Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

matesl
16. feb 2011

@laxity ja si tiez myslim, ze keby maly nebol ockovany aj on to ma horsie, takto len trocu redsie pokakal a asi den drcal, raz prudom, inak tak normalne ale asi 3x. inak ma len soplik...som rada ze bol ockovany inak by sme skoncili s nim v spitali

maculik
16. feb 2011

@matesl prosimta, daj mi zajtra veidet, ktore su to tie chamomila, teda ci zelene alebo modre, alebo ake. Ja poznam totiz len 5CH (zelene) a 9CH (modre). U Adelky tie zelene zaberali, u Petrika vobec, skusala som aj ked mal koliky, a nic. Ale mm ide na Sk teraz, tak by som svokru poprosila, nech ich tam niekde objedna a skusim aj ja.
a len raz denne, vtedy vecer? A kolko guliciek?

my sa hrame, boli sme v meste, mala som stretnut kamosku, ale neprisla, ani tel.nebrala, tak neviem, co sa stalo. Ale neva, aspon sme sa s detmi presli, kupila som do mraznicky mafiny a Adelke novy hrncek, lebo ten, co mala, Petrik tresol o zem a praskol (umely).

No nic, P.reve, asi ma hlada, tak idem k nim 🙂

a ozaj, v skolke ma zastavila riaditelka, ze od 1.8. prijali Petrika do jasli. Takze ak ma naaaahodou zoberu do skoly, tak sa nemusim starat, ked budem lietat hore-dole na skusky a pod.

matesl
16. feb 2011

@maculik dam ti vediet, dala nam 30CH a 1x 5g o 17 vecer

matesl
16. feb 2011

@maculik na ete som nasla obrazok, tieto su fialove 😉
http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.d...

svetlankat
16. feb 2011

@matesl krasne miery

maminnka
16. feb 2011

@zoska @laxity @olifcek @jja @mmaarrttiinnaa @jaja32 @zucana @avaka @garonka @lenica81 @selyma andrea2603 @maculik @katina2209 dakujeme za blahozelenia, dievcence!

@zoska a @garonka aj vasim drobcom vsetko najlepsie...

ja som v tomto desnom pocasi dnes uspesne zvladla cestu BA-BB a spat, aj oslavu pripravit 🙂 tak som rada

laxity
16. feb 2011

@maminnka ja som vravela, že ty si super mamina šikovná 🙂

alex
16. feb 2011

@maminnka Natalke prajeme všetko najlepšie k prvému rôčku! Aby bola zdravá a stále taká spokojná a šťastná a robila vám veľkú radosť! 🙂

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zoska
16. feb 2011

ahojte opat 🙂
dakujemeeeeeeeeeeee za blahozelania, ste ma potesili velmi 🙂 🙂

@maculik @matesl my mame chamomillu zltu tubu 15CH a davam 2krat denne 5 guliciek, obcas to zaberie krasne, obcas nepomoze nic
cim vyssie cislo tym vacsia koncentracia tusim, asi preto ma Maťka davat len raz denne
my mame 15tku od zaciatku od dr. poradenu
Mati Riskovi skore uzdravenie 😉 , nasa Neli ma inak 82 cm 😅

blumka
16. feb 2011

vsetko najlepsie drobcekom @zoska, @maminnka @garonka 😵

matesl
16. feb 2011

@zoska fiiiha, to je ina modelka 😵 ma byt po kom
si pisala ze si pribrala, ja som teraz co som mala problemy dala este 1,5 kg dole, takze mam o 4,5 kg menej ako pred tehu 😅

avaka
16. feb 2011

baby,
@zoska @matesl,ake mate dlhe deti 🙂 to budu modely.. 🙂
@andrea2603,tak som to s tym pomarancom pototo...? 😕 😒 uz som jej ho asi 3x dala....ja som myslela,ze by sa hned vyhadzala....a ozaj,uz som sa to raz pytala....moze mat alergiu,aj ked jej tie IG cka vysli dobre?no ja neviem,co jej davat jest,teraz mi zje akurat hrozno,ale aj to prestane,ked ho bude mat stale... 🙄
@katina2209,aj nasej velmi chutila ryba,na vianoce ochutnala,ale odvtedy som nedala,tak skusim....aku si robila?
@zucana,chudatko VIKi 😔 inak podla tych tabuliek,by nam asi tie topanocky boli na jar veru male...a ked pises,ze maju 12cm,tak urcite,lebo teraz by sme minimalne take potrebovali 😕 ,,asi sa fakt treba podla znacky riadit....no skoda,lebo sa mi fakt velmi pacia...
@maminnka a torta aka? 🙂

katina2209
16. feb 2011

@avaka rybka mu chvalabohu chutila zjedol pekne co som mu nalozila spenila som cibulku na olivovom oleji na to som na drobno nakrajala file z tresky tusim, dala som trosku rasce,trosku soli a trosku cervenej papriky a podusila som a potom som to pridala do pyre a chutilo...chvalabohu aspon nieco dnes zjedol lebo na olovrant asi pol jablcka sa prplal a vecer par lyziciek kase no slinta ako pes baskervilsky 😀 tak pojdu asi dalsie zuby normalne mu tie slinky tecu ako keby mal slintavku...

@matesl nas Matko ma 9500 gr. a 79 cm tak vas je dost tak akurat 🙂 hlavne nech uz ste zdravucky potom daj vediet ako zabrali tie homeopatika nech kupim aj ja ci sa to da iba na predpis?
@zoska Neli naozaj modelka no to urcite po maminke

zoska
16. feb 2011

baby trosku od veci... nasla som lacnejsie ale krasne obliecky, tieto som objednala.... je to bavlneny saten, ten mam najradsej na oblieckach...satenove nemam moc rada, prilis sa šmýkaju 😅

http://www.lacneobliecky.sk/product_info.php/cP...

jja
16. feb 2011

@avaka ahoj, prosim ta napis mi do IP ako si robila malej tu fasirku...neviem to najst 🙂 ako ste zvladli dnes plavanie? preco vas dali tak neskoro? my zajtra zaciname 3 kurz a stale sme 12.20...

jja
16. feb 2011

@zoska tvoja Neli o chvilu dobehne aj nas 🙂 myslim vyskou, lebo vahou pochybujem ze nas niekto dobehne 🙂
obliecky su nadherne...

lolka
16. feb 2011

caute,
@zoska @maminnka @garonka vasim oslavencom prajeme vseeeeeetko najlepsie k 1.rociku, hlavne vela zdravicka a usmiate tvaricky 🙂
@matesl mati, aj my sa furt v noci ceckujeme 😅 vecer zaspava okolo 19.30 a do cca 23.00 je asi 2-3 hore a v noci kazde 2-3 hodiny. pocuca, otoci sa a spime dalej. niekedy je to lepsie a inokedy sa v noci tak hodinu hrame resp. ona sa skeri, keca, prelieza nas, hadze sa do perin....no, ma zabavu. tiez by som chcela vediet kedy sa to konecne zlepsie....s kojenim zatial nechcem skoncit.
@zucana tie topanocky su nadherne 🙂 ja som dnes merala Viki nohu a ma 11 cm, ale bolo to take nepresne, hybala s nou....topanocky zn.Wanda mame 18. chcem ist pozriet aj do Protetiky, kedze ma buclatu nozicku a tie su sirsie. ako rychlo rastie noha ? hm...

@matesl @alex teda, riadnych chlapov mate doma 🙂

laxity
16. feb 2011

@zoska myslím, že to nie je od veci...treba sa aj o iných veciach baviť 🙂 , teda môj názor 🙂

mne by sa hodili tie bordovo-vanilkové 🙂 krásne sú inak

lolka
16. feb 2011

@zucana zuzi, kedy sa chystate na Slovensko ? Viki by tie topanocky mohli sediet, len treba vyskusat. ak by sedeli, hned by som brala 😉

zucana
16. feb 2011

@lolka mozno pojdu kamosky sem...
inak som kupila teda trojo topanok po 20 eur ....dvoje 20tky a jedny 21 bud ne leto alebo na dom. 20tky jedny navon jedny na doma ale tie na doma su nenormalne velke...ja to nechapem ako sa detom moze v o 1 cm vacsich topankach dobre chodit...ja isto dam podla toho ako to vidim na viki...teraz ma o kusok vacsie ale isto nie 1 cm...ved v tych 20tkach na doma plava....tie 19tky co ma su sirsie aj vacsie aj v obchode povedali ze je to dobra topanka taka vacsia a sirsia... no a preto trojo lebo som sa tak zlakla...totiz dosiel uz novy tovar a topanky pod 50 eur tu nehrozia tak som vykupila co ostalo. na von som kupila geox....

katina2209
16. feb 2011

@lolka my mame tiez tie noci ako vy dufam,ze nas pridete niekedy navstivit, lebo je nam smutno....

lolka
16. feb 2011

@katina2209 buduci tyzden dojdeme, slubujem a uz sa tesime 🙂

katina2209
16. feb 2011

@lolka od stredy sme sami s matkom, marko ide na prazdniny tak sa tesime 🙂

maculik
16. feb 2011

@zoska krasne obliecky, len pozeram, maju aj na normalne paplony? A tie, co si dala link, uz nemaju na sklade, si to vykupila :D
A bavlneny saten je super (normalny saten u mna nehrozi, ani na dotyk, ani na pohlad mi to nie je prijemne), ja som si minule na radu sestry kupila a perfektne, normalnu bavlnu uz ani nechcem.

@matesl dakujem. Poprosim zajtra svokru, nech to objedna niekde v lekarni a mm pre to v sobotu pojde. Vyskusam aj to, co uz, mozno pomozu...

loginka
16. feb 2011

caves,
boli sme dnes na ocnom (kontrola kvoli predcasnemu porodu), ble, deti z toho boli riadne ustate, chudatka, spali len jeden spanok 3 apol hodky, inak otras aka klzacka rano, bala som sa tej cesty k doktorke, ze niekde spadneme
kupila som malemu rano aj tie protetiky, zda sa mi, ze mu to nozku trosku fixuje, aj ked stale ju vytaca nabok, uvidime co nam povedia

pridala som do neverejnej prve fotky z fotenia, kto chce kuki 🙂

avaka
16. feb 2011

@zoska krasne🙂

@jja ,recept v IP 😉
inak neviem preco nas dali tak neskoro na plavanie...to je podla mna cas pre velke deti,a nie pre nas,som stale pozerala,ci mi nezaspi v kociku naspat... 😒 mali sme chodit o 15-tej(asi dali ten cas niekomu inemu...,ale toto je o nicom,uz koncili,spratavali...este aj zastupovala ina instruktorka a vela veci co robievame sme ani nerobili,bolo citit,ze sa ponahlaju.......my sme isli odtial posledne,nechcela som hned von,kedze sme tam boli peso,tak som tam malej rovno aj veceru dala...
dnes nastastie super spala cez obed,ale ked tak nebue spat,tak neviem ako to zvladne tak neskoro....a viacerym sa to nepaci,Vierka dava Misku uz o 18-tej spat,pre nich to je uplne o nicom...no uvidime...ale mala sa zase ponarala sama skakala do vody cela stastna... 🙂

alex
16. feb 2011

@loginka aj my pôjdeme na očné, akurát dnes nám dala dokyna výmenný lístok, že v jednom roku preventívne posielajú všetky detičky.

laxity
17. feb 2011

Dobré ránko 🙂

@granado @lucia411 @dorotka2 všetko najlepšie prajem detičkám, veľa zdravia, šťastia, radosti, lásky.....cmuk 🙂 a pekný narodeninový dník 🙂

@alex tak na to očné sa opýtam aj ja 😕 , bo mne nič nespomínali, včera som volala zubárke, ktorej nechodím ani ja ani mm, len je tu u nás v Modre, tak som ju chcela dať tu na blízko a zubárka povedala, že ju nevezme a že aj tak robia prvé kontroly až v 2,5 roku 😕

Dnes ako vidím počasie o ničom, to zas bude deň a to strašíme od 4.30 😅 😅 😅

mmaarrttiinnaa
17. feb 2011

Ahojte srdečne blahoželám všetkým detičkám ktoré oslavuju dnes spolu so mnou (ja mam troch viac rokov 😀 ). Všetkym prajem krááásny deň 🙂 Nech je aky chce ja si ho užijem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre