Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

blumka
19. júl 2009

zuci 😉
idem az 6.8...ale uz som si aj dnes vynadala ze aka som hlupa...ved aj ked sa daco stalo tak sa neda nic robit...a ked sa nic nedeje, len ublizujem tym stresom babatku...takze uz myslim pozitivne.. rozkaz :D

zucana
19. júl 2009

presne tak...blumi 😉
bud rada ze ti neni zle ako podaktorym...
inak ja cakam na tu krv a potom idem na kontrolu k mojmu aj s vysledkami 30.7. a to by som uz mala byt v polke 14teho tyzdna tak snad potom uz mozem byt kludnejsia nie?

loginka
19. júl 2009

baby ja som tiez nedavno prestahovana do domceka, samozrejme panelakove dieta, ale je to uplne ine a super si tak vyjst na zahradku, akurat tie schody, teraz si uz ozaj viackrat rozmyslim, ci idem hore a naopak 😉
a upratovanie - ale teraz sa cini manzel 😉

blumka
19. júl 2009

loginka moja predstava domu je len so schodami 😀 ..viem ze budem na ne niekedy hromzit ale bol to moj sen mat v dome schody...keby sme mali bungalov, tak mi to nepripada ako dom 😀

olifcek
19. júl 2009

zusika: dakujem za to NT, mne na to zucana poslala link, tak som kukla, ale tak krasne si mi to vysvetlila, ze viem, ze som to spravne pochopila x;o) dakujem Ti. mam rada, ked mi vie niekto nieco takto pekne zrozumitelne vysvetlit.
no mne brusko hlavne pevnie, co je iste dobre znamenie 😉 akurat, ze pevne verim, ze mi uz lekar povoli aspon bike a stepper, lebo mi pekne lemraveje zadok a stehna, bleeee..

zusi: wow, krasne prstene veru. a jo, ja tiez nechcem dat vela penazi za pohare, kuknem i v obchodoch, kde maju lacne veci. ale dnes sme u nasich pili z poharov na vino, ja a polovicka kolu, nasi vinko s kolou, a neskutocne moc sa mi pacia. su na vysokej stopke, ale niesu siroke, take mensie kalisky, a v skle maju hrozienko...ved ked, najblizsie nafotim a poslem Vam foto. viem, viem, neboli by to original svadobne pohare, ale mne sa veeeelmi pacia...a este keby som ich potiahla bielou stuzkou...ved uvidime x;O)

osobne nechcem vela minat, nepotrebujem to. ja len chcem byt zenou svojho draheho a to i priezviskom x;o) chi...

zucana: hmmm...na rok do podnajmu...hmmm...nie je skoda tych penazi? x;o( ale dom v centre? wow...az zavidim, ale, doprajem, samozrejme x;) ja osobne by som brala nejaky maly domcek ale s obrovskou zahradou...ale to mozno az v buducom zivote, alebo...o niekolo rokov...teraz snad koncom tohto roka poriesime aspon vlastne byvanie..ale i to na hypo, takze...brm, brm...

blum: mne tiez niekedy nie je nic, ale inokedy zase..bleee...ako i teraz

cukrus: jak same zle spravy? citaj tie dobre hlavne, hm? x;O)

olifcek
19. júl 2009

hajdy: chi, neboj, sedela som 😀

a jo, ja som si na dovolenke dala jedno flaskove nealko pivko napolovicku s draheho tetou, chi

loginka
19. júl 2009

blumi, poschodie je lepsie aj pre vyhlad a svetlo, tiez si neviem predstavit byt len dole
ale teraz mame na prizemii najlepsie - chladocek

cukruska1920
19. júl 2009

baby teraz som bola na wc... na papieri som mala taky bledohnedy alebo tmavozlty vytok....bojim sa ☹ ☹

blumka
19. júl 2009

cukru...tmavozlty vytok je normalny v tehu...v podstate cele tehu budes mat take zltkaste vytoky...ale ked si nie si ista zavolaj lekarovi

cukruska1920
19. júl 2009

blumi....ale to bolo az take bledunkohnede.....predchvilou som bola zas a uz nic... v utorok idem k nemu tak mu to poviem... bojim sa lebo takto mi zacinalo aj to ked som prvykrat potratila 😔

loginka
19. júl 2009

cukruska, neboj, ved uz si v 13tt, snaz sa si to nepripustat, ale urcite nohy hore a klud na dusi aj na tele

zucana
19. júl 2009

olif no tych penazi za najom mi je luto ale lepsie pockat na nieco poriadne ako zbytocne kupovat nieco co sa nam nebude pacit....
ved musime zvazit vsetky pre a proti
inak cukrus neboj ked tak chod hned zajtra k lekarovi ked to este budes mat aspon ja by som sla pre klud na dusi pozri na blumku ta ide ked si mysli ze nema signaly tak sa neboj 😉
inak som sa opat raz slakla a este aj vytocila na muzika lebo na zachytenie okna pouzil stojan so vsetkymi nozami a samozrejme ja som to nevidela takze to cele padlo a vsetky noze von nastastie sa mi nic nestalo......ale ja nechapem ci niekedy ti muzi nerozmyslaju...alebo zeby iba ten moj? 😒

blumka
19. júl 2009

zucana, to vsetci muzi..moj muz tiez tak rozmysla, ze vlastne nerozmysla a necha zapnutu tlaciaren, aby do nej mohla stukat Terezka alebo necha nozik na kraji stola aby si ho mohla stiahnut...atd, atd 😀
cukru...hlavne pokoj...

zucana
19. júl 2009

no tak to som rada 😉
je teraz nasrdeny lebo som mu povedala ze nerozmysla 😀 ale uz dobiedza ze ideme pozerat film? 😝 😅

hajdylca
19. júl 2009

olif no este ze tak (ze si sedela v tom trolejbuse), zucana- chlapi su niekedy cudesny 😲 robia veci, kt. mi vobec nechapeme, a ked nahodou ich vytkneme- alebo len opytame ze preco tak su na svet urazeny.. takze neboj nie je to individualne.... cukru ja verim, ze to bude v poriadku, ale ak by Ti to nahodou nepreslo, ci sa zhorsilo, tak asi si presun navstevu z utorka na pondelok.... inak neviete naco sa ide v 11 tyzdni na krv, ked uz raz mi brali krv - na hiv, toxoplazmozu a pod. a nemusim prist na lacno? ja mam nablisiu poradnu az 10. augusta :(

cukruska1920
19. júl 2009

tak odvtedy som bola uz viackrat na wc a nic tak dufam ze to nebolo nic vazne...a ze to bolo napr. len tym ze sa mi zvacsuje maternica a ze mi praskaju cievy....ale v utorok sa nato opytam doktora....chudak muz...mi vyvolava kazdu chvilku lebo on je doma a ja u nasich

hajdylca
19. júl 2009

blumka bud rada ze Ti nic nie je, ja som myslela, ze mi tie nevolnosti uz skoncili- teda aspon to vracanie, no nie v piatok mi bolo uz od rana zle- tak som si dala ze zazvorovy keks z nejakeho bio obchodu, strasne mi smrdel, ani som ho nedojedla, potom som si dala par piskotiek, napila sa a za 2 hodiny vsetko vyvracala, na obed mala cestoviny so syrovou omackou, vecer ked zohrievala omacku- ma z tej vone naplo- zase som vracala- co som asi pred hodinkou do seba len tak par kuskov do seba hodila, a potom v pohode spapala cestovinky s tou omackou.... a v sobotu rano, som nestihla ani nic zjest- mi smrdel zvduch v byte a som vracala zlc- myslite ze je normalne ked vracatie zlc a uz dva roky nemate zlcnik? sice ona sa tusim tvori niekde inde, v zlcniku sa len tusim skladuje, no ale aj tak... sorry, za opisanie takych podrobnosti... ziadny stres kocky, zbytocne s tym stresujete seba a to malilinke 😀

hajdylca
19. júl 2009

cukru ja myslim, ze ked neopakuje, tak by to malo byt ok, ale to len moj skromny laicky nazor... a muza si viem dost dobre predstavit, pamatam si vyraz mojho ked som mu povedala, ze musim byt pn... a Vy to mate este o dost tazsie, no treba mysliet pozitivne 🙂

cukruska1920
19. júl 2009

hajdy...nic ine mi nezostava... beriem aj duphaston takze spinit by som nemala tak to bolo asi len tak...ale co si vycitam je ze sme sa vcera s muzom milovali tak to moze byt aj z toho...som taka nasrata sama na seba 😠 😠

hajdylca
19. júl 2009

cukru to moze byt podla mna tym, ale nevycitaj si to, to je to posledne co Ti teraz pomoze, ja Ti uplne rozumiem ja tiez len tazko odriekam... tak na seba vobec nehnevaj...

cukruska1920
19. júl 2009

ale ktovie cim to moze byt... nesli sme hlboko..ale asi aj to stacilo...duuufam ze sa to uz nezopakuje ale v kazdom pripade chcem to povedat v utorok k lekarovi... cely cas mi od zaciatku nic neni a teraz toto

olifcek
19. júl 2009

hajdy: hmmm..no, nepomozem, ale...asi, ked uz si mala prazdny zaludok, muselo este cosi ist, ked Ta napinalo, no...nemohli to byt len zaludocne stavy?

zlc...ako to poznas, ze je to uz ona?

olifcek
19. júl 2009

no nic, idem ja spat. zajtra praca po dvoch tyzdnoch, bleeee....a hned do plneho nasadenia x;o(

skoda, ze keby som sla na PN, tak sa mi znizia peniazky na vypocet MD...

hajdylca
19. júl 2009

olif ja vobec neviem, ci to bola zlc, ci zaludocne stavy, ale nieco zlte 😖 🤐 olif velmi dobre chapem ako sa citis, ze ides po takej dlhej dobe do prace, ja som doma od 27.6. a v stredu by som mala ist do prace, no neviem si to moc dobre predstavit, mam uz taky rezim domaci 😝

zucana
19. júl 2009

zukrus tak to moze byt tym milvoanim tak sa neboj....
hajdy a ty si preco vlastne PN?som nezachytila...ja som tiez ale ked vsetko dobre dopadne tak idem asi na rizikove od 30.7. uvidime co povie lekar...dufam,ze malinky zasa narastie
a hajdy to mozu byt tie stavy...ja napriklad blvat neviem ale ked mam niekedy hnacku (sory baby za vyraz a temu ale tak chcem pomoct a povedat skusenost) tak ked uz koncim tak ide tiez taka zlc 🙂 resp. to su tie stavy

zucana
19. júl 2009

dobry nocku
a olif vela zdaru v praci 😖

hajdylca
19. júl 2009

zucanka ja som v 7 t zacala spinit, dostala som ten liek na D, a odporucenie na PN, co som samo prijala, kedze v robote je maximalny stres, ku gynekologovi som isla na kontrolu 10.7. uz je vsetko, len moja obvodna ma dovolenku az do 21. tak preto este stale PN... dobru

ewelyne
19. júl 2009

babulky, tak vas vsetky zdravim a lucim sa s vami nacas, lebo zajtra- teda dnes uz ficime na dovolenku a cez den budem balit ako drak 😉 teda ak budem mat pístup k internetu, tak sa ozvem 😉 vrátime sa asi 1.8.
😉

inak alex a zucana, tie svadobné fotky máte krásne... ste prekrásne...
😉

olif- my máme prstienky tiež z Tn, a poháre som robila ja sama 😉 teda kúpila som a potom som ich sama pomaľovala a ozdobila a vypísala 😉 hodím vám potom foto. Inak som zvedavá, či sa vám to podarí ešte tak dlho tajiť 😉

zusi-ja som mala dnes nákupnú mániu a spomenula som si na teba-boli sme v avione 🙂

cukru, neboj, zajtra bez k lekárovi, ale ak to nepretrváva, tak je to v poriadku

Blumka, inak aj náš sen je domček a v ňom schody 😀
ale my ideme ešte len do vaščieho bytu a dom je ďaleká sci-fi budúcnosť... tu v BA a okolí sú neskutočne drahé pozemky....

hajdylca a ty si stale PN? aspon si oddychnes od stresu v robotke...

držte sa všetky na poradniach a dávajte si pozor a pekne sa opatrujte 😉 a veľa oddychujte a žiadne stresy, oki?

loginka
20. júl 2009

ewelyne, tak krasnu dovolenku!! kde sa chystate?
aj mna uz nejako mrle zeru, aspon ze na vikend ideme k nasim
cukru, super, ze to prestalo, mohlo to byt aj tym sexom
baby ja som taka rada, ze nechodim do prace, teraz by to bolo fakt hrozne,nemoct si lahnut a pod. aj ked by mi to aspon rychlejsie ubehlo

cukruska1920
20. júl 2009

Ahojte... logi...ja som tiez doma... ale ti poviem ze nuda riadna... na dovolenke isiel tak super cas a nemala som cas sledovat sa 😝 ... no ked sa mi to uz nezopakuje tak to bolo tym sexom...len ktovie co sa mohlo stat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre