Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
23. aug 2009

ja ryby moc nemozem..blinkam z nich...i ked...mozno uz by som mozno nie...

silta
23. aug 2009

ahojte prave som zistila ze mi admin vymazal fotku len preto ze som na nej nebola ja ale moja dcera velmi sa ma to dotklo!!!!! pretoze je nevidim na tom nic zle ze si dam do pasu fotku svojej dcery i ked casom som chcela tu fotku zmenit na inu vhodnu spolocnu.prestalo ma bavit toto forum 😠 fakt som nastvana 😠

blumka
23. aug 2009

silta, to su pravidla fora..kazdy kto tu je by mal s nimi suhlasit 😉 vykasli sa na to, daj si nejaku spolocnu a pod pokecat

silta
23. aug 2009

ahoj blum uz ma to preslo ja viem ze su to pravidla ale ja som uz davnejsie mala foto malej a nikomu to nevadilo

blum a terezka uz cosi rozprava tej mojej sa akosi nechce 🙂

blumka
23. aug 2009

silta, chapem 😉 vela dievcat sa na to stazuje, no admini asi nestihaju vsetko..
no nasa praveze rozprava az az...uz davnejsie som to chcela spocitat...mozno dnes to urobim, ze kolko slov ovlada...ona uz aj spaja slova dokopy. My s nou vela znakujeme uz od jej 10 mesiacov, takze mozno preto sa aj rychlejsie rozkecala...ale mamina mi hovorila,zevraj ja som uz pred druhym rokom plynulo kecala, tak to ma asi aj trosku po mne 😀

zucana
23. aug 2009

cafte tak my sme sa vratili vonku...teplo jak viete kde a v ikea milion ludi takze sme sa otocili a sme doma...hroza kedy to uz skonci...
inak blumi z tej cibule mi je na 2 veci ale musim vydrzat som si dala 3 velke lyzice na obed a este si dam na veceru je tam vela stavy....
silta mne vymazali foto zo svadobnej cesty a nechali iba tu z NY ....

olifcek
23. aug 2009

zuci ja cibulovy sirup od mala nemozem, odkedy som sa z neho....takze ja len ten vytlaceny citron 4x a lyzicu medu /polievkovu/ zmiesam a vypijem. pomaha mi to na vsetko/chripka, hrdlo a pod./ x;o)

zucana
23. aug 2009

olif aj to som si uz robila ale nemam citron uz...
idem pozriet k svokre ci ma...ale mam tam trosku bieleho tak radsej pojdem zajtra k obvodakovi...ach dokelu stale nieco...

olifcek
23. aug 2009

zuci jj, mne to vzdy zarucene za tri dni pomohlo x;o) robila som si to ale 3 x denne ale jasne, zajdi k lekarke, mala by pomoct x;o)

janielah
23. aug 2009

ahojte dievky 🙂 kde ste rano boli??? vy ste take spachtosky 😀
olifcek, ty budes mat dievcatko, fakt, uz to viem 😀
zuci, co nove? kukala si fotky?

mmaarrttiinnaa
23. aug 2009

ahojte ja som dnes mala trasne rozlietani den az teraz som sa vratila docitala vas a aspon vas pozdravim a idem spinkat inak dnes som neodolala a kupila malinkemu 2 bodiky mam velku radost potom pridam foto zatial sa majte a dobri nocku vsetkym

janielah
23. aug 2009

dobru mata a neboj, ja som vcera tiez neodolala a kupili sme troje body 🙂

blumka
23. aug 2009

baby, manzelovi dnes zomrel manzelov dedusko ☹ ...taky fajn clovek to bol...

olifcek
23. aug 2009

janie jak dievcatko???? podla coho? x;o) drahy by rad dievcatko, ale ja rada chlapceka,tsssss

mati bru nocku

ja som dnes na serialikoch....preto som tu pomenej 😉

janielah
23. aug 2009

olif, lebo ti smrdia rybyyyyy, aj mojej segre vzdy smrdeli, uz ked sa vysmazali a ma dve dievcatkaaaa 😀
nerozculuj sa, to su take babske reci, a ja tiez radsej chlapceka chcem, no ale ja rybicky vela papam, uplne mi chutia, ved teda aj vzdy chutili 😵
a jake serialiky ti este idu ??? ved uz ziadne nejdu...
blum, tak to mi je luto...velmi, mne sa take stalo skoro pred rokom a stale to nie je ok a ani nikdy nebude..,.

blumka
23. aug 2009

jani, takze ked mne ryby nesmrdia bude chlap? 😀
ked odide milovany blizky clovek, tak to uz nikdy nie je ok ☹ ...
Mne tu este strasi moj maly strasiak...spala dnes styri hodiny poobede, tak sa jej teraz vobec nechce...a uz vidno ze jej choroba prechadza...divoci tu ako taky maly diablik 😀 ..

olifcek
23. aug 2009

janie ale mne rybky vonaju, len, co som z nich naposledy blinkalam tak som uz neskusila, mam strach 😕

ale nerozculujem x;) ved tak ci onak dobre bude x;o))))

serialiky, co mi drahy pusta na notaku x;) trava a ako som spoznal vasu mamu xo) tak toto kukam dnes. a uz aj filmiq sme pozreli, volal sa posadnuta x;) prenasledovala jedna zena muza x;o)

olifcek
23. aug 2009

blum dedka je mi luto...ale verim, ze odisiel pokojne....

janielah
23. aug 2009

tak, budem vasa vestitelka 😀 blum bude mat chlapceka, to je jasneeee, inak tak isto ako ja 😀 😀 😀
olifcek ty budes mat dievcatko, ale ked sa donutis jest viac ryb, tak by to mohol byt este chlapcek 😀 😀

(dufam, ze aj vy sa smejete a nedotkla som sa vas 😀 )

blumka
23. aug 2009

olif, zaciatkom tyzdna spadok, udel si hlavu, mal krvacanie do mozgu...posledne dni uz len lezal, dychlai za neho pristroje... ☹

janielah
23. aug 2009

blumi, u teba jasne vidim, ze je to Tomasko 😉

blumka
23. aug 2009

jani..tak mna si sa vooooobec nedotkla 😀 😀 ... no som zvedava...este si pockam mesiac a potom ti napisem, ze si mala pravdu 😀 😀

blumka
23. aug 2009

jani, mas nejaku gulu? alebo z oci mi to citas? 😀 😀 😀

janielah
23. aug 2009

ano, ano, i ja by som si chcela, aby mi to vyslo, teda u mna urcite, ja velmi rada by som mala takeho maleho pipika 🙂 ja idem do poradne presne o tri tyzdne, tak sa uz neviem dockat...
aha a tu mi uz dnes pise, ze som 17 tt a mne sa to meni az zajtra...teda aspon si myslim..
ozaj, zajtra by sa tu uz i Zusika mala ukazat, ona bola v Tatrach, vsak?

janielah
23. aug 2009

blumi, ja som taka internetovo-senzitivno-predvidava...to je jasne....co nevies ???
😀 😀 😀

blumka
23. aug 2009

😀 😀 dam ti za pravdu o mesiac, plati? 😀 😀

zucana
23. aug 2009

cafte baby boli sme sa prejst...ked zaslo slnko...bolo lepsie...muzi mi nadava ze smrdim od cibule a dala som si teraz aj ten citron s medom a na noc si este vyplachnem solou nech to aj slahne...zajtra pre istotu pojdem sa ukazat nech som kludnejsia 😒
jani a ja co budem mat? 😀
blumi mrzi ma to...uprimnu sustrast muzikovi....olif ty tv maniacka 😎

blumka
23. aug 2009

zuci, dakujeme..
mala si muzikovi ponuknut cibulu, ze budete smrdiet obaja 😀

zucana
23. aug 2009

on by sa dovracal 😀

janielah
23. aug 2009

blumi, tak plati, a vymysli mi aj co dostanem za odmenu, ako vychytena vestkyna, dobre? 😀
ahoj zuzik cubuliacik, povedz manzelovi, ze vlastna manzelka mu nikdy nemoze smrdiet, a ked aj tak bude mat nieco, tak na neho co najcastejsie za trest dychaj 😀 nech si nemysli, ze manzelstvo je len o zabave 😀
no a k tej predpovedi.....hmmmm....pockaj, strasne sa zamyslam....mam, ty budes mat tiez chlapceka, lebo nevracias a si pekna 😀 😀 😀
(inak mi nesibe, fakt, neviem co to, snad asi nejake hormony 😀 )

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre