Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
19. aug 2009

spapala som dva rozteky so syrom bambino sunkovy x;o)

zucana
19. aug 2009

aj ja chcem rozteky s bambinom 😢 tu ziadne tavene syry nie su .......................... ☹

olifcek
19. aug 2009

zuci hmmm...ako by som Ti len poslala...ale...asi nebezpecne v tomto teple ☹

olifcek
19. aug 2009

chcela som hned upratovat, ale uz citim hooodne, ze som spala v noci nejake 3 hodky len, mozno menej. idem si ja lahnut, neskor pridem x;o)

zucana
19. aug 2009

chod si len pekne lazkat olif...mamina slubila ze v oktobri donesie tak si este pockam 😎 😉

mmaarrttiinnaa
19. aug 2009

zuci to s tou kuchynou ti nezavidim talianska kuchyna je fajn ale neviem si predstavit nezohnat v odchode take pre nas uplne samozrejmosti ja by som neviem ci vydrzala preto obdivujem vsetkych slovakov ktory odcestuju a usidlia sa v zahranici ja som taky clivek ktory rad cestuje rada spoznavam rozne miesta ale potom hned spat domov 🙂

zucana
19. aug 2009

😒 no marti ale teraz je to najhorsie ked mam chute na slovenske jedla
inak som dopapala tu polievocku paradajkovu s vela nastruhanym syrom co sa tak natahoval mnamky 😅

mmaarrttiinnaa
19. aug 2009

ja milujem syr v roznej podobe hoci len tak nastruham a jem a uz mam inspiraciu na zajtran vyprazan syr opekane zemiaky tatarska mnam uz nech bude zajtra 😀

zucana
19. aug 2009

to som robila vcera 😉

mmaarrttiinnaa
19. aug 2009

ja som vcera mala nenormalnu chut na mak tak som po veeeelmi dlhom case mala halusky s makom 🙂

zucana
19. aug 2009

mak tu tiez neni dostat 😠

mmaarrttiinnaa
19. aug 2009

zuci ☹ do talianska ja asi fakt len na navstevu dovolenku mame tam aj niekde rodinu ale vobec netusim v akom meste musim zistit

zucana
19. aug 2009

akoze talianska kuchyna je fakt vyborna ale naozaj bolo tazke sa prisposobit a musim si robit aj moje jedla...

dianab
19. aug 2009

Čaute babenky! Pozerám, že sa bavíte o tal. kuchyni, pre mňa až príliš aktuálne, práve vrstvujem lasagnu do pekáča... 😎 Máte radi lasagnu? 😎

mmaarrttiinnaa
19. aug 2009

joj diana ja som robila lasagnu raz v zivote aj sa vydarila ale jedla som ju uz viackrat a velmi mi chutilo musim si dakedy zas spravit asi cez vykend 😉

mmaarrttiinnaa
19. aug 2009

idem ja uz spat spm uz dost unavena dobru nocku vsetkym 😉

dianab
19. aug 2009

Dobrú nôcku Marti 🙂

zucana
19. aug 2009

ciao dia lasagne sa v taliansku nazyvaju siroke rezance a lasagne sa volaju pasticcio ;)
moja svokra robi najlepsie na svete a to potvrdi cela moja rodina 😉 s ragu co vari 5 hodin 😎
inak som sa vratila z prechadzky a dojedla tu polievku co som mala mat este na zajtra...velmo sa mi vydarila a dala som asi moc cesnaku lebo take (prdy) stiplave mam ze ma az stipe zadocek 😀

blumka
19. aug 2009

ahojkyyyy...no my sme dnes mali rusny den...
lasagne mam rada ale teraz v tehu mi vobec neberu... 😅 ale inak tal. kuchyna je po slovenskej moja najoblubenejsia

zoska
19. aug 2009

zuciii 😀
ja som prisla domov akurat, chodim kazdy den starku pozriet - ta co je po porazke, teraz je u nasich, chodim jej citat, pripadne ju nakrmim a tak...

ja som dopapala rizoto s nastruhnym syrom 😎

zucana
19. aug 2009

nazdis blumi a co ste porabali ked rusny? ja veru velmi nerusny...doma s klimou compom a knizkou a telkou a omeletou a polievkou a trosku upratala spodok 😖 teraz som mala vecernu prechadzku po teple bez slnka

zucana
19. aug 2009

cau zosi pekne od teba...som citala jak si sa dnes porozculovala chuda moje...
rizoto budem mat zajtra s cukinami a syrom svokra bude robit jej robim radost nech mi nieco spravi a ma zamrazene take uvarene cukiny tak to bude mat rychlo...

blumka
19. aug 2009

jaaaj zuci, domace nezhody 😖 ale to je na dlhe rozpravanie 😉
my sme boli tiez na vecernej prechadzke s Terezkou..fajne sa unavila a uz spinka

zoska
19. aug 2009

cukinu s rajcinami na oliv. oleji som si robila na obed 😉

rozculila som sa ale len na chvilku, potom mi to uz aj smiesne bolo...

zucana
19. aug 2009

supis blumi tak sa tu s nami mozes uhniezdit... 😉
inak nezavidim domace nezhody ale len s muzikom?
mne dnes svokra vola ze bola na tom vikendovom dome (20km odtialto) a ze je tam tam veternejsie a ze dobre sa tam lezi a ja ze dobre....veruze s nou zajtra nejdem 😎

zoska
19. aug 2009

jaj blumi domace nezhody 😖 my mame tiez teraz, teda ja nie, ale moj ocino so surodenca, takze mna sa to len tak nepriamo, ale stve ma to dost.... jednoducho ludska hlupost nema hranice, asi tak by som to v tomto pripade zhrnula...

zuci 🙂 ty a tvoja svokra 😀
ja svokru nemam, ale zato svokor je za tri svokry niekedy...

zucana
19. aug 2009

zosi ved my mame srandu...som jej dnes odniesla ochutnat to kinder coko fresh co som tu odporucala 😉

blumka
19. aug 2009

zuci, stale to iste dookola u nas..praveze nie s muzikom, trosku sme sa pochytili so svokrou a potom sa este aj ona pochytila so svagrinou...normalne ma to uz zacina stresovat ☹

zucana
19. aug 2009

jaj este ste u nej v dome zejo?chuda moje...ja sa nastastie nechytam my sa iba tak podrypkavame 😒
vydrz este mojka

blumka
19. aug 2009

no budeme tu do novembra 😒 ...ona je fajn, len mam trosku iny nazor na iste veci a to dost dolezite veci...no co uz...ale uz je ok...ona je taky typ, ze sa pochytime a uz o 5 min sa rozpravame akoby nic...sice som si porevala ale uz je ok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre