Mamičky. Február 2010

zusika
12. jún 2009

Ahojte... Je tu už niektorá, ktorá vie, že bude mamičkou vo februári 2010? Ak nie, tak uričte každú chvílu objavíte krásne // a budete rovnako šťastné ako ja. Budem sa tu na vás tešiť!!!

granado
7. feb 2010

rozkaz šéfe brú baby.

alex
7. feb 2010

brú granado 🙂

garonka
7. feb 2010

idem i ja si natiahnuť kosti a zaha začala paliť dokelu

tak dobruuuuuuuu

😉 😉 😉

garonka
7. feb 2010

granado dobru nocku 😵

alex
7. feb 2010

garon, no som aj ja zvedavá, ako sa bude môj mužík činiť.

lolka
8. feb 2010

ahojte 😉
baby, o 3.00 hod. mi odtiekla plod.voda (teda myslim 😅 . ideme do nemocnice, tak drzte palce a potom sa ozvem 😉

maminnka
8. feb 2010

deda a lolka, drziiime palce!!!

maminnka
8. feb 2010

peknu nocnu ste potiahli, zienky 🙂 ja osm akosi zaspala, len sa mi tak mari. ze mi drahy niekedy v noci vytahoval notebook spod hlavy a zakryval ma 😀

nemozem uz spat akosi, som sa stale len prevracala, fucala ako slonica 🙄 🙄

katina, dobre som sa pobavila, ako si pisala, ze tvoj muz sa zlakol, uz ideme?? Podla mna oni su z toho tiez pekne vystresovani 😀 😀

garonka
8. feb 2010

dobre ranko 😵

lolka držkam prstíky 😵

ja som spala ako male babo každu hodinu som bola hore 😀

andrea2603
8. feb 2010

dobré ránko 🙂

tak dnes v noci tu odtieklo veľa plodovej vody 😉 , deda, lolka držím palce, nech je to rýchle.

garon, ja som dnes spala ako bábätko, ale také spavé 😵 , dokonca ani na WC som nebola. Super!

viva313
8. feb 2010

krásne ranko,maminy,dede sa o 2:55 narodil tomasko,3680g,51cm.su v pohode 😉 😀 🙂

olifcek
8. feb 2010

deda GRATULUMEM K BAAABU

taktiez MATKE, RAA a LOLKA ma uz snad tiez drobceka na svete 🙂

MACU kludne babo umyvaj utierkami vlhcenymi. jablcko sii daj, neuskodi. mne dokonca vraveli, ze z casu na cas si aj pomaranc mozem dat, len som to este neriskla....a odsavacku mame elektricku, je fana, ma aj 3 rozne nastavce, podla velkosti baba a typu soplikov...stala cez 1000sk, ale je dost ticha, tak rapka len, no malicka sa toho nelaka a zjavne jjej odsavanie ani neprijemne nieje

SUZI tep? neviem teraz aky mam 😉snad sa coskoro odhodlam ist na gyndu, tak uvidime

MATESL dakujhem za link. aspon vien s urcitostou, ze reflux nemame 😵

ZUCI zmena farby vlasov? pekna si mamicka. veru, mliecka je v jednom prsnicku o cosi viac, nez v druhom 😵

sry za absenciu, ale nestihacka pisat, tak som aspon citala 😵

blumka
8. feb 2010

nazdaaaaaaaar.

garonka, ty trpis nespavostou 😕 😀
takze dnes budu nove babatkaaaa...ako sa nam to pekne rozbieha 😵 😵 deda, lolka drzte sa 😉

deda
8. feb 2010

ahojte
píšm Vám za dedu (som gucz)
hodila som do jej albumu fotku Tomáška

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

blumka
8. feb 2010

jeeej...aky krasny maly Tomasko...aj ja som chcela Tomaskaaaaaaaaaaaaaaa 😀
gratulujem deda 😉

zuzulik
8. feb 2010

dobre ranko bambulky 😵 😵 😵
jej ake krasne novinky 🙂

deda : gratulujem k Tomaskovi a prajem vela zdravicka a mliecka 😉
Lolka: drzim palceky!!!!!!!!!!!!!!a cakame na Vikinku

inak baby tu v ČR si zeny takmer vobec nenosia svoje nocne kosele do porodky, kazdy den dostanu cistu erarnu...a Belohorcova rodila v klasickej statnej nemocnici, ziadna sukromna 😉

olifcek
8. feb 2010

DEDa INY OBRIK, CHI

martinaj
8. feb 2010

aloha zienky 🙂 sa hlasim ako kinderko stale.....
som vas zbezne precitala, snad mi nic neuslo 😀
deda, raa gratulujeme k miminkam 🙂 lolka, janka drzte sa 🙂
no mne bolo vcera vecer tak blbo ako keby to malo prist... bolelo ma tam dole komplet vsetko, som si pustila MTV a tancovala som si a popritom som isla poliat kvety a ked som isla poliat v obyvacke na policke, som stupila na gauc ( stary) tak sa zlomil na polovicu som sa zrubala 😀 ale nic sa mi nestalo.... no este ze sa chystame kupit novy 😀 no a potom mi bolo blbo celu noc, skoro vobec som nespala a teraz mi je zase uplne fajn 😖

olifcek
8. feb 2010

jankaaaa verim, ze dnes rodiiiiis

maminnka
8. feb 2010

Deda, blahozelame k Tomaskovi, je to chlap, ako sa patri!

Martina, no teda, dufam, ze sa ti nic nestalo... ja som sa dnes skoro natiahla pred skolkou, vsade samy lad, nie na chodniku, na to si davaju pozor, ale na ceste, pri ceste, v v tych kopach odhrnuteho snehu, neda sa do auta nastupit poriadne...

katina2209
8. feb 2010

Ahojte babulky tak ja sa hlasim idem na ultrazvuk poradnu mam az zajtra gratulujem dede k malemu tomaskovi pekny macko a lolke drzim palce hadam to ma uz za sebou 🙂 lolka podaj potom infosky ako je to v ruzinove ci nebudeme rodit na chodbe 🙂
Martinaj ty si prosim ta davaj pozor nie ze si ublizis takto pred koncom 😉
Vcera sme trosku potiahli nocnu no ja som spala ako garonka kazdu hodku hore 🙂
Maminnka vcera bola v noci sranda sme sa pobavili co si chybala?aj Zoska mala absenciu
Matesl nam tiez nejako neprisla k nocnej 🙂

martinaj
8. feb 2010

no mami presne, lad je vsade, preto sa mi ani moc nechce chodit von..... 😠
ja som uplne ok 😀 ale bolo to strasne smiesne 😀 kati drz sa v poradni a daj info 🙂

olifcek
8. feb 2010

V NOCI SOM MYSLELA NA ZUSIKU....vcera to bol mesiac, co.... 😔

martinaj
8. feb 2010

aj mna to napadlo 😔

zoska
8. feb 2010

Ahojte tehulky a uzmamicky 😉

deda- gratulujeeem, vsetko dobre zelám, nech ste zdraví hlavne 🙂 Inak od odtecenia vody do porodu to ani tak dlho netrvalo, ze? Som zvedav ako nam to deda opíše...

lolke drzim plce silno, mozno aj ona uz má svojho anjelika pri sebe 😉

kati- jj absencia bola...vcera som mala blby den...muz ma vytocil neskutocnym sposobom...nevydrzala som to a rozplakala som sa pred mamou na oslave segrinych narodeninym, mama bola z toho nestastna, mne to prislo luto, ze ju zatazuje a muz sa stale tvaril, ze ved vsetko je v pohode... v podstate ide o to ze mi nepomaha a pokial ho o nieco vyslovene nepoprosim tak nepohne ani prstom 🙄

suzon78
8. feb 2010

Ahojteee 😉

tu sa to teda rozbieja...deda, loli držím palce !!!

Loliiii nepočkala na mňa, mali sme rovnaký termín a ja ešte ani náznak ☹

Dnes idem o 12:00 na kontrolu, tak som zvedavá, zatiaľ len badám, že po malilinkých kúsočkoch mi odchádza zátka, ale to sa tahá už 2 týždne, takže tomu nepripisujem nič...

Idem Vás ešte dočítať, lebo nočná sa činila 🙂

martinaj
8. feb 2010

zosi s tymi chlapmi je to otras 😠
deda to mala nejaku rychlovku 😉 snad aj u mna to tak bude 😀

maculik
8. feb 2010

Dobre ranko,
tak gratulujem dede k babatku a lolke a ostatnym drzim palce 🙂
my otrasna noc, do pol4 som nespala, maly zase asi nevedel odgrnut alebo co, plakal a nechcel spat. Teraz je hore, ziva a drieme sa mu, ale spat nic. A ja som hotova.
Svokra zajtra odchadza, takze to bude byvat poobede zaujimave, ked mala dojde z jasli. Ale hadam zvladneme.
Idem ranajkovat, papa zatial 🙂

blumka
8. feb 2010

ja som sa tiez vcera vyrevala kvoli muzovi...ale ospravedlnil sa potom..oni su niekedy taki tvrdohlavci 😠

garonka
8. feb 2010

deda veľke gratulujeeeem to bol ale rychly pôrod a Tomi je pekny macko krásne miery 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre