Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

njonja
19. apr 2010

Zoska, drzim palceky!!urcite to zvladnes 😉
no u nas s tym bruskom je to take blbe, ze place okamzite, ako ho na neho polozim 😠 no budeme musiet viac cvicit!!

lasagne by som si dala! vy jete normalne paradajkove veci? nam povedali v nemocnici, ze ak kojime , ich do roka nesmieme 😒

njonja
19. apr 2010

Jja, Karolinka je krasna kocka!

olifcek
19. apr 2010

juuuj, kraasne pasiemeeee....a fakt niesme na laktiach ale kusok vyssie x;o) oliv konikuje, lebo chce tatka vidiet, heh

zucana
19. apr 2010

olif u nas to tiez najlepsie ide ked je tatko doma...teraz sme zaspali na brusku prvykrat....som zvedava dokedy...ja som zatial zacala robit veceru ...ale mm mi donesie ten mcdonald
a njonja co vsetko sa nesmie a povedia v nemocke to by sme nemohli nic jest.....ked ti to nic nespravi teda malemu tak mozes.... 😉

olifcek
19. apr 2010

jja, wow, aku mas veliku slecinkuuu, kdezto my ani 4kg nemame x;o(((

ale malinka ma capicku, aku ma i zucankyna, ze?

olifcek
19. apr 2010

mne Oliv zacala akoze plakat pri prebalovani...mm sa smial, akoze plac, plac, otvori oci, pokuka na nas, a znova..paq to vzdala, zacala sa rehunat a s mm kecat, hech, paq ked som ju doprebalovala,dala som ju na brusko a bolo dobre...cez 2 minutky sa krasne drzi, mala frajerka x;o) na to, ze sme to donedavna nerobili..xo)

zucana
19. apr 2010

olif koniky zavidime zasa my...sa vam dviha hlavicka ked je taka lahka 😀 😉 ale nie srandujem.... vidis aj vy mate sikovnicu
a toto robi aj vika....normalne zacne tie pekacikove ksichty a potom ked zacnes ze nie nie nie nonono tak sa zacne rehlit...skusaju nas tie opiciacky 😵

njonja
19. apr 2010

Zuci, ved prave! Ja som na zaciatku to vsetko striktne dodrziavala a skoro som odpadla od hladu! Teraz postupne pridavam, ale aj tak sa bojim..Maly ma stale dake vyrazky na tvaricky a neviem, ci to nie je z mojej stravy☹

som zvedava, kolko budeme vazit my, ked pojdeme na poradnu..Na tej poslednej to bolo 7 tyzdnov a 7 kil..
Oli, pri dievcatku to nevadi, ze bude drobnejsie🙂 Musi byt strasne chutnucka🙂

njonja
19. apr 2010

Oliv, tak vravis, ze ked to doteraz nerobila, ze mame aj my sancu, ze niekedy zacne? Duuuufaaaam🙂

olifcek
19. apr 2010

zuci jj, som sa ale rehunala, ked jej hlavka klesat zacala, hehe, asi jej otazela, ale paq zabojovala zase...no, ked sa jej to restavalo pacit, dvihla som ju x;o)

zuci jj,niekedy uplne ako kresleny smajlik posklada pusi, a o chvilku spusti taky tenucky plac, hehe...vtedy ale chce prso a hned je dobre x;o)))) podarene...ale no no no som neskusala, ked akoze place, vtedy tak hrdelne krici, no vtedy nas nepocuva, vtedy si ide, a o chvilk ako som pisala, kontrola reakcii...tak az to urobi najblizsie, poviem, NO, NO, NO x;o))

inak, Olivke musim niekeyd pri paseni zadocek drzat, lebo ho niekedy tiez dviha x;o) ale paq pustim a drzi ho na podlozke x;o)

njonja akoze 7t a 7kg? som odpadla....pani, jooo...

njonja no ona to robila uz mesiac po narodeni, dvihala hlavicku, ale na brusku sa jej nepacilo, tak ja som ju nan ani nedavala...az ked blum pisala, ze nech dam hoc na minutku, dve, ale nech davam, aby posilnovala nielen krcne sval ale aj ine...x;o) NO ZOZACIATKU SA JEJ NIE VZDY CHCELO, lahla hlavkou na podlozku a rev, alebo len tak lezala x;O) ale tatko je dobrou motivaciou x;o) niekedy to, ze sa chce vidiet v zrkadle na skrini oproti x;o)

blumka
19. apr 2010

akurat som citala o paseni konikov, ze deti musia mat nejaku motivaciu aby dvihali hlavu...ja juli vzdy mavam pred hlavou jej oblubenou hrackou a dnes sa dokonca na mna usmievala 😉

njonja
19. apr 2010

oliv, my sme velikanski 🙂Ale vdakabohu nie tucni🙂 musime zacat aj my..jasom ho vzdy dvihala - tak rucickami do sedu, aby dvihal aj hlavicku..ale asi to nestaci ☹( ale je pravda, ze ani mne by sa nechcelo dvihat taku velku hlavicku..

olifcek
19. apr 2010

blumi jj, babatka sa nebudu snazit hlavku drzat na brusku len tak x;o) som citala i ja x;O)

blumka
19. apr 2010

njonja, len ho nechaj chvilku sa aj pozlostit, uvidis, ze ho to o chvilu omrzi, mat hlavu dolu a revat..zisti ze ju vie zdvihnut a bude revat so zdvihnutou 😀 a potom uz prestane aj revat 😉

njonja
19. apr 2010

Blumi, ja mavam hrackou, aj sa usmievam a on kasle na mna.. otvorim si sampus, ked ju dvihne 😀 😀

olifcek
19. apr 2010

njonja vies, mensie babo, vsetko mensie x;o) takze tazke i lahhsie babo to ma rovnako tazke x;o))

ja som dnes Oliv chytila za rucicky, pockala som, kym ma chyti, potom som ju ja chytila a dvihla, mierne, pomalicky, krasne drzi hlavku, ziadne zaklananie...wow...som taka rada...

viete, kusok som v strese zo stredy, z neurologie...kam ideme

njonja
19. apr 2010

Blumi, skusim a dam neskor vediet🙂)

blumka
19. apr 2010

asi neexistuje babo, ktoremu by sa to pacilo hned..musia si zvyknut, je to pre ich dobro 😉

olifcek
19. apr 2010

inak...Oliv ked kaka, je to horcicove, bez nejakych tahancov, ale nie je to nejak huste...je to ok?

njonja
19. apr 2010

Oliv, drzim palce, Snad to nebude nic zle! musim utekat, maly reve o zivot..

maminnka
19. apr 2010

Nojonja,
u nas po McDonalde vsetko v pohode 🙂

Blumi,
ja cumim, ako Tvohja mala dviha krasne hlavicku, parada, sikovnica je to 🙂 U nas nic take nehrozi :(

Katina,
Tvoj Matko zasa drzi hrkalku... a k tomu ten usmev... ani ziadne drzanie u nas nehrozi, usmevy zacala rozdavat len pred par dnami...

Teuska,
krasne princezne mas!

zucana
19. apr 2010

mami teuska ma jedneho princa 😉 😀
inak nasa mala sa tiez jedovala a nakoniec ziadne zdvihnutie ale zaspanie 😀

blumka
19. apr 2010

mami. kazde babo je ine, natalka je asi vacsia flegmoska 😉 pre juli je velka motivacia terezka, ked ju vidi tak zo sebou naraba ze az a strasneee sa smeje...aj ked je na brusku, tak ju s terezkou povzbudzujeme a ona sa snazi hlavne pozriet na terezku 😉 a tiez tak vysoko zacala dvihat hlavku len pred par dnami 😉

olifcek
19. apr 2010

blumi, al eje ok, ked babo dviha i hrudnicek, ze?

olifcek
19. apr 2010

zuci mala podarenaaaaaaaaaaa 😀 😀

blumka
19. apr 2010

olif ako myslis?

olifcek
19. apr 2010

blumi, ze nedviha len hlavicku, ze i hrudnicek..

blumka
19. apr 2010

jasne, sak je sikula, ne ?

olifcek
19. apr 2010

inak...Oliv ked kaka, je to horcicove, bez nejakych tahancov, ale nie je to nejak huste...je to ok?

maminnka
19. apr 2010

Zuci,
hehe, dobra som 🙂 Teus, prepaaaaac 🤐 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre