Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

olifcek
15. dec 2010

@lucia411 ja som este nespala celu noc ani raz, max. som spala vkuse 4 odky, i to len par noci aj to ked bola Oliv este drobunkaaaaaa... x;o) ved mam len ju, tak nejak prezijem este, no nie? x;O)

mne osobne kiri moc nechuti..

lucia411
15. dec 2010

@olifcek boooze aj teba obdivujem fakt 🙂ja som sa vyspala prvy krat 9 hodin v kuse ked mala Celi 3,5 mes ani mne kiri nechuti, ale bohuzial lekarka odporucila len tento zatial....

lolka
15. dec 2010

ahojte baby, dlllllho som tu nebola, nejako nestiham 😖
my uz sme konecne zdravi, ja aj Viki po atb. a teraz pre zmenu karhna mm, no snad to na nas opat neskoci 😒
Viki robi pokroky, ma vrtulku v zadku, postavi sa pri nabytku a robi prve krocky, tak sa tesime a istime jej "neisty" krok 😅 momentalne u nas fici nahananie sa na posteli, my ju steklime alebo akoze kuseme do noziciek a ona pisti, jaci a stvornozkuje prec s 😀
papanim je to stale vseljake, ovocko chuti a na obed si da par lyziciek, z HIPP zje viac, ale tu davam len malokedy. syr a jogurty este nedavame.

@matesl drzime palce, nech sa ta potvora nepotvrdi a nemusite brat atb.
😒 ako je to s kojenim ti asi najlepsie poradi annag, ale to uz asi vies 😅
@zoska super, ze je vam uz lepsie a ste doma. Nelka sa urcite s pitim rozbehne a na flasku si zvykne. mne Viki tiez dlho flasu nechcela, ale poharik s naustkom sa jej paci a ovocku stavu jej davam z poharika - kuse do toho a aj pije. a kojenie, myslim, ze kojit 10 mesiacov je pekny cas, mali ste to s Nelkou tazke a narocne - a vydrzala si a dala si jej to najlepsie. Aby bola Nelka stastna a vesela, potrebuje zdravu, silnu, vyspatu maminu. Ja si ani neviem predstavit byt v noci tak casto hore ako ty. My sa budime 3-4 x a aj to mam dost 😅
U mna mas moj obdiv ako to zvladas 😉
@olifcek paaaaaani, ved vy uz mate skoro 1.rok
🙂

lolka
15. dec 2010

@zucana krasne topanocky ste kupili, Viki je paradnica 😉 my topanocky este nemame, ale chcem uz kupit, nech doma cupka.
baby, kde ste v BA kupili vhodne topanocky pre krpcov ?

maculik
15. dec 2010

jeeezis kocky, tu to akosi fici, to co rano budem docitavat, kolko? :D ale ved nejde joj stranka, takze rano nemozem pozeravat Panelak, tak aspon budem mat cas docitat 🙂 @zucana tebe ide, si minule spominala, ze tiez kukas cez net, ked nahodou nevidis, teraz si videla v tv? lebo neviem, ci len mne to robi problemy, vyhadzuje im, ze udrzba HW portalu 🙄

@maminnka len som chcela, ze ci dojdes na stretko a ze asi bude o 14h, ci o tom vies. dojdes, jo? a ako sa mas?
@lolka @matesl @raa2 @lenica81 @alex @zucana @laxity @dorotka2 a vsetky, ktore som zabudla, tiez dojdete na tu 14h? a kde vlastne?

svetlankat
15. dec 2010

Dobru baby, idem hajat

blumka
15. dec 2010

baby, noze mi este napiste co mate pre mm na vianoce...do tajnej mozte...pliiiiz, ja by som este daco ale neviem coooooooooooooooooooooooooo

zucana
15. dec 2010

@maculik Aj mne to' vypisuje Ale mame telku tak dnes sa mi podarilo kukut pozeralj SMe s viki a cakali na mm. Dosiel o desiatej
a super znamy ma vystrasil ci sa v takom pocasi nebojim letiet

zucana
15. dec 2010

@blumka Babika, little people lietadlo, kociarik, little people zoo, vankus s levom, kocky drevenne, autosedacku pre babiku, zrkadlo lamaze, dalsie 2 babiky auto chicco .... To' du id celej rodiny plus oblecko

blumka
15. dec 2010

@zucana zuci pre muza, ne pre malu 😀 😀

lucia411
15. dec 2010

@blumka sal napr, alebo knihu, alebo elektr.fotoalbum, podla toho co ma tvoj mm rad...ja chcem pre svojho kryt na Iphone4 aby mu dobijalo baterku lebo na tom telefone ide baterka do prazdna za 1 den,ale dostat to zatial v USA len aspon co viem, ale idem zajtra kuk do predajne Apple...a este sveter mu kupim 😉

avaka
15. dec 2010

caute kocky 🙂
Zoska,@andrea2603 to pekne napisala a este si myslim,ze ak by si chcela potom odstavit napr.o mesiac-dva,tak radsej teraz,ked uz to skoro je,lebo potom to bude podla mna tazsie..deticky si viac uvedomuju,aj nasa uz skoro vobec nepila cez den a teraz stale pyta,akoby sa chcela ubezpecit,ze jej dam vzdy,ked chce...ja som velky fanusik kojenia,ale nie fatatik,zase kojit za kazdu cenu nema cenu 😉
mne tiez mala pije z pohara,uz sa to naucila,ja jej ho drzim a pije 🙂
este co si pisala ten inter,stolik,my sme dostali taky obycajny,nie je tam hudba,ani svetla,ale mala sa na nom tak hra,ze az nechapen,fakt,este sa nikdy s nicim tak nehrala 😉

inak E bola uz 5x hore na cuc,baby,asi mame obdobie hanbenia,alebo co... 😒 zase na plavani plakala,tesi sa pa pa a potom 😔 ...ale s detickami v pohode...uz nevykrikuje na ludi,aby si ju vsimli...dnes ked sa jej prihovorili,uz ziadne celebritne usmevy,tvarila sa ,ze sa to jej netyka... 😅 dokonca sa uz viac krat rozplakala,ked som zasla za roh
@aculik,Adelka aky spachtos 😅 😀

jaj a hlavne som zabudla,vysledky vraj mame dobre,neukazuju na ziadnu alergiu,alebi imunitne ochorenie,tak snad tomu mozem verit....tak,ak to tak je,tak ma suchu pokozku po mne,este teda kupime zvlhcovac,ci to cosi pomoze,ale preco to mala aj v lete? 😕

olifcek
15. dec 2010

@lucia411 dakujem, ale ja som len asi tvrdohlava... uz boli noci, ze som si i poplakala, ci mm sa postazovala, ze nevladzem, ale tak... dost sme si na zaciatku presli, tak preto to nevzdavam... lebo ani Oliv to nevzdala, je tu, je zdravucka, sikovnucka, pre mna ta najlepsia 😉
@lolka veru, veru, uz roooook x;o) mohla by mi Oliv darovat jednu nocku prespatuuuu... x;oD ale tak, to ma vlastne Oliv sviatok, nie ja, tak uz som tiiisko 😀
@svetlankat bruuuu

@zucana ja sa lietadiel bojim, nech uz je pocasie ake chce... ale nech da pokoj, nebezpecnejsie je to v lete, ked su burky a ked teroristom hrabe

@zucana @blumka chcela pre manzela... ci? 😝 😀 😀

avaka
15. dec 2010

kocky vztahuje sa reklamacia ajna zips?konecne som malej kupila teple cizmicky(capacky)mala ich 2x obute a pokazil sa zips,uplne sa rozisiel a netahala som ho nasilu.. 😒

avaka
15. dec 2010

@lenica81,tak to nasi mozno rovnako vazia 😅 ,sice E je starsia,ale je baba,tak vyrovnane a ze Vilko zje 200 😕 😎 ,ja som dnes oslavovala,mala najprv nejedla obed,co som uvarila,tak som este ine vytiahla z mrazaku a prehodila som jej to s olovrantom,tak po plavani a spanku zjedla s takou chutou 100 😎 ,aj kriacala daaaa,to som este pri zelenine nezazila 😅

olifcek
15. dec 2010

@avaka my ked sa hanbime, schovavame sa za mna,he he. takto sa hanbi uz par mesiacov, je to krasne

mne Oliv krasne pije z doidy poharika... vypytala si, tak som jej dala kusok prevarenej vodicky dnes... a robi mi bublinky do pohara, he he, to ma este z plavania 😉

@avaka super, gratulujem k vysledkom

olifcek
15. dec 2010

@avaka vztahuje

olifcek
15. dec 2010

@avaka mas aj video ako Tvoja macherka sikovna krici to da? ak jo, nevsimla som si link, daj, plllls . to musi byt parada!

njonja
15. dec 2010

Ahojte dievcata....dlhoooo som tu nebola, sem-tam som nakukla, co mate nove..Mala som fofry, maly je permamnentne chory od posledneho ockovania, 2x ATB, nespaval, budil sa kazdu hodinu v noci, tak som len tak prezivala..

Ale boli sme za ten cas plodni - konecne som nasla doktorku, ktora dosla na to, co mu je a lieci ho..takze uz aj to spanie sa nam popravilo..(vedlajsie ucinky ockovania su okrem ineho zapaly hornch dychacich ciest, ktore mozu trvat aj dva roky, no a my sme to prave museli vymaknut☹ )

Boli sme na nefrologii - vsetko ok🙂 Vazili mi ho - ma 12 kil a 80 cm...

Cely dom som vyzdobila vlastnymi ozdobami🙂 Som normalne na seba hrda, som tu sedela za sijacim strojim a sila ako popoluska🙂 Ked uz konecne bude moj mm doma viac ako 1,5 dna v tyzdni, ho poprosim, aby to odfotil a hodim na net...

Anapiekla som! Baby, po prvy raz v zivote som piekla na Vianoce! Hanba, vsak...ale u nsa sa to nedrzalo, lenze toho roku nejdem na SK a bolo mi smutno, tak som si aspon spravila slovenske kolace🙂 Len kto ich bude jest, ked moj mm nema rad sladke☹

@matesl - mrzi ma to s malym...ale na drhej strane sa ti mozno konecne vyriesi vas problem so spanim...dufajme!!! Moja, pytala si sa niekde vzadu, ako odstavit - nas znamy odstavoval ich malu dceru (6mesiacov) potom, ako ich mamu odviezli urgentne na operaciu jednoducho tak, ze jej nedal prso..prirodzene, ked tam mama nebola. Vraj sa tri noci nevyspal, ale potom si vraj mala na prso nikdy viac ani nespomenula. Skus poprosit niekoho, aby to pre teba spravil (mamina, mm...).. ty sa v otm case neukaz doma...alebo ina kamoska si natrel prsia octom zakazdym, ked mala chcela pit. A tak sa jej to sprotivilo, ze sa hned odnaucila🙂

olifcek
15. dec 2010

@njonja no ja bych nevedela odist a nechat Oiv plakat za mnou a za prsom... to uz ten ocot mi pride lepsie riesenie, ale tiez asi nie moc bry napad...

tesim sa, ze uz mate dobru lekarku! drzte sa

matesl
15. dec 2010

@lolka kupis v zdravotnickych potrebach take topanocky vhodne 😉

olifcek
15. dec 2010

@lolka my mame protetiky zo zdrav.potrieb 😉 su ako rak-y , kt. baby kupili u batu

olifcek
15. dec 2010

Oliv zaspavaaaaaaaaaaaaaa, jeeeeeeeeeeeeeeeeej, vcera uz o 22.00, dnes o 23.13 ale itak super, lepsie ako o 1.00 . len snad sa pri presune neprebudiii

avaka
15. dec 2010

@olifcek ,videa akurat stahujem,cosi tam je,ale to prave daaaa,ani nie,pokukam este...ale dnes nestihnem uz,mala bola zase hore.. 😒
@njonja ,no aspon ze Vam na to niekto prisiel 😉
tesime sa na fotky vyzdoby,sikulka 🙂

olifcek
15. dec 2010

@avaka ja pokukam i s mm videa, nech sa inspirujeme na ucenie pre Oliv 😵 😵 😵 na youtube si ako? nech pohladam

olifcek
15. dec 2010

idem si lahnut.. desne ma boli hlava...

bru noc

avaka
15. dec 2010

@olifcek ,nemam verejne,ved do temy dam link na nejake 😉 ,ale ved to len take... 😅

svetlankat
16. dec 2010

dobre ranko baby

lenica81
16. dec 2010

@svetlankat dobre ranko... ale to samo vsetkym... 😀

noc ok... nejako sa Vilkovi dobre spi pri nas na posteli... 😅 tak neviem neviem... 😔

inak vcera som zabudla... ze von treba chodit teda za kazdeho pocasia, nejde o zimu, ale o dlzku prechadzky... tot vyjadrenie mojej doc... takze babusime a slapeme, mamicky... 😵

chcela by som skocit dnes do auparku, pojdem doobedu, kupit este mm nieco k vianociam... tak hadam sa mi postasti... 😎

lenica81
16. dec 2010

inak @maculik a @jaja32, kamoska mi kupila to cudo na krk na vonku do zimy v HM, ale este neviem ake, lebo dnes sa k tomu dostanem, vraj uz bola len jedna farba, tak vzala, za 4 ecka... 😉 dakujem za tip...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre