Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
11. okt 2009

ahojte vsetciiiii...
ja zijem, som tu, vsetko je v poriadku, len nestiham...a som si aj povedala ze budem trosku menej na nete 😉

zucana
11. okt 2009

oki oki blumi vsak aby sme sa nestrachovali 😀

blumka
11. okt 2009

no ved zuci, mne to aj napadlo 😀 😀 ..ale setko je uuuplne v poriadku 😉 v sobotu sme mali stretko po 10 rokoch z gympla, tak som sama sla vlakom na Oravu, manzel ostal s malou, teraz nedavno som sa vratila...no bolo super.. 🙂

zucana
11. okt 2009

juuuj tak supis... tak si oddychni teraz 😉
my ideme kuken film 🙂

loginka
11. okt 2009

nazdarek, no pekne od teba ze sa ozves, blumka 😉 to vies, ked si bola predtym net aktivna, tak to potom mame starosti
inak aj ja idem na stretavku , ale po 15 rokov, sa tesim!

no ved to ma odradza na zazmluvneni, zeby som mala potom stresy ci dojde, prip, ze ma tam budu dovtedy kym pride ignorovat, manzel je za zazmluvnenie jednoznacne, aby som nevychytala potom nejakeho, ako to nazvat, nie az tak dobreho dr.

petuskaxfun
11. okt 2009

ahojte supi ja chcem tiez ten kocik ale nviem este nikoho nepoznam kto by ho mal ale co pisu tak sa mi zda do pohody za rozumnu cenu,nie zbytocne prehnanu zvlast preto co u nas pisali v novinach,ze cim drahsi kocik tym viac skodlivejsi,menej kvalitny.Nie vzdy vsetko co je drahe je aj dobre 😉 logi tak musime sa popytat na nete bab co mali zazmluvneneho dokiho,ale co ja som pocula zatial len sama chvala maminiek,co ja poznam este sa nestalo,ze by doki tam nebol,inak ked si zaplatis tak skor voli dr.tu moznost,ze ti zavola ak bude vsetko oki,ze idete rodit 🙂

petuskaxfun
11. okt 2009

zuci uz som si ta dala medzi priatelov na fb videla si???? 🙂

zucana
11. okt 2009

jj uz som pridala 😎

loginka
11. okt 2009

no ktovie, aky bude priebeh...

petuskaxfun
11. okt 2009

uvidme ako to pojde ale vsetkym nam drzim prsteky nech dobre 😉 zucana idem kuk 😎

petuskaxfun
11. okt 2009

kde ste vsetky pozerate superstar 😉

petuskaxfun
11. okt 2009

inak babeny chcem sa Vas opytattrpiteuz aj vy tak na paleniezahy???

loginka
11. okt 2009

ja nie, to vobec, tuk tuk nepoznam
a pozeram superstar, ved co ine? 😉

supi
11. okt 2009

baby a mozem ist ku vam?

petuskaxfun
11. okt 2009

jeezisi ma pali straaasnee a hlavne prave teraz pomoooc 😉 azna grckanie fuuu hm ja ani superstar nemohla pozerat lebo nas Davidko si zmyslel,ze chce pozerat piratov z karibiku no co neurobitepre dieta 😉 a supi no pod pod ku nam 🙂

petuskaxfun
11. okt 2009

hm aspon mozem premyslat nad menom este ma napadol Simon,nie šimon 😉 hm?????

olifcek
11. okt 2009

ja kukam ostrov smrti...na jojke

hajdylca
12. okt 2009

dobre ranko, supi vitaj 😀 petuska ja mavam palenie az nenormalne casto, presne ako Ty pises az na vracanie, ale este som si proti tomu nic nedala-len na zaciatku tehu ked som bola ale v 7 tyzdni, lebo vtedy sa to fakt nedalo.. teraz si idem lahnut, lebo mi to zacina navecer, a hlavne to mam zo sladkosti, a zo sladkeho ked vypijem- napr. ladovy caj,sprite a pod... a k tomu tako kociku, my sme ho tiez povodne chceli, ale uz si ani nepamatam, preco sa nam prestal pacit.. ale co som ho teraz pozerala tak vyzera skoro rovnako ako ten co sme kupili v polsku Connect VR verso...

megg
12. okt 2009

dobre ranko holky, aj Vam sa tak nechcelo vstavat ako mne? V takomto pocku by som dokazala prespat pol dna 🙂 No tesim sa, caka ma celkom akcny tyzden, tak snad to rychlo preleti 😎

...a vitam nove tehulky 🙂

orchidka
12. okt 2009

dobre ranko po vikende v uprsany pondelok ☹

akosi sa nam uz ochladzuje... deti som rano vypravila do skoly a skolky v teplych vestach... ja taaak nemam rada zimu ☹

ste toho dos popisali od soboty, som vas nadranom stihla precitat a uz som ani nepisala, konecne prisla unava... som sa zobudila o 4tej a nie a nie zaspat, tak po polhodine prevalovania na posteli som si sadla k pc s jogurtom v ruke 😅

zaha - mna pali tiez priserne a predpokladam, ze sa to bude len zhorsovat...fuj

ewelyne
12. okt 2009

ahojte babulky,
😉

vitam vsetkych new.

inak dnesne rano, bolo tak tazke vsat z postele... megg uuuplne ti rozumiem 😉
v noci strasne trpim nespavostou, ako nocna sova, to by som normlane zo zufalstva upratovala alebo co a pritom som taka preunavena, ze nemozem zaspat....

zucana, ako bolo na obede u svokry? a ten svagor, no nic si z toho nerob, aj ja mam takeho ...
ludia si rozni... inak ja sitiez z prveho tehu pamatam nalety na chladnicku a potom som spala dalej 😉

baby inak tie detske izby co som nasla www.meblik.cz su aj pre mimi...a este som nasla www.cilek.com.tr

blumka, takze ty si zurkovala? 😉 ja som bola min. rok po 5 r. 😉
a mala to zvladla s tatom?

logi, to ako rychlo leti, ze? a zrazu stretko zo strednej, take akcie su super 😉 tak si to uzi.

olifcek, to je inak s tymi bytmi velmi csto tak, ze skryte vady a je ich kopec a cloveku sa vydavky nakumuluju,
ani nevie ako... nam sa to tiez stalo ked sme sa pristahovali do KE,... je to na nervy, ale neboj, bude dobre 😉
a ja si stale hovorim, ze vzdy moze byt horsie a kym nie je , tak je fajn..,
Inak my ked sme predali byt, tak nas tiez nova majitelka otravovala kvoli peniazom... uplna brzda. Cakali sme s predajom a drzali jej ten byt 3 mesiace, podpisala zmluvu, vsetko bolo v zmluve a este to slo cez realitku. A potom, po case, ju napadlo, ze jej mame vratit, nejake poplatky, lebo ona tam byvala sama a my tri a platila nieco, co nemala... a pritom to bolo v zmluve... a nedoplatky neboli ziadne a ona mala este tu drzost, zistovat si na mna cislo a otravovala ma, ked maminka zomrela a ja som mala kopec starosti s pohrebom , vydavkami a mala este aj dva tyzdne pred svadbou... no ludia su rozni bezcharakterni a aj ked nemaju ziadne pravo, ani moralne,.... 😒

co sa tyka kociara, stale sa mi pacai ten Gesslein F6 , S Lift. no musim najst niekde na ebay, al. kupit inde, lebo na sk stoja straaasne vela a tam sa daju kupit 300-400 EURO.. ja nechapem, ako mozu na slovensku za to pytat viac ako 700 EURO..

Baby, tu sa teraz tak rozprsalo.... normalna tma... a burka, nemam rada take pocasie, hlavne ked viem,
ze musim behat kade tade a nemozem doma sediet...

Inak neviete poradit, kde kupit prsiplast pre dospelych?

Petuskaxfun, nas maly mal byt Simon- bez makcena, ale ked sa narodil, tak som mu dala Šimon 🙂
neviem, preco, ale ked som ho zbadala, muselo to byt tak 😉

Orchidka a ty pracujes doma?

lusi131
12. okt 2009

ahojte kocky, vy teda stihate toho riadne pisat....som aspon posledne dni prelistovala,ale normalne nestiham 🙂

ta zaha trapi aj mna, niekedy je to teda riadne neznesitelne, hlavne ked musim vela lezat(mam to prikazom 😒 ), vtedy je to este horsie-vacsinou ked lezim na pravom boku, na lavom je to kusocek lepsie 😝 .... aj pri malom som to mala, ale az tak neskor, ked uz bol poriadne velky...

rozoberali ste ci zazmluvnit alebo nezazluvnit doktora-no moja skusenost je taka, ze pri malom sme maly dohodnuteho doktora(velmi dobry a mily,chodila som k nemu cely posledny mesiac do nemocnice)-ale maly sme ho dohodnuteho len tak na cierno/poznamosti, nie cez nemocnicu(aby z toho mal viac...), co by nebol problem-bol max.ochotny....no a ked to na mna prislo, tak mal akurat sluzbu, pustil mi vodu, spravil vsetky pripravne vysetrenia...ale nakoniec musel odist, lebo mu skoncila sluzba-co sice pre neho nebol problem, ale akurat prisla na salu primarka(len tak nahodou, bezne to vraj nerobieva) a tej by to nevedel vysvetlit, preco ma rodi, ked uz tam nema byt....tak sa mi velmi ospravedlnil a dorodil ma uz druhy-sluzbu konajuci doktor, ktory bol nastasie tiez mily a celkom sikovny a kedze som mala bezproblemovy a rychly porod, nebolo vela co riesit...a hlavne bol pri mne cely cas moj muz, co je na nezaplatenie!!!!...ten si ich odkontroloval/trosku sa v tom vyzna... 🙂
takze pre nas s muzom sme mali z toho poucenie, ze teraz si ho uz radsej zazmluvnime oficialne cez nemocnicu, aby sa nahodou neopakovalo to co minule...nemusime mat uz totiz take stastie na dobreho doktora...

kakatka1
12. okt 2009

Ahojte! Jej ale nas pribuda, super tolko novych cloviecikov na svete bude v Novom roku. U nas viken uz bol o trosku lepsi, Simi dostal v piatok druhu davku B12 a uz aj nieco zjedol chvalabohu. Dnes nas caka dalsia a dufam ze uz posledna a bude OK a konecne sa aj poriadne vyspime.

mmaarrttiinnaa
12. okt 2009

ahojte a dobre ranko prajem 🙂

komarik
12. okt 2009

vítam nové tehuľky. 😵

mňa záha nepáli len 2x sa mi stalo že po zvracaní ale pomohla fatra. Doktora by som si určite nezajednávala, sú to podľa mňa zbytočne vyhodené peniažky. Radšej ich dám sestričkám ktoré budú pri nás počas celého pôrodu a budú viac nápomocné. Zatiaľ nemám zlé skúsenosti s lekármi takže dúfam že všetko bude v poriadku.

Dievčatá ktoré ste už boli na 4D? Ja idem zajtra len neviem či sa to bude robiť od spodu alebo cez bruško.

andrea2603
12. okt 2009

Ahojte. No dnes je hrozné počasie-leje ako z krhly. A to že má prísť od zajtra ešte väčšia zima. Ja rozmýšlam, že dám mojej Lele zajtra do škôlky zimné topánky.
Mňa záha nepáli - zatiaľ 🙂 . Pri 1. tehu ma áno, ale až tak neskôr a nejaký sirup som na to brala. ale už nepamätám aký 😒 .

zusika
autor
12. okt 2009

ahojte..... vsetky.....
ako prezivate toto depresivne pocasie???
Mna desi ta tma vonku....v kancliku si prikurujem mini ohrievacom.... pijem kafco a cakam kedy ma zlozi unava.... Tiez som vcera pozerala tu Jojku - Ostrov smrti - Olif, co an to horovis.... ? ja som miestami ani nedychala naco ma drobec zacal strasne kopat, ze mama ja potrebujem kyslik.... 😀 tak som sa cez reklamu prechadzala po byte a z hlboka dychala...normalne to male vie, ze sa bojim .... uz som pozerala v prigrame, ze aj o tyzden je to do 0.30....co im to sibe.... dat 4 casti v kuse??? ved ja musim rano vstat do praaaaaaceeee ☹

tema zazmluvnenie lekara - za seba hovorim nie.... Chystam sa do PN - ak sa nic mimoriadne nevyskytne - a tam su vraj vsetci lekari dobri.... odrodit ma niekto musi.... samotny lekar pride na miesto cinu na par minut....a cele si to so mnou odskacu sestricky, takze ja skor planujem zaplatit si nadstandar + nejake tie "bonusy" pre sestricky... a okrem toho, som presvedcena, ze je to ich praca, tak nechapem preco za to cakaju este nieco navyse.... mne nikto neda bombonieru za dobre urobeny monitoring..... ale ako sme si ten personal v nemocniciach vycvicili, tak mame....
podla mna je to o pristupe..... uvidim, po porode budem mozno hovorit inak.... ale zatial tolko....

dnes idem cvicit, stale sa nikto neprida?? ale ked vidim ten lejak vonku, mam chut si dat plavky uz teraz a odmakat si to v dazdi 😀 🙂 vody je tak isto 😀

andrea2603
12. okt 2009

komarik, súhlasím. MUDr. príde až na "finále", sestričky sú dôležité.

mmaarrttiinnaa
12. okt 2009

zusika ja si zacvicim doma k tebe by som to mala strasne daleko aj ked rada by som cvicila s nejakou skupinkou 😉

komarik
12. okt 2009

zusilka, andrea - aj ja súhlasím s vami čo sa týka lekárov pri pôrode. Môj manžel by nedal nikomu nič ani sestričkám. On je z tých čo zastáva názor že sú za to platení tak prečo im má dať niečo navyše a ešte k tomu pred pôrodom? Ja si myslím že po pôrode keď budem spokojná tak z vďačnosti a od radosti dáme každému aspoň bonboniéru. Mama sa chystá že personálu pôrodnice upečie koláč 😀 😀 😀

O tom 4D mi neviete poradiť?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre