Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
9. feb 2010

olif jaj som myslela na olivku a napísala som Oliv 😅

zoska
9. feb 2010

garon...ze si das po hlave sama 😀 😀 😀

no moj zehli, umyvacku obcas poriesi a sporak umyje obcas...ale ked som nebola tehu robil to castejsie ako teraz 😒
varit nevie, vysavat vie az moc dobre, len sa mu nechce...

olifka, nebojaj...ake zlyhanie? cosi? proste malinka ta potrebuje, jej je jedno ze chces cosi v domacnosti porobit 😉
hlavne ziadna depka....mas skveleho muzika, ktory ti super pomaha...zvladli ste nemocku a vela skaredych veci a stresu...toto uz je o.k., asi si len velmi vycerpana ☹

zucana
9. feb 2010

mam cas max na konika 😀 a kuk nove foto...som kupila vcera novu hracku...juj ako mi bodlo soferovanie...avokra bola hodku a pol s malou 😉

zoska
9. feb 2010

zuci mala intelektualka kaslla na hracku 😀

no ja som konecne dovarila, ide sa obliect n bezim n kurz, dnes je posledna hodina 😉 budeme hopsat a potom instruktz o masazi babtiek tak sa celkom tesim 🙂

este som chcela skocit do lekarne, ale uz asi nestiham 😒

dakujem ze ste ma nezrusili a nechali ma vykecat...akosi ma to od nedele nevie prejst, ale uz je better 😉

tak zatial pa

olifcek
9. feb 2010

zosi ked mam pocit, ze vsetko robi manzel...FAKT VSETKO...ESTE KED PRIDE Z PRACE, MALICKU MI VEZME, NECH MAM ASPON NA CHVILKU VOLNE RUKY, PRSIA, CI OKRUH 10CM OKOLO MNA...

zosi ved...len pis, co citis...inak sa z toho asi zblaznime, ked v sebe dusit budeme...

zuci idem kuk hracku...malicka Ti reaguje na kolotoc?

janielah
9. feb 2010

babky, tak som to sla povedat, zrazu z toho bolo velke hallloooo...chapete?

a zevraj hematom tam mam niekde medzi obalmi, ci co...volali aj profesora, ale ten to az tak cierne nevidel..a je pravda, ze uz mi to prestalo...

bola tu aj mamina, ale ani jej neslubil profesor, ze mi daju tu vyvolavacku...takze tu budem tvrdnut asi dalsi tyzden, alebo co...

maculik
9. feb 2010

jani, tak to je sila. Kolko uz im o tom hovoris, a nic, a zrazu toto. To sa fakt treba doprosovat, aby vas niekto vobec pozrel? ach jo, drzkaj sa, aj ked lahko je nam hovorit, ked to nezazivame tak, ako ty 😒

olif, vobec nezlyhavas. To su normalne pocity. Hlavne je, ze manzel to chape a podporuje ta, nevycita ti, ze nestihas. Neboj, najdete si system, Olivka nebude stale taka nalepena na Tebe. A ked budes mat ten nosic, tak aj porobis co-to. Ja som to mala s Adelkou podobne pocity, tiez som nestihala nic, ani mi nemal kto pomoct, no a teraz to bude asi este horsie, ale hadam to zvladneme.
Olivka Ta teraz asi potrebuje viac citit, ja viem, ze je to unavne mat ju stale na sebe (akokolvek tych drobcov lubime, tak predsa len potrebujeme aj chvilky pre seba, aj ked len par minut, pol hodku...), ale to prejde. O chvilu sa zacne pretacat, potom postupne plazit, objavi caro pohybu, a to uz budes mat volne ruky (ale zase budes zamestnana tym, ako davas na nu stale pozor, ci nie je niekde, kde nema byt 😉

martinaj
9. feb 2010

jani a to nechaju tak? aj ked to uz prestalo, mali by nieco robit 😠 😠 😠

janielah
9. feb 2010

nie, ze uz to nekrvaca, tak asi to nebol teda hematom....pritom mi vsak ten profesor v prvom momente po vysetreni povedal, ze nech nic nejem pre istotu, lebo ze keby to musel ukoncit... (z toho usudzujem, ze asi neslo o fazuľky...) no vsak odvtedy ale nic, takze asi tak je to....

ja som s nervami na konci baby, co tu budem robit? Ja citim, ze same sa to nerozbehne, lebo kontrakcie sice mam, ale to mam uz tyzden a nepravidelne a nic z toho, krcok aj tak ma 2 cm...(vcera mi povedali 1,5 a dnes ma 2 cm) takze asi mne rastie ten krcok, alebo uz som debil totalny, ktoremu povedia cokolvek...

babky, jeden blby cipok na vyvolanie by stacil....jeden jediny, aby som sa tu netrapila...a nic... 😢

janielah
9. feb 2010

inak garonka, si trieda ! jedine na tvojich prispevkoch som sa aspon na sekundu dnes usmiala, si super.

olifcek
9. feb 2010

macu velmi pekne dakujem za porozumenie, si skvela

janka kto je ten profesor? pre pana jana

janielah
9. feb 2010

taky stary dedko to je, co je vnutorne presvedceny o prirodzenosti porodu, takze preto zrejme nepreferuje ziadnu indukciu porodu.... z mojho pohladu je to momentalne ten najvacsi debil, ktory vie ako mi pomoct a neurobi to ani za boha....

lienka2
9. feb 2010

jani, krcok ti nerastie ale sa otvara.. hoci pomaly..
a ze si s nervami na konci to uplne chapem, ja som si odlezala tyzden v nemocke este v polke tehu a mala som dost.. preto sa bojim ako zvladnem pobyt v porodnici..
drz sa 🙂

janielah
9. feb 2010

lienka, aj porodnice som sa bala, ze ako vydrzim, ale poviem ti, to ma aspon zmysel a mas tam to vytuzene babatko....toto vsak zmysel nema...proste tu trcim ako debil a cakam na spasenie, ktore neprichadza.... 😢

janielah
9. feb 2010

blumka ma na Facebooku Julianu odfotenu uz !!!!!!

blumka
9. feb 2010

...vola sa Julianka-Katarina, narodila sa nam dnes o 12:10, vazi 3.43 kg a meria 48 cm. Mamicka s Juliankou su v poriadku a tesia sa ze vsetko ja tak, ako ma byt 🙂

alex
9. feb 2010

super, gratulujem a prajem veeeeľa zdravíčka! 😵

martinaj
9. feb 2010

jej blumi gratulujeme 🙂

mmaarrttiinnaa
9. feb 2010

blahoželam blumi je krásna 🙂

lienka2
9. feb 2010

jeeej blumka blahozelam 😵

jani, presne tak.. v porodnici vies ze to ma zmysel.. ale aj tak nechapem ako ta mozu takto nechat tyzden po termine.. uplne v klude.. vidis, ja som mala problem s krckom, ktory sa otvaral az prilis skoro a teraz tiez drzi.. aj ked ma strasili predcasnym porodom.. vela sily ti prajem 🙂 a nech to uz dlho netrva 😉

zucana
9. feb 2010

blumi gratuujem 😵
baby ja skusam satku kuk foto 😉

selyma
9. feb 2010

Blahozelaaaam Blumke, vela mliecka prajem a hlavne zdravicko

selyma
9. feb 2010

zuci, ta satka je super a malinka je v tom zlata, pristane vam to

zuzulik
9. feb 2010

jeeej dalsie babatko 😵 blumka gratulujem a vela zdravicka!!!!!!!!!!

martinaj
9. feb 2010

zuci mala je super 😉 inak hracky ju este aj 2 mesiace zaujmat moc nebudu 🙂
aj ja chcem skor satku ako nosic.... klokanku mam ale chcem vyskusat satku 🙂

olifcek
9. feb 2010

blumkaaa i ja chcem vidiet foto malickkkkej, ale nema fb, do keluuuuuuuuuuuu

aj suzon sa pytala na Janku a blumku...suzon lezi na vzdycharni, ide von zatial len zatka...tiez uz chce baaaabooo

olifcek
9. feb 2010

marti takze ani prst nemusi zaujat este?

ja zatial satku nechcem, inklinujemk nosiocu a aj si ho objednaaaam tento tyzden uz 😵

katina2209
9. feb 2010

Ahojte bambulky tak ja v prvom rade gratulujem blumke a v druhom sa chcem pochvalit bola som dnes na poradni a som otvorena na 3 prsty takze doktor mi povedal, ze ked neporodim do piatka tak v piatok urcite mam prist aj s taskou 🙂 tak co baby stretneme sa tam ten piatok? 🙂 Doktor mi povedal je vsak mi to tam mame vsetko otvorene a ja ze na kolko a on na 3 prsty tak som zvedava ci do piatku vydrzim

katina2209
9. feb 2010

Som zvedava kedy da blumka foto na konika 🙂

olifcek
9. feb 2010

kati parada, takze o chvilku uz aj Tyyyy? jupiii

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre