Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matka331
20. jan 2010

ahojte babulky..blumi tak co este spiniis????ja som naspet z poradne bola som tam dve hodiny aj to mi poradnu nespravili lebomi moja doky robila v pondelok a ze som sa zbytocne preesla ....ale nepresla. 😀 😀 malicka je kp 4.02.mam planovanyy cisarsky....tak som spokojnejsia lebo viem na com som .....
blumka a neviem ci ti daju vybrat datum cs lebo mna ked objednaval tak ma lvsetko plnee az do 11.02 ale oni robia na den len 2 cisarske a viac nic ....

suzon78
20. jan 2010

inak niečo na tých znameniach bude, tiež poznám pár známych čo sú panny a sú to naozaj pedantný ľudia. Ja som strelec a muž býk a tiež nám charakteristika týchto znamení sadli do botky 😉 , denné horoskopy už nečítam na tie neverím, ale tie charakteristiky sú zaujímavé...

suzon78
20. jan 2010

blumi prvé dni je krvácanie silnejšie ako menzes? Lebo ja som prvý deň v čase menzes použila 5 alwaysiek...a v noci dve naraz...

blumka
20. jan 2010

mati, ved ked nedovolia tak nic..ale opytam sa..za to nic nedam
ja som ryba a tiez na mna skoro vsetko sedi aj zle aj dobre..

blumka
20. jan 2010

suzon, ja som mala prve dni velmi silne krvacanie..ale vravim to je iindivindi..

suzon78
20. jan 2010

júj mati tak super, ty už aspoň vieš na čom si..tak to už máš za pár 😉 To Ti vychádza presne 40tt?

suzon78
20. jan 2010

blumi a ešte jednu otázočku k tomu krvácaniu, aj si cítila kŕče, ako pri menzes?

garonka
20. jan 2010

blumi mam ich 50 kusov ti pošleeeeeeeem 😀 😀 😀

blumka
20. jan 2010

nie, suzon, to je ine...ale bolest pravdepodobne bude..bud po zositi tam dolu alebo jazva po cisaraku 😉
matka a kedy ides? rano, vecer? a preco len dva na den, nevies?

matka331
20. jan 2010

blumka ved jasneee spytas sa a uvidiis aj a som sa ich zabudla spytat ze ekd mi nahodou odtecie voda skor alebo zacnem mat bolesti ze co v takom pripade..... ☹
a toaj po cisarskom sa krvaca tak ako po normalnom porode???

lenica81
20. jan 2010

ahoj mati, tak konecne sa vytlacili a dali ti vediet... tak to mas na istotu... 😉 to je o 2 tyzdne cca, ze...

blumka
20. jan 2010

matka, normalne aj potom ti spravia cisarsky...keby ta to chytilo skor chod do nemocky a bude skor
to krvacanie to je cistenie maternice, takze je jedno ci je porod prirodzeny alebo cisarskym

matka331
20. jan 2010

ok....tak ja idem preec idem sa este povozit na auticku ideme odviezt svokru do kosiic na vlak .....

vevoncek
20. jan 2010

matka tak to budeš mať termín na moje meniny ja som tiež uvažovala že by som si to odrodila 4tého, lebo doktorka mi povedala že keď chcem s epidurálkou že sa to naplánuje keď už budem pripravená rodiť ak by to bolo toho 4teho to by bolo super syn by mal meno po ockovy a narodený by bol na mamine meniny 🙂

olifcek
20. jan 2010

mne napriklad podlozku nebolo treba, nemocnica ich davala. vlozky isto viac ako 1 balik treba, gari 😉

zoska
20. jan 2010

ahojky 🙂
nikto nebezi do porodky?? 😀 😝
baby ja mam za sebou posl. skusku na VS 🙂 jupiii, uz len tu diplomku a potom v juni statnice 😅
dnes uz len nohy hore...manzel sa zajtra vracia z finska, takze ani varit nemusim...pohoda jahoda 🙂

logi krasne babiky mas, drzte sa nam 😉

dnes som kupila frote plachtu do postielky, da sa prat na 90tke a teplomer do vody- akoze som si urobila radost za skusku 😀

blumka
20. jan 2010

zoska, gratulacie 😉

lenica81
20. jan 2010

zosi, super... treba sa odmenit... 😉

suzon78
20. jan 2010

zusik gratulujeeem, si šikuľka, klobúk dole...ja asi zabojujem počas materskej, len či budem stíhať 2 roky je dlhá doba 😒

garonka
20. jan 2010

olif a koľko si minula ? no asi dokupim ešte dva baliky ale ked ja radšej always s kridelkami a tie sa nesmu a tie vatove mi nerežu vôbec 😕

zosi gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem tak maš fajront super 😉

suzon78
20. jan 2010

gari ja si myslím, že do nemocky jeden balík stačí a keď nie ľahko Ti mužík dokúpi a potom prinesie 😉

zoska
20. jan 2010

dakujem babulky 🙂

vcera sa kamoske- spoluziacke narodil syncek ...prenasala 11dni a maly ma vahu 3300g, co je super podla mna... tak t uz je druhe bbatko co poznam 19.1. nrodene 😉

garon- my mame napisane 2 baliky- myslia tym tie hartman 20kusove a niekedy vraj je aj tie 2 malo...

garonka
20. jan 2010

suzi keby si videla moju tašku nabalenu to sa drahy rehoce že odcestujem do Afriky a prídem aj s mimi domov 😀 tak hadam tie vložky natrepem a ešte neviem čo by tam trebalo 😕

zosi ja mam tie hartman a su len jednej veľkosti mini sa mi zda no dokupim 😝

suzon78
20. jan 2010

zosi, tak to musí byť potom asi iné krvácanie 😕 , to železo určite pribalím, pri toľkej trate krvy, ja som mávala strašne silný menses, prvé dni som mimula 5 vložiek denne, tak som usudzovala, že na cca 5 dní, čo tam budem, ak teda nebudú komplikácie 1 bal. postačí...nooo tak dokúpim ešte jedno pls tie podložky.

zoska
20. jan 2010

ano tie hartman su mini, co dostatocne nechapem, ale nevadi...ja som robila prieskum trhu- mam 1bal. hartman, 1 bal. bella mamma (10ks) a 1bal. Tesco mother case (12ks)...uvidime ktore sa osvedcia 😀

suzon78
20. jan 2010

veď to gari, ja tiež ledva popchám, preto aj plienočky beriem zatiaľ jedno balenie a keď mi bude dochádzať radšej pošlem muža kúpiť a nemusím tam ísť taká nabalená 😉

zoska
20. jan 2010

ved co nespotrebujem v nemocke , douživam doma a potom mozem prejst na normalne, ked sa rada zahoji...

olifcek
20. jan 2010

suzi zelezo davaju v nemocke automaticky kazdej mamicke, aspon u nas x;O)

gari no hlavne tie hartyman su dost kratke a malicke...x;O) ja som videla, ze baby mali aj znacku kortex, abo take cosi, take obyc, fajne dlhe boli...a potom lidie klasicke, tie som mala i ja...

ja som minula 2xhartman, 1x lidie, plus asi ich gazove 112ks? 😅 to lebo som sla do nemocky bez vloziek, hech, nemala som doma a aj keby, nemyslela som na ne v tom zmatku...takze 3 baliky som minula...tak ale ja som bola dlho vlastne...a joooo, posl. tyzden mi uz dovolili always, taaaak som sa tomu potesila x;O)

olifcek
20. jan 2010

jo a plienky na dietatko..ratajte tak 8ks na 24hodin...

olifcek
20. jan 2010

zoska GRATULUJEM !

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre