Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

martinaj
31. jan 2010

no ja nikde nic ohladom placenty pisane nemam, iba polohu vzadu.... 😠

blumka
31. jan 2010

ewe, chcela rodit doma, ne? 😉

zoska
31. jan 2010

martina, tak potom neviem..mozno to ma tvoj dr. poznacene v tvojej karte alebo co 😕

moja dr. nema sono v ambulancii, takze ja som na vsetky sona chodila mimo a potom mi ich vlepovala do knizky...a v kazdej sprave mam napisane pri placente polohu a cislo, a to som chodila na utz k roznym doktorom...

ale pokial mas ctg v poriadku, tak asi nieje dovod pozerat placentu uz....

ni nic babky, mam od svagra-cakatela pozicane nejake filmy tak si ideme s drahym kuknut, lebo v telke zase nic moc program 🙄

garonka
31. jan 2010

i ja mam ctg v poho aj prietoky tak placenta že je 3 stupňa asi nevadí i menej vody nevadí a maly ma tlačí poriadne au a aj to bolí

blumi to by bolo keby ewe dnes v noci pochytilo ale ona by došla do nemocky v blave kalamitu nemaju 😀

blumka
31. jan 2010

ach jaj, Terezke idu horne stolicky, dve naraz..ma zvysenu teplotu a je umraucana...musela som jej spievat koledy aby sa ukludnila 😅 Cez obed spala 3 hodiny a teraz uz zasa spinka..moje zlaticko chorucke

olifcek
31. jan 2010

mna moj pokladik malicky natolko ,,strasi,, , ze bude nakoniec jedinacikom 😅

olifcek
31. jan 2010

blum juuuj, chudak tete

maminnka
31. jan 2010

nehovorte uz o sladkostiach, lebo ja ich normalne fakt nejedavam, ale co toto dieta ti pyta, to uz je neskutocneeee...

Matka, mrzi ma, ze si smutna :(

Olif, Tvoja mala asi nema dno...

olifcek
31. jan 2010

mami ale pozerala som, tak viac otvorov ako treba nemaaaaa...mm znizil teplotu v spalni, iste t o pomoze

blumka
31. jan 2010

akurat ako som dopisala vyssie prispevok, tak sa zobudila ze chce cikat 😅 ..ale uz je tam zasa ticho, tak asi spinka dalej...ona ked ma teploty tak vela spi a malo je...mne to uz vcera neslo do hlavy ze tak vela spala a aj zaspala bez protestov 😅 dufam, ze zajtra jej uz bude lepsie
olif neboj, Olivia je este malicka...kym terezka nezacala chodit som si nevedela predstavit ze budem mat dalsie babo..aj ked som velmi chcela, ale cim bola starsia tym viac sa menila k lepsiemu... 😉

olifcek
31. jan 2010

blumi 😵

garonka
31. jan 2010

blumi tie zubky vedia poriadne narobiť šarapatu ja si pamätam jak som varoval synovca celu noc lebo jeho mater si vyhodila z kopytka a chuď prerevalo celu noc, hnačkoval ostošesť a teplotu mal a sme mu natierali ďasna myslím, že sa volaju tie kvapky Babydent, no aspoň viem čo ma čaka 😕

blumka
31. jan 2010

gari, Terezka to ma prvykrat takto..ja som ani nevedela ako jej ostatne zuby vysli...pri niektorych bola trosku cez den nervnejsia ale ziadne teploty ani hnacky, nic take..niektore som len tak nasla..ze aha ona ma novy zub, uz jej chybaju len posledne 4 stolicky a asi sa tie zadne prerezavaju tazsie, ked ju to tak zacalo trapit...

selyma
31. jan 2010

Ahojte babky, idem nakukunut len na fotecky a idem polezkat. Ale peste precitam

selyma
31. jan 2010

ej ale mate krasne deticky, uz nech aj to svoje mam pri sebe, no este si musim pockat

matesl
31. jan 2010

martinaj, mne to tie na ultra odflakli, ale prietoky su vraj OK tak myslim, ze to je dolezite

garon, mne pred chvilou dieta skoro vyskocilo, uz druhy vecer tak tancoval, ale skludnil sa ked som ho pihladkala asi sa potreboval prevalit

katina2209
31. jan 2010

matka, garonka ja som to mala vcera s muzom sme sa pohadali a o tretej na obed odisiel a prisiel o jedenastej vecer ako doga som preplakala pol dna mozno z toho som mala tu migrenu ☹
dnes ma maly fotbalisticky den ja tiez nemam nic o placente robili mi iba prietoky.. a tie su v poriadku je tam 0,54, tiez jem piate cez deviate naskôr sisky potom slane z listoveho cesta u susedy zapekane a tortu no fuj ale kyselinu uz nemam asi mi kleslo brusko

katina2209
31. jan 2010

matisek a ty mas este kyselinu? Ja byvam presne skoro oproti tescu v tych malych 4.poschod.panelakoch zateplenych a hore v tescu maju taku dobru cukrosku tam by sme mohli skocit na nejaky dobry kolacik 🙂

matesl
31. jan 2010

kati, tak to ta isto z toho bolela hlavka

ja by som dopriala chlapom tyzden s tym bruchom a este si zazit jedny take riadne kramy...snad by pochopili

katina2209
31. jan 2010

no ja to tiez hovorim,ale vsak kazdemu sa vsetko vrati 🙂

katina2209
31. jan 2010

kde ste vsetky nocne sovy?

matesl
31. jan 2010

kati, mam este ale uz to nie je take ze mi ide na vracanie... uz to je take normalne, pred tym to bolo fakt uz velmi zleee

no jasne, my sme aj vcera boli doobeda, tam jak je tescoma ;) som si dala taku coko gulku a chvcela som sa tam dat podstrihnut, ale cakalo sa tam a nedalo sa objednat tak kaslem na to...pojem skusit tu cez cestu...chcem este pred porodom, potom sa uz asi nikam chvilu nedostanem ;)

a kedfy mas cas? ja obcas chodim popoludni do prace ale zajtra sa mi nechce, doobeda este nieco vybavim a poobede aj mozem ;)

garonka
31. jan 2010

kati i ja mam take prietoky 0,54 😵

mates ešteže si ledva zachytila maleho čo? sranda ak by sa ti vykopal z bruška 😀

katina2209
31. jan 2010

Zajtra ideme s malym ku babke su prazdniny,ale urcite si napiseme a v utorok idem na poradnu tak som zvedava ci ma doktor zoberie ci nebude mat znova sekciu,ale dufam,ze ten tyzden by sme sa mohli nejako dohodnut a môzeme zobrat aj martinaj a supi tie su tiez od nas 🙂 urobime taku tehulkovsku stvorku 🙂 mnam inak v tej cukrarni maju super kolaciky ja lubim aj take gastanove alebo ovocne a aj medovy kremes to si robime chutky...
no ja som si chcela dat aj zafarbit,ale uz asi pockam az po porode aj podstrihnut by som potrebovala,alebo nejaky pekny strih

katina2209
31. jan 2010

moj maly mi stale vyduva chrbatik uplne von mam take spicate brusko garon vsak ja som uz pisala,ze mame rovnake prietoky 🙂 len ja placentu neviem lebo to mi ten hnup nespravil 🙂

katina2209
31. jan 2010

a uz zase by som si nieco dala inak hrozne som s prepacenim nenazrana 😀

matesl
31. jan 2010

ja som mala myslsim 0,64 v 36tt a v poho

garon ale ja som sa az zlakla, ved to jak epilepticky zachvat mal...boze...ale zas verim, ze len sa mu veelmi nepacila poloha a potreboval sa surne pretocit ;) ale ukludnil sa...ale bola by sranda ho tak vidiet, ze co vlastne vtedy robi ;) skoda, ze nemame priesvitnu kozu 😀

jasne, kati, kedykolvek...ja chodime do prace z nudy, doma ma uz mrle zeru a mam depku z celeho dna ked som sama...tak kedykolvek ;) aj obed niekde mozeme dat...heehee ked sa nam nebude chciet varit 😉

ja si uz farmin sama, ked som si davala taky melir do ofiny, tak som chodila ku kadernicke, mam kamosku v rutzinove, ale to sa mi tiez uz nechce az tam sa trepat, nafarbim si aj sama, nech sa mam maly po porode nezlakne, ked mi budu uz sediny vykukat 😀 ale trosku ostrihat konceky by som. ja skusim zajtra tu oprooti mne kadernictvo a dam vediet.

a dufam, ze sa supi ozve a dohodneme sa vsetky aj s marti....poznavacie znamenie bude velke brucho??? 😀 😀 😀

garonka
31. jan 2010

kati ja už nežeriem lebo zaha mi zas neda v noci spať vypijem mlieko a zatvorim nasilu oči 😀

garonka
31. jan 2010

mates 😀 😀 😀
i ja by som chcela vidieť čo vystrája 😀 mne nedal spať v noci neviem prečo, vyvaleny je na pravej strane a na tej strane najradšej spím ak si ľahnem na ľavu strpne mi ruka a ak na chrbat lapem po dychu a mm mi povie, že mam spať posediačky no aky je mudry

matesl
31. jan 2010

ja som dnes prekladala, kolace s kapustovou polievkou a aj sosovicovu som mala dnes...no este kym mooozem take tak si doprajem...hiiihiii
a na to zas penove cukriky, no fuj, ale zas by som nieco zlopla....bozeeee zas budem mat za tyzden 2 kg.
cele tehu sa drzim a teraz priberiem jak tulen 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre