Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

loginka
11. sep 2009

si zlata olif 🙂 - inak uz som si to vybavila 😉
mne sa konecne dovarili francuzaky, musela som dovtedy zjest 5 bratisl. mini roztekov 🙂

granado
11. sep 2009

Ahojte babky, akurát dnes som sa chcela pýtať ako to budete riešiť s očkovaním proti tej pra.chrípke ale nakoniec ste ma predbehli. Uvidíme ako to u nás dopadne. Loginka aj ja pečiem fr.krumple 😀 ale začala som neako neskoro lebo som sa zabávala so svojim bruškom/keď som pohladkala dostala som aj peknú odpoveď/ 😉 😀 A zajedla som to ooobrovsk.lízatkom a teraz mi je 😝

loginka
11. sep 2009

granado, ja som tiez zacalo neskoro, lebo som este museli ist do obchodu, ale boli vyyyborne 😝

inak dnes rano mi zmeral drahy brusko a mam 91, pri mojich 160 cm 😅

granado
11. sep 2009

jaj tak to mi ani nenapadlo merať si obvod bojim bojim a to meriam ešte o kúsok menej 😀 ale+4kg mám navyše 😒 možno sa idem aj ja zmerať zakial som sama doma 😀

zucana
11. sep 2009

ja vam dam potom baby vediet kedze tu uz mame tie vakciny ked to bude aktualne...
inak francuzke som dlho nerobila ;)
granado ja mam tiez 4 navrch a obvody brusiek sa davaju do tabulky 😎

granado
11. sep 2009

takže loginka poteším ťa ja mám 92 a to čakám iba jedno 😠 no ale ja si uvedomujem že po Maťovi mi tam niečo ostalo 😅

granado
11. sep 2009

a ako sa mám dostať do tabulky?

maculik
11. sep 2009

Ahojte, pisem za sestru, uz to mam za sebou, trvalo to vraj len 15min a vraj to nebolelo, len ako injekcia a potom trochu taky tlak, ked to tam tlacil a tahal tu vodu, skor taky tlak. Ozve sa vam v pondelok, ak bude vsetko ok, isla oddychovat, papa pekny vikend

granado
11. sep 2009

a zdá sa mi že to si meriate ráno alebo je to jedno?

zucana
11. sep 2009

pozdravujeme a drzime palceky nech si oddychne 😉
granado musis ist na gmail a tam dat prihlasovacie meno a heslo poslem do IP

olifcek
11. sep 2009

granado no lepsie rano x:o)

jeeeej, maculik, super x;o)

granado
11. sep 2009

aj ja si myslím že asi ráno je to lepšie 😉

janielah
11. sep 2009

ahojte. ja som dnes bola u kadernicky a potom som zasla k mojej kamoske, co ma uz o trochu vacsie brusko ako ja, tak sme lezali a kecalai...a popritom ma asi kopol moj mrnusik...asi... 😎

nedockava4
11. sep 2009

jani...tak to je super...nasa malinka este nekope....ale my si pockame 🙂

zucana
11. sep 2009

ja citam posledneho matkina...dobre su do kelu tie jeho knizky 😉
inak som sa potkla o gauc ale nespadla tak snad sa na mna maly nehnva...
jani mna poobede trosku kopol asi 😎

janielah
11. sep 2009

tak to je dobre, nech sa pekne babatka rozkopkaju...mna akurat zacala zasa hlava boliet a hned mam aj naladu z toho hnusnu...vsetko mi ide na nervy...
inakm ja furt nemam vymeneny obciansky po svadbe - pol roka - myslite, ze mi da niekto nejaku pokutu za to? mozem mat z toho zle?

zucana
11. sep 2009

mne dnes kamoska ktora mimochodom vie ze som tehu doniesla z pariza syr camembert a husaciu pecienku takze supis sa najem 😉
inak my ideme na pizzu a urobili ste mi chute tymi syrami takze ked si dam 4 druhy syra a budu aj plesnive zapecene tak to mozem ze? a janinka pekne si lazkaj a nenervuj sa ... ja mam tiez stale nervy 😲

blumka
11. sep 2009

jani, tusim tam je nejaka pokuta...ale smiesna 😉

olifcek
11. sep 2009

Zuci pecienku radsej nepapaj, hm?

janielah
11. sep 2009

to fakt blumi??

zucana
11. sep 2009

olif vsak obe veci nemozem to som si robila for ze aky supi darcok mi kupila 😀

olifcek
11. sep 2009

zuci jaaaaaaaj, ja trubka x;O)

uz som Ti zacala pisat, ze ja milujem pizzu quattro formaggi x;o) len kvoli tej nive som vahala, hech...

no ale sem tam som si kupila husaciu pastetu, juuuj, mnam...i to mam rada x;O)

zucana
11. sep 2009

tak si to nemam dat? ved ked je to zapecene?

olifcek
11. sep 2009

zuci ja myslim, ze v pohode, ked je to zapecene....mne len nenapadlo, ze to zapecu, hehe...

janielah
11. sep 2009

baby, nestrachujte sa uz tolko, je to nejako aj podlozene, preco nejst to, ci ono?? alebo to len niekto niekedy len taky zoznam urobil??? a co sa stane, ked zjem pecienku??? potratim?

zucana
11. sep 2009

jani no moze sa aj to stat....alebo dietatko moze nemusi byt oki...
a dolzita je teda aspon podla coho ja sa riadim je toxoplazmoza a listerioza...
ale vsak sa uz teda nestrachujeme....tak ideme my do mesta a na tu pizzu 😉

olifcek
11. sep 2009

jani nie, ale cez pecienku ide vsetka plaga, ta to cisti, a teda, moze v nej cosi byt....cosi, co netehotnej neublizi, no tehotnej moze...babatku...toto je jedine, co fakt nejem...

pastetu si sem tam musim dat, no x;O)

olifcek
11. sep 2009

zuci bruuuu chut..ja si asi zajtra objednam, chi

janielah
11. sep 2009

no ved, ja jem to, co mi chuti a z coho mi nieje zle, a tesim sa, ze je to mne na uzitok. a nestresujem sa preto... 😎

zucana
11. sep 2009

daj si jani co ti chuti...ja som taka aj ostatne mozno preto ze sme mali za sebou jednu zlu skusenost a teraz sme bojazlive vies 😔
pekny vecer 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre