Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
10. júl 2009

kucierka ☹ je mi to luto ☹
citila si to pred tym utz nejako?

ivet123
10. júl 2009

kucierka drz sa, ja stale pevne verim, ze v pondelok sem napisem krasnu spravu, ze nam srdiecko bije a vsetko je ok. Nadej zomiera posledna. 😉

ivet123
10. júl 2009

loginka ja sa napriklad citim, uplne ako tehulka, aj brusko ma pobolieva, prepadava ma hlad, to som mala aj pri danielke, tak v pondelok uvidime, kde je pravda.

loginka
10. júl 2009

no ved to, tie priznaky aspon ukludnia, aj ked je zle, je vlastne dobre 😵

zoska
10. júl 2009

caute kočky,
co sa to tu deje? ☹ kucierka- je mi luto, zelam do buducna vela stastia...
baby je mi tazko z takychto sprav, dufam, ze uz budu len dobre...

loginka
10. júl 2009

teraz nad tym rozmyslat ja mam odbery v 10tt a bude to par dni este pred utz, nemalo by to byt naopak?

zoska
10. júl 2009

loginka ja ked som sestricke povedala, ze som na utz este nebola tak povedala ze by mi nemala brat krv, kym nemam na utz potvrdene tehotenstvo...ale nakoniec zobrala a utz bol nastastie o.k.

ivet123
10. júl 2009

loginka myslim, ze nie, aby uz mal vysledky pri utz, tak sa to robi, aspon si myslim.

loginka
10. júl 2009

ja som uz bola na utz miinuly tyzden

zoska
10. júl 2009

logi tak potom je to asi o.k. ked uz mas prvy utz za sebou...myslim si 🙂

loginka
10. júl 2009

ma to logiku, len dufam, ze bude vsetko ok

tinka76
10. júl 2009

Ahojte babulky ... dlhsie som tu nebola ... bola som v nemocnici ☹ ... a teraz sa od vas odhlasujem ☹ ... predvcerom som v noci potratila ☹ .... prajem vam viac stastia ... my snad nabuduce...

loginka
10. júl 2009

tinka 😔 ake smutne je to dnes

mimi
10. júl 2009

sjuz, kucierka, tinka, velmi mi je luto, co sa stalo. ☹ ☹ Dufam, ze druhy krat to uz bude lepsie!
Same zle spravy od vcera. ☹

ivet123, som ti poslala IP 😉

zoska
10. júl 2009

baby uz dost... ☹
tinka-vela sil prajem, drzkaj sa

blumka
10. júl 2009

dobre ranko...
tinka, drzkaj sa ☹ ...uz dost tychto smutnych sprav...babatka drzkajte sa maminiek ☹

zusika
autor
10. júl 2009

ahojte....normalne mam chut plakat...prepacte..... baby - sjuz, kucierka, tinka - velmi mi to je luto a zelam vam rovnako vela sil ist dalej, nestracat nadej, aj na vas urcite caka dalsia sanca na krasne zdrave babo...drzim vam palce!!!

mne je dnes cudne.... neviem to definovat....moze ma vplyvom pocasia pobolievat podbrusko?...a citim sa akoby mala prist mrcha...ja viem, ze je to divne...a mozno ma telo zafixovane ze mozno teraz by mala prist.... citim take tlaky tam dolu akoby v mechure, i nizsie.... 😒 znepokojuje ma to a stale sa chodim kontrolovat ze co sa deje.... 😠 a ked som rano isla peso nebolo to prijemne.... trochu ma to bolelo / pichalo .... 😔

blumka
10. júl 2009

zusika, mne lekar poveda, ze ma moze pobolievat podbrusko vzdy ked by mala byt akoze mrcha...ale moze to byt aj roztahovanim maternice....a mozno to je naozaj len od pocasia...
hlavne sa upokoj, babatku neprospieva ked stresujeme

zusika
autor
10. júl 2009

inka cukru, krasne mas to babo.... ja dufam, ze v stredu aj ja uvidim nieco take pekne a ze to nebude zle... nechcem aby mi napadali take myslienky, ale...... ☹

loginka
10. júl 2009

zusika, moze ta tak pobolievat brusko, dokonca v case mrchy by si aj mohla spinit
ale pri vacsej bolesti by som isla k dr
mna tiez pichne a semtam citm mrchove brusko, ale malo by zo byt oki

zusika
autor
10. júl 2009

😉 dakujem.... blimka, ja si tiez snazim najst logicke a rozumne argumenty...ale myslim, ze aj pred mesiacom som sa tak citila...akoze mrcha.... lebo to boli skoro rovnake pocity....

zoska
10. júl 2009

dnes je to tu fakt rana za ranou 😒 zda sa to az nemozne...

zusi- neskusis zavolat dr? mozno ak by si jej opisala ako ti je, tak by ti poradila, ci treba prist sa ukazat alebo je to bezne... drzim palce nech sa ti polepsi

martinaj
10. júl 2009

zusika, to moze byt roztahovanim maternice... ja som to tiez mavala v prvom tehu, teraz zatial nie.... ale moze to byt aj tym, ze by akoby mala prist mrcha....
ked pojdes doktorovi, tak mu to spomen, mne na to dali magnezium.... 😉

loginka
10. júl 2009

pridala som fotecku do albika 😉

puclik77
10. júl 2009

ahojte tehulky, ziadne zle nalady! Musime pisat optimisticky, lebo smutne temy sa nasim drobcom nemusia pacit!

blumka
10. júl 2009

logi, ake pekne dve machulky 😵 juuuj, to bude krasne mat take dva uzlicky doma

zusika
autor
10. júl 2009

dakujem baby, myslim ze do stredy vydrzim...a mozno sa to urovna este dnes, zajtra.... nechcem vyvolavat paniku..... ani sebe, ani "Fedorovi" - tak nejako to tomu malemu prischlo.... 😀
ale spomeniem, urcite..
inak ste ma upokojili, ze ste to uz aj vy zazili....resp. ze to moze byt.... idem si fakt vyratat, ci by mala byt mrcha.... uz so vysla z cviku 🙂

zusika
autor
10. júl 2009

tyyy brdo....loginka, ved ty uz mas brusko ake pekne!!! a tie machulky...ako oci....to pozera... 😀 mileeee!!!

alex
10. júl 2009

ahojte, tak som dnes videla naše drobátko, krásne nám bije srdiečko, strašne sa teším 😵

zusika
autor
10. júl 2009

blahozelam alex!!! zazitok, vsak??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre