Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
8. jan 2010

my, teda manzel s mojou maminou oprali vsetko, aj kociar, chi

matesl
8. jan 2010

babulky vy teda piiisete, mne mrzne net tak stale restartujem 😖

a davate aj avivaz? na tie oblecka detske som nedavala, vraj sa nema, ale neviem si predstavit jak bude elektrizovat ta deka 😀

zucana
8. jan 2010

ja som nedavala avivaz...
a muz sa rehotal ci nechcem aj kociar hodik to pracky 😀

andrea2603
8. jan 2010

tu sa vo veľkom perie? Ja ešte nie, ale tak o týždeň chystám. Ja viem tak, že aviváž sa nemá používať, lebo ak by bábo malo nejakú kožnú alergiu na prací prostriedok, tak sa hneď vie , že je to z neho a keď použijete aj aviváž, tak sa nevie 😒 . A avíváž je väčší alergén, lebo obsahuje neviem čo - všeličo. Ja aviváž som nepoužívala vôbec a vecičky pekne voňali aj po pracom prášku a v skrini som mala mydlo 😉.

matesl
8. jan 2010

babyyyy,

myslite ze mozem rodit aj cez bok 😀 ten moj maly mi tade asi vyskoci, ja neviem co sa mi on tam stale trepce medzi rebro a panvovu kost...co chce ist az na chrbat?

maminnka
8. jan 2010

ja tiez nepouzivam avivaz a - dufam, ze ma neukamenujete - nebudem ani zehlit. Vsetko prezeniem cez susicku, tak to aj prevonia, ahj vydezinfikuje aj ozehli 🙂

andrea2603
8. jan 2010

matesl, to asi nie, ale skús mu potom zdola zasvietiť baterkou, že tade sa ide von 😀

andrea2603
8. jan 2010

ja sušičku nemám, tak žehliť musím 😖

maminnka
8. jan 2010

Zuci a hodila si? 😀
Olif, ako ste ten kocik prali? hmm, ked tam rozmyslam, aj moj sa da oprat. Ale na to sa chystam, az ked mala bude behat a ten sportak mi okope 🙂

olifcek
8. jan 2010

ja bez avivaze 😵

blumka
8. jan 2010

mami, ja ta neukamenujem ani ja nezehlim 😅

zucana
8. jan 2010

asi kupime aj my susicku 😀

matesl
8. jan 2010

inak dnes ked sme boli na tej prednaske tak cele dve hodiny si asi plnil odznak zdatnosti...neviem ci ten hlas pani, alebo co ho tak vyburcovalo, nikdy tak dlho tolko neslapal vo mne 😀

a ani na tu deku nemam trosku cvrknut avivaze? nebude elektrizovat?

maminnka
8. jan 2010

Zuci, susicku vysoko odporucam vsetkymi desiatimi!

blumka
8. jan 2010

mami, zuci, ja vsetkymi dvadsiatimi 😉 😀

zucana
8. jan 2010

no uz len najst miesto kde ju dat 😀

suzon78
8. jan 2010

mami a to fakt z tej sušičky nemáš veci pokrčené, normálne, že vyberieš, dáš na seba a ideš di práce? 😕

olifcek
8. jan 2010

vsetko, co sa dalo odopnut a odzipsovat skoncilo v pracke....a to cely kociar, chi...bez konstrukcie 😵

olifcek
8. jan 2010

zuci, ku svokre 😀

maminnka
8. jan 2010

Suzi, ak tie veci vyberiem hned, ako skonci program, bud zavesim na vesiak alebo rovno zlozim do skrine, netreba to absolutne zehlit. Jedine niektore muzove kosele zo 100% bavlny, tie sa troska pokrcia, ostatne nic.

matesl
8. jan 2010

olifcek a nemas nejake nove foto malej, nejake grimasky ked struha?
a ozaj ako si zvladla vcerajsie kupanie???? 😵

mmaarrttiinnaa
8. jan 2010

ahojte ja mam tiez vsetko poprate pozehlene skoro nic sko este nekupila dost vela veci mam po dcerke tak sa vytesujem . veci do porodky pre maleho aj mna pripravene 😉

sisiska
8. jan 2010

babky, tie, co mate babatka otocene zadockom, ako to zvladate? teda myslim hlavne ako budete rodit? cisarskym? ja som mala otocenu malu hlavickou a zrazu je otocena KP a mam z porodu celkom stres, hlavne z prepadnutia pupocnej snury...viem, ze to moze nastat aj pri inych polohach, ale vraj pri polohe KP je pravdepodobnost prepadu pupocnika vacsia. ako sa riesi toto riziko? uz ste o tom debatovali so svojim doktorom?

suzon78
8. jan 2010

mami, tak potom chcem sušičku aj ja... 🙂 nemá to veľkú spotrebu energie?

maminnka
8. jan 2010

Suzi, ma 😀 ja susim tyzdenne cca 5 krat, a mesacne nam to urobi 300 Sk, len ta susicka. Lae stoji to za to. Nehovoriac o tom, ake makkucke pradlo z nej vyberas. Tie uteraaaaky, parada 🙂

suzon78
8. jan 2010

sisi, ešte sa ti určite otočí, ja som mala presne v 34tt malú KP a o týždeň behom jedného dňa sa mi otočila dole hlávkou a zatiaľ zotrváva....nezúfaj preto ešte 😉

andrea2603
8. jan 2010

sisiska, o tom sa veľmi nedá debatovať, niekedy bezproblémový pôrod sa zvrtne k zlému a naopak, keď sa čakajú problémy, tak to vyjde na jednotku. Otočiť sa môže ešte aj keď kontrakcie začnú.

maminnka
8. jan 2010

uz ked tu takto propagujem tu susicku 🙂 Zuci, da sa postavit aj na pracku, ak mas spredu plnenu 🙂 taka vezova zostava z toho vznikne 🙂

sisiska
8. jan 2010

a este jedna otazka, aka je vlastne najmensia dojcenska velkost? chcela by som objednat tento overalik, ale neviem, ci ta velkost 56 bude dostatocne velka...poradte, prosim

http://www.emishop.eu/detsky/eshop/1-1-DETSKY-a...

matka331
8. jan 2010

ja mam na vaas jednu otazku..my sme malimat svadbu 28 novembra ale fararkanas nechcela zosobasit pretoze tobolopred vianocami a pred adventom a tak taksme tonehli az potom ked sa malicka narodiii ...a teraz neviem akotobude ked sa narodii moze mat aj ockovo menoci musii mta moje??neviete??

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre