Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
14. feb 2010

ahojte dievcata,

no ewe je uzasna, aka rychlovecka to bola, aspon sa dlho netrapila..sikulka 😉

blumi, ja asi tiez ked budem na izbe kde bude viac zien a maly bude buntosit, asi tiez s nim budem na chodbe sediet 😅 tiez nerada niekoho obmedzujem...ale zas sa desim toho, ze mi bude niekto chrapat na izbe...aj teraz ked muzik zatiahne, stahujem sa do obyvacky 😅

matesl
14. feb 2010

blumi, 😀 sa teraz zobudili s tym algifenom?

ja som tak dufala ze sa nieco udeje v noci, bo maly asi od 18 vcera az do pol noci intenzivne naraza dole hlavickou, az to boli a picha cely spodok...ale fakt, ze cely vecer sa tam vytahuje...a nic, aj teraz som taku pichlavu bolest mala...kiezby to niecomu pomohlo....
myslite ze to pomaha otvarat sa krcku?

martinaj
14. feb 2010

mates tak to netusim......
inak zistulem, ze sa strasne bojim porodu.... ☹

blumka
14. feb 2010

matesl, akoze prve dva dni som dostala infuzie a potom mi povedali ze ked budem chciet nieco tak si mam ist pytat, asi som sa dlho nehlasila tak mi dnes prisla sestricka povedat ze tam na mna ten algifen caka 😀 😀 tak som sa bala ako to budem znasat po druhom cisarskom, ale je to ovela lahsie ako po prvom

matesl
14. feb 2010

matka, ale nieee, preco?

blumi...hiihiii...takto ta chodia ponukat?

blumka
14. feb 2010

mates asi im tam zavadzaju 😀 😀
marti, neboooj...ber si priklad z ewe 😉

matesl
14. feb 2010

blumi, asi im dochadza expiracia, tak ponukaju 😀

blumka
14. feb 2010

😀 😀 asi...alebo to namiesto desiaty a olovrantu 😀 😀 ...

martinaj
14. feb 2010

mm sa dnes zobudil chory.... takze k porodu asi nepojde.... ☹

matesl
14. feb 2010

ale sranda, vsade setria liekmi a u vas nukaju... ;)

mati, to fakt? asi zas zacina chripkove..boze, ja len dufam, ze nebude az taka pandemia, ked budeme mat tie babatka take malinkate.... 😖

martinaj
14. feb 2010

to robia tie trafene zmeny pocasia..... 😠
baby co dnes varite na obed? 😝

mmaarrttiinnaa
14. feb 2010

ahojte ja este stale 2v1
martina ja dnes klasika na nedelu vyvar z kosti rezance a rezen + zemiaky a poobede kedze je ten valentin tak nieco sladke mm si vybral puding dvojfarebny (asi kakaovy a vanilkovy) s mandarinkami bananom a piskotami

inak od rana sa nejak divne citim take zvlastne tlaky mam v podbrusku a malicky sa strasne prehadzuje tak uvidime co s toho bude

matesl
14. feb 2010

mati, ja segedin...kym este mozem tak robim sosovicku, kapusticku a tak ;))
potom uz len kurata a ryby 😀

matesl
14. feb 2010

martina...ajja uz mam 2 dni take divne bolenie dole, ked sa maly hmiri...strasne naraza dole..mas s tym skusenosti z prveho? mohlo by to byt ze sa to uz blizi?

martinaj
14. feb 2010

mates a ked neporodime do utorka ideme na ten kolac? 😀 😝
ja uz som mala take naznaky porodu a nic z toho nebolo, tak to vzdavam..... len dufam, ze nebudem prenasat....

mmaarrttiinnaa
14. feb 2010

mates nemam s tym kusenosti z prveho ale teraz ked som bola v nemocke tak mi lekarka robila utz a povedala mi ze malicky je strasne nizko v panve a dost nalieha na krcok ze to uz dlho nebude trvat tak neviem ale sak uz mam len 3 dni do terminu dcerku som porodila presne 14 dni pred terminom a teraz mi uz asi tyzden cela rodina vyvolava ze ci som este pokope uz mi to ide na nervy 😠 sak malicky si sam vyberie kedy chce prist

maminnka
14. feb 2010

pridavam sa s tymi bolestami dole, pichanim v krcku... vcera som myslela, ze porodim v Avione... nemohla som sa ani pohnut, take silne krce som dostala...

zienky, co ste z BA, nikde nemozem zohnat take tie klasicke korkove sandale, poradteeeee... roztrhli sa mi a nemam co do porodnice... v zdravotnickych potrebach mi povedali, ze to je len na objednavku a v klasickej obuvi maju vsade len crocsy alebo nic...

mmaarrttiinnaa
14. feb 2010

idem dokoncit obed ked sa nic neudeje tak sa poobede ozvem zatial sa majte

martinaj
14. feb 2010

mami v zdravotnych to mavaju...... v karlovke urcite 😀 to je moje pracovisko 😀

martinaj
14. feb 2010

mami alebo priamo v protetike na bojnickej ul. ale maju divne otvaracie hodiny tusim.....

maculik
14. feb 2010

Ahojte,
tak ewe mala riadne akcny porod, normalne som to s nou prezivala, ked som to citala 🙂
Ja som nevarila, polievka je z predvcera a este som jedla zemiaky a cervenu sosovicku od vcera. Manzelovi vraj staci polievka. A poobede si spravime to cokoladove fondue 😵

Dnes noc celkom ok, akurat dni su horsie, no ale co uz, nemozeme chciet vsetko 😉

kocky, prajem vam, nech sa vam tie bolesti rozbehnu a aspon jedno babo sa dnes vypyta 🙂

Oki, maly uz ziape 😀 , tak ideme papat (kolky to krat uz dnes? 😅

matesl
14. feb 2010

maminka, tiez myslim, ze v zdravotnickych to dostanes...
a ja som vcera v tesco mala take pichanie, ze som musela zastat a nohy prekrizit...no ved uvidime, co z toho bude..zajtra idem na ten opakovany monitor, tak uvidime, ale tam nebudem vidiet kde je ,ale aspon ci su nejake kontra...ale to necitim...takze asi nic...a mozno konztra peidu tak jak u EWE, ze maly uz na pol ceste bude 😀

matka aj v pondelok mozeme ist hned ;)

maminnka
14. feb 2010

tiez som zvedava zajtra v poradni, ci tieto krce a naliehanie malej na krcok maju nejaky efekt...

diky, kocky, bola som v zdravotnickych v Petrzalke a v meste, skusim na tej Bojnickej aslebo v Karlovke, tam som este nebola 🙂

petuskaxfun
14. feb 2010

ahojte hodila som zopar foto damianka do albumu 😉

matesl
14. feb 2010

mami, ak nezabudnem kuknem ti este na kramaroch...isto tam maju stojany v lekarni s ortopedickou obuvou, ale nevsimla som si zrovna co tam vsetko maju...a je tam aj jeden obchodik s pomockami zdravotnymi, tak kuknem...
v pondelok tam idem na monitor 😉

maminnka
14. feb 2010

jeeej, Matesl, si zlata! Lebo tie stojany maju vselikde, ale uz na dvoch miestach mi povedali, ze len na objednavku, cca 6 tyzdnov 😀 😀 😀 no dovtedy cakat akosii nemozem 😀 a v sisatych papuciach do porodky nepojdem. Ked som rodila syna, zienka vedla mala papucky na opatku a takymi pierkami, hotova Barbie... ved aj na rodenei mala dvojdielne pyzamo, nie koselu 😀

matka331
14. feb 2010

ahojte.....juj baby ja vam prajem aby ste to uz mali cim skor za sesou ahlavne rychlo a bezbolestne...malicka spinka je zlatuckaa.....blumka som rad aze malicka priberaa ....ja neviemako jeto stym priberanim ked som kojila malicku prvuu noc tak pribrala 6g a druhuu noc uz pribrala 40 gramou to uz asi bolo lepsie mliecko nie??

matesl
14. feb 2010

mami...a satenove predpokladam 😀 ja mam normalne slapky co nosim v lete von, take sportove adidasy, to som za nejakych 400 sk kupila v adidase outlete...a su do pohody a do sprchy mam take stare zabky, asi este niekde v bau,axe som ich raz kupila

matesl
14. feb 2010

petuska, je chutnucky...a mavala si kyselinu v tehu? ja len overujem ci sa fakt vtedy rodoa vlasate baba 😀

mami ved ked mam na teba cislo, dam ti vediet...a aku mas nozku?

matka dakujeme, my uz to asi vsetky chceme mat za sebou okrem garon...ale tak ta uz ma tiez termin naplanovany..uz sa z toho nevyvlecie..a ozaj kde je...co isla za tym muzikom do krcmy? 😉

laxity
14. feb 2010

matesl...ahoj...už žeby to prichádzalo, ja som myslela tiež, že v noci to prichádza, také bolesti ma chytili, ale nakoniec to bola len veľká potreba ☹

prajem príjemnú nedeľu a krásneho Valentína

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre