Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
13. sep 2009

zuci ako poznas, ze sa maternica taha nad pupok? nech viem i ja

...ten svagor...to je iny...prepac...slovo, ktore mi napadlo, sa rymuje 😕

olifcek
13. sep 2009

jani taaaaak ine cosi hryzkaj....x;O)

zuci glg, no ja som si nechty prestala ohryzat, co som spoznala draheho, predtym...som si nevedela pomoct veru...

ale mam odjakziva jemne nechty, co nie je moc bre, ale co ush x;O)

no najnovsie, asi 3 dni ohryzam kozicku, lebo sa mi robi...grrr...ale snad uz zajtra bude lepsie, lebo uz dnes je lepsie ako bolo vcera x;O)

zucana
13. sep 2009

take tahy olif sem tam nejake pichnutie....
a citala som dnes ze v 21 sa taha nad pupkom a dnes som zacala 21 😉
inak na mojho svagra poznam aj horsie rymovacky 😉

zucana
13. sep 2009

olif hovori sa ze kto ma problemy s nehtami ma problemy s tatom....rozumej otec

janielah
13. sep 2009

zuzi, daj nejake 😀 (rymovacky na svagra)

ja som vcera vecer citila asi styri take jemne frčky dolu pod pupkom, dnes pocas dna asi sedem kraaaat...
takze zajtra ked sa doktor bude pytat, ze: pohyby??? tak ja, ze: aaaaaaaanooooooooo 😎

janielah
13. sep 2009

ty kokos zuzi, tak to ja by som nechty vobec nemala....a veru mam a dlhe, pekne 😉
ozik, nebola si este v tom velkosklade????

zucana
13. sep 2009

to by vymazali 😎
a ja som smutna ze este tak vela necitim a uz zacinam 21 tku ☹

zucana
13. sep 2009

az po utorku 😉
a ja by som nemala uz ani prsty 😉

zucana
13. sep 2009

akurat frcka bola ale iba jedna malilinka slabulinka 😉

janielah
13. sep 2009

zuzi, ved ani u mna to neni nieco silne...to su slabulinke frčky, ale teda ja uz viem, ze je to ono...to sa neda zamenit...nebud smutna...podla mna to mame narovnako, fakt 😉

zucana
13. sep 2009

tak teraz trochu vyvadzal 🙂
ideme kuken harryho potera stareho ale
muzik ma hroznu alergiu ale zajtra uz by malo prsat...ked ho vidim az mi je ho luto chuda ma v dierkach nosa vreckovky a ledva dycha ☹

janielah
13. sep 2009

to s tymi vreckovkami robi aj moj muzik, taky je smiesny vtedy, aj fotku mam 🙂
tak pekny vecer, a zajtra sa hlasim... zuzi, tebe aj smskou, ok..
papa

olifcek
13. sep 2009

zuci snad to babo nezdedi...fnuk

tak pa x;o)

hajdylca
14. sep 2009

ahojte, zuci nic si nerob z tych pohybov- ja teda necitim vobec, a ked si myslim, ze citim, tak zistim, ze to len creva boli, dnes idem na morfo tak verim, ze bude vsetko v poriadku 😒 lebo sa mi to vobec nepaci... ale musi byt vsetko v poriadku... dnes je nas v robote velmi malinko, tak budem musiet vela robit, tak snad mi to aspon rychlo utecie a nebudem mat cas mysliet na hluposti 😖 a musim si kupit ten dzus, nech sa maly ukaze, ze je naozaj maly, a ze ma vsetko co ma mat 😀 krásny dnik vsetkym

mmaarrttiinnaa
14. sep 2009

ahojte hajdylca drzim palce na morfo uz aj ja by som chcea ist ale az o dva tyzdne 😉

matka tebe opoved tehotna zena by nemala dvihat tazsie veci ako 15kg tak sme a to aj v skole ucili aj gynekologovia tak radia samozrejme zavisi aj od zeny kolko vazi sama musis vediet kolko udvihnes aby si necitila taky tlak v podbrusku a v tvojom pripade kedze si uz raz o babo prisla by som si davala obzvlast pozor ja osobne sa stale bojim lebo az od 24 tt je babo schopne prezitia ak by sa nebodaj nieco stalo ja osobne vsak dviham tak zhruba do tych 10 kg

hajdylca
14. sep 2009

dakujem Mati, neboj tie dva tyzdne utecu ako voda... vsak len prednedavnom som neveriacky drzala v ruke tehu test, a uz 20 tyzden... najhorsie je ale cakanie v ten den... a den pred... inak vikend bol nejaky zacarovany, ja som tiez ako matka331 bola skontrolovat wc misu z blizka ☹ ale chvalabohu hned to preslo.. len si musim na obed davat pozor kolko zjem- len tolko kolko sa mesti, a nie sa napchat do "tla" lebo potom to tam na baby tlaci 😨 a ja by som tiez moc tazke nenosila- ako mineralky, prasok a pod.

alex
14. sep 2009

Ahojte, tak aj ja dnes pracovne, vôbec sa mi nechce, ešteže je zajtra to voľno.
V stredu mám 3D, tak sa už neviem dočkať.

komarik
14. sep 2009

pekné ránko všetkým.

My sme včera boli na tom Jánošíkovi ale vôbec sa mi to nepáčilo. Sexistický, brutálny film - bolo vidieť že to nerobil slovák ktorý pozná ľudové tradície. Bolo to hrozne popoľštené a venovali sa dosť nepodstatným veciam. Ja viem že súčasná kinematografia je realistická ale ak to chceli urobiť realisticky - dobytý, krvavý, špinavý jánošík zavesený za jedno rebro na šibenici a s totálne vybielenými a krásnymi zubami je dosť ďaleko od reality. Radšej sa prikláňam k starým filmom o jánošíkovi ktoré boli urobené pre potešenie diváka. Toť môj názor. Ale odporúčam pozrieť lebo som zvedavá na váš názor. Ešte ma napadá jedna brutálna scéna z filmu kde čarodejnica nechala zomrieť svoje malinké dieťatko a pre čary mu odrezala "cikáčika" tak to bol vrchol. 😝 😖 😠

Ale nenechajte si pokaziť náladu mojou depresiou z filmu. Ešteže večer bola v telke superstar.

alex, to už v 17tt ideš na 3D?

zucana
14. sep 2009

bre ranko baby
hlasim za janku dievcatko....isto bola trosinku smutna ale ked bude mala taka krasna ako ona ta si myslim,ze nema byt preco 😉 hlavne ze je vsetko v poriadku a babenko je zdravucke...
my sme mali hroznu noc...muzik sa skoro udusil (olif on ma totiz aj astmu) bola mierna burka res.vietor a som sa bala a stale zatvarala a otvarala okno a potom sa rano budila ci mi uz dosla sms od janky...ked sa mi akurat dosnivalo ze mi pise ze je to chlapec mi dojde sms ze je to dievcatko...
no tak ja som zvedava na zajtra...NECH UZ JE ZAJTRA 🙂
inak tu je konecne zamracene...
hajdy drzim palce a daj hned vediet ze je vsetko oki 😉
inak ja citim tak rano alebo vecer ked som vklude...a potom dam muzikovu ruku na brucho a malinke prestane a muzik ze ma respekt uz v brusko ze dobreeeee...
komarik inak s tebou suhlasim aj ked som film nevidela ale si viem predstavit nieco podobne ako batorycka...to bolo tiez odveci aj ked to robil slovak ...

mmaarrttiinnaa
14. sep 2009

blahozelam janke k dievcatku hlavne nech je zdrave ved chlapcek este pride tu sa do slova a do pismena potvrdilo porekadlo ze doma nieje nikto prorokom ona si vyvestila chlapca ze?
pekny den vsetkym

maculik
14. sep 2009

dobre ranko 🙂
tak som spat v praci po prelezanom (viac-menej) vikende, aj ked vcera sme uz boli aj na kratkom vylete tuto za belg.hranicami, kedze Kristinka zajtra odchadza, este sme jej chceli co-to poukazovat.

V piatok som bola hotova velmi rychlo, na to, ake horory pisu na nete to prebehlo super. Ale dr vravel, ze aj preto, ze som chuda, placenta je vzadu a drobcek sa dobre umiestnil, takze mal habadej miesta na odber. Takze so zameranim, zaznacenim na bruchu, dezinfekciou a vsetkymi tymi pripravami a potom samotnym odberom to netrvalo ani 20min 🙂
Ani to nebolelo, len ked sa uz chcel dostat k tej vode, tak zatlacil a vtedy som taky tlak citila, aj ked bral vodu, tak tlak a tahanie. Ale navodil taku dobru odlahcenu atmosferu, srandoval so sestrickami, ziadnu vedu z toho nerobil, co mi dost pomohlo.
Ta tekutina je zlta, lebo je to vlastne moc (takze drobci si tam pekne plavaju vo svojom moci 😀 , no dufam, ze tam budu aj bunky.
Takze teraz uz len vydrzat tie 3t cakania 😒

Postupne vas cez den docitam, co je nove, ci uz niekto vie, co caka atd 🙂
idem pridat obvod bruska, mam 80 🙂

hajdylca
14. sep 2009

zuci dakujem za odkaz, a janke gratulujem ku kocke, a tiez si myslim, ze ked bude taka krasna ako mamina, nema byt z coho smutnucka 🙂 zuci ja neviem, ja sa velmi bojim... teraz ked nad tym tak rozmyslam... vies riziko mi vyslo jedno k 35, na amnio je uz neskoro, co budem vlastne potom robit??? a preco stale necitim pohyby... ☹ ☹ ja len dufam, ze citim, a neviem, ze je to ono... je mozne ze je maly ma tak slabucko kopka, ze cez moju slaninku to necitim 😲 ???

zoska
14. sep 2009

Ahojte,
janke gratulujem k dievcatku 😵
Ja som mala rano poradnu, brali mi krv na AFP a vysledky az za 2 tyzdne budu 🙄
Inak na nizky tlak mi dr. poradila obcas si dat 2 dc cerveneho vina na vecer 😀

loginka
14. sep 2009

no ja som sa tiez moc nevyspala - mam pocit, ze druhu polovicu noc som sa len otacala z boku na bok
cize Janka caka dievku? tak uz sa neda na nic spolahnut 😉

alex
14. sep 2009

komarik, môj lekár robí 3D 2x, malé a veľké, raz v 16tt a potom od 24tt-28tt. Síce ja už budem 17+2 v stredu, ale skôr som sa nemohla objednať, lebo manžel pracoval a chceme tam ísť spolu a robí to len v stredu môj doky.

zucana
14. sep 2009

hajdy neboj sa aj olifke vysiel zly vysledok a vsetko bude oki a uz jej to aj viac menej potvrdili....ze necitis pohyby moze byt: male ma vela miesta, mas viac tekutiny, neuvedomujes si to alebo cez den proste spi a vecer spis ty tak ta to este nezobudi lebo to nie je take silne...ja tiez necitim nic prevratne iba take tahano frckovanie ako by sa creva prevalovali z jedneho mista na druhe al citim to len rano trosinku po obede trosinku a vecer trosinku...takze ziadny stres vsetko bude oki...ja som rano nemohla spat lebo sa bojim na zajtra na morfo tiez ci bude vsetko ok a potom ked uz som sa zacla stresovat tak som si zacala opakovat ze bude vsetko ok a babo bude zdrave a ty si opakuj to iste a na negativne veci ani len nepomysli!!!kedy ides?a kedy das vediet potom?
maculik gratulujem k zakroku...inak jakto ze az 3 tyzdne musis cakat ty brdo?
zosi ty sa hlavne neopi 😉

alex
14. sep 2009

Janke gratuľujem k dievčatku, inak to bol aj taký môj tajný tip, lebo ona má také pekne guľaté bruško a to sa vraví, že vtedy sa čaká dievčatko.

olifcek
14. sep 2009

zuci, juuuj, tak to je mi luto...verim, ze sa o manzelika bojis x;o(

jj, bathory bola hrozne zinscenovana...janosik...no...reklamu ma fajnu, ale..ako to u nas zvykne byt...dobra reklama, na prd film...

alex
14. sep 2009

maculik, tak vravíš, že sa nemám čoho báť... super. Nech už to mám aj ja zasebou.

zucana
14. sep 2009

alex nemas sa coho bat len nech je doktor dobry...musi mat proste skusenosti...aspon tak mi vysvetlovali...ako ked si ides dat robit zubne implantaty ako ja...dolezite je vediet kolko ich uz robil 😉
olif no on to uz ma dlho a esteze prestal fajcit lebo asi by som sa odstahovala...lebo by som sa bala este viac....chuda male moje

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre