Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
20. jan 2010

Caute baby dakujem za vsetky spravy a gratulacie.pisem z mobilu tak iba trosku.porod bol strasne narocny ale to opisem potom.keby som nemala svojho doktora neviem neviem.mala je nadherna aj sa pricuciavame na prsko len nemam este mlieko tak placka hladna je a zatial jej dali len raz glukozku a to uz 3krat kakala.posielam cmuk a pak sa hlasim.inak mam vela stichov.kolko sa to asi hoji?

blumka
20. jan 2010

ahoj zuci, drzkajte sa, sme radi ze ste v poriadku... 😉

martinaj
20. jan 2010

dobre ranko 🙂
zuci drzte sa 🙂 do 2tyzdnov to mas zahojene, aspon tak sa mi zda, ze to u mna trvalo....
no martul, tak dnes mas krasny den na porod 😀 sup sup

matka331
20. jan 2010

zuci drzte ssa s malinkou a potom napiis ako prebiehal porod... 😉
ja idem o chvilocku do he na poradnutak som zvedavaa akoma vysetrie .....to kedy sa chodii na pasy??

lenica81
20. jan 2010

rano dievcata... ja uz po krvi, celkom pekne ma pichla... a teraz tlacim ranajky...

zuci, drzte sa, budes dalsia, co bude davat rady... som zvedava na priebeh, ale to si este pockame... 😉

martinaj
20. jan 2010

nuz matka tie pasy su asi individualne... pri Verci mi dali pasi 1x v porodnici, a tera zatial nic ale tak ja som o 2 tyzdne za tebou....

martinaj
20. jan 2010

boze ta moja gramatika 😅

maculik
20. jan 2010

Dobre ranko 🙂
zuci, mliecko sa moze aj neskor rozbehnut, mne sa az 3.ci 4.noc spustilo, dovtedy sme papali kolostrum. Hlavne prikladaj a prikladaj a skusaj masirovat alebo odsavat.

Ja som mala asi do pol3 bolesti, vobec som nemohla spat, ale nic pravidelne, takze zase asi len silni poslickovia. Padlo mi brucho, zajtra mam poradnu, tak som zvedava, co mi dr povie.

Matka, ja mam pasy kazdu poradnu od 30tt.

supi
20. jan 2010

Ahojte,
Zuci gratulujem 🙂 no musim uz sem chodit pravidelne bo vidim ze uz sa to tu zacalo 😀 😀
Ktora idete dalsia? 😉

Neuverite mi kde som vcera bola, na ultrazvuku 😀 som neverila vlastnym usiam ked ma tam sestricka poslala.
Mala ma cca 2850g, bohuzial je stale KP, dnes mam poradnu tam som zvedava co na to Dr. ale asi nic 😖 prietoky a biometria ok. Tot vse.
Inak som dostala od tety co tam robi zakulisnu info ze si mam urcite zazmluvnit Dr. bo maju sialene vela rodiciek tak aby ma mal kto odrodit, asi zase budu mat preplneny stav a nebudu uz brat....

supi
20. jan 2010

Tak mam pre istou nachystanu aj nafukovaciu matrac ak by sa zase spalo na chodbach 😀

lenica81
20. jan 2010

supi, ty sa chystas do ruzinova, ze... inak, kebyze mam rodit cisarskym, tak si zazmluvnim... ale zatial vsetko vyzera byt ok... tak hadam uz ziadne akrobacie nehrozia... 😀

maminnka
20. jan 2010

Supi, aj ja som pocula, ze na februar ma byt velmi vela porodov. No... dufam, ze na chodbe teda nebudeme, ale clovek nikdy nevie. Ja, ked som rodila v auguste 2006na Antolskej, cely den okrem mna nikto nerodil a predsa tam bola taky natresk, ze sme boli 3 na izbach namiesto 2. Nemala som ani vlastnu skrinu, ani prebalovaci pult tam nebol, o nadstandarde ani snivat som nemohla....

to co pisete o sikane na skolach, to je sila. Nas maly kade chodil, tade rozoraval, ze on pozera Dr. Housa, v z zivote ho nevidel, len sa mu pacili uputavky a tie chodili aj pocas dna. Az sa ma v skolke pytali, ci to ozaj pozerava. Ja som sa len smiala, kdezue, pon o takto case uz davno spal.

No ale Kosti nepozeram ani ja, to je sila uz v uputavkach, nieto este to pozerat. A 7 rocne deita? Nedivim sa, ze je takle agresivne. Zjavne na neho rodicia nemaju cas, lebo task neskoro ked dieta pozera TV, to nevesti nic dobreho, len to, ze rodic, alebo kto ho ma na starosti, chce mat od neho pokoj.

Katina a to, co ty pises, je ozaj na posychiatra, ine je niekoho kopnut (aj ked ani to by som netolerovala!!!), nieto skrtit! Psychologicke vysetrenie minimalne, na tom by som cakala. Ved aj skoly maju psychologov ako vychovnych poradcov, nie?

martinaj
20. jan 2010

supi no pekne si ma teraz vystrasila 😨

martulanr
20. jan 2010

ahojte tak ja este domaaa 😀 zajtra na poradnu a to verim ze do nedele sa hadam narodime 😀

lenica81
20. jan 2010

mami, musim i ja vyzistit, ze ako je to s tymi poctami... nech sa tam netulam a neporodim na chodbe... 😅

a co sa tyka tej agresivity, ved to nie je normalne, budem menovat jojku, aby v nedelu rano davala akcne filmy este aj so sexualnymi scenami o deviatej rano... no uznajte, kam to tak moze spiet... ale je plno takych programov... takze jedine, ze to rodicia kontroluju, lebo inak sa deti k tomu dostanu, ani neviete ako... hruza...

lenica81
20. jan 2010

martu, tak ti ten datum nevyjde... ☹

martinaj
20. jan 2010

martu a mozno vyjde 😀 mozno to bude rychlovka 😀
leni presne ako pises, ide to dole vodou hlavne ked su tie filmy od 12 rokov a potom daju takeho Shreka a tiez tam napisu, ze od 12 rokov...... sila

supi
20. jan 2010

martinaj to som nechcela 😔 ja len ze tiez som bola rozhodnuta si nezazmluvnovat ale teraz asi pre istotu zazmluvnim...
A stale mam vo vyhliadke sekciu tak aj preto...

jja
20. jan 2010

Ahojte dievcence...po dllllllllhej dobe som sem nakukla a ako vidim vela sa zmenilo. Olif, Zuca, Lol uz maju svoje babiky vedla seba 🙂 Vsetkym srdecne gratulujem.
u mna zatial nic nove, iba sa mi zacali v noci hlasit dost silní poslickovia, tak uvidime, zajtra mam ist na poradnu. drzte palce.

martinaj
20. jan 2010

supi tak snad si maly vyberie termin ked bude aspon miesto na chodbe volne 😀

martinaj
20. jan 2010

nebudem si zazmluvnovat niekoho koho nepoznam 😠 risknem to....

lolka
20. jan 2010

supi, uz sa pripravujem na to, ze tam bude masovka 😖 ja by som len nechcela, aby kvoli tomu vyhodili muzika - cez tu 1.dobu porodnu (tak ako to spominala ta doktorka na prednaske) 😒

matelko1
20. jan 2010

ahojte.prajem pekny den 🙂 ..u nas snezi.
ja som si chcela zazmluvnit lekara k porodu,ale bolo mi povedane,ze budem mat sekciu,ze tam je zbytocne si niekoho zazmluvnovat....tak teraz neviem,ale jedno viem,ze by som chcela nadstandardnu izbu,ale rezervovat sa dopredu neda a ci bude volna tak to je vo hviezdach,lebo teraz je strasne vela porodov.

martinaj
20. jan 2010

nuz baby co idete rodit do ruzinova 😀 vyberme si spolocny datum porodu 🙂 aspon pokecame ked vyhodia muzov 😅

olifcek
20. jan 2010

kde je garonka? a ako hajdy?

lolka
20. jan 2010

marti, som za, len aby sme sa stretli musel by sa tvoj maly trosku poponahlat, lebo ja sa prenasat nechystam 😀

martinaj
20. jan 2010

tak ja dufam, ze si pohne 😀 prvy februarovy tyzden ma nato 😀

martinaj
20. jan 2010

garonka nesla k dokimu? 😕

blumka
20. jan 2010

ahojte kocky
my sme uz spat..boli sme s Terezkou pri ocnej, musime jej 6 dni zalepovat prave ocko a 1 den lave ☹...som z toho smutna, aj ked som to v podstate cakala...bojim sa aby sa jej nesmiali ine deti, este mam v zivej pamati ako sa smiali mne...
bola som aj v Novej nemocke na monitor ale len ma objednali na utorok.
..a neviem co mam robit...zas som si nasla na nohavickach taky krvavy hlien...moze to byt este zatka alebo znova krvacam..nie je to len cisto krv...pripisujem to namahe, kedze som od rana na nohach...uvidim co bude do vecera ak to neprejde, pojdem zajtr ku mojmu gynekologovi

olifcek
20. jan 2010

blumi ☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre