit kazdee dva tyzdne na poradnu bola som 1.12 a idem 17.12 ku mojej doktorke na poradnu a na velky utz.a na prietoky idem do mihaloviec...tak som velmi zvedavaa....
baby aj vasbolieva chrbtica hore medzi lopatkami ?? 🙂

olifcek
5. dec 2009

mati mna uz boli cela krcna chrbtica....takze neporadim...

blum uvidime...mam kus strach 🙂

a uz ide na markiza transformers, idem pozerat, pocas reklamy sa sem pozriem. manzelik siel na velky nakup...

matka331
5. dec 2009

no stou chrbticou jeto tazkee....som dnes povysavala a poumyvala schody a cely clove ma bolii 🙂

zucana
5. dec 2009

mati ja som to mala tu bolest na zaciatku...to je asi z prs ze otazeli...mne sa dost zvacsili...
inak som zasa smutna....ale to je uz jedno...svokra ze ci ideme tento rok robit stromcek lebo oni nerobia vobec...a ja ze ano...ako kazdy rok...a ona ze ale nie velky kupte taky malicky...
akoze nikto mi nebude hovorit aky stromcek si mam kupit...co su to vianoce bez stromceka...esteze moja mamina pekne vyzdobuje vsetko a zivy stromcek tam bude vikinka sa tesit z toho...
a ze hentam alebo tam mam dat postielku...som povedala ze ju dam tam kam ja chcem...uz som bola vytocena...
tak pekneho mikulasa...ani toho si tu moc neuzijem...lebo o nom viem len ja ☹ som asi moc precitlivela....

matka331
5. dec 2009

zuci netraaap sa ....ved svokra to mozno nemyslii az tak zlee....(mozno) 😀 😀
pekneho mikulasa aj tebe ...mala si si dat cizmicku do okna moyno by im to doslo ze je mikulaas 😉

maculik
5. dec 2009

kocky, vy sa teda cinite na to, ze je sobota .
ja peciem babovku, konecne som sa k tomu dostala. Ranajky mam totiz rada sladke - jogurt+mafin alebo tak, no nasi sladke pecivo nekupuju, tak musim nieco upiect 😉

Mala ma stale teplotu, neviem, ci tie zubky su to alebo co, no je mi jej luto, ked ju taku vidim ☹

suzon vitaj 🙂

zoska, a co ste nakupili v Rak.?

ja tasku do porodnice este nemam, asi zbalim po Vianociach, len musim este nejake kojace pyzamo alebo koselu kupit a nejake velke tricko na porod.

maculik
5. dec 2009

zuci neboj, mozno mikulas nezabudol, len sa robi 😉
a ak hej, tak mu to zajtra zapne a mozno trosku oneskorene nieco dostanes, ale predsa... Ber to tak, ze u nich to nie je a asi ma hlavu inde teraz, tak si nespomenul.

zucana
5. dec 2009

ale ved mne nejde o darceky maci...mne islo prave o to ,ze som daleko od domu...ze aby nezabudol a trosku mi pripomenul sviatky ked tu na to tak se....u s prepacenim....
mnaaaam babovka 😎

zucana
5. dec 2009

a mati to s tym stromcekom je kazdy rok....ze na co to....ona ma jednu ozdobu a tu ani adventny nehrozi....ja mam...

maculik
5. dec 2009

zuci ja viem, ale aj tie sladkosti k tomu patria, resp.tie cizmy v okne a ranne najdenie si niecoho 🙂 Uplne ta chapem, lebo moj manzel je sice Slovak, ale teda odkedy sme v zahr., tak na to uplne zabuda. No ja mu vzdy vecer nachystam nieco do topanky a to si najde rano, ked ide do prace. Akurat ze posledne roky byva v tomto case na tej velkej kazdor.konfer., tak si to nachadza uz bud predtym alebo potom. No a az vtedy mu dojde, ze je Mikulas a vecer to napravi a trosku posedime a dostanem aj nejaku cokoladku.

Ale tesim sa, ze aspon teraz Vianoce organizuje, budeme sami a on uz zacal upratovat, kedze tam nie sme, a planuje, kam dame stromcek a ako ozdobime a tak. Tak sa tesim 😵

Ozaj zuci, v IT sa tiez Vianoce oslavuju az 25.?

zucana
5. dec 2009

hej 25.na obed...moriak alebo obycajny obed....dooost zleee....
ja robim 24. veceru ..tento rok iba hrachovu a lososa s majonezakom a nejaky pernik a 25. ten super obed a 26. pride maminka a donesie kacicu 😵

matka331
5. dec 2009

no zuci ja sitiez nviem predstavit vianoce bez stromceka ....poste to nejde....
kuk album som dala fotku bruska 🙂

zucana
5. dec 2009

mati ake pekne velke 😲

garonka
5. dec 2009

ahojte 😉

ani vas nestíham čítať 😀 maju aj vaše babenka štikutku? moje so sebou poriadne nadhadzuje a drahy mi povie, že sa mam vody napiť 😀

matka331
5. dec 2009

garonka ta vodaa asi nepomoze 😀 😀 😀

blumka
5. dec 2009

zuci, ja ta chapem, ale ked budes mat uz pri sebe vikinku, tak to caro vianoc sa ti vrati...a popri tebe sa zvezie aj manzel a mozno aj svokra, budete kazdy rok malickej robit krasne vianoce, s detmi to je uplne ine, neboj..oni sa naucia...pre malicku spravia vsetko 😉
macu, ja som vcera robila cucoriedkovu bublaninu, manzel sa do nej pustil, ze mi tu skoro nic nenechal, tak ho musim brzdit 😀

matka331
5. dec 2009

aj ja som chcela dat meno Viktoria ale moj priate mi povedall ze milacik neorozmyslame nad inyym menom ? uz ked som si zvykla na to meno alee nevadii som rada ze mi povedal zesamu to meno velmi nepaci a tak sme sa spolocne rozhodli ze nasa malicka sa bude volat Barborka 🙂 🙂

garonka
5. dec 2009

Matka

asi nepomôže 😀 aj som sa prešla ale male sa vrtí a ta štikutka nema chybu 😀

zucana
5. dec 2009

garonka moja mala mala dnes stikutku 3krat...niekedy to trva dlho...az sa bojim ci jej to prejde 😅

garonka
5. dec 2009

zuci no môj chrustík len večer ma štikutku občas cez deň ale teraz som si nevedela najsť miesto ani na boku ani na chrbte chuďa male 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre