Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

mimisash
25. aug 2010

laxity, olifcek, dorotka2, tak som vybrala takuto
http://www.biga.sk/plastove-detske-stolicky/cam...

teuska
25. aug 2010

caute babulky 🙂
chcem sa opytat, davate babatkam zeleninku len cisto varenu alebo aj vyzivy? mam obrovsku dilemu, aby som malemu neublizila, ja to striedam, raz tak raz tak, podla zeleniny a Blumka diky za radu, zohnala som zajacika domaceho, ale kedze malemu tie vyzivy chutia, tak neviem...............

teuska
25. aug 2010

@rivatha pozerala som Davidka, ten je riadne sikovny, zlatucky je naozaj 🙂

zucana
25. aug 2010

cafte ja som dnes grogy moje narocne dieta spalo 40 minut mam kramy ndchu a je tu 36 stupnov
teraz s nou isla svokra von

@teuska a preco by si mu mala ublizit vyzivami?????

teuska
25. aug 2010

no neviem, ci je to zdrave
som sa dnes rozpravala s jednou mamickou a ta len vari, lebo vraj dohovie, co pomixuju do tych vyziv
a ja si zasa myslim, ze ked je to urcene detom, ze je to kontrolovane

@zucana aspon ti ma kto ist s malou von, ja by som tak chvilku chcela, aby mi ho niekto zobral von..........ale na druhej strane maly je zlaty, spal 2krat 20minut 😀

teuska
25. aug 2010

asi sa blizi nasa dalsia 20minutovka, idem von 🙂

blumka
25. aug 2010

@teuska neboj sa urcite mu tym neublizis..kludne striedaj ked ti to tak viac vyhovuje 😉

blumka
25. aug 2010

sme sa vratili domov..to moje starsie dieta pokecalo s kazdym susedom, jedneho vyprevadila do chorvatska, skontrolovala kufor auta, ci maju sedacku v aute a teda dala mu povolenie na odjazd 😀

zucana
25. aug 2010

@teuska nemyslim si ze ublizujes ...ja kupujem bio a ked nemam navarene tiez dam...

laxity
25. aug 2010

ahojte

@rivatha ja mrazené ovocie maliny, jahody, černice mrazím ale spokojná veľmi nie som...je to potom ako blato ale do koláču ok 🙂

ja som urobila 18 pohárov hruškovej výživy a svokra nejakých 15 pohárov broskyňovej tak sa veľmi teším, že fajne zdravučké bude papať bez cukru 😵

a musím sa pochváliť Natálka dostala dnes Mokré vysvedčenie 😵 😵 😵 krásne ukončila prvý kurz a môžme pokračovať do dalšieho začíname 8.9. 🙂

a zistila som, že Natálka kaká iba v autosedačke podľa mňa to má ako nočník 😀

@blumka asi aj ja skúsim znak pre mlieko 😉 som zvedavá ako nám to pôjde

laxity
25. aug 2010

@mimisash vyzerá dobre, len nepoznám značku 😕

andrea2603
25. aug 2010

ahojte 🙂
júúúúúúúúúj, tak teším 😵 😵 😵 , syn zobral Livku a Lenku na prechádzku, tak vás kuknem, že čo nové. Ja chodím zo zaviazanou rukou, lebo ju mám tak presilenú - už mi opúcha, čo Liv vždy pestujem, samozrejme len v tej ľavej, lebo s pravou musím ostatné robiť, no čo ... keď už mám náročné dieťa 😉 😅

@laxity Liv tiež len v autosedačke a potajomky 😎 😀

laxity
25. aug 2010

@andrea2603 😀

laxity
25. aug 2010

@andrea2603 rada sa nosí? to poznám 🙂

andrea2603
25. aug 2010

a ešte musím moje srdiečko pochváliť, už 2 deň skoro polovičku malej výživy mrkvičky spapala, zajtra skúsime nejaké ovocie a pozajtra čerstvú mrkvu, tak uvidím, čo na tú povie.

@teuska aj nezdravšie veci budú raz jesť 😠 , tými výživami im neublížime, veď dávame aj čerstvé.

dorotka2
25. aug 2010

@mimisash ako v poslednej dobe sledujem,inak cam a pp je skoro to iste, aj kociky si obcas pomylim, neviem, ci aj kvalita, ale zase ta stolicka nie je nejak namahana a je peknuckaaaaa, takze si dobre vybrala.A videla si aj na zivo a omakala si, ci ee?
baby, moja dcera je nejaka hladoska, ako pozeram tie vase porcie. Mne Viki zje v pohodke 120 gramov, a to papame len druhy tyzden,skusali sme aj vizivky, kedze na dovolenku nebudem trepat mixer, a to mi zjedla celu tu malu hippku 125 gramovu. 😀

laxity
25. aug 2010

@andrea2603 snáď vám to pôjde s čerstvou mrkvičkou lepšie ako nám...Natálku napínalo, tak sme príkrmy odložili ale zajtra skúsim jablčko 🙂 nemalo by sa ale iba na skúšku chcem zistiť či z tej mrkvy ju napínalo, alebo ešte nie je pripravená na príkrmovanie 😕

andrea2603
25. aug 2010

@laxity ja prikrmujem už 3 týždne a doteraz neúspešne, buď neotvorila ústa vôbec ale ju drhlo, až to vypľula, obča sa zadarilo 5-6 lyžičiek, že prehltla. Ale tieto dva dni ma prekvapila 😵 , tak snáď dobehneme aj @dorotka2 hladošku 😵

maminnka
25. aug 2010

nuz, ja mam taky narocny zivot a dieta, ze som sem nestihla ani nakuknut.... neuverite, ja som dnes zvladla ist s detmi von, veceru navaril muz, to uz bolo nad moje sily 😀

maminnka
25. aug 2010

@blumka aj my sme dnes nanovo zacali s mrkvickou a hned spraskala 120 g. Ides zasa pravidlom 3 dni jedna potravina?

blumka
25. aug 2010

@dorotka2 mne juli papa 150 g ale my uz jeme vyse mesiaca 😉
@laxity a preco ides skusat jablcko? ze ci sa chyti na ovocie? 😉 inak juli napr. mrkvu zje ale nejak extra zeby jej chutila...prvy den v pohode, druhy ako tak a dnes ked som jej davala treti den tak uz sa jej to moc nepacilo 😅 zajtra dame asi s tekvicou, to jej chutilo minule 😉

@andrea2603 akoze juli kaka hocikedy a hocikde ale ked sedi v sedacke tak to skoro vzdy 😉 asi sa im tam dobre sedi 😉

andrea2603
25. aug 2010

mm prišiel teraz z práce, tak my sme bez večere, však kto by to stíhal 😀 😀 😀

blumka
25. aug 2010

@maminnka ano idem zas tak..radsej...stale si nie som ista ci tie problemy co mala tesne pred tym co ochorela boli z prikrmov alebo z toho ze uz na nu nieco liezlo...
Ved sa nemam kde nahlit..zemiak vynechavam, lebo ten ju nafukoval minule aj karfiol...takze odskusam este cukinu a tekvicu a kalerab a mozno to tak zrychlene spravim ze po dva dni..a som vlastne tam kde som skoncila 😉

maminnka
25. aug 2010

@blumka tekvica mala uspech aj u nas 🙂

blumka
25. aug 2010

ja som dnes akasi extra unavena...narocne to mam ja s dvomi detmi, kurnik, no...ja som sice dnes nevarila, lebo mi ostalo od vcera, ale som prala, aj sa stihlo vysusit aj som stihla poskladat a upratat do skrin, boli sme aj vonku, aj som si povysivala taku polhodku, krb som umyla od pasteliek, s Terezkou sme stihli kreslit, strihat, s kockami sa hrat, z lega sme postavili postielky do domceka a na viac hriechov si nepamatam 😀

lenica81
25. aug 2010

caute, ja dnes iba citam... ale teraz visi Vilko na mm, tak mozem reagovat...

ja mam problem, som skusala masko, a nejako mu nejde, aj som pomixovala, tak zajtra skusim zajacie... 😔 a uvidim, ci len chut mu nevadi, ale sakra telacie... 🙄 normalne mi brokolicku spapal a dnes, ked som skusila mu dat po tom cistu, tak ani tu uz nechcel...

zuci, som dnes robila tu kasu s mrazenym mm... praskal to ako kupenu, tak uvidime, ci bude vsetko ok zajtra... 😉

blumi, aj ja by som chcela tolko stihat, ale vyprala, odlozila som 2 pracky zo vcera a uvarila som a este dovybalovala, co som este nestihla... a bola som doobeda vonku... ale tiez som si dnes na prechadzke uvedomila, ze to bude iny zaberak s 2 detmi... uff... 😅

lenica81
25. aug 2010

este k tej stolicke, ja mam tu peg perego a spoko... ale ked uz ho nebavi papat, tak ho zaujimaju len popruhy... 😀 zatial bez stolceka papame a este len 2. den, a celkom fajn sa s nou manipuluje, i ked 1 rukou to nejde... 😅

garonka
25. aug 2010

@blumka ja som tuuuuuuuuuuu a idem vas dočítať bo mam čo robiť dva dni som tu nečmarala och absťak veru riadny

padol nam dnes net v celom bloku lebo šahnuty sused zo siedmeho poschodia čo ho furt tu ratuje zachranka, skratka dostal amok tak vonku prestrihol kable a to riadny pako ani telka nešla 😠

jaja32
25. aug 2010

@blumka uz si na 98% superzena 🙂

jaja32
25. aug 2010

@garonka to vam chutila zlata cuketa....no ja som neverila, ze taka existuje a vcera mi taku susedka priniesla...ja ze tekvica a ona eee, cuketa 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre