Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
21. jan 2010

olif, taka bola aj terezka...revala ked som ju prebalovala pred, lebo uz bola hladna...tak som ju prebalovala po, nakrmila som ju, dala odgrgnut, tiez niekedy dom ju drzala 15 minut a potom som ju prebalila...
a to grckanie ak nie je nejake vo velkom mnozstve tak je ok,

martinaj
21. jan 2010

no zienky, zachvilu pride mm z prace a ideme na veceru aj s malou 😖 to bude..... totalne je neposlusna.... uz vidim ako jeden z nas bude za nou v kuse behat.... 😠

olifcek
21. jan 2010

blumi ved to...vygrcala vsetko, a o par minut pytala papu opat, no nastastie to uz bolo ok, lebo som s nou nehybala...oliv si malokedy grgne ☹

martinaj
21. jan 2010

matka sa neozvala, ci su falosne tie kontrakcie.... 😕

janielah
21. jan 2010

dievky a myslite, ze moj slonik bude este za tento posledny tyzden - dva priberat?

zusika
autor
21. jan 2010

ahojte buduce (aj UŽ) mamicky!
len vam chcem povedat, ze na vas velmi myslim a drzim vam silno palceky, pretoze sa vam to krati....
Informujte ma o novych prirastkoch,prosim...
Zelam vela zdravicka a rovnako aj kus stastia!!!!
my pomaly naberame silu na novy zaciatok....zaciname sa sustredit na realitu aj na buducnost, prestavam veci vidiet iba cierne..... pojde to, nevzdavam sa a verim, ze nas cakaju uz len pekne chvile....

maculik
21. jan 2010

blumka, a ten krvavy vytok este mas, ci to zase len jednorazovo bolo? ale hadam to nic vazne nebolo, ked sa to neopakuje...
ja som tiez Adelku prebalovala po papani, pred papanim to bolo uplne zbytocne, kedze pocas jedenia sa vzdy dokakala. Aj v noci 🙂

mne dnes akurat napadlo, ked som tak lezala na ctg, ze ci som nezabudla kojit, ako drzat malu a tak. Ale hadam sa mi to ozrejmi, no som zvedava..

blumka
21. jan 2010

marti, my sme boli nedavno s muzom na obed v restike, mala tam pobehovala hore dole, mali zapnutu telku a nejaka hudba akurat sla, tak tancovala 😀
olif, to grckanie sa casom upravi..ja som vraj grcala fontany 😀

granado
21. jan 2010

Jani neboj, nepanikár. Určite ešte podrastie ak tam ešte ostane, ak sa jej už nebude chcieť rásť tak ona ti dá určite vedieť a pôjde von. 😉

matka331
21. jan 2010

juj baby ale som sa zlakla mala som ich kazdych 10 min...ale boli take dost bolestivee ale dalasom si sprchu a prestali tak toboli asi falosnee nie???ci sa este mozu vratit aj normalne?

blumka
21. jan 2010

jani, priberat bude podla mna az kym nevyjde von...ale neboj, nebude to take strasne ako si predstavujes 😉
maculik, dnes nemam nic..tak asi vcera to bolo z namahy alebo este kus zatky...neviem...v kazdom pripade ak sa to bude znova opakovat tak pojdem ku mojmu gynekologovi...
inak Dzuliana sa dnes malo hybe..uz tam nevystraja ako po ine dni, asi uz nema miesto, ze?

martinaj
21. jan 2010

matka to boli falosne asi 🙂

blumka
21. jan 2010

mati, ked presli to boli falosne...
naozajstne ked raz zacnu tak sa len stupnuju. proste mas uz poslickov uz sa pripravujes na porod 😉

zoska
21. jan 2010

Zusika ahoj 🙂
aj my na Teba myslíme 😉
držím Vám obom s manželom päste v novom začiatku

granado
21. jan 2010

blumka to som čítala že to keď sa pripravuje na pôrod tak sa menej hybe. No keď sme pri tom ani my dnes neskáčeme ako bežne.

janielah
21. jan 2010

denka, ja by som jej uz najradsej v tomto momente pomohla 🙂 ved jej budu male aj tie bodynka, co sme jej kupli .. 😒

ale po schodoch nevladzem chodit, ani okna sa mi nechce umyvat a iny recept nepoznam .. ☹ nečmas niaky ?

zoska
21. jan 2010

janka posl. mesiac vraj pribera cca 250g za tyzden... no ale ako vsetko co sa tehotenstva tyka je to individualne 😉
hlavne sa nestresuj dopredu moja, neboj mala sa prisposobi tvojim moznostiam- ver tomu 🙂

blumka
21. jan 2010

jani, sexik 😉
granado, hej to som citala aj ja 😉 len este nech pocka aspon 2 tyzdne..
zusika, drzkaj sa...

zoska
21. jan 2010

jani ano sex...nam to aj teraz v utorok na kurze hovorili...spermie obsahuju latku... zasa som zabudla ako sa vola- no proste tu co davaju na vyvolanie porodu

zusika
autor
21. jan 2010

Jani....sex..bez srandy.... 😉

matka331
21. jan 2010

tak to boli asi fakt falosnee......ale ved falosne by nemali boliet nie??

zusika
autor
21. jan 2010

oxitocin....asi....

granado
21. jan 2010

no mne osobne sa strašne páči ten znásilňovací maraton, čo sa tu chystá ale k tomu sa ja nepridám , u mna je práve to strašná predstava akrobatického čísla 😀 To ja budem radšej tie schody, aj keď ja idem iba jedny a neviem popadnúť dych. Neboj na niečo určite prídeme. 😉

blumka
21. jan 2010

matka, a ako by si zistila ze ich mas? bolia aj falosne ale preto su falosne, ze miznu a nezhorsuju sa 😉

nedockava4
21. jan 2010

zusika...drz sa...veeeela pozitivnych myslienok a energie...

zoska
21. jan 2010

už mi svitlo 🙂 prostaglandín je ta látka v spermiách

matka331
21. jan 2010

blumka takto mas pravdu .... 😉

lucia411
21. jan 2010

ahojte bambulky ako sa mate?u nas vsetko fajn, oddychujeme, lezime, az nas z toho bolia krize 😀 vidim, ze sa to pomalicky rozbieha, aj moje zname uz porody odstartovali, zatial 2 porodili a este dalsich 5 ich je na rade vratane mna 😉 len obe zatial s porodmi neboli nadseneeee....jedna sa vyjadrila ze to bol pre nu masaker 😀 ale chlapcek zdravy ako buk, len nizka vaha(2300g)a druha uplne v pohode len tiez nizka vaha(2040g)...neviem asi je to uz dnes normalne rodit predcasne....mna zatial nic neboli, nemam ani poslickov, ani vytoky.....len mala sa hybe maaaloooo 😝 verim, ze je to ok.....aj ked tiez uz mozem rodit kedykolvek....lebvo doktorko sa tak vyjadril naposledy....krcok je uz mäkky a pripraveny sa otvorit....no ja si zelam este vydrzat aspon do 38 tyzdna, aby mala mala aspon 3 Kg......ale my vydrzimeee 😉

janielah
21. jan 2010

joooj kocky, tak este aj okrem sexu...potom si vyberam radsej tie schody dokelu... 😝

granado
21. jan 2010

Zoska kamoška má tiež nelku a že sú to poriadne šidlá, no a tá kombinácia Nelka -vodnár, že máme sa na čo tešiť 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre