Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

garonka
8. júl 2010

@rivatha v kočíku s tym spať bude ale dnu nie 😎

rivatha
8. júl 2010

@olifcek Ano. Kamaratka kojila parkrat jednej dcerku, lebo ona kvoli chorobe nemohla. To bola mensia este.

kleopatris
8. júl 2010

@zucana my monitor nemame, ja mam jeho postel u mojej a niekedy spava so mnou, ale i tak sa bojim, ze tvrdo zaspim a on sa udusi 😒 tuto noc som ho drzala za ruku, aby sa nemohol otocit, tak som moc nenaspala 😅

a dakujem za privitanie, ste zlate 😵

svetlankat
8. júl 2010

@olifcek ani ja nerada sladke cestoviny

olifcek
8. júl 2010

@zucana jo, ja najprv jedno,potom druhe, paq zmiesam

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
8. júl 2010

@rivatha ale polrocne dietattko by uz nemuselo ine mliecko vziat, ze? teda, keby uz par tvrdych hodin nejedlo...skusat nebudem, len som zvedava 🙂

garonka
8. júl 2010

@kleopatris aj ja Ťa tu vítam 😵 😵 😵 😵

svetlankat
8. júl 2010

@rivatha
@olifcek ja som tiez myslela ze sa zmiesava

olifcek
8. júl 2010

@svetlankat jasne, ze mozes...ja to ale oskusam po jednom, paq zmiesam x;o)

svetlankat
8. júl 2010

Aj sa pise ze k mrkvicke pridame zemiacik, a ja polopate.

svetlankat
8. júl 2010

@olifcek jasan, nam zatial Miska neprejavila ziadnu reakciu, tak dufam, ze nas alergie obídu

kleopatris
8. júl 2010

@garonka dakujem 😵 aj my sme mali u porodu skoro takeho obrika jak vy 😀 kolko mate teraz ak sa mozem spytat?

zucana
8. júl 2010

a s pitim teda ako?
a cez noc akoze uz nebude pit mliecko????

olifcek
8. júl 2010

@svetlankat my tiez zatial v poho vsetko...a my papame vyzivky teraz na obed, niekedy i na olovrant, az pride mm dom, tak uz zacneme so zeleninkou a maskom...dnes mm rano volali, ze ho potrebuju v holandsku dva tyzdne, nie jeden, glg...ale dohodol sa s kolegom, ze pojde ten namiesto mm na druhy tyzden, uff

olifcek
8. júl 2010

@zucana moja oliv bude mliecko vzdy ked popyta...i po prikrme x;o)

svetlankat
8. júl 2010

@zucana podla mna bude. Niektore deticky po prikrmoch, castejsie papaju cez noc, lebo dobiehaju zameskane zo dna. Aspon par kamosiek ma taku skusenost

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
svetlankat
8. júl 2010

@olifcek aspon ze ta, to by uz bolo dost dlho. Ked nevychadza stretko zajtra mozme ho dat na buduci tyzden.

rivatha
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
olifcek
8. júl 2010

@rivatha ja bych len olivku sledovala, ci by sla za prsom inej maminy, ktora by bola oblecena, samozrejme x;o) ci by ma takto zraadila a nahradila 😕

garonka
8. júl 2010

@kleopatris kolko ste mali vy? fiha ďalšie veľke babo
😀
odhadom meriame asi 71 cm a važime okolo tych 8kg ale presne budeme vedieť 19 jula kedy mame poradňu a to som moc zvedava

olifcek
8. júl 2010

@rivatha pappaciq

olifcek
8. júl 2010

@garonka my mame 19.07 7 mesiacooov 😵

njonja
8. júl 2010

@zucana dakujem krasne 🙂 Ja nesterilizujm uz davno nic Dokonca uz maly jedol aj z lyzicky v restauracii, ked som nemala svoju a musela som mu dat antibiotika Ja uz len prevaram

Tu v nemecku dokonca nepouzvaju ani vodu pre kojencov Mne tu bolo povedane, ze mam brat vodu z vodovodu na jedlo pre malu aj na pitie!!

kleopatris
8. júl 2010

no my sme mali 53 cm a 4230 g 😝 a teraz mame 70 cm a 7650 g 🙄 sa navlacime, ze 😀

olifcek
8. júl 2010

no ja oliv opat len v plienocke necham, lebo v bodynku sa mi poti x;o((

garonka
8. júl 2010

@olifcek jeeeeeeeeeeej a to zas ideme na preočkovanie a pred mesiacom sme takisto boli taky deň u lekarky 😅 a 22. 7 ideme na neuro som zvedava čo nam povie, lebo Tobi sa snaží posadiť a nedovolím mu to

olifcek
8. júl 2010

@kleopatris my mame okolo 4700g, ale tiez sa navlacim, lebo nosim podstatne dlhsie malicku...takze vysledok je rovnaky x;o)

olifcek
8. júl 2010

@garonka my mame od lekarov pokoj, chirurg povedal, minimalne 3 tyzdne , tak dodrzime x;0) i kontrola u ocnej sa odklada tym padom...a od 01.08. uz budeme chodit na sever....sice dvoma spojmi, ale co uz x;o)

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre