Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
1. aug 2009

zuci jj, uz som spokojna, ale asi len do cca 15.08, ked drahy ide opat do svajciarska 😠

kukla som zatial toto, samozrejme por ee, ale kludne napis svoj overeny receptik. mam tu dole pod nosom obchod, takze don skocim, cize ingrediencie niesu probs. x;o)

http://www.dobre-recepty.sk/detail/2322-zapekan...

loginka
1. aug 2009

ja to nejako fakt beriem ako nase more a je krasne

olifcek
1. aug 2009

juj, krasne je to taliansko x;o) ja by som si vybrala to prve a z mora by ma dostala len sol v nom, ktora mi po dlhom kupani tvaricku kusok stipe...x;o)

zucana
1. aug 2009

olif to je tipicky slovensky recept takze ked chces zeleninove tak ja by som robial takto:
veskeru zeleninu co najdes si nakrajas na kusky a das dusit na oliv.olej posolis pokorenis a ked to bude makke tak zalejes smotanou (slahackou rozmiesanou s jednou lyzickou hladkej muky) plech si vymaz maslom pri.oliv.olejom (trochu) zmiesaj uvarene cestoviny (al dente- trosku tvrdsie nech su) s omackou, vylej na plech nastruhaj velmi vela syra tvrdeho navrh a daj zapiect...ziadne vajce by som tam nedavala.....

zucana
1. aug 2009

inak do chorvatska sme chodili ked som mala 14 kazde leto lebo sme tam maly domcek takze som ho taka prejedena bola...a od 16tich som tam nebola...a jedine co mi na nom vadi ze je tam zly pristup do mora...ja mam rada sa rozbehnut po plazi a cmochtat sa tam aj len pokolena a milujem prechadzky po mori s namocenymi nozickami 😀

loginka
1. aug 2009

tak to aj ja, piesok je piesok, najuzasnejsi bol na Kube a to tyrkysove more - doteraz z toho cerpam 🙂

olifcek
1. aug 2009

zucana presne nad tym vajickom uvazujem a syr, ten by tam byt musel veru x;o) jj, urobim to tak x;o)) take rychle, jednoduche a chutne x;o) no a este robene s laskou, tak to bude dobrota x;o)))

zuci jooooooooooooo, alebo len tak si dadnut a nechat sa kolsat vlnami a zadok mat na piesku x;o)

zucana
1. aug 2009

jaj baby akurat mi odisla svokra a som sa preriekla ze sa asi teda budeme stahovat...a ona zahlasi ze aj ona teda pojde tam kde my ked sa tam stavia viac domov...no tak mi teraz povedzte ze co mam robit...

zucana
1. aug 2009

olif ja len jednoduche cestovinky...daj vediet potom ake boli....

cukruska1920
1. aug 2009

Caute...tak mi nakoniec do tej ZOO nejdeme...vonku je dost teplo a nechcem sa motat po tom teple..a keby zacitim ten opici smrad neviem ako by to dopadlo 😀 ale poobede sa chystame prejst do mesta a tak... a co vy?

olifcek
1. aug 2009

zuci ja mam rada jednoduche ale fajneeeee papanie x;O) este sme len teraz ranajkovali salatik s chlebikom, takze obedik bude okolo 15.00 x;o) ale dam vediet, spolahni sa x;o)

to svokra nemoze bez syna, ci Teba zit?

olifcek
1. aug 2009

cukru ja som bola v zoo v bojniciach pocas dovolenky, a opicky mi nevadili x;o) tiez ale bolo hnusne teplo a to uz bolo neprijemnejsie..

cukruska1920
1. aug 2009

oli...no ved to.. keby bolo trosku chladnejsie tak hej...ale sak este budu aj chladnejsie dni a potom pojdeme... juj by som mala ist aj nieco varit ale zatial sa mi nechce 😅

zucana
1. aug 2009

no tak to asi bude vyzerat...kedze jej muz je stale prec ona potrebuje niekoho proste nablizku...aj teraz byvame ze nas deli jedno poschodie s dvoma bytmi ..........akoze nestazujem sa pomaha mi ale odtial potial...

cukruska1920
1. aug 2009

baby nepozerali ste priatelov...boze tam take voloviny trepu az sa to vymyka z realu 😀 FB je tehotna a zahlasila ze ono ma koplo ono ma koplo...a potom povedala ze este dalsich 6 mesiacov sa bude napchavat... baby vas este nekope????? 😀 😀 😀 😀

loginka
1. aug 2009

no zuci, to ti nezavidim, ine je mama na blizku, ale svokra, no..ale urcite ocenis , ked budes potrebovat babysitter 😉
my pojdeme asi niekde do lesoparku, mozno horsky alebo zelezna

olifcek
1. aug 2009

cukru a to ste do Ba chceli ist ? x;O)
jo verim, ze sa Ti nechce...tak urob salatiq, hm? x;oD

zuci tak to verim....ja by som tiez tuzila po sukromi a ked, tak navstevach svokricky, nie al emoc castych a ohlasenych...x;O)

loginka
1. aug 2009

kupila som si maminu - je tam aj repelentna indulona 🙂 a mamu a ja, tak sa vytesujem
nohy hore a citam 🙂
okrem toho varim kapustnicu - dostala som na nu velku chut 🙂

olifcek
1. aug 2009

cukru nem veru nekope x;o)

logi fajn vyber x;o)

zucana
1. aug 2009

logi sak babesitting ok ale to moze aj odtial kde byva teraz ved ten dom co chceme stavat bude 10 min autom 😠
no musim to nejak vymysliet ale uz som informovala muza ktory mimochodom uz zas nakupuje oblecenie ale som mu nakazala prasit domov uz a neminat 😔

cukruska1920
1. aug 2009

oli....mi sme tu uz pomaly piaty rok... isli sme sem hned ako som zmaturovala kvoli robote a tak ale mame len garzonku a tu s dietatom si to neviem predstavit tak niekedy v oktobri, v novembri chceme ist naspat do Nitry...tam mam predsa aj maminu a bude mi moct pomoct lebo ako sa poznam zo zaciatku budem pekne vyhukana

logi...tu maminu mam aj ja... a v Mama a ja je plienka 😀 aj tu mam....robim zasoby 😅

blumka
1. aug 2009

ahojky,
baby, ja som dnes skoro odpadla....mali sme strasnu noc, skoro vobec som nespala, tak som ledva, ledva fungovala doobeda, no ale o desiatej prisiel manzel, zobral malu na ihrisko a doteraz som spala....a teraz mam zasa veget, lebo mala spinka...tak idem nacerpat energiu 😉
my byvame momentalne so svorkou, teda byvali sme sami v jej dome, ale ona sa vratila pred 3 tyzdnami z usa uz nastalo, takze sme tu vsetci pokope....a poviem vam, nikdy viac...len ratam dni do novembra, kedy sa mame stahovat. Mam ju rada, nie je to typicka zla svokra, praveze ona je fajn, ale jednoducho v jednom dome dve gazdine, to nerobi dobrotu...
Ja som v CHorvatsku este nebola, preto ma to tam laka...bola som len v Rumunsku ako male decko s nasimi a potoms mojim manzelom v Karibiku, ale chcela by som vyskusat typicku slovensku dovolenku...no snad o par rokov, ked deti podrastu a dom uz bude postaveny

loginka
1. aug 2009

no nechapem co sa tak trepe za vami , ked nebudete daleko, ved 10 min autom je absolutne nic
treba jej to rozumne vysvetlit, hadam muzik zauraduje 😉

zucana
1. aug 2009

😉 ligo no bude musiet inak letim do BA 😝
blumi no rozumiem ti
ja mam tiez kaoze svokru dobru aj ked je trochu prefikana ako secky talianky 😉 ale mna bere ako svoju dceru ktoru nikdy nemala lebo ma 2 chlapcov a pomaha a vie aka somt akze asi aj preto...

olifcek
1. aug 2009

cukru no my sme v podnajme...mame dvojizbak o rozlohe 55m2, ale v novembri, decembri, by sme sa chceli stahovat do vlastneho, tak uvidime...

mmaarrttiinnaa
1. aug 2009

ahojte uz som spat napapana pizza sa podarila (urobila som az 3) mi byvame v rodinnom dome ktory postavil vlastnorucne moj manzel uz 3 roky ja dvojposchodovy s pivnicou a pôjdom mame aj dve detske izby takze na druhe dieta bol najvyssi cas
aj ja mam tie casopisy mama a ja + plienka a v mamine bola indulona baby na zapareniny ale mala zaruku len do konca novembra tohto roka tak som ju darovala kamoske ktora ma 3 mesacneho chlapceka 🙂

loginka
1. aug 2009

mama aj ja bola augustova? lebo ja som tam plienku nemala 😎 😕

mmaarrttiinnaa
1. aug 2009

logi mama a ja bola julova uz je augustova ? ja som si ju predplatila a dostanem ako darcek kojenecku flasku super je to velmi zaujimavy casopis aj tak by som si ho kupovala a tak budem mat aj pekny darcek 🙂

olifcek
1. aug 2009

hm...mati mas sikovneho muza x;o)

zucana
1. aug 2009

olif no ake boli cestiviny?
ja som robila take plnene placky tortelinove pre muzika s mozzarelou a paradajkou a pre mna s kuracim...
a teraz som to zakoncila magnumom....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre