Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
25. júl 2009

caute baby tak ja som dnes sla do centra aj s muzikom a nechal ma v pekarni kde mimochodm bola klima a mne tam v rade doslo tak zle...sa mi zatocila hlava a jedna zena ze ci mi je zle ze som cela biela ja ze ano a predavacka mi dala kusok rozku nech jem a akurat mi vola muz a ja ze dojdi sem do pekarne ze mi je zle tak sa chudak zlakol...potom ma posadil do baru objednal ananasovy dzus-ze ma cukor a isiel po afto lebod o centra sa neda aftom...no a teraz sme uz domka a koniec nakupov a ide mi robit obedik 😀
pekny vikendik

motylik22
25. júl 2009

zucana- xi xi xi xi 🙂 dakujem 🙂 🙂 🙂

mmaarrttiinnaa
25. júl 2009

hajdylca všimla som si v tej našej tabulke že budeš mať chlapceka blahoželám 🙂
pekny deň všetkým

zucana
25. júl 2009

hajdycka supeeer!!!!!!

hajdylca
25. júl 2009

hej hej, vcera nam teta napisala sms, moj muz bol nervozny a volal jej asi aj 5 krat 😀 tak teraz dufat, ze vsetko bude ok, a hlavne bude zdravucky... a vybrat meno.... pekny dnik inak tiez vsetkym zelam.... zuci no este, ze prisiel tak rychlo pre Teba... dufam, ze Ti je uz ok a ananasovy dzusik ...

joanna333
25. júl 2009

ahojte...
hajdy, aj mne sa mari ze mi hovoril ze to bude na vyvojove chyby, ale potom v 16tt sa znovu robia testy na nieco take,nie? moj dr. nerobi, a asi na to ani nepojdem mimo. ja podla veku mam narok na amniocentezu, ale asi to odmietnem absolvovat. je tam urcite riziko...

joanna333
25. júl 2009

oprava - boze, zabudla som napisat ze "moj dr. NT nerobi"... 😝

hajdylca
25. júl 2009

hej hej aj v 16 t sa potom take robia.. teda ja som sa hlupo sestricky pytala, ze a tato krv ide na? tak mi pozrela na brucho a mi hovori vsak Vy ste teraz v 16 t, takze na vyvojove vady a ja ze nie nie v 16, tak sa zasmiala a povedala tak v 12 t, no a teraz viete ze aj v 16 Vam ju budeme brat este raz... hej pri amnio je riziko svagrina bola a hovorila, ze bola s dalsimi dvoma kockami na izbe co im tiez robili, a jedna chuda potratila...

joanna333
25. júl 2009

chudera...riziko je vraj iba 1 perc. ale ja sa tomu chcem vyhnut...svagrina isla na amnio kvoli veku?

olifcek
25. júl 2009

kde steeee?

olifcek
25. júl 2009

a safla, to len mne sa nechcela refreshnut stranka a to i napriek tomu, ze sa tvarila, ze refresh urobila, grrr. idem vas citat 😉

olifcek
25. júl 2009

zucana: ufff...ale uz je lepsie, ze? my sme sa boli fotit, prejst a v meste napapat x;o)

hajdy: supeeer, blahozelaaam

jj, teraz beru krv v kombinacii s NT - inak to nerobi kazdy lekar, na to potrebuju spec. povolenie z londyna, mi moj lekar povedal, ale mna poslali zo zeleznicnej nemocnice objednat sa, lebo tam na to maju certifikat a povolenie...takze na prvu fazu z troch idem 04.08. na 12.00, tam sa berfie i krv, a v 16tt je to na dalsie vyvojove chyby a tak.

olifcek
25. júl 2009

zo zeleznicnej malo byt DO zeleznicnej 😉

zucana
25. júl 2009

cafes olif uz mate foocky teda?
inak uz l epsie ale po obede nanic ale uz mi muzik robi chlebiky s dzemikom a ocka trosku bolia lebo som sa kremovala a asi mi to drazdi 😖

joanna333
25. júl 2009

zucana, Ty si tu raz pisala, ze si bola na laser.operaciu oci? si spokojna s tym?

zucana
25. júl 2009

no som len teraz sa mi trosinku zhorilo lebo ja mam problem so zaostrovanim cize s cylindrami...tak uvidim co bude po tehu...ale uz som 5 rokov bez okuliarov tak snad to tak zostane .... ja mam totiz take citlive oci ze nikdy som nemala sosovky...
co sa chystas ?

joanna333
25. júl 2009

ja som bola na oper. pred 3 rokmi, ale nie som nejako spokojna. na prave vidim super ale na lavom mi ostala asi 1, a podla mna aj viac...a tiez mam citlive oci, a casto ma bolia hned rano, ked ich chcem otvorit...

twiti
25. júl 2009

Ahojte.
Mozem sa tu k Vam votriet? Uz som Vam tu raz pisala,no od vtedy vas len citam lebo som dlho nemala cas na net a hlavne na tuto stranku. No hlavne som sa strasne bala lebo som v januari potratila a nevedela som ako sa to moje tehulkovanie skonci no zatial je vsetko v ohodeee som v 12tt.
Citam tu,ze ste boli na operacii oci aj ja by som strasne chcela ist ale teraz sa bojim robieva sa to aj v tehu? 🙂

Inac ja sa mam tiez super ale byvavalo to horsie 🙂nikdy som nezvracala ale strasn ma napinalo. No teraz sa mi zda,ze sa to zlepsuje 🙂

zucana
25. júl 2009

a kde si sito dala robit'? lebo ti viem odporucit prefektneho ocneho.sice sukromnik (aj ked je primar vo vojenskej) ale ma najlepsiu techniku a je profesional. vola sa hudec. mna tiez rano bolia ..mam syndrom sucheho oka a teraz si kvapkam take homeopaticke kvapky.vraj v tehotenstve kvoli hormonom mozu byt este citlivejsie a podla mna sa mi tie cylindre vratili kvoli prvemu trimestru co som bola tehu a v janurari mala MA.vraj po porode sa to moze min.zhorsit ale nemusi....a mala si silne dioptrie?

zucana
25. júl 2009

twiti vitaj.urcite nechod na to v tehu lebo sa tam robi lokalna anestezia a chod az po tehu...
ja som tiez v januari prisla o babo a buduci tyzden idem na kontrolu a budem verit ze ej vsetko oki 😉
a zmen si nastavenia 🙂

joanna333
25. júl 2009

mala som 2,5 na P a 5 na L oko. robili mi to v BA v excimeri.dost su znami. bola som sice pripravena na to, ze sa to nemusi zlepsit na 100percent, a mozno som mala silne diop. na to lave oko. nelutujem to samozrejme, ale neviem ci by som isla druhykrat.hlavne ta bolest po operacii........

twiti, neviem ci to robia v tehot.davaju do oka dost silne kvapky a ja osobne by som dobrovolne nesla na ziadnu operaciu v tehot. ale skus sa opytat. a dost sa hovori aj o tom ze po porode sa to trochu moze zhorsit...ja by som radsej pockala...

zucana
25. júl 2009

joana aj ja som bola v excimeri a robil mi to tam vtedy prave tnto lekar. a podla mna ked si mala patku tak je to ok .ja som mala 3,5 na prave a tiez na prave vidim horsie.
inak povedali ti ze mozes rodit normalne?lebo mne hej...ale jedna vo februarovkach musi ist na cisarak lebo mala 8micky.....

olifcek
25. júl 2009

zucana:jj, fotky na oznamko hotove, len este oznamko neurobene, hehe x;o) ale mala by to byt malina x;o)
som rada, ze je Ti uz lepsie. jj, i mna niekedy zacu pocas dna oci stipat, akurat, ze neviem, ci je to z kremu, alebo zo spiraly...ale to sa mi stava uz asi rok, no nastastie nie casto x;O)

twiti: v tehu na taky zakrok nechod...ocicka si musia oddychnut a zahojit, co trosku trva, tusim dva, ci tri roky...tehu by im nemuselo dobre urobit...ale ved, ked, opytaj sa lekara x;O)

joanna333
25. júl 2009

to som este nezistovala, tebe to kto povedal? ocny lekar?

twiti
25. júl 2009

Urcite pockam,len kazdy vravel ze je to 5 minutova zalezitost a,ze to robia ako na pase.No asi to nebude len take jednoduchee. 🙂

zucana neviem si to zmenit. 🙂

zucana
25. júl 2009

twiti hore mas ze nastavenia tak tam...
joan mne to povedal lekar...ale este mu zavolam a tak v 7-8 mesiaci pojdem aj sem v taliansku k nejakemu...
ked zistis ty daj vediet 😉
muz isiel do mesta kupit este nejaky darcek na zajtrajsie vyrocie...neviem na co ked uz kupil nausnice.....

zucana
25. júl 2009

olif potom nascanuj oznamko a dojdeme 😀
twiti ako na pase sa to mozno robi ale neviem potom co je to za kvalitu...musi to byt totiz odbornik ktory toho ma uz odoperovane a sice to trva cisto rezanie rohovky 5 min.ale 2 tyzdne potom si v bolestiach a nevidis (ja som sice videla po 4 dnoch a nemala az take bolesti ale je to individualne) kazdopadne som nevidela a museli ma vodit....

hajdylca
25. júl 2009

joan svagrina isla asi aj podla mna kvoli veku, ale hlavne preto ze mala zle vysledky- si myslim, ze tie co sa robia v 16t. a tiez mi spominala to 1% ze jej davali papier predtym podpisat.. a hovorila ze to cakanie- tam sa caka 3 tyzdne na vysledok, ze to bolo asi najhorsie... twiti uplne hore na stranke medzi Tvojim nickom a internou postou su nastavenia, na to kliknes a das bodecku na cakame babo, a datumik poslednej menstruacie, popripade vyplnis ak mas uz baby... a potom Ti budu krasne tyzdniky vedla mena sa odcitavat...

joanna333
25. júl 2009

ano, ta operacia je dost narocna. ja som tiez mala tri dni zalepene oci, a na 4.den ked som pozrela na telku tak som videla len nejake smuhy...aj po tyzdni som mala problem zaostrit na pocitac.a asi mesiac sa mi to dostavalo postupne do normalu. ale poznam ludi, kt. hned zo saly odisli a videli vsetko ostre...proste je to velmi individualne.

hajdylca
25. júl 2009

zuci si bola sikovnejsia 🙂 🙂 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre