Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

ivet123
9. júl 2009

mimi aj ja to budem drzat palce, ja som v utorok tiez podobne dopadla, mali sme len piaty tyzden, idem tiez v pondelok, ci uz bude vacsie a bude bit srdiecko, tiez nemozem na nic ine mysliet, v noci nespavam, neviemto vydrzat. ALe snazim sa mysliet pozitivne, ze si len potvorka dava na cas 😉

ewelyne
9. júl 2009

fíha ale píšete ako o preteky 😉 ja som nosila v podstate normálne veci počas tehu...dá sa v dnešnej móde vybrať, lebo tie maxi čísla v tehu obchodoch mi boli veľké a najmenšie tam zvyknú mať 38 🙂 A pritom je kopec báb takých nižších a chudších...Inak tie nohavice čo je taká látka cez brucho mi strašne vadili a cítila som sa v nich taká stiesnená, tak som ich mala na sebe len pár krát 😒 a keď som chcela také pod brucho tehu, tak nikde na mňa nemali číslo 36 príp.menšie...v žiadnom tehu obchode, lebo klasické som neobliekla ani bedrové... Mala som klasickú sukňu na traky- krátku riflovú a dlhú menčestrovú hrubú na zimu a kopec pančúch 🙂 jaj a nohavice na traky, ale normálne nie tehu... v sukni mi bolo posledné mesiace nalepšie 😀 Teraz som si chcela kúpiť takú bielu dlhú a krátku, takú bavlnenú al. ľanovú, ale nikde som nenašla na mňa... a to som pobehala celý aupark a avion...

ewelyne
9. júl 2009

A zimnú bundu asi len o číslo väčšiu a nejakú športovú. Neviem, lebo ja som normálne nosila svoj kabát na zimu celé tehu a zapla som ho.. len som nejaká výnimka 😉 trochu bol spredu nadvinutý ale stále dlhý 😉

alex
9. júl 2009

ewe čítala som tvoj odkaz, ale už som to vyriešila inak. Týždeň-dva pred nástupom na MD sa zamestnám u kamaráta s najvýšším VZ 😉

jablonka
9. júl 2009

ale to iste bude aj s vybavickou pre babetko - musite kupit napriklad zimny fusak, ale vynosi sa max. dva mesiace, ak bude studeny marec...ja som mala oktobrove babo, prislo sme z porodnie domov 17.10., tak to uz isla rovno do fusaka a ten sa teda vynosil...a to iste z tehu vecami, bolo leto, a prijemna jesen, takze nic speci na oblecenie nebolo treba - saty, lanove nohavice, tricka...kazde rocne obdobie ma za aj proti 😉

blumka
9. júl 2009

treba si druhe tehu naplanovat tak ako mam ja a budete mat pokoj 😀 😀

jablonka
9. júl 2009

prave mi volal manzel ze ma hladali zo socialnej poistovne - kontrola na PN...no mali smolu, uz dva dni mam PN ukoncenu a zarezavam v praci, len im ten doklad asi este nedorazil 😀 ...mala som diagnozu hroziaci potrat, takze bacha tym co su PN - kontroly chodia 😠

zusika
autor
9. júl 2009

fiha jablonka...ale maju v tom dost bordel teda 😉 dva dni po funuse....
no a co sa tyka oblecenia...to mate sice pravdu ze v zime je to horsie... ale ved nejako to vymyslime ..a presne druhe babo naplanujeme rovnako a hotovka.... 😀

nemina
9. júl 2009

caute zeny! tak aj ja som bola dnes uz konecne u doktora. malické rastie a na ultrazvuku mi ukazalo presne 8+ 4 dni krasne to vsetko zodpovedalo aj velkost bábetka na tie dni. videla som aj srdiecko byt je to nieco uzasné cítim sa ako keby som bola tehotná prvý krát a nikdy nezažila ten pocit. ale asi kazdé tehotenstvo si clovek vychtnáva a raduje sa z neho. možeme čakat na krásny valentínsky darček. už len aby babeno rastlo tak dufam ze sa nic nepokasle. 28. jula si mám príst pre knizku a vtedy mi asi bude robit dalsí ultrazvuk uz sa nemozem dockat.

zusika
autor
9. júl 2009

ahoj nemina, tesim sa z tvojho nadsenia... si zlata 🙂

blumka
9. júl 2009

nemina, to je supeeeer 😉

nemina
9. júl 2009

zusika uvidíš ked budeš cakat druhé určite budeš z toho taká nadšná ako ja. nemozem si pomoc ale deti to je pre mna jeden zázrak. aj ked v posledných dnoch si neviem poradit s tým zázrakom čo uz mám doma.

ivet123
9. júl 2009

to mi hovor nemina, uz aj ta tvoja skusa co sa da? Hlavne nervy?

blumka
9. júl 2009

ivet, nemina, mi hovorte... 😀 Terezka je sice zlate babo, ale v poslednej dobe objavila caro slovicka NIE 😅 ...na vsetko...ale ja som tvrdas..moja mama mi hovori, ze som macocha 😀 😀 jasne ze zo sradny..ona ako babka jej vsetko dovoli (aj polamat slnecne okuiare...ved uz aj tak boli stare 😅 😅 )..ae ja si nedam po hlave skakat..

zusika
autor
9. júl 2009

ved vy tri mate rovnako stare deti... no ste sa teda nasli.... 🙂 ... fazu NIE poznam aj ja....mal to aj znamych chlapec a bolo to celkom zabavne..ako vudy s vaznou tvarou radikalne vyhlasil ze NIE... 😀

ivet123
9. júl 2009

moja zase hovori cely den ano, asi 100krat, ano ano ano ano, boli ma hlavicka z toho, pravdaze je krasna a tak vsetko, ale co je vela, tp je dost 😀 😀 😀

blumka
9. júl 2009

moja vie tiez krasne povedat ano...AMO 😀

cukruska1920
9. júl 2009

Ahojte ..som doma od lekara..vsetko je v poriadku...mimi od poslednej kontroly narastlo.... tak sa tesim...hodim foto do albumu 😵

nemina
9. júl 2009

tá moja zase všetko chce zacne ma tahat za rukáv a uz si ma vedie kam potrebuje. ked jej nieco nedám tak reve ja uz neviem ako na nu. co budem robit tak o pár mesiacov ked budeme bývat uz sami neviem. a dotoho príde bábo tak to bude sranda asi sa ani celý den nezastavím. zdá sa mi ze mi ju musel v priebehu týzdna ktosi vymenit také to bolo dobré dieta ze teraz nechápem co sa s nou robí!!!! 🙂 🙂 🙂

blumka
9. júl 2009

cukru...super sprava ;)

blumka
9. júl 2009

nemina, moja tiez reve jak tur...ale ja ju necham a idem dalej aby mi to tak velmi usi nepiililo a ona ked vidi ze ja nezajem, tak o chvilu uz je dobre...

zucana
9. júl 2009

cukrus super...tak mas konecne termin a knizku? a v ktorom si teda? 🙂

cukruska1920
9. júl 2009

nemam....baby nesedia mi tyzdne s poslednou menstruaciou a s utz....ale doktor povedal ze to moze byt aj tym ze sa mi posunula ovulacia...inak je vsetko v poriadku.... pre knizku som si mala ist v pondelok ale idem az 21.7 lebo od pondelka ideme na dovolenku

alex
9. júl 2009

cukrus super 😉

cukruska1920
9. júl 2009

uz som dala fotku..si tam poskakovalo ako na gumicke 😅

alex
9. júl 2009

ja som sa rozhodla, že idem k dokymu zajtra. Manželík ma tam chce zobrať, aby som sa nemusela tralalákať busom a budúci týždeň nemá kedy, tak teda ideme zajtra. Kočky držte palce aby bábu bilo srdiečko a všetko bolo ok.

alex
9. júl 2009

cukru fotečka je super, už je to naozaj také bábo, nie len fliačik 🙂

janula.k
9. júl 2009

ahojte, cukruska super 🙂 podla velkosti to je tak na 10tt 😉 podla mna 😅 pekne rastiete!

puclik77
9. júl 2009

cukruska v kolkych tyzdnoch si bola na tych foteckach babatka? Od dutinky az do teraz?

cukruska1920
9. júl 2009

alex..neboj urcite to bude v poriadku...hej...s tyzdna na tyzden rastie a uz ho nemusim hladat ked mi ho doktor ukazuje na utz....a sa mu na prvy krat ani zmerat nedalo ako sa tam hupalo 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre