Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

maminnka
12. jan 2010

Olif a mas uz Olivku u seba na izbe?

matka331
12. jan 2010

olif je asi zaneprazdnena 🙂

blumka
12. jan 2010

cafte kocice...
olif, no ja sa tam nechystam, ale uvidime co mi povie doki vo stvrtok...aj sa toho obavam, lebo ak teraz pojdem do nemocnice tak si ma tam urcite nechaju az do porodu

matka331
12. jan 2010

blumka neboj...dobojujeme az do konca ok?

maminnka
12. jan 2010

zienky, uz neviem kto to tu pisal, ze presne citi, kde ma babo chrbatik... to vsetky rozoznate? mne sa to pri prvom tehu nikdy nepodarilo a ani teraz nie... nerozoznam vobec nic! a vy?

blumka
12. jan 2010

mami, ja tiez neviem..len sa domnievam podla toho aku velku cast tam vyduva...ale bohvie co to naozaj je 😀

matka331
12. jan 2010

moja malickaa vyduva najveciu cast v pravo hore podprsiami a doktor mi naultrazvuku povedal ze tam ma hlavicku ... 🙂

garonka
12. jan 2010

matka mne sa vyduva asi chrbatik alebo nožky si vystiera buď na ľavej alebo pravej strane a akonahle priložím ruku sa stiahne ale dnes som mu pustila ľudovky 😅

garonka
12. jan 2010

matka v pase ti chyba písmenko r 😀 😀 😀 😀 Barborkaaaaaaa 😀 juj ake krasne meno

matka331
12. jan 2010

uz tam je Barborka 🙂🙂

matesl
12. jan 2010

mami,

to som pisala ja...kedze ma dole hlavicku, tak viem ze druhy velky hrbol pod pravym rebrom je ritka, ked sa cely vyduje na pravo, tym padom viem ze tam je chrbatik, lebo nozky ma kopu v lavo...to su take male kopky ako ked krtko chodi. a raz sa mi stalo, ze ked com ho hladkala po ritke, a pohladkala som smerom k nozka, asi som aj stehienko citila...ten moj sa vie strasne natahovat a mne to vsetko vidiet na bruchu, kedze ho ma take napnute 😅

blumi, presne 2 hodky pauza medzi zelezom a mlieckymi vyrobkami

baby a ako sa da este pouzit ten zeleny spray, keby nakoniec robili cisarak...aj na rany je to dobre?

matesl
12. jan 2010

aaaa s tym zelezom malo byt pre macu...nie pre blumku 😀

olifcek
12. jan 2010

blumi jj, ked si Ta vezmu, tak veru isto az do porodu...ale tak...paq uz dlho nie x;o)

no, malicku mavam sem tam na izbe...dnes uz vazi 2140g, potrebujeme 2160g, aby sme sli...transfuzka vyzera, ze zabrala, lebo aspon dnes boli hodnoty bilirubinu nizke, ale este je robili dalsie testy, tak az zanesiem mliecko a pojdem ju pozriet, tak sa popytam...no spava je itak, hehe...ale tak..to ma po mamine...ta vraj bola hroznyyy spachtos...a je dodnes, vlastne 😀

pruh? nie, nic s tym nerobia x;o( ale jutre sa uz nan popytam...asi to nechavaju na pediatra, hech...malicka ho nema pupocnikovy totiz,ale tak nizsie, ja by som si myslela, ze je to pindulka taka tlustejsia...hech...uvidime, co prinesie zajtrajsok este...

ale uz to vidim, ze nas budu chciet pustit v piatok, pretoze to je den, kedy mm uz nema dovcu a je v praci...a my nebudeme mat ako odist...takzeeee...asi to necham na sobotu, im poviem, ze pre istotu x;o)

moje krsniatko je Barborka x;o)

raa2
12. jan 2010

matels, ja tiez citim tak isto babatko, tiez viem kde ma chrbatik a ritku a nozicky ma nalavo a tam ma tiez zvesela kopka, ale presuva sa mi z prava do lava a tak, tiez uz nema miesto, ja nemam ani take velke brucho, tak vsetko vidno, aj ked len kolienkom alebo laktom prebehne po brusku, a strasne je aktivne, dnes ma celu cestu ako sme sa prechadzali tak kopalo, bude asi po mne hyperaktivne 😉

maminnka
12. jan 2010

Olif, parada, krasne sa to Olivke rozbehlo po tych 2 kg 🙂

babyyy... mne sa tam neche pustit do prania tych veciciek a do balenia tasky... neviete, co to znamena? 😀 😀

blumka
12. jan 2010

olif, tak drzim paluchy nech uz zajtra mate dobru vahu a mozte ist domov este pred piatkom 😉
matesl...nevadi ze pre macu aj mne sa ta infoska zide 😉 😀

blumka
12. jan 2010

maminka, ze budes prenasat? 😀 😀 😕

garonka
12. jan 2010

mami no znamena že chceš porodiť v lete 😀 😀 😀 😀

garonka
12. jan 2010

baby našla som si v schranke pozvanku na poľovnícky ples 13.2 😀 to by šlo keby som porodila 1.2 😀 a potom šla na ples ako Heringhova v bielej robe 😀 😀 😀 😀 tak sa šuľam od smiechu 😀
kamoško to poslal lebo si bol isty či by som šla aj v 9 mesiaci si zatrsať 😀

blumka
12. jan 2010

tvrdne mi brucho 😠 😠

blumka
12. jan 2010

gari 😀 😀

maculik
12. jan 2010

ahojte, ocinko kupe malu, tak mam chvilu cas 🙂
blumka, neroooood este 😨 Doteraz ti netvrdlo? Ci pomenej? Juj, dufam, ze to mas len poslickov..

garonka, tak sup na vyvolavacku, a stihas v pohode 😀 😀

garonka
12. jan 2010

blumka aj mne tvrdne ale dala som si magnezko

joj sa stale rehocem 😀 😀 😀 😀

blumka
12. jan 2010

macu..tvrdlo ale menej..dnes je taky divny den, rano ten vytok ci co to bolo, teraz brucho, tak neviem co sa robi...a poslickovia mozu byt uz v 35 tt?
gari, tiez som si dala magnezko a lahla som si hned

garonka
12. jan 2010

macuuuuuuuu toto by ma nenapadlo niekoho tak pozvať a mm si robí prču aky mam problem veď nejaky habit najdeme 😅

olifcek
12. jan 2010

blum mne zatka odisla 2 t pred porodom..

maminnka
12. jan 2010

mna sa zasa kamarat pytal, ci nechcem ist s nim na ples tuto sobotu... dobre som sa zasmiala a hovorim mu, ze odhliadnuc od toho, ze si neviem predstavit, ako by som tancovala, ci sa zamyslel, ako by to vyzeralo, keby som v nim sla na ples s tymto bruchom 😀 😀 Predstavte si, ze jeho to vobec nenapadlo. Nuz, nie je kazdy zatazeny predsudkami 🙂

maminnka
12. jan 2010

Blumi, garon: nesrandujte, ziadne prenasanie a uz vobec nie letoooo 😀 😀 😀 😀

blumka
12. jan 2010

olif, kebyze to boli dva tyzdne tak ok...v 37tt porodit uz nie je riziko..ale ten 35 je este taky nedobry...no nejdem nad tym asi ani rozmyslat...bude tak ako ma byt..

blumka
12. jan 2010

mami, no tak sup sup prat veci 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre