Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

lolka
1. feb 2010

blumka, ja mam medzi narodkami a meninami 4 dni a vzdy sa to spajalo 😒 ako decku mi to vadilo, som bola ukratena o 1 darcek ☹ 😅

blumka
1. feb 2010

gari, ja sama som zvedava aky bude druhy cisarak...prvy bol celkom ok..hlavne pre mna velke vykupenie..ale teraz mam taky pocit zvlastny ze viem kedy to pride...a lekar mi aj povedal, ze uz sa pred cisarksym nelezi den v nemocnici, ze rovno v ten den naklusem ako ma budu rezat...take je to zvlastne...
no padam, bo ma dieta zhadzuje zo stolicky... 😀 😀

selyma
1. feb 2010

blumka, tak to mas teda blizko, mozno aj my, ale my o tom zatial nevieme

selyma
1. feb 2010

gari,
madam sa stala 🙂 😀

garonka
1. feb 2010

lolka mne zas ako decku veľmi vadilo ak mi babka prišla gratulovať a doniesla mi len najlacnejší dezert lebo narodky som slavila 8. a stale mi povedala, že nemôže mi dať nič pekne lebo ešte nema dôchodok 😀
a to trva doteraz naposledy mi šepkala do ucha ak bude mať dochodeček tak mi euriky da ale jasne babka zabudla 😀
a stale som sa čertila ako mala prečo som sa narodila na začiatku mesiaca keď ani vyplaty a dôchodky niesu 😅

garonka
1. feb 2010

sely a poriadna hanba to bola 😀 taka pekna bola vyčesana, nalíčena ale sťata na mol 😀 no čo už tie roky nevratim späť 😀

selyma
1. feb 2010

😀 😀 😀

selyma
1. feb 2010

ach jaj, tvrdne mi brucho

aussiegirl
1. feb 2010

kocky ahojte! gratulujem novopecenym maminkam a prajem vela zdravicka babatkam 🙂

babulky tie co idete sekciou, ake predoperacne vysetrenia vam naordinovali? lebo mna caka sekcia medzi 8. a 14.2. (zajtra idem do poradne k dokimu, tak upresnime) a poslali ma na interne, zase mi zobrali krv...tak cca pol litra 😀, v piatok ma caka EKg. toto este pochopim, ale preco ma poslali aj na usno-nosno-krcne????neviete znahody?? jo a mam mat pichnuty epidural, nemala by som ist pod celkovou narkozou... 😠

selyma
1. feb 2010

Janka tu dnes bola?

garonka
1. feb 2010

sely myslím že nebolaaaaaaaaa 🙂

selyma
1. feb 2010

bola, bola o okolo pol jedenaste, tak to je dobre, este je 2v1

garonka
1. feb 2010

sely bola som kukla par stran dozadu 😅

blumka
1. feb 2010

aussie, ja idem zajtra na krv, na interne na ekg a na anesteziologicke...a dufam, ze ma nebudu stadial posielat po kadejakych usno-nosno -krcnych..to fakt neviem naco...a preco by si mala alebo nemala ist pod celkovu? a epidural, nie nahodou spinal? ja chcem spinal, dufam, ze mi zajtra nepovedia ze nemozem a ze musim ist pod celkovu

lolka
1. feb 2010

garonka, selyma 😀 😀

moja mala v bruchu cvici asi aerobik, strasne sa mi vlni brucho a kope o 106 😅

aussiegirl, mna poslali na usno-nosno-krcne pred planovanou operaciou stitnej zlazy. ale ze to robia aj pred cisarakom, to som este nepocula 😕 zvlast, ked mas mat spinal.....opytaj sa na to dokiho

garonka
1. feb 2010

lolka a na tom ušno nosnom krčnom čo robia? to neprehaňaju stymi vyšetreniami? pokiaľ je sekcia a spinal to by nemali posielať na take vyšetrenie nie?

aussiegirl
1. feb 2010

blumi caff, no to UNK fakt nechapem ani ja. taka som bola prekvapena ked doki vypisal odporucaci list, ze som sa aj zabudla opytat. Matejka som rodila tiez sekciou - neplanovane, klesali mu odozvy srdiecka po kazdej kontrakcii tak lekar nevymyslal a neriskoval a rozhodol sa pre sekciu. vtedy som uz mala pichnuty EPI. tak mi v nej zvysili davku a zobrali na salu. takze teraz tiez chcem byt pri vedomi 🙂 to ako maly zapistal ked ho vybrali si budem pamatat do konca zivota 😵 😵 😵 najkrajsie pistanie to bolo 😀
a teraz idem sekciou lebo 1.porod bol rez, no a mlada slecna si zmyslela ze ona sa teda neotoci a bude sedkat pekne na vychode lebo jej sa poloha KP velmi paci 🙂
kedy ides ty? 9.2? drzim palceky! pod celkovu sa ani mne nechce...bleee...chcem si "porod" pamatat...

olifcek
1. feb 2010

mala Olivka sa takmer z podoby vygrckala a stale si spinka, uz cez 3hodiny....snad sa vysoinka a bude jej opat mliecko pekne v brusku spracovavat sa a nepojde von cez pusinku

blumi, super Ti to vyslo s tym datumom

blumka
1. feb 2010

aussie, aj ja som rodila tak podobne ako ty prve dieta 😉 tiez vyssie davka epi..ale teraz chcem spinal..

lolka
1. feb 2010

garonka, v podstate nerobili nic zvlastne, kukli do hrdla, do nosa a do usi - to bolo vsetko 😅

katina2209
1. feb 2010

Ahojte blumka som ti hovorila,ze ti to vyjde na tete narodky 🙂 olivcek ak budes moct zapis aj mna do tabulky a olivcek skus ked pojdes na buduce k lekarke povedat s tym grckanim to moze byt ten reflux zaludka a predcasniatka to mavaju casto

katina2209
1. feb 2010

A maculikovi gratulujem k petkovi nech ste zdravi a stastni a vela mliecka a dobreho spanku 🙂

olifcek
1. feb 2010

kati jj, spomeniem jej, ale Olivka negrcka stale a ani casto nie...teraz mi napadlo, ze malickej robili USG bruska, tak zajtra im zavolam, ci tam pozerali aj uzavretie pazeraka...lebo lekar povedal, ze je vsetko ok...

martinaj
1. feb 2010

no tak som tu, trochu sme pospali a teraz som malej pustila madagaskar, nech mam chvilku pokoj 😅
janka tu dnes bola 🙂

katina2209
1. feb 2010

no olivcek predstav si ze Marko ked bol maly tak to nemal a pred rokom mu to zistili reflux zaludka jemu nechuti od 3 rokov papat a je chudy ako zubrienka tak bral taky sirup na to vraj sa to zlepsuje ale ja zatial este ziadny pokrok nevidim v tom jedeni

janielah
1. feb 2010

nebojte sa dievky moje, bola som tu a aj som stale (a Boh vie, kolko este aj budem..) 😀 , len sa pri pekne ucim uz na statnice .. 😝

olifcek
1. feb 2010

kati uuuha x;o( a ja, ze to len ked su deticky malicke mozu mat, ze potom z toho vyrastu 😨

martinaj
1. feb 2010

kati, ani ja som nevedela, ze to moze byt aj v takom veku...... 😕

katina2209
1. feb 2010

a Marko mi vobec nevracia pritom jemu to zistili ked mu robili sono bruska 😒

lolka
1. feb 2010

jani a nie ze pri tom uceni zabudnes porodit 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre