Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
22. júl 2010

a tu prsi a ja som chcela ist von 😖

suzon78
22. júl 2010

@laxity díky 😵 😵 😵

olifcek
22. júl 2010

@blumka tu zas niic z dazda

laxity
22. júl 2010

@blumka bože a tu na zdochnutie 35°C

blumka
22. júl 2010

ja vam to poslem, tu prsi kazdy den 😅 je teplo tak z toho...ale to su take strasiace dazde, no ale s detmi nemozem ist

suzon78
22. júl 2010

aj u nás slnko praží, takmer stále sme doma zadební až na večer ideme trošku na dvor, nech už je jeseň..
inak aj ja som sa tu inšpirovala a kúpila som Timke v metre bazééénik ten hríbik 😵 , len sme ho ešte nemali možnosť vyskúšať, tak snáď dnes vyskúšame....dávate aj lehátko do neho, či, len trošku vodičky a na brušino? Moja síce by už aj chcela sedieť sama, ale dlho nevydrží, musím ju pridržiavať.

lenica81
22. júl 2010

@laxity pravda na zdoch... 😔

lenica81
22. júl 2010

@zoska, som sa inspirovala tvojim cestovinovym salatom... trochu som ho obmenila, bo nemam kukuricu, dala som salat a mnam... 😵

cukruska1920
22. júl 2010

spominal ma niekto??? 😀

lenica81
22. júl 2010

@cukruska1920 myslim ze zoska a olif... 😉 ako sa mas... co babatko... 🙂

laxity
22. júl 2010

@cukruska1920 @zoska 🙂

@cukruska1920 ako sa cítiš, Simonko kopká vo veľkom? 🙂

cukruska1920
22. júl 2010

juj ste zlate ze ste si na mna spomenuli...mame sa dobre, malinky si kopka... niekedy ma utlm ale to ho postrkam trosku a zas sa rozkope 🙂 v pondelok ma cakaju glukozove testy tak dufam ze to bude ok..a v stredu poradna a tiez dufam ze sa to nepohlo dalej a ze ten krcok zostal tak ako bol... jaaj vy uz mate velke babenka 😵 😵

laxity
22. júl 2010

@cukruska1920 tak sa drž a podávaj nám informácie a neboj všetko bude ok 😉 ...pozri ako krásne svieti slniečko....nie je dôvod myslieť negatívne 😉

cukruska1920
22. júl 2010

@laxity no ved hej...to slniecko by sa mohlo schovat lebo je to hroooza 😝 v noci sa spat neda a cez den bez ventilatora nefungujem...

laxity
22. júl 2010

@cukruska1920 ja som to myslela inak 😉 ....ale určite by sa zišlo keby sa trošku ochladilo 🙂

laxity
22. júl 2010

kuk na moju piškótu 🙂

lenica81
22. júl 2010

@laxity jaky veget...

njonja
22. júl 2010

@suzon78 drzim palce aj ja, obdivujem vas, ze to takto zvladate. Ja som bola s nervami uuuplne mimo, ked mal maly zapal obliciek. Neviem si predstavit, ako by som to zvladala, keby ten maly cloviecik mal problemy so srdieckom... Klobuk dole...

laxity
22. júl 2010

@suzon78 si silná žena pozerám 🙂 a ja dávam iba vodičku a malú na bruško 🙂

njonja
22. júl 2010

@laxity je kraaasna🙂

njonja
22. júl 2010

@maculik takze sa dobre narobis🙂 Moja, jedna otazka mi stale vrta v hlave - mozem kojit a byt tehotna? Myslim tam, ci je potrebne odstavit maleho od mlieka po tom, ako by som zistila, ze som tehu? Niektori hovoria, ze sa nesmie kojit pocas tehotenstva....

Inac - boli sme u dokiho prave -maly kasle, tak nam dali kvapky. Vraj je v nemecku strasne vela cierneho kasla medzi detmi vo veku 8-10 rokov. Idem sa aj ja dat preockovat, lebo uz nemam protilatky, tak ked budeme chcet mat to druhe, aby bolo chranene....

laxity
22. júl 2010

@lenica81 @njonja od únavy padla 😀

no nič ideme my na zmrzku 🙂

njonja
22. júl 2010

@zucana no ceny su take, ze u Jonasa priamo som platila za vypocet okolo 20Eur, ale to bolo uz davno. Potom som si to robila z podobnej interentovej stranky, ako dala zoska, ta je ale uz spoplatnena. Teraz som si to robila cez www.chlapecdievca.sk (myslim, ze je to tak). Tam su ceny rozpisane podrobne aj podla toho, aky chces mat vypocet. V tvojom pripade by som si dala ten najpodrobnejsi, kde mas najvacsiu zaruku, ze sa vyhnes potratu a postihnutemu babatku. Vyrataju ti a slovne poisu, kedy je njvhodnejsie pracovat na babatku.
nemusis nikam chodit osobne, ak sa rozhodnes pre Jonasa, mala by som mat jeho cislo v mobile (jemu treba napisat alebo zavolat, ze si to zelas, posle ti k tomu papiere, ktore vyplnis a posles naspat. Potom ti to niekedy posle vypocitane domov. platis zlozenkou, ktoru prikladas k vyplnenym formularom). Na adrese chlapecdievca sa toto vsetko da spravit online, zaplatis online a poslu ti to aj online, ak chces. preto som si to davala robit teraz tam, lebo kym by mi to prislo cele o jonasa do nemecka, by to trvalo..
No a v oboch pripadoch je tpreba vediet tvoj datum a presnu hodinu narodenia a minutu, samozrejme..Ja som si robila ten jednoduchsi rozpis a platila som okolo 60 eur. uz neviem presne, ved kukni na stranku.
jonas je velmi veriaci a velmi presvedceny o svojej metode. Vraj u jeho vsetkych deti sa to osvedcilo a potvrdilo. Zacal ju vraj rozvijat najskor ako prirodzenu metodu braniacu pocatiu, aby zeny nechodili na potraty a nebrali pilulky, teraz sa to vyuziva aj opacne....

lenica81
22. júl 2010

@zucana pocuj... a ty si nevravela, ze kvoli nohe sa tak ponahlat nebudes... 😕 ci to mm sa ponahla... 😅

zucana
22. júl 2010

@njonja dik moc
no ale tak skoro teda v oktobri sa nezacne lebo som bola na endo a mam to hashimoto alebo jak sa to vola a musim brat hormon a ze sa to musi njprv upravit lebo ze mi malo funguje stitka a moze sa znicit ze to preslo z hyper n hypo.....tod vsjo...kto to berie este???

maculik
22. júl 2010

@njonja urcite mozes. Jedna kamoska kojila cele tehu a potom aj oboch naraz, tandemovo. A druha odstavila malu 3t pred porodom. Pokial nebudes mat problemy a telo to bude zvladat, tak sa kojit moze 🙂

njonja
22. júl 2010

@maculik dik🙂 To mi odlahlo🙂 To bol asi jediny dovod, preco som to odkladala🙂 Teraz sa dam zaockovat a mozem zacat...

njonja
22. júl 2010

@zucana tak drzim palce, nech sa to da dokopy! stitna zlaza a tehu vraj nejdu spolu..hm, ale envyznam sa v tom..na to su tu nasi doki🙂

maculik
22. júl 2010

kocky, ked idem zapekat ten baklazan, tak asi na kolkych stupnoch a zapeka sa odokryte ci zakryte? @garonka tu nie je, ze by poradila, ci ona zakryla, ked ho robila.

maculik
22. júl 2010

a to fakt funguju tie vypocty? 😕

o chvilu mame 2000 stran 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre