Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

zucana
14. aug 2009

cafte baby tak ja som nakoniec sla na tu krv lebo som vstala o 10 a tym padom tam nik nebol a bola som na lacno...
matka 106 eur neviem co bolo mohla to byt krv.tu v IT sa plati ak mas sukromneho (ak nie vedu ta v nemocnici vzdy mas ineho lekara a mas narok na 4 sona pocas celeho tehu) a za krv plati kazdy...jedine dnes som neplatila lebo mi dali kod ze som na rizikovom tak prvykrat nic neplatim...inak by to stalo 86 eur
za sono platim vzdy 150 eur, za NT s krvou som platila 200 EUR a za morfologicky budem platit 220 EUR uzas zejo?
zosi homeopatika sa mozu ale zavisi v akej koncentracii....skus sa na to spytat gynekologa...viem ze take bilinne caje isto nie...
matka ja neviem v ktorom bola tyzdni lebo sa jej to stale posuvalo malinke proste nerastlo ako malo a to vie len ona...drzim jej palceky

olifcek
14. aug 2009

zoska i ja som mala info, ze homeopatika nemozu uskodit, wow...

nedockava gratulujem k vysledkom x;o)

nedockava4
14. aug 2009

olif...dakujem 🙂

olifcek
14. aug 2009

zuci a vysledky mame kedy?

zucana
14. aug 2009

no to neviem...mozno nejake uz poobede ;) musim kukat na net 🙂

olifcek
14. aug 2009

zuci Ty mas vysledky na nete? wooooow

zucana
14. aug 2009

jj ;)
minule bolo is v ten den okrem toxo a tych zlozitejsich ale teraz je polka ludi na dovolenke tak mozno dlhsie dam vediet potom 😉

blumka
14. aug 2009

ahojteee...
nedockava, super ze ti vysli triple dobreee..
zuci, tak daj potom vediet...inak ako vam vysla toxoplazmoza? ja mam negativne protilatky, takze ma lekar upozornil, ze mam zvysit hygienu po styku so zvieratkami

zucana
14. aug 2009

blumi aj ja mam negativne...a nie iba po styku so zvieratami davaj pozor ale hlavne aj zeleninu a ovocie dobre umyvaj a dobre prepekaj masko nech nie je surove ;)

blumka
14. aug 2009

zuci, toxo sa prenasa aj takto? ja som myslela ze len so zvieratiek...o masa viem..radsej sa ani suroveho nechytam ked nemusim..ale o zelenine a ovoci som netusila...ale jasne ze umyvam, lebo tak sa moze prenasat aj listerioza 😉

gangy
14. aug 2009

ahojky februarovky, tak teda sa aj ja k vam pridavam.....a samozrejme tesim sa ale strasne na babenko

blumka
14. aug 2009

gangy ahooooj, v ktorom si tyzdi?

nedockava4
14. aug 2009

tehulky...este jedna otazocka ohladom PN...prve 3 dni su 25% z vym. zakladu, od 4.dna do 10 je to 55% a tie zvysne dni do konca mesiaca???

mmaarrttiinnaa
14. aug 2009

vitaj gangy 🙂 🙂 🙂

blumka
14. aug 2009

nedockava, krase mena mas povyberane...hlavne pre dievcatka...len mne by uz mojho manzela nepreslo ani jedno...ale su krasne... 😉

zucana
14. aug 2009

blumi no ja som citala ze v zemi sa nachadzaju latky ktore to mozu obsahovat a aj ked nejaka macka sa vykaka tak aj vykal z toho takze tak...a maso surove tak ja som sa bala tiez chytat ale to snad by sa nemalo iba ked to zjes....
nedockava pekne mena len bude tazke vybrat len jedno co?
blum a preco by nepresli?lebo nie su rydzo slovenske ? 😅

gangy
14. aug 2009

blumka...no dnes som presne 12 .. a ty?

dkb
14. aug 2009

nedočkavka - prvých desať dní ti prepláca zamestnávateľ a ďalšie dni PN ti platí Sociálna poisťovňa, tiež 55 % denného VZ až do konca PN.

blumka
14. aug 2009

ja dnes presne 13 😀
zuci, asi preto 😀 ale my uz mame pre dievcata vybrate asi 4 mena, takze mozme mat 4 dievky 😀 ...u nas je problem chlapec, chlapcenskym peknych mien je menej ako dievcenskych podla mna...

gangy
14. aug 2009

mmaarrttiinnaa.............dakujem za privitanie

olifcek
14. aug 2009

ja som nebola este na toxoplazme...mozno v utorok...

nedockava nad 3dni je to 55% 😉

nedockava4
14. aug 2009

zucana..no, vyber bude tazky....ale moj manzel chce malu Žužu 🙂

zucana
14. aug 2009

nedockava no tak to bude menovec 😉
my by sme chceli viktoriu alebo damiana to su aj slovenske aj talianske moznosti 😎
gangy nastav si ze si tehotna a vitame ta 🙂
inak ja budem v nedelu podla vsetkeho zacinat uz 17ty tt a este ma nic nestekli 😒

nedockava4
14. aug 2009

zucana..aj ja som Zuzana 🙂 takze mala mozno bude po mne...

zoska
14. aug 2009

blum mi tiez nevieme vybrat meno pre chlapca, k priezvisku sa hodia len take obycajne slovenske, takze bude asi Matúš alebo Lukáš, dievčenske sa zatial vyberaju- Sára, Laura, Nela- zatial vyhráva Nela 😉

vitaj gangy 😉

matka331
14. aug 2009

zucana...ja mam tak isto sukromnu gynekologickua atiez za vsetko platiim ...

olifcek
14. aug 2009

zuci prvorodicky to mozu zacat citit kludne az okolo 19-20tt, takze pohodka 😉

matka331
14. aug 2009

chcem sa vas nieco spytat ...cvicite niektoraa tie cviky na fit lopte?vraj bude lahsiii porod hmm?

zoska
14. aug 2009

Ina moj muž si robi srandu, ze to bude bud Vladko II. alebo Vladka I. 😀 😀 😀 pred znamymi to hovori uplne vazne, az tak ze su zmatení, potom sa pozeraju na mna ze co ja na to a on zavelí- čo na nu kukate, ja som chlap a moje slovo platí 😀 😀 😀

mmaarrttiinnaa
14. aug 2009

mojmu manzelovi sa paci moje meno uz prva dcera mala byt Martinka ale ja som zasadne proti aby mali deti meno po rodicoch a fescinuju ma dve rovnake pismena v mene preto mame Vanessku a druhe dietatko bude alebo Mattyas to vymyslel manzel a mne sa paci a ak by to bola dcerka tak pravdepodobne Lillian

prajem vam pekny den ja idem do prace navstivit kolegyne mam dva hodky vychadzky tak sa aspon prevetram potom sa ozvem 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre