Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
15. júl 2010

a to tu teraz nichto neniiii? si budem sama kecaat? 😀

olifcek
15. júl 2010

@matesl ani nie, len mi odporucali, ze po operacii by bolo fajn zacat...ale papame len ovocne vyzivky, v sobotu uz zeleninku....a stale i mm x;o)

blumka
15. júl 2010

@olifcek ja zacinam v nedelu s mrkvof...takze skoro spolu zacneme 😀

olifcek
15. júl 2010

@blumka tak i ja mozem v nedelu s mrkvou 😉

selyma
15. júl 2010

no a v pondelok ideme na krv kvoly krvnemu obrazu a mam prinieste aj jej moc, to jej bude asi zo zilky brat, ojojoj, ta si toho vytrpi

selyma
15. júl 2010

v pondelok ideme na krv, kvoly krvnemu obrazu a mam priniest aj Klaudiin moc, to jej bude brat asi za zily, o? ta si toho ale vytrpi

blumka
15. júl 2010

@olifcek sak v pohode daj zajtra, u mna je to otazne ci to bude nedela...to by som chcela ale mozno zacnem inokedy, my budeme na chat, bohviekedy sa vratime.. 😉 ale mm chce byt pri tom, tak asi to bude ta nedela 😀

lenica81
15. júl 2010

@svetlankat ja oriesky nemozem... maly sa mi vyhadzal... joj, ale zajtra asi kupim nejaku zmrzku... 😵

matesl
15. júl 2010

@blumka som sa uz nasla 😀

zoska
15. júl 2010

cafte,
@matesl chybala si 😉
neli spi idem si asi aj ja lahnut, bo som sa pohadala s mm, a mam na hovienko naladu 🙄
tak bruuu

lenica81
15. júl 2010

idem i ja do hajan... dobru... horucava neskutocna, malemu sme nic nedali, iba plienku a je zakryty plienkou, lebo ked sme ho okupali, tak ze este nevyzera velmi na spanok a po kupani bol hore este hodinku a pol a potom odpadol... tak ho nebudeme budit... tak ked sa 1x zobudi na papu, nieco mu natiahneme... 😅 co tipujem do 12 bude... 😀

matesl
15. júl 2010

@zoska bud tu, dostanes sa do nalady, moj mm isiel na pivo...ale aspon doniesol notebook ked dosiel za nami k nasim a teraz u svokrovcov mozem nakukat

lenica81
15. júl 2010

@zoska tak to je mi luto... ☹

inak k tej mrkve, ja hadzem temy od buka, som citala, ze varena zapeka a surova podporuje vylucovanie, tak neviem, neviem... aj mne bolo v tehu zle zo surovej mrkvy...

lenica81
15. júl 2010

@matesl a tebe ako risko... papa uz dobre, alebo este grckate... bo uz sa stracam... 😕

blumka
15. júl 2010

idem aj ja do hajan...deti su nepokojne, obidve sa budia na striedacku..uz ma zacina vazne toto pocasie stvat 😠

olifcek
15. júl 2010

U NAS 27 STUPNOV, V BYTE 30, BLEEE

matesl
15. júl 2010

@lenica81 leni grckame, teraz 3 dni pregrcal, 2 iba tak ze raz, a dnes u svokrovcov zas vysablil az na koberec splechlo...neviem co s tym...a ze lahka forma...no neviem...a vzdy ked ho posadim do autosedacky grca...jak sa mu brusko stlaci...proste vsade chodime ogrcany...a ja s nim...ale uz neriesim, kym jemu to nevadi...

olifcek
15. júl 2010

JA CHCEM DOKUKAT film na markize, no asi nehrozi...bo oliv je na vankusi teplo ...a uz sme mali byt v postielke...len cakam i na mm, ten by mal byt do 22.00 na hoteli

matesl
15. júl 2010

@olifcek ty stihas, aj kukat aj pisat?
a oliv dobre po operacii?
brasko? som sitala ze mu idu ruku robit a ze zas ho museli prispat, ale asi sa to javi dobre, ze?

loginka
15. júl 2010

olif u nas pise teplomer v spalni 33 - hroza, Dominik je teraz v tych teplach v noci po zobudeni stale na rukach, zaspi, poklozis ho a zase je hore, no des, ja uz chcem daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaazd

@matesl, ked zacnes prikrmy bude to lepsie, nam sa to polepsilo

olifcek
15. júl 2010

@matesl ja mam dva monitory...na lavom kon a na pravom telka 😀

oliv super po operacii 🙂 a brasko jo, malo by to byt ok...lem by bolo fajn, keby sa neprebral opat sam, ale odpocival, kym ho oni neprebudia

olifcek
15. júl 2010

@loginka fuj a aj vzduch stoji

loginka
15. júl 2010

olif, mas to premakane 🙂
dnes sme papali bananik , chutiiil,
olif ake vyzivy papate? ovocie len tak nedavas?

baby aky tip na bazenik mate? maju niekde akcie? nechodim po obchodoch, tak neviem

zucana
15. júl 2010

Baby nazdis my uz akoze spime
@zoska co ste sa povadili?
My SME mali v izbe 30 Ale uz chladim a je 27.9 este chvilu a dam iba zvlhcovac inak des o 20.00 vonku 32 stupnov a dazd vraj este tyzden nehrozi a v sobotu oslava vnutri 12 ludi kde nemaju ani klimu
a mame avent magic cup a viete co maju od avent ze varenie pre deti taky hrnie umely na pare ah hned pak pomyxujd ze 80 eur opkati sa?

zucana
15. júl 2010

Inak matesl cAf
a dnes SME prvykratvnekakali ani mrkvu nemali coto ? 🙄

mmaarrttiinnaa
15. júl 2010

ahojte tie horucavx su neznesitelne ani spat sa neda tak som aspon pridala nejake fotky maleho tak kuknite
inak vcera sme boli na preockovanie v poradni Matthyasko mal po ockovani teplotu v noci v tych horucavach a este teplota spotrny bol neskutocne nam lekarka uz povedala ze mame prikrmovat ze mozeme zacat zeleninkou mrkvou a potom pridavat dalsie druhy zeleniny mne sa to zda este skoro ja ho len kjim ani caj mi nechce ani vodu len mliecko a len z prsnika este pockam aspon kym bude mat 5mesiacov . Mame 8 kil a 65 cm
idem skusit spat uz mame v spalni len 28 nie 31stupnov 😒

dorotka2
15. júl 2010

baby, ja citam,ze Viki je nejakamalinka ci co. Mame 64cm a 28.6. 6280g, no teraz ako ju vazimspolu so mnou a ja bez nej ma tak okolo 6500.Alenadruhej strane som rada,lebo menej vlacim na rukach.Namdnes namontovali klimu, tak ja sa chladim v obyvacke, malinka spinka v postielke, no zatial, co som bola v izbe, tak tam sa ta klima nejaknedostala, kupili sme len do obyvky, nechce do celeho bytu koli malej,no mame to tak komplikovane, ze tu mame este jednu chodbicku, tak len dufam,ze nieco pojde aj tam,nie klima, ale aspon trochu chladu. Inak skoro som tu uz zomrela, rano som vypadla z domu, bola somdole v cukrarni,vonku bolo v celku prijemne, aj ked uz bolo teplo, tam je to nejake magicke pri cukroske,ze sa da.No ale ked budem jest kazdy dentolko zmrzky, taknedobre s mojou postavou. 🙂

alex
15. júl 2010

ahojte, tak u nás už konečne pršíííí. Konečne sa dá spať, resp. ja čítam a malý spokojne hajá.
My máme poradňu po dlhej dobe 27.7., budú aj očkovať. Váhu sme posunuli švagrovcom, tak ani neviem, koľko máme, ale naposledy mal 7620g. Asi ich zajtra navštívim a odvážime sa. Ale je to teda riadna váha, nosiť takého sloníka.
Inak lenivý je teda riadne, ešte sa stále nepretočil, len na bok sa dáva, ale zato keď je vo vyššej polohe, napr. v autosedačke, tak sa ťahá sedieť.

alex
15. júl 2010

juj a ešte som zabudla. 30. odchádzame na dovolenku, juj, teším sa. Ideme do Chorvátska, taký nápad zo dňa na deň, ale budeme riadna banda. My, švagrovci a ešte švagrinkina sestra s rodinkou. 6 dospelých a 4 detičky budeme 🙂

maminnka
16. júl 2010

@dorotka2 aj v nasej cukrarni sa celkom da 🙂 mozno mame spolocnu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre