Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

sisiska
31. dec 2009

tak tehulky, prajem nam vsetkym krasny zbytok Silvestra a hlavne v novom roku 2010 same zdrave babatka...

zusika
autor
31. dec 2009

Tehulky, vsetko dobre v novom roku!! nech je pre nas neskutocne nadherny vdaka nasim zlatickam!!
A vela zdravicka vam zelam!!!

maculik
31. dec 2009

fiha, ste sa rozpisali zase 🙂
ja som si tiez pospala s malou, ona potiahla skoro 3h, z toho asi hodku pri mne, lebo sa zobudila a mne sa este nechcelo vstat, tak som si ju dala na seba a spali sme az do 5 🙂
Manzel zatial doupratoval a uvaril vynikajucu veceru, tak uz sme aj napapani, teraz su s Adelkou vonku.

Olif, ty si zlata, ze ich nechces prehanat, ale teraz mysli trosku aj na seba, ak by si mala ostat hladna, tak oni predsa radi pridu, hm? Ale ak budete mat veceru, a mozno aj spolubyvajuce Ta niecim ponuknu 😉

na mliecko skus potom aj to homeopatikum, ale ak ti zabera dzus (mne teda zaberal uzasne), tak je dobre.

s tou porodnicou to je tak, ze ta 1-postel.nie je nadstandard, je to normalna izba, len trosku drahsia. Ale chcela som to takto, lebo v Luxe som tiez bola na izbe sama a bola som rada, kedze mala aj do 2 nespala a plakala, no a potom si ju zobrali sestricky, tak som aspon 3h spala, co sa bojim, ze by nebolo mozne, ak by tam bola mamina s nejakym tak isto placucim babom.

maculik
31. dec 2009

ale to, aku stravu blumka opisuje, tak to je teda nic moc... predsa by porodnicke (resp.to sestonedelne) oddelenie malo mat specialnu stravu, ktora podporuje nabehnutie mliecka... ale zda sa mi, ze to je hudba buducnosti.
Ja som zvedava, aka strava bude tu, lebo Nemci teda v stravovani su nic moc, tak uvidime. Pri prvom som nestihala papat, tolko nam davali, este som aj vyplnala prvy den dotaznik, co mam rada a ci si prajem na ranajky kavu alebo caj 🙂

olif, este mi napadlo, ja som pila aj tie caje pre kojace maminy, alebo proste hociaku cistu vodu, velmi vela, lebo cim viac pijes, tym viac sa tvori mliecko. Takze kludne aj nebublinkovu mineralku alebo aj z vodovodu, ak tam mate dobru.

maculik
31. dec 2009

olif, krasne to Tvoj manzel napisal, pekny sumar 🙂
blumka, veru sa mas 🙂 A budu vsetci u vas? Tie ocka by som si aj ja dala, mne to vobec nenapadlo, ale mnaaam 😵 My len tak zobkat budeme, co dom dal, nejake speci pohostenie sme si nechystali.
Malej sme teraz zapalili na stromceku prskavky miesto ohnostroja, no ta sa tak jasila a tesila, zlata bola 😵

a tiez sa pripajam a prajem vsetko naj v novom roku, aby sme ho prezili zdravi a spokojni, potom uz ostatne vyplyva z toho. A v novom roku dopisania 🙂

olifcek
31. dec 2009

macu jj, teraz pijem z vodovodu, lebo osm nestihla obchody tu dole x;O) da sa, fajna je x;)

co sa stravy tyka...jednej diabeticke, uz tiez mamicke, dali jeden den segedinsky gulas, na dalsi den tekvicovy privarok, na dalsi den kapustu ako prilohu...no uzas...

jo, manzelik je fakt uzasny x;O)

macu bacha na stromcek, nech nezhorite x;oD

zucana
31. dec 2009

juuj no ja uz hladna a este pol hodku ze mam vydrzat 😅
olif a muzik ta nemoze uz prist pozriet?
mala mala zasa stikutku...je to normalne ze ju mava tak casto malinka moja?

maculik
31. dec 2009

zuci, nas maly ma stikutku kazdy vecer a trva aj hodinu. To iste bolo pri Adelke, hlavne v tejto poslednej casti tehu. Bud len rada, aspon bude mat dobre vyvinutu branicu a plucka 😉

olif, nezhoreli sme 😀

katina2209
31. dec 2009

zuci áno môj manžel keď chce tak je šikovný ale ten neporiadok potom okolo toho 🙂
A všetkým vám prajem veselého silvestra a šťastný nový rok 2010 nech sú naše bábatká zdráve a nič im v živote nechýba 🙂
a s tou štikútkou pred chvíľkou sme akurát prestali inak mávame aj trikrát za deň...

blumka
31. dec 2009

zuci, Juli ma stikutku kazdy vecer..aj prave teraz uz asi 10 minut 😉
maculik, mamina s ocinom su u nas uz od vianoc, kamosi prisli vcera, este je u nas neter, takze nas tu je aj s Terezkou 9 😉 ale super, lebo ja mam rada tychto ludi..oni su taka vdacna navsteva, samoobsluzna, ked su hladni jedia, ked su smadni piju, kamarat je kuchar z povolania, takze vari zasadne len on a baby asistuju ked je treba...teraz tam akurat miesaju nealko mojito...no parada 😉
inak babule...zelam vam vsetkym aby rok 2010 bol lepsi ako ten 2009 aspon o trosicku ale najlepsie o velku trosku 😉 😀

olifcek
31. dec 2009

zuci manzelik uz boool x;o)

UZITE SI PRELOM ROKOV V KRUHU NAJBLIZSICH, KINDERKA...

olifcek
31. dec 2009

ke, otazka...vedeli by ste mi, ak mate pujcit elektricku odsavacku? potrebovala by som to vyskusat, a ak by bola fakt omnoho lepsia, kupim si taku. samozrejme, ze tak na tyzden postaci...hoc i za poplatok...viete mi s tym helfnut ?

selyma
31. dec 2009

Ahojter babenky, tak aj ja vam prajem, aby Novy rok bol o mnoho lepsi ako ten terajsi, aby sa vam darilo podla vasich predstav.
Olifka tebe aby Olivka robila uz len radost. 🙂

blumka
31. dec 2009

oli, malicka je uzasna...a to zivanie na konci 😵 😵 😵
ja som uz inak rozmyslala ze ti poziciam moju odsavacku ale nemam ju doma, pozicala som ju sesternici a este ju pouziva ☹

zucana
31. dec 2009

prajem stastny novy rok plny zdravia a krasnych babatiek 😉 🙂

olifcek
31. dec 2009

a je to za nami...

matka331
31. dec 2009

happy new year 🙂))

blumka
31. dec 2009

tak a mame tu 2010...co nam prinesie?

hajdylca
1. jan 2010

blumik predsa krasne babenka 🙂

olifcek
1. jan 2010

Dobre ranko

maculik
1. jan 2010

dobre ranko v novom rociku 🙂

maculik
1. jan 2010

olif, malinka je kraaasna, a ako si rucicku natahuje 😵

my sme mali kludny vecer, malu sme ulozili o 9, pozerali sme Ranajky u Tiffanyho, medzitym sme zavolali domov a povedali, ze cakame pre nich vnucika 🙂 Inak, predbezne mena su zatial Martinko alebo Jakubko, uvidime, ci sa nieco nezmeni.
O polnoci sme isli na balkon a pozerali ohnostroj, vsetci susedia strielali o dusu, takze cela dedina vybuchovala, az do Bonnu sme videli. Ale postupne bola menej viditelnost, aj kvoli hmle, aj kvoli dymu zo svetlic. Ale krasa. Ja som chlipkala Baileys. Asi o pol2 som isla spat, manzel o nieco neskor.

A vy ako?

martulanr
1. jan 2010

dobré ránko
vsetko dobre v novom roku prajem krásne zdravé bábätkááá!! 😵

garonka
1. jan 2010

želám krásne ránko v novom roku 😵 😵 😵

ešte raz všetko naj naj a krásne a zdravé bábätka a veľa veľa lásky 🙂

andrea2603
1. jan 2010

ahojte,
všetkým vám želám Šťastný nový rok, plný radosti, zdravia a rodinnej pohody 🙂

olifcek
1. jan 2010

prva dobra sprava v tomto rokuuuu, malicka ma 1900g, jupiiiii, este stovku nejak naskrabat a paq to uz vrja ide ryyyychlo, aspon tak tvrdia sestricky i lekarky, jupiiiiiiiiiii...boze, skoro som vyskocila z koze, ked mi povedali kolko vazi x;o)

maculik
1. jan 2010

olif, tak krasna sprava na zaciatok roku, vyborne sa malicka drzi 🙂 🙂 Sikulky ste obe, aj tatino, ze sa stara, len tak dalej a o par dni ste domka 🙂

maculik
1. jan 2010

My sa s malou hrame, teda ja lezim a citam, ona tu sedi v krabici, tam si vcera nahadzala hracky, a ani nemukne.
Manzel este spi, som ho nechala, kedze cez den vylihujem ja a on vsetko robi, tak nech si teraz oddychne on 🙂

olifcek
1. jan 2010

macu jj, som stastna, i prsia sa mi asi naliali, leob nejak ma rezu ci co, tak uz aj idem odsavat, chi...

manzelik mi vcera vineu priniesol, hech..pokladik moj...x;o)

tak tak, len oddychujte...x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre