Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
21. júl 2009

zucana: idem ja napisat tej babe na mail...s tymi satamni...x;o)))

olifcek
21. júl 2009

na tej fotke som si myslela, z e ma velikee brusko pred sebou, ale nema, hehe xo)))

co sa ja tym vobec zaoberam. len nech sa babatku dari a hotovo. ved drahemu sa itak pacim najviac na svete 😉

mmaarrttiinnaa
21. júl 2009

oli vôbec sa tym netráp ja som bola na mojej svatbe na konci 5-tého mesiaca a bruško som vôbec nemala mne sa dcérka rozložila do bokov a bruško nikde takže žiadny stres

blumka
21. júl 2009

olif, spravny postoj 😉

loginka
21. júl 2009

a ja by som to tehotenstvo pred niekym aj zatajila, ale mam taky bruch ze sa to ani neda

olifcek
21. júl 2009

martinka: hmmm..nie zle...mozno i ja take mat budem, uvidime x;o))))

blum: koniec koncov...co ine mi ostava, ze hey? x;o)))

logi: chi..to vies, mas to dvojmo x;O)

zucana
21. júl 2009

olif su celkom zlate a ty budes urcit okuzlujuca 😉
inak v januarovkach ma naplasili s ocami.ja som 5 rokov po laserovke oci a ocny povedal ze mozem rodit normalne ale jedna tam je po operacii 2 roky a vraj ma rodit cisarskym tak neviem...

hajdylca
21. júl 2009

olif ja si myslim, ze co sa tyka svadobnych siat si vobec nerob starosti... v dnesnej dobe su take saty, ze aj keby si bola uz s velikanskym brusiskom tak Ti ho dokazu zakryt (samo, ze nie 8 mesiac)... a bola som s kolegynou skusat saty (inak ma taky isty datum ako Vy) ona je taka chuducka- velkost 34-skoro aj 32 a v jednom dost velkom salone boli asi 2 saty,kt si mohla skusat (par ich uz bolo na ten datum rezervovanych) ale bola tam kocka, kt. si prave saty skusala- ta bola taka velkost asi 40-42 a mohla si vyskusat hociktore saty a dozadu - ako sa snurovali jej vlozili taky trojuholnik tej istej latky a vyzerala perfektne 🙂 tie saty, kt si nasla su take zlate jednoduche, ale myslim si a uvidis aj sama, ze ked pojdes po salonoch kolko krasnych satov najdes 🙂

hajdylca
21. júl 2009

inak ta cukruska sa neozvala, ze ? asi skusim napisat vejinke- sa mi zda, ze ona nam vtedy pisalala, ze jej cukruska pisala -tak asi sms, zrejme sa poznaju... bambule nie je niektora z Vas nahodou astmaticka? ja som si bola dnes pre lieky, lebo niekedy v noci mam dost problem nalapat dych, proste citim ze potrebujem nieco co by mi tie priedusky roztiahlo, a dr. mi dala pulmicort- nepoznate to? zucana ja myslim, ze ak Tvoj doktor Ti povedal, ze je to ok, zrejme ta doba tych 5 rokov je predsa len viac ako 2, a ta baba mohla mat viac dioptrii, alebo moze mat aj nieco s tym ocnym tlakom, ja osobne si myslim, ze kazdy pripad je individualny, a netreba sa znepokojovat, lebo aj kazdy lekar ma na vsetko iny nazor...

olifcek
21. júl 2009

dakujem vam. ja som si ale vyhliadla ine saty, iny styl siat, ved...az sa mi nejake, co budem skusat zapacia, urobim fotky a ohodnotite. tie, co som pastl ama len vydesili, lebo som si myslela, ze ma kocka velike brusko x;o)

mne sa pacia jednoduche, ale...ved uvidite....idem teraz spinkat, ale hoic i zajtra dam do albumu dvoje saty, ktore ma ocarili.

ta cukru sa stale neozvala x;o( ja som verila, ze je v meste a ozve sa vecer, az pride domkov x;o((((

olifcek
21. júl 2009

jj, ocny tlak je na vine. preto ani cukrovkarky nemozu rodit normalne, pretoze to vyvyja velky tlak na oci, co je nebezpecne pre ten jemny, ale svalnaty organ.

zucana: istotne Ti este povedia vsetko presnejsie, ked budes vo vyssom stadiu. ved sa nam pomeni tlak poniektorym 😉

olifcek
22. júl 2009

prvaaaaa dnes 😀

mmaarrttiinnaa
22. júl 2009

ahoj olif ja už som tu od pol siedmej čítala som si tie prvé strany lebo som sa k vam pridlala neskor a čakala som kym sa dakto ozve dufam ze dne sa uz ozve aj cukru ze su v poriadku ja uz sa bojim v utorok idem do poradne a ako sa mi to krati tak mam stale väčši strach ci je vseko ok

olifcek
22. júl 2009

martinka" nebooooj, iste bude vsetko ok x;o) ja idem zajtra, chi. ale ja si nic zle nepripustam, nie, pokial lekar nepovie, ze sa treba obavat x;o)

loginka
22. júl 2009

bre ranko 🙂 😎
dnes bude hic, urcite sa pojdem schladit do jazera 😎

mmaarrttiinnaa
22. júl 2009

snažím sa myslieť pozitívne aby nebolo malé zbytočne stresované ale ten blbí pocit ma prejde asi až ked mi doktorka povie že je všetko ok 🙂
tebe olif zajtra budem držať palce 😉

loginka
22. júl 2009

dnes v noci som moc nemohla spat, napadali ma tiez somariny, ale to treba odfuknut prec 😲

olifcek
22. júl 2009

juj, aj ja chcem ist kupat sa do jazeraaaaa...

olifcek
22. júl 2009

😉 martinka: dakujem

lolka
22. júl 2009

cafte 🙂 teeeeda, vas docitat je normalne drina 😀
baby, tie vase pribehy su take romanticke, super, ti chlapi sa niekedy nezdaju 😉 az mi je to trapne....my sme taku romantiku vobec nemali, sme stredoskolska laska, spolu sme uz 14 r. a z toho to bude 8 r.ako manzelia. ale zasnuby boli mile, dosiel k nam aj s jeho rodicmi, s kyticou kvetou predniesol rec, nakoniec si klakol a s prstenom ma poziadal o ruku......vsetci boli hotovi - hlavne mamky 🙂
zucana, Taliansko je uzasne, hlavne ich kuchyna 🙂 ale naslo by sa par veci co by mi vadili - ale to je asi vsade. moja svagrinna si vzala taliana, takze do Rima cestujeme docela casto a clovek ich pozna uz trochu lepsie.

nevesty-tehulky su krasne (jasne, ze nie v 9m.), ale mne by to vobec nevadilo 😉

zuzulik, ahooooj, som rada, ze sa stretavame 😉

loginka
22. júl 2009

aka bude tema na dnes? 🙂 😎

my mame od rana na dome robosov, vo vedlajsom su tiez a vrtaju jedna radost, musim sa niekde skryt 😠

blumka
22. júl 2009

ahojteeee...mne dnes pride manzeliiiiiiiiiiiiiiik a ideme na chatu...takze mna tu neuvidite do nedele...
dufam, ze potom si precitam len same pozitivne spravy...

megg
22. júl 2009

Naozaj krásne príbehy máte holky 🙂
Mňa čaká zajtra doki, uvdím čo mi povie, mal mesiac dovolenku, takže nemám ani tehu knižku zatiaľ. Ale nechýma mi ešte 🙂 No a od piatku mám voľno dva týždne, takže hurá na dofču 🙂

loginka
22. júl 2009

blumka, tak si to s drahym pekne uzite 🙂
megg, peknu dovcu, kde sa chystate?

lolka
22. júl 2009

my sa chystame v nedelu do Chorvatska, dufam, ze cestu zvladnem v poho 😅
kontrola ma caka hned po dovci, to pojde aj muzik so mnou, aby videl krpca 😉
blumka, tak si to uzite, poco ma byt dobre 😉

mmaarrttiinnaa
22. júl 2009

šťastnu cestu blumka užite si to 🙂 počasie ma byť fakt krasne

loginka
22. júl 2009

a kde idete do croatia?

olifcek
22. júl 2009

juj, baby, krasne dovolenky vam zelam. a tie, ktore idete k moru, skvele clupkanie sa vo vode 😉

janula10
22. júl 2009

caute maminky, ak by mal niekto zaujem o nejake vecicky a hrazdicky kolotoce tak mi mozete napisat mam znackove vsetko a budem to predavat za 5-10-15euro

prijemne tehulkovanie a ubehne to rychlo verte mi 😉

olinka6226
22. júl 2009

baby zelam vsetkym co idu na dovolenku nech si super oddychnu a vsetko prebieha podla ich predstav 😵

co sa tyka bryndze ja ju teraz musim jest stale. tu co je v obchode mozte a tu co sa oficialne moze predavat na biofarmach tiez mozte. nemozte len taku domacu, ktora nie je pod dohladom hygieny. jedla som ju aj v prvom tehu a vsetko bolo ok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre