Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zusika
autor
26. aug 2009

co mate nove kocky??
nejake zasadne zmeny nastali za posledny tyzden co som tu nebola? uz viete niektora "co to bude" ??

dianab
26. aug 2009

Ahoj... Zusi, ja som sa rozhodla, že to ani nechcem vedieť, čo to bude, ale mám problém.. manželik to asi nevydrží!! Ten by to chcel vedieť hneď teraz. Ja vážne neviem, čo mám robiť, lebo mi ide s tým píliť uši a hlavne, keď ideme toho 16.9. na UTZ. Ja som taká... že mu aj tak asi vyhoviem... lebo keď on sa tak teší a stále o tom hovorí a nikdy nevie, ako má hovoriť, či o chlapčekovi alebo o dievčatku. No.. však sa dáko dohodneme 😎

Vy to chcte vedieť?

matka331
26. aug 2009

ahojtee.....ja som na 3D objednanaa 22.09.doktorka ma objednala ze vraj je tam lepsie ist az po 20 tt....jasom tiez zo zaciatku citila takee bublinky a teraz uz citim aj takee slabee kopanceky....a ked lezim na chrbatiku tak hocitim raz dole potom troska vysie citiim takuu tvrduu malicku cast bruska 🙂

blumka
26. aug 2009

dianka, tak nech lekar povie len manzelovi co to bude 😉 on bude vediet a ty budes mat prekvapko..no len nech sa potom neprekecne pred tebou 😀 😀

olifcek
26. aug 2009

komarik no ja ked som s alekara opytala, ze ak nevydrzim nevediet pohlavie do svadby, a oni maju dovcu, kam mi odporuca ist, tak mi vypisal papier na 3D, na vlastnu ziadost pacientky...ale to bude asi zbytocne drahe, najma, ked na morfolofickom sa uz pohlavie dozviem, ze jo?

blum ja tomu tiez tak rozumiem, ze 3D len ak chceme...x;)

kakatka1
26. aug 2009

Ja urcite chcem vediet, nevydrzala by som do porodu, uz teraz som moc zvedava 😀 No sone zalezi aj od dokyho aky je ochotny, mne uz pri prvom velkom ultrazvuku prepinal na 4D a mame z toho aj 2 krasne foto. Musim niekedy pridat do albumu, len akosi nestiham alebo zabudnem 😅

olifcek
26. aug 2009

diana ja to chcem vediet. ved...lekarke povedzte, ze Ty to vediet nechces ale ocko ano, tak nech to povie en jemu a jeho popros, nech Ti to neprezradi x;OD

blum, hehe, presne x;o)

dianab
26. aug 2009

Olif, Blumi ... xixi, no keď to už bude vedieť mužík, tak myslíte, že to zasa vydržím ja ??? 😀 😀 Takže je rozhodnuté budeme to vedieť... starký sa bude tešiť, ako som sa rozhodla 😀

zusika
autor
26. aug 2009

ja sa riez pohravam s myslienkou, ze to nechcem vediet.... mm je to jedno... ze ako sa rozhodnem.... ale okolie to nejako nechape.... ale ved si myslim, ze to ci to bude dievca alebo chlapec nijako neovlpyvni to ako velmi budeme nase babo lubit.... no neviem.... niekedy v oktobri by som mala ist na 3D a dovtedy sa rozhodnem 😉
a mozno sa to samo ukaze aj na obycajnom usg.

olifcek
26. aug 2009

diana nove foto jo? x;o)

zosi nejde o lubenie...ide o to, vediet, co budeme mat x;o) je jasne, ze baba budu lubene, nech uz budu dievcatka, ci chlapci x;o)

zusi na 3D ides na vlastnu ziadost, jo?

dianab
26. aug 2009

Zusi.. možno sa fakt ukáže... a presne... aj mne je to jedno, čo to bude, len aby bolo zdravé.. predtým som si myslela, že to je taká klišé veta, ale teraz keď som fakt v tom, si uvedomujem, ako velmi mi na zdraví záleží a či chlapček, či baba.. je mi jedno. Hlavne keď počuješ, čo všetko sa môže stať... ☹

kakatka1
26. aug 2009

Zusi, jasne ze aj na obycajnom to je mozne vidiet, zalezi od babetka ako je otocene. Ja som pri Simkovi vedela od 20tt ze je chlapcek a tiez mal predtym 2D. Inak baby ak niektore uvazujete o 4D doporucujem BN,ak to nemate daleko, robia tam kazdy stvrtok, robi to primar z PE, objednava sa popredu a cena okolo 40 eciek. Je tam moznost dvd-zaznamu a foto. Zatial som pocula iba samu chvalu. 🙂

dianab
26. aug 2009

Olif... no.. hej, nie je nejak super, ale inú, de som sama nemám. Všade sme spolu na fotkách 😎 ale už som tú svadobnú chcela odtiaľ dostať, nie žeby mi vadila, ale to mám na moja svadba, tu som chcela mať iné 😉

dianab
26. aug 2009

Kakatka.. 40 EUR? Uf.. 😅 .. ja som myslela, že na Slovenku je to lacnejšie. Veď my sme boli v Pesti, v HU a tam to bolo teda fakt také na úrovni... zariadenie ultra moderné, vybavenie špičkové, obrovská plazma s kinom pre príbuzných 😉 No ale však každý musí z niečoho žiť 😎

zusika
autor
26. aug 2009

katka, aj ja idem na 3D/4D - ja to povazujem za to iste.. robia to aj u nas... DVD+hudba+fotky.... ale hlavne skontrolovane babo....
a olif, ano - idem sama za seba, nemyslim, ze lekar na toto odporuca - resp. ze by nejakym vymennym listkom doslo k znizeniu semy - tiez to je u nas za 40€, cez vikend 45€....

zucana
26. aug 2009

no baby vy ste sa nejak rozpisali hned z rana...ja poslusne hlasim ze som sa o 3 rano zobudila na to, ze som asi prehltla tu bielu bodku z mandli ktora tam uz nie je tak na jednej strane som rada a na druhej zasa rozmyslam, ked to bol ten hnis jak spominala jani ze ci je to ok 😒 ale tak doky by mi povedal resp. by to odstranil sam nem?
inak potom som nemohla zaspat...potom som sa zobudila o 6tej nemohla zaspat a proste ako obycajne ..
v piatok mi pride kamoska z BA do nedele tak sa moooc tesim
olif podla mna ked pojdes dnes na sono a ukaze sa babo uz ti bude vediet povedat
ja tiez dnes idem a uvidim a dufam teda ze bude vsetko oki lebo ja este nic necitim 😢
a pribrala som 4 kg
a gratulujem k dobrym vysledkom !!!!!!!!!!!!!!!!!! tesim sa a dufam,ze aj ja budem podavat dnes len dobre spravy...zejo olif? aj ty ides?

zucana
26. aug 2009

zusika a ako bolo v tatrach?

blumka
26. aug 2009

baby, 3d a 4d nie je to iste...3d su len fotky, 4d je video...cize uvidite babo ako sa smeje, kruti, kyva vam atd

zucana
26. aug 2009

no ja sa no to 3d a 4d spytam ale podla mna tuto nehrozi...
inak baby ake mate bruska?uz rastu?zusika olif???vy ste asi takako ja

zusika
autor
26. aug 2009

Zuci, ani ja nic este necitim, aj ked som mala minuly pocit ze citim bublinky, ale to bolo mozno iba tou dlhou cestou v aute....
ja som +2kg....
no a Tatry boli uzasne a nadherne.... aj ked sa nam cestou tam pokazilo auto a cestu sme si predlzili o 5 hpdin, ale nasli sme autorizovany servis a opravili nam to, tak sme mali stastie v nestasti.... a ani to nebolo take sialene drahe ako sme cakali... no zly zaciatok, vyborny koniec..... aj sme turu mali, aj lanovku... no ved pourite, ak sa vam chce ... http://www.facebook.com/album.php?aid=2031194&i... 🙂

Blumka, ja viem, ze 3D a 4D nie je to iste.... to je jasne - 4 rozmer je cas.... ale ja to tak beriem, kedze obo robia tam kde idem.... preto to nerozlisujem.... 😉

silta
26. aug 2009

kakatka a ty si z PE?ja pochadzam z PE 🙂 .v BA byvam len 6 rokov

dianab
26. aug 2009

Zuci, čau! Ako to, že v Taliansku nemajú 3D al. 4D? Čo je to taká novinka alebo čo?

kakatka1
26. aug 2009

V PE byvam asi 10r, predtym z blizkej dedinky.

zucana
26. aug 2009

dianka maju ale asi najblizsie v Bologni...musim sa opytat ale v nemocnici mi nevedeli povedat...
zusika jake su tie tatry krasne .....

dianab
26. aug 2009

Inak ja som + 3kg a zrejme iba na brušku, lebo vraj inde nevidno, že by som pribrala, takže ok 😉

zusika
autor
26. aug 2009

juj, Zuci, rastu.... ale zalezi na tom, co mam oblecene..niekedy je to vidiet, inokedy nie... skor akoby som iba tak pribrala..... ale ked mam tehu gate, tak tam je to uplne jasne a zretelne... dokonca sa ma na dovodlenk jeden chalan pytal, ze ci som vo stvrtom mesiaci...to ma sokovalo.,ze ako sa trafil 😀
ale na druhej strane sa mi tento tyzden stalo, ze ma chvalili ze vyzeram lepsie ako pred par tyzdnami.... ze dokonca stihlejsie ....ale to som mala uzke nohavice...tak ma to obavilo.... ale je mozne, ze v tvari som pochudla... ale to este pred tehu...
no ale vzdy vecer doma si rastuce brusko pekne hladkam a verim, ze to male ma citi.... 😀

dianab
26. aug 2009

jaj, už mi to došlo... v Tal. majú, ale nie v Tvojej blízkosti 😉

Zusika.. aj na mne to iba môj manžel vidí zatiaľ, lebo on ma vidí nahú 😎 A najlepšie pozná moje telo a hovorí, že mám krásne tehotenské bruško.. to je najlepšia chvála no nie? 😉

mmaarrttiinnaa
26. aug 2009

zusika krasne fotky priroda nadherne 🙂 normalne ti zavidim tak v dobrom 🙂

zucana
26. aug 2009

ja uz tiez mam trochu brusko ale aj prsia mam take velmi naplnene 😎
ked bude vsetko oki dnes dam vecer foto aj vy baby by ste mohli 😉
diana je to krasne...zo mna si ten moj robi srandu ze aka som gulka 😕

alex
26. aug 2009

zusi krásne fotečky.
Mne sa zdá, že sa ten rast bruška nejako zastavil, nevidím nejaké zväčšenie.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre