Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

jaja32
9. júl 2010

@jja 🙂 no, to si pamätám, že už jaja bola, tako som tam šupla 32 😀 aspoň viem, že nemám osemnásť 😀

laxity
9. júl 2010

@rivatha fajný ako fajný nákup, ja sa z toho veľmi vytešujem, len keď príde kuriér a bude pýtať 300 evri tak sa dovytešujem 😀, ale tak treba to skôr či neskôr tie veci budeme potrebovať...

laxity
9. júl 2010

@kika58 a to kedy si pracovala v takomto niečom?

kika58
9. júl 2010

@laxity asi pred 7 rokmi zhruba len brigadne

zucana
9. júl 2010

za 7 sa vela zmenilo 😅

raa2
9. júl 2010

tak som poskladala sportiak, nakolko sa nam nezmesti do auta aj autosedacka a aj kocik 😀 som sa pritom namakala, to ako ked som bola male decko a skladala som si nieco z lega 😀 len ten navod v tom lebu bol jasnejsi ako tento pri tom kociku. myslim si ze ho uz mozem pouzivat, da sa dat aj do polohy spacej a aj uplne sedacej, tak uvidime co na to matik 😀 mozno ked sa vratim zo ziliny tak dam znova vanicku....no ved uvidi sa...
@rivatha aky mate kocik?

a dakujem za nazory 😉

zucana
9. júl 2010

@raa2 my mame vintage ako si spokojna s kocikom?

maminnka
9. júl 2010

@blumka tie knizky, co ti prisli, su super, ja ich uz mam 4 roky a vela z nich cerpam 🙂

blumka
9. júl 2010

@maminnka ktore este mas? zacala som to citat a teda zaujimava teoria a asi prva taka co sa mi neprieci 😉

raa2
9. júl 2010

@zucana ja som velmi spokojna, az na tie kolieska, ale uz aj na tie som si zvykla, a fakt mi vyhovovalo vozit maleho vo vanicke..ale uz som poskladala dneska sportak, a bude sa vozit v autosedacke...ty si ako spokojna?

lenica81
9. júl 2010

@blumka este raz, ake knizky...

@zucana 😀 ja mam doma pripravene mensie lyzicky...

olifcek
9. júl 2010

@zucana pozeram, ze by to slo asi lahsie s lyzickou mensou...my mame taku od +4mesiacov...od mam...4ks v baleni...poslem jednu a vyskuas?

njonja
9. júl 2010

@kika58, mas pravdu s tymi presnidavkami..ja ich nechcem davat, len uuplne vynimocne..tiez som vselico citala, ale hlavne zdravy rozum mi hovori, ze co moze byt v drogerii niekolko mesiacov, alebo je inac sterilizovane, uz urcite nema tolko vitaminov, ako ked to spravim doma..
A to ani nehovorim o tych, kde je mäaso. No jedli by ste vy nieco take?

njonja
9. júl 2010

@olifcek a @zucana - vraj dostat take lyzicky, ktoe su mimoriadne vhodne pre deti, ked zacinaju jest - su cele mäkke a ploche, teda rovne Tym padom sa maju dat lahko do pusx.Boli vyvinute pre deti so zajacym rozstepom v pusinke...Musim kuknut, ci ich niekde najdem.

svetlankat
9. júl 2010

caute babenky, my sme boli v obchodiku a potom sme prisli domov, Miska sa zobudila, dala som cicik a zaspali sme obydve na hodku a pol, Miska este spinka, no neviem ci sa nezobudi kedze uz nie som pri nej. Prvy krat sa to stalo, ze takto zaspala na ciciku a drzala ho oboma ruckami, ani polohu som nemohla zmenit.
@blumka dikes za rady, to s tou klokankou som fakt nevedela a priznam sa ze sme ju par krat pouzili ale aj to som Misku viac menej drzala v pase, lebo som nedoverovala tomu zapinaniu. Bala som sa, ze ked sa odobne spadne mi. Ku kadernicke chodim tu na jazere. Je velmi sikovna a cenovo prijatelna. Tak si tie vlasy dam len podstrihnut. Uz som vymenila vela kaderniciek, ale tato fakt ostriha podla toho ako si prajes, poradi ale nepresviedca. Vela krat som bola u kadernicky a tie ma scvakali na kratko aj ked som to tak vobec nechcela.. No uz pocujem ako si blaboce. Vedela som, ze ked odidem bude hore, lebo tak sa ku mne zlato tulila, no ale pospinkala skoro dve hodky

njonja
9. júl 2010

@zucana kukla som video🙂))) Nasmiala som sa🙂 Ale ked ten tvoj drahy jej bude takto zprijemnovat papu aj nadalej, asi jej vela chutit nebude🙂

jaja32
9. júl 2010

@olifcek ja som chcela tie lyžičky mam, kde si ich kúpila?

laxity
9. júl 2010

@zucana 😀 , náhodou mne sa páčilo ako papkala...som zvedavá na naše prvé papanie 🙂

olifcek
9. júl 2010

@njonja tie od mam su take mensie a plochejsie x;o)) aj d rucky baba vhodne lahkostou a sirkou x;o)

@jaja32 v tescu x;o)

olifcek
9. júl 2010

@laxity ved bola zlata ako papkaaaaa x;o)

jaja32
9. júl 2010

@olifcek u nás v tescu nemajú, neva, zvládneme aj s inou 🙂

laxity
9. júl 2010

@zucana no milené, aj svokre som to teraz ukázala a chválila Vikinku 🙂 a čo si presne dávala? Čisto iba mrkvičku?

laxity
9. júl 2010

@olifcek jojo 😉

zucana
9. júl 2010

ale tato je silikonova askoro rovna..ale asi fakt velka...pojdem dnes do obchodu este a kupim este nejaku 😝
a veru svoje som mm uz povedala....

zucana
9. júl 2010

@laxity iba mrkvicku veru 😉 a dala som na zajtra do avent pohariku do chladnicky potom zohrejem vo vodnom oki?

olifcek
9. júl 2010

@jaja32 vidis? pomozem x;o)) skusim ist cez vikendik do tesca a ked bvudu mat kupim, hm? adresu mam 😝

olifcek
9. júl 2010

tusim toto mame...ale asi bez dierky na konci...kuknem krabicu ked oliv vstane

http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.a...

blumka
9. júl 2010

@lenica81 nejstastnejsi miminko v okoli a nejstastnejsi batole v okoli 😉
@svetlankat a kde na jazere, mas na nu kontakt? ja by som potrebovala podstrihnut

njonja
9. júl 2010

@kleopatris byvame v düsseldorfe, teda teraz uz kusok mimo, nechceli sme byt v meste... kam pojdete vy ?

@olifcek, kuknem na ne.tiez idem teraz kupovat dake...a aj serblik. ked zacne sediet, zacneme to skusat. nasla som taky , co hra la,badu, ked sa deti pocikaju. stoji nejakych 5 eur🙂

@zucana, sa ti necudujem, ze si mu daco povedala...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre