Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

mmaarrttiinnaa
10. dec 2010

@maculik ďakujem za radu idem mu spraviť

maculik
10. dec 2010

@dorotka2 aj my mame ten ekzem na lickach, Petrik to mal aj ked sa narodil, tak asi 2mes to mal, potom ako sa oteplilo to zmizlo a teraz zase. Ten krem od Biodermy mame aj my, skusim mu to teda natriet. Inak som na to pouzivala taky vazelinovy krem Penaten z DM, ale som ho stratila a teraz ho v DM nemaju.

kocky, s tou tekvicou neviete poradit, ako a a s cim ju mam varit?

inak, my sme sa rozhodli, ze nebudeme nosit nase a Adel.darceky na Sk a potom zase spat, dame si ich tu a tym padom asi bud.tyzden spravime stromcek, nech si ho aj uzijeme a bud.nedelu al.pondelok vecer si tie darceky rozbalime tu. Potom u nasich bude dalsie rozbalovanie a u svokrovcov dalsie. Takze budeme mat 3 Vianoce, ale jasne, ze len jedny take naozajstne, s kapustnicou, kaprom, rannym zdobenim stromceka a celou tou stedrovecernou vonou 😵

blumka
10. dec 2010

@maculik ja mam tu tekvicu v chladnicke a chystam sa ju urobit so zemiakmi...len uvarit vo vode...nedavno som z nej jedla poliveku mixnutu a bola bombasticka...

@zucana ked pises o tom aky si madar, mne vcera zahlasila terezka: mami, aky ty mas velky rit 😀 som sa smiala asi polhodinu 😀 😀 😀

maculik
10. dec 2010

@blumka a masko alebo nieco k tomu?

dorotka2
10. dec 2010

@maculik ja som tekvicu robila tak, ze zemiacik, mrkvicka a ked uz to bolo,supla som mm, ako omacku a k tomu cestovinky, a bolo mnam, teda viki chutilo

dorotka2
10. dec 2010

@dorotka2 a este som tam kidla kuracinku, som zabudla, mam namrazenu

maculik
10. dec 2010

no, tak som nakoniec dala varit zemiacik, dynu a k tomu dam kuracie masko 🙂 Mrkvu mam len taku velku, zvadnutu, tak to nechcem davat a cestovinky skusim k tomu pridat na veceru, teda tarhonu asi 🙂

olifcek
10. dec 2010

nejdem docitavat baby...

@svetlankat @blumka uz sme napapane, oblecene... len musim pockat na pani postarku... poslala mi po panovi postarovi vacsiu postu a musim na nu pockat, aby som jej to podpisala...

svetlankat
10. dec 2010

@olifcek my sme uz doma z vonku, tak vas budeme cakat

lenica81
10. dec 2010

@maculik ja som varila s bars cim... ale napr. v nedelu sme mali s cukinou, zltkom a cestovinami-pismenkami... zbastil mi 3decovu flasku fukotom... 😅

zucana
10. dec 2010

@dorotka2 oki kupim
ozik @maculik nejake zlepsenie po tych homeo?
ja peciem lososa so zemiakni, rajcnkami a cesnakom....a svokra mi doniesla gnocchi tak akoze mohla mi rano povedat...takze budu na zajtra
no a vecer ideme na vianocny vecierok k tej kamoske co jej rok a pol stary chlapcek placka ked vidi vikinku tak berieme pizze a snad bude dobre 😉

maculik
10. dec 2010

@lenica81 diky 🙂
@zucana teraz nejdu zubky, tak nedavam, kedze si hovorila, ze to je len na zubky, tak setrim 🙂

maculik
10. dec 2010

kocky, idem ja na par hodin off, chcem sa napapat, kym sa P.zobudi, uz spi skoro 2h, tak to asi bude coskoro.
pojdeme potom von, pre Adelku a potom este nakuknem 🙂

blumka
10. dec 2010

..baby, volala mi mamina akurat...sesternicin malicky prave zomrel ☹ ☹ ☹ ☹

olifcek
10. dec 2010

@blumka ☹ ale takto je mu lepsie.. asi by nebol zdravy 😢

my vyrazame za @svetlankat, paq ku @blumka

zucana
10. dec 2010

@blumka to je mi tak luto....chuda male a aj ona....uprimnu sustrast a snad zistia co im je a budu moct mat zdrave babatka 😔

svetlankat
10. dec 2010

@blumka uprimnu sustrast, je mi to luto,

svetlankat
10. dec 2010

@olifcek Oli za aku dobu asi dorazite, cca?

dorotka2
10. dec 2010

@blumka uprimnu sustrast, drzime palceky na uspesny pokus, aby mali krasne babatko, hlavne zdravucke

blumka
10. dec 2010

jj, baby, ja viem..takto to malo byt, takto to je...len si ani nejdem predstavovat aka to musi byt bolest pre rodica, stratit dieta...a este takto pred vianocami... ☹ ☹

@olifcek @svetlankat no ved uz podte, bo mi rohy z terezky narastu 😅

lenica81
10. dec 2010

@blumka 😔 boze, nech mu je v nebicku dobre... 😢

svetlankat
10. dec 2010

@blumka ja uz cakam len na Oli

olifcek
10. dec 2010

@blumka ale mi je do placu z tej straty. Nechcem na to mysliet, no neda sa...pripomina mi to vlastne pocity strachu a zufalstva. No mali sme stastie. Verim, ze uz i sesterka ho bude mat... Snad to uz ale nevzda. Uprimnu sustrast...

olifcek
10. dec 2010

uz v brike

dorotka2
10. dec 2010

baby, kde ste prosim riesili tie stoliky,tusim @olivcek a @blumka ich mate, ake mate?

blumka
10. dec 2010

@dorotka2 od FP

lenica81
10. dec 2010

baby, prajem pekny vikend... ja sa lucim, dnes este ku gynekologovi, potom vianocny vecierok... 😀 to je program...
zajtra ideme doobeda ku kamoske v mosoni, do nedele a potom hadam v nedelu poobede na navstevu, tak mozno az v pondelok sa ozvem...

majte pekny vikend, a @zoska, rychlo sa vystrabte, nech ste uz domka.. 😔

jaja32
10. dec 2010

@blumka juj, je to nespravodlive ☹

olifcek
10. dec 2010

@dorotka2 poslem link, len musim byt za pc, ci notakom, teraz tukam z mt. @blumka @svetlankat bolo perfektne! Dakujem i za odvoz! @garonka @lienka2 skoda, ze ste si nenasli cas. Miska ozaj sama chodi, sikovnica! Tete z fleku povie basnicku a juli je zlatunka sikula.

olifcek
10. dec 2010

@svetlankat aka skromna a pritom jej Miska sama chodi uz 2,ci 3?tyzdne!wow! @blumka a Ty a Tvoj mm, super par, fakt! Mala som skvely dnik, moc dakujem! Chlebiky i kavicka boli mnam, @blumka

olifcek
10. dec 2010

moj mm zlaty, prisiel, priniesol mi darcek, sportovu tasku, poprosila som, ci mi na postu zbehne, a uz sa aj otacal, chi. Chcela som tam ist cestou dom, no kedze nas mm @blumka zaviezol, plan padol x:o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre